Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 230 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 желтоқсанда № 25790 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтардың тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Заң департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының мемлекеттік қызмет мәселелеріне жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет істері
агенттігінің төрағасы
А. Жаилғанова
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік қызмет
істері агенттігінің төрағасы
2021 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 230 бұйрығымен
бекітілген
Өзгерістер енгізілетін кейбір бұйрықтардың тізбесі
1. "Мемлекеттік әкімшілік қызметтің кадрдағы іс қағаздарын жүргізу құжаттарының үлгілік нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің төрағасының 2016 жылғы 28 қазандағы № 27 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14468 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік әкімшілік қызметтің кадрлық іс қағаздарын жүргізу құжаттарының үлгілік нысандарында:
комиссия құрамын бекіту туралы құжаттарға қосымша осы тізбеге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік қызмет істері агенттігі Төрағасының 08.12.2025 № 196 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. "Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалаудың кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2018 жылғы 16 қаңтардағы № 13 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16299 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған бұйрықпен бекітілген "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың үлгілік әдістемесінде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в некоторые приказы Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы от 10 декабря 2021 года № 230. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 декабря 2021 года № 25790.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень некоторых приказов, в которые вносятся изменения.
2. Юридическому департаменту Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы, курирующего вопросы государственной службы.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по делам государственной службы
А. Жаилғанова
Утвержден приказом
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по делам государственной
службы
от 10 декабря 2021 года № 230
Перечень некоторых приказов, в которые вносятся изменения
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 28 октября 2016 года № 27 "Об утверждении типовых форм документов кадрового делопроизводства административной государственной службы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14468) следующее изменение:
в Типовых формах документов кадрового делопроизводства административной государственной службы, утвержденных указанным приказом:
приложение к документам об утверждении состава комиссии изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему перечню.
2. Утратил силу приказом Председателя Агентства РК по делам государственной службы от 08.12.2025 № 196 (вводится в действие с 01.01.2026).
3. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 16 января 2018 года № 13 "О некоторых вопросах оценки деятельности административных государственных служащих" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16299) следующие изменения:
в Типовой методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б", утвержденной указанным приказом:
пункт 7 изложить в следующей редакции:

"7. Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрі Кеңсесінің "Б" корпусы қызметшілерінің қызметін бағалау осы мемлекеттік органдардың автоматтандырылған бағалау жүйесі арқылы жүзеге асырылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің – Елбасы Кеңсесінің, Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің "Б" корпусы қызметшілерінің қызметін бағалау автоматтандырылған бағалау жүйесі арқылы оны енгізгеннен кейін жүзеге асырылады.".
Өзгерістер енгізілетін кейбір
бұйрықтардың тізбесіне
қосымша
Нысан
_______________________
(лауазымы)
20__ жылғы "___" ______ №___
бұйрығына (өкіміне немесе
шешіміне) қосымша
Құрамы _______________________ (комиссия атауы)
1.
__________________________,
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
және (немесе) лауазымы)
комиссия төрағасы
2.
_________________________,
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
және (немесе) лауазымы)
комиссия төрағасының орынбасары
3.
_______________________________,
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
және (немесе)лауазымы)
комиссия хатшысы
Комиссия мүшелері:
4.
__________________________
тегі, аты, әкесініңаты (болған жағдайда)
және (немесе)лауазымы)
5.
__________________________
тегі, аты, әкесініңаты (болған жағдайда)
және (немесе)лауазымы)

"7. Оценка деятельности служащих корпуса "Б" Администрации Президента Республики Казахстан, Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан осуществляется посредством автоматизированной системы оценки данных государственных органов.".
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Оценка деятельности служащих корпуса "Б" Канцелярии Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы, Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы осуществляется посредством автоматизированной системы оценки после ее внедрения.".
Приложение
к Перечню некоторых приказов,
в которые вносятся изменения
и дополнения
Форма
Приложение к приказу
(распоряжению или решению)
___________________________
(должность)
от "__" ______ 20__ года № ___
Состав _______________________ (название комиссии)
1.
_____________________________________,
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
и (или) должность) председатель комиссии
2.
_____________________________________,
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
и (или) должность) заместитель председателя комиссии
3.
_____________________________________,
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
и (или) должность) секретарь комиссии
Члены комиссии:
4.
_____________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
и (или) должность)
5.
_____________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
и (или) должность)