3. "Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2018 жылғы 16 қаңтардағы № 13 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16299 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған бұйрықпен бекітілген "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың үлгілік әдістемесінде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің "Б" корпусы қызметшілерінің қызметін бағалау осы мемлекеттік органдардың автоматтандырылған бағалау жүйесі арқылы жүзеге асырылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің – Елбасы Кеңсесінің, Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің "Б" корпусы қызметшілерінің қызметін бағалау автоматтандырылған бағалау жүйесі арқылы оны енгізгеннен кейін жүзеге асырылады.".
Өзгерістер енгізілетін кейбір
бұйрықтардың тізбесіне
қосымша
Нысан
_______________________
(лауазымы)
20__ жылғы "___" ______ №___
бұйрығына (өкіміне немесе
шешіміне) қосымша
Құрамы _______________________ (комиссия атауы)
1.
__________________________,
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
және (немесе) лауазымы)
комиссия төрағасы
2.
_________________________,
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
және (немесе) лауазымы)
комиссия төрағасының орынбасары
3.
_______________________________,
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
және (немесе)лауазымы)
комиссия хатшысы
Комиссия мүшелері:
4.
__________________________
тегі, аты, әкесініңаты (болған жағдайда)
және (немесе)лауазымы)
5.
__________________________
тегі, аты, әкесініңаты (болған жағдайда)
және (немесе)лауазымы)

3. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 16 января 2018 года № 13 "О некоторых вопросах оценки деятельности административных государственных служащих" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16299) следующие изменения:
в Типовой методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б", утвержденной указанным приказом:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Оценка деятельности служащих корпуса "Б" Администрации Президента Республики Казахстан, Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан осуществляется посредством автоматизированной системы оценки данных государственных органов.".
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Оценка деятельности служащих корпуса "Б" Канцелярии Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы, Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы осуществляется посредством автоматизированной системы оценки после ее внедрения.".
Приложение
к Перечню некоторых приказов,
в которые вносятся изменения
и дополнения
Форма
Приложение к приказу
(распоряжению или решению)
___________________________
(должность)
от "__" ______ 20__ года № ___
Состав _______________________ (название комиссии)
1.
_____________________________________,
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
и (или) должность) председатель комиссии
2.
_____________________________________,
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
и (или) должность) заместитель председателя комиссии
3.
_____________________________________,
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
и (или) должность) секретарь комиссии
Члены комиссии:
4.
_____________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
и (или) должность)
5.
_____________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
и (или) должность)