"Қызылсай" мемлекеттік өңірлік табиғи паркі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі көрсететiн қызметтер үшiн тарифтер мөлшерiн бекiту туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2021 жылғы 4 қазандағы № 239 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 14 қазанда № 24738 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Заңының 10-бабының 2-тармағы 7) тармақшасына сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қызылсай" мемлекеттік өңірлік табиғи паркі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі көрсететiн қызметтер үшiн тарифтер мөлшерi осы қаулының қосымшасына сәйкес бекiтілсін.
2. "Маңғыстау облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Ногаев
Маңғыстау облысының әкімі
2021 жылғы 4 қазандағы № 239
қаулысына қосымша
"Қызылсай" мемлекеттік өңірлік табиғи паркі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі көрсететiн қызметтер үшiн тарифтер мөлшері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы әкімдігінің 03.02.2026 № 7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қызметтер атауы
Өлшем бірлігі
Пайдалану уақыты
Тарифтер мөлшері (теңге)
1.
Экскурсия ұйымдастырушы қызметін ұсыну

Об утверждении размеров тарифов за услуги, предоставляемые коммунальным государственным учреждением "Государственный региональный природный парк" Кызылсай"
Постановление акимата Мангистауской области от 4 октября 2021 года № 239. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 октября 2021 года № 24738.
В соответствии с подпунктом 7) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстана "Об особо охраняемых природных территориях", акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить размеры тарифов за услуги, предоставляемые коммунальным государственным учреждением "Государственный региональный природный парк" Кызылсай" согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Мангистауской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Н. Ногаев
Приложение к постановлению
Аким Мангистауской области
от 4 октября 2021 года № 239
Размеры тарифов за услуги, предоставляемые коммунальным государственным учреждением "Государственный региональный природный парк "Кызылсай"
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Мангистауской области от 03.02.2026 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование услуги
Единица измерения
Время пользования
Размеры тарифов, (тенге)
1.
Предоставление услуги экскурсовода