Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2021 жылғы 1 қарашадағы № 1127 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 қарашада № 24999 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған өзгерістер енгізілетін Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Казақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Заң қызметі департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев
"КЕЛІСІМДІ"
Қазақстан Республикасының
Сауда және интеграция
министірлігі
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2021 жылғы 1 қарашадағы
№ 1127 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
1-тармақтың күшін жою көзделген - ҚР Қаржы министрінің 28.10.2025 № 629 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. "Электрондық шот-фактуралардың ақпараттық жүйесінде шот-фактураны электронды нысанда жазып беру қағидаларын және оның нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 22 сәуірдегі № 370 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18583 болып тіркелген):
Электрондық шот-фактуралардың ақпараттық жүйесінде электрондық нысандағы шот-фактураларды жазып беру қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) көрсетілген бұйрықпен бекітілген:
46 тармақтың он екінші жолын келесі редацияда жазылсын:
""І" ұяшығы – егер алушы бақылау-касса машиналардың чектерін міндетті түрде бере отырып немесе төлем карточкаларын пайдаланып, төлемдерді жүзеге асыруға арналған жабдықты (құрылғыны) немесе электрондық ақша немесе электрондық төлем құралдарын пайдалана отырып немесе жалақы есебінен қолдана отырып, тауар сатылған жеке тұлға болып табылған жағдайда толтырылады;".

О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министерства финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 ноября 2021 года № 1127. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 ноября 2021 года № 24999.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень некоторых приказов Министерства финансов Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнения.
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Департамент юридической службы Министерства финансов Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев
"СОГЛАСОВАН"
Министерство торговли
и интеграции
Республики Казахстан
___________________
Приложение к приказу
Министра финансов
Республики Казахстан
от 1 ноября 2021 года
№ 1127
Перечень некоторых приказов Министерства финансов Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнения
Примечание ИЗПИ!
Пункт 1 утрачивает силу приказом Министра финансов РК от 28.10. 2025 № 629 (вводится в действие с 01.01.2026).
1. В приказе Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 22 апреля 2019 года № 370 "Об утверждении Правил выписки счета-фактуры в электронной форме в информационной системе электронных счетов-фактур и его формы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 18583):
в Правилах выписки счета-фактуры в электронной форме в информационной системе электронных счетов-фактур, утвержденных указанным приказом:
абзац двенадцатый пункта 46 изложить в следующей редакции:
"ячейке "I" – в случае если получателем является лицо, которому реализован товар с обязательным представлением чека контрольно-кассовой машины, или с применением оборудования (устройства), предназначенного для осуществления платежей с использованием платежных карточек, или электронными деньгами, или с использованием средств электронного платежа, или в счет заработной платы;".

2. "Электрондық шот-фактуралар ақпараттық жүйесінің "Виртуалдық қойма" модулі арқылы электрондық шот-фактуралар жазып берілетін тауарлар тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Бірінші орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 23 сәуірдегі № 384 бұйрығы (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 29 сәуірде № 18603 болып тіркелді):
көрсетілген бұйрықтың кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
""Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 412-бабының 3-1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Электрондық шот-фактуралардың ақпараттық жүйесінің "Виртуалды қойма" модулі арқылы электрондық шот-фактуралар жазып берілетін тауарлардың тізбесі осы Тізбеге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
3-тармақтың күшін жою көзделген - ҚР Қаржы министрінің м.а. 31.10.2025 № 657 (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
3. "Тауарларға арналған ілеспе жүкқұжаттарды ресімдеу жөніндегі міндет қолданылатын тауарлар тізбесін, сондай-ақ Ресімдеу және олардың құжат айналымы қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 1424 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 19784 болып тіркелген):
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген тауарларға ілеспе жүкқұжаттарды ресімдеу жөніндегі міндет қолданылатын тауарлар тізбесін осы Тізбеге 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. В приказе Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 23 апреля 2019 года № 384 "Об утверждении перечня товаров, по которым электронные счета-фактуры выписываются посредством модуля "Виртуальный склад" информационной системы электронных счетов-фактур" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 18603):
преамбулу указанного приказа изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 3-1 статьи 412 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ:";
Перечень товаров, по которым электронные счета-фактуры выписываются посредством модуля "Виртуальный склад" информационной системы электронных счетов-фактур, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему Перечню.
Примечание ИЗПИ!
Пункт 3 утрачивает силу приказом и.о. Министра финансов РК от 31.10.2025 № 657 (вводится в действие с 01.01.2026).
3. В приказе Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 26 декабря 2019 года № 1424 "Об утверждении Перечня товаров, на которые распространяется обязанность по оформлению сопроводительных накладных на товары, а также Правил оформления и их документооборота" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 19784):
Перечень товаров, на которые распространяется обязанность по оформлению сопроводительных накладных на товары, утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему Перечню.

4. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 13.01.2025 № 12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1 қосымша
кейбір бұйрықтарының
тізбесіне
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
Бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрінің
2019 жылғы 23 сәуір
№ 384 бұйырығымен
бекітілген
Электрондық шот-фактуралар ақпараттық жүйесінің "Виртуалдық қойма" модулі арқылы электрондық шот-фактуралар жазып берілетін тауарлар тізбесі
Тауардың атауы
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің тауар номенклатурасының коды
"Виртуалдық қойма" модуліне енгізу мерзімі
1
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): өзгелері

4. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 13.01.2025 № 12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1 к Перечню
некоторых приказов
Утвержден приказом
Первого заместителя
Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра финансов
Республики Казахстан
от 23 апреля 2019 года № 384
Перечень товаров, по которым электронные счета-фактуры выписываются посредством модуля "Виртуальный склад" информационной системы электронных счетов-фактур
Наименование товара
Код товарной номенклатуры внешне-экономической деятельности Евразийского экономического союза
Срок ввода в модуль "Виртуальный склад"
1
2
3
4
1
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: прочие

8703211099
2
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): шығарылған уақытынан бастап 7 жылдан астам уақыт өткен автомобильдер
8703219093
3
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): шығарылған уақытынан бастап 5 жылдан асатын, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен
8703219094
4
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): өзгелері
8703219098
5
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): тұруға арналып жабдықталған моторлы көлік құралдары
8703221091
6
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): өзгелері
8703221099
7
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): шығарылған уақытынан бастап 7 жылдан астам уақыт өткен автомобильдер
8703229093
8
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): шығарылған уақытынан бастап 5 жылдан асатын, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен
8703229094
9
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): өзгелері
8703229098
10
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): тұруға арналып жабдықталған моторлы көлік құралдары

8703211099
2
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: автомобили, с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8703219093
3
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: автомобили, с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8703219094
4
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: прочие
8703219098
5
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: моторные транспортные средства, оборудованные для проживания
8703221091
6
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: прочие
8703221099
7
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: автомобили, с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8703229093
8
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8703229094
9
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: прочие
8703229098
10
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: моторные транспортные средства, оборудованные для проживания

8703231100
11
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): шығарылған кезінен бастап 7 жыл өткен автомобильдер
8703239041
12
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): шығарылған кезінен бастап 5 жыл өткен, бірақ 7 жылдан аспаған автомобильдер
8703239042
13
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): өзгелері
8703239049
14
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): шығарылған кезінен бастап 7 жыл өткен автомобильдер
8703239081
15
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): шығарылған кезінен бастап 5 жыл өткен, бірақ 7 жылдан аспаған автомобильдер
8703239082
16
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): өзгелері
8703239083
17
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): шығарылған кезінен бастап 7 жыл өткен автомобильдер
8703239087
18
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): шығарылған кезінен бастап 5 жыл өткен, бірақ 7 жылдан аспаған автомобильдер
8703239088
19
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): өзгелері

8703231100
11
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: автомобили, с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8703239041
12
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: автомобили, с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8703239042
13
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: прочие
8703239049
14
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: автомобили, с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8703239081
15
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: автомобили, с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8703239082
16
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: прочие
8703239083
17
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: автомобили, с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8703239087
18
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: автомобили, с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8703239088
19
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: прочие

8703339094
37
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): өзгелері
8703339098
38
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): өзгелері
8703401092
39
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
8703401098
40
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): өзгелері
8703401099
41
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
8703402091
42
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): өзгелері
8703402092
43
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп
8703402093
44
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): өзгелері
8703402094
45
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): іштен жану қозғалтқыштарының қуаты электр қозғалтқышының 30 минуттық ең жоғары қуатынан көп

8703339094
37
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: прочие
8703339098
38
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: прочие
8703401092
39
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
8703401098
40
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: прочие
8703401099
41
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
8703402091
42
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: прочие
8703402092
43
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя
8703402093
44
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: прочие
8703402094
45
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: у которых мощность двигателя внутреннего сгорания больше максимальной 30-минутной мощности электрического двигателя

8703706098
195
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): өзгелері
8703706099
196
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): M1 немесе M1G санатындағы жеңіл автомобильдер
8703800002
197
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): өзгелері
8703800009
198
Жүк-жолаушы автомобиль-фургондарын және жарыс автомобильдерін қоса алғанда, негізінен адамдарды тасымалдауға арналған жеңіл автомобильдер және өзге де моторлы көлік құралдары (8702 тауар позициясының моторлы көлік құралдарынан басқа): өзгелері
8703900090
199
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: өзгелері
8704101019
200
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: біліктерінің саны екіден аспайтын
8704101022
201
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: өзгелері
8704101029
202
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: өзгелері
8704101080
203
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: өзгелері
8704109000
204
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: шығарылған уақытынан бастап 7 жылдан астам уақыт өткен
8704213903
205
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: шығарылған уақытынан бастап 7 жылдан астам уақыт өткен
8704219903
206
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: шығарылған уақытынан бастап 5 жылдан асатын, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен
8704219904
207
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: жоғары радиоактивті материалдарды арнайы тасымалдауға арналған
8704221000
208
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: өзгелері
8704229108
209
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: шығарылған уақытынан бастап 7 жылдан астам уақыт өткен
8704229904
210
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: шығарылған уақытынан бастап 5 жылдан асатын, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен
8704229905
211
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: шығарылған уақытынан бастап 7 жылдан астам уақыт өткен
8704239904
212
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: жоғары радиоактивті материалдарды арнайы тасымалдауға арналған

8703706098
195
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: прочие
8703706099
196
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: легковые автомобили категории M1 или M1G
8703800002
197
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: прочие
8703800009
198
Автомобили легковые и прочие моторные транспортные средства, предназначенные главным образом для перевозки людей (кроме моторных транспортных средств товарной позиции 8702), включая грузопассажирские автомобили-фургоны и гоночные автомобили: прочие
8703900090
199
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: прочие
8704101019
200
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: с количеством осей не более двух
8704101022
201
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: прочие
8704101029
202
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: прочие
8704101080
203
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: прочие
8704109000
204
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8704213903
205
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8704219903
206
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8704219904
207
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: специально предназначенные для перевозки высокорадиоактивных материалов
8704221000
208
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: прочие
8704229108
209
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8704229904
210
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8704229905
211
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8704239904
212
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: специально предназначенные для перевозки высокорадиоактивных материалов

8704311000
213
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: жаңа
8704313100
214
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: шығарылған уақытынан бастап 7 жылдан астам уақыт өткен
8704313903
215
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: шығарылған уақытынан бастап 5 жылдан асатын, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен
8704313904
216
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: өзгелері
8704313908
217
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: жаңа
8704319100
218
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: шығарылған уақытынан бастап 7 жылдан астам уақыт өткен
8704319903
219
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: шығарылған уақытынан бастап 5 жылдан асатын, бірақ 7 жылдан аспайтын уақыт өткен
8704319904
220
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: өзгелері
8704319908
221
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: жоғары радиоактивті материалдарды арнайы тасымалдауға арналған
8704321000
222
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: тиеу-түcipy құрылғыларымен жабдықталған, ағаштар жиналған жерден ағаштарды тиеу пунктіне дейін немесе ағаштарды таситын жолға дейін тасуға арналған көлік құралдары("форвардер" типті)
8704329101
223
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: өзгелері
8704329109
224
Жүктерді тасымалдауға арналған моторлы көлік құралдары: шығарылған уақытынан бастап 7 жылдан астам уақыт өткен
8704329904
225
Құрақ немесе қызылша қанты және қатты күйдегі химиялық таза сахароза: 1 қаңтардан бастап 30 маусымға дейін
1701121001
2019 жылғы 1 шілде
226
Құрақ немесе қызылша қанты және қатты күйдегі химиялық таза сахароза: 1 шілдеден бастап 31 желтоқсанға дейін
1701121009
2019 жылғы 1 шілде
227
Құрақ немесе қызылша қанты және қатты күйдегі химиялық таза сахароза: 1 қаңтардан бастап 30 маусымға дейін
1701129001
2019 жылғы 1 шілде
228
Құрақ немесе қызылша қанты және қатты күйдегі химиялық таза сахароза: орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тонна үшін 286,60 Америка қурама штаты долларынан аспайтын
1701131011
2019 жылғы 1 шілде
229
Құрақ немесе қызылша қанты және қатты күйдегі химиялық таза сахароза: орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тонна үшін 286,61 Америка қурама штаты долларынан кем емес, бірақ 1 тонна үшін 324,08 Америка қурама штаты долларынан аспайтын
1701131012
2019 жылғы 1 шілде
230
Құрақ немесе қызылша қанты және қатты күйдегі химиялық таза сахароза: орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тонна үшін 324,09 Америка қурама штаты долларынан кем емес, бірақ 1 тонна үшін 361,56 Америка қурама штаты долларынан аспайтын

8704311000
213
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: новые
8704313100
214
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8704313903
215
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8704313904
216
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: прочие
8704313908
217
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: новые
8704319100
218
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8704319903
219
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: с момента выпуска которых прошло более 5 лет, но не более 7 лет
8704319904
220
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: прочие
8704319908
221
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: специально предназначенные для перевозки высокорадиоактивных материалов
8704321000
222
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: транспортные средства (типа "форвардер"), оборудованные погрузочно-разгрузочным устройством, предназначенные для перемещения лесоматериалов от места валки деревьев до лесопогрузочного пункта или лесовозной дороги
8704329101
223
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: прочие
8704329109
224
Моторные транспортные средства для перевозки грузов: с момента выпуска которых прошло более 7 лет
8704329904
225
Сахар тростниковый или свекловичный и химически чистая сахароза, в твердом состоянии: с 1 января по 30 июня
1701121001
1 июля 2019 года
226
Сахар тростниковый или свекловичный и химически чистая сахароза, в твердом состоянии: с 1 июля по 31 декабря
1701121009
1 июля 2019 года
227
Сахар тростниковый или свекловичный и химически чистая сахароза, в твердом состоянии: с 1 января по 30 июня
1701129001
1 июля 2019 года
228
Сахар тростниковый или свекловичный и химически чистая сахароза, в твердом состоянии: при среднемесячной цене не более 286,60 доллара Соединенных штатов Америки за 1 тонну на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701131011
1 июля 2019 года
229
Сахар тростниковый или свекловичный и химически чистая сахароза, в твердом состоянии: при среднемесячной цене не менее 286,61 доллара Соединенных штатов Америки за 1 тонну, но не более 324,08 доллара Соединенных штатов Америки за 1 тонну на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701131012
1 июля 2019 года
230
Сахар тростниковый или свекловичный и химически чистая сахароза, в твердом состоянии: при среднемесячной цене не менее 324,09 доллара Соединенных штатов Америки за 1 тонну, но не более 361,56 доллара Соединенных штатов Америки за 1 тонну на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже

1701149033
2019 жылғы1 шілде
294
Құрақ немесе қызылша қанты және қатты күйдегі химиялық таза сахароза: орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тонна үшін 361,57 Америка қурама штаты долларынан кем емес, бірақ 1 тонна үшін 396,83 Америка қурама штаты долларынан аспайтын
1701149034
2019 жылғы1 шілде
295
Құрақ немесе қызылша қанты және қатты күйдегі химиялық таза сахароза: орташа айлық баға кезінде Нью-Йорк тауар-шикізат биржасында 1 тонна үшін 396,84 Америка қурама штаты долларынан кем емес
1701149035
2019 жылғы1 шілде
296
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: азаматтық әуелік кемелерге арналған 5)
8418102002
2019 жылғы1 шілде
297
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: тұрмыстық мұздатқыш- тоңазытқыштар
8418108001
2019 жылғы1 шілде
298
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: азаматтық әуелік кемелерге арналған 5)
8418108002
2019 жылғы 1 шілде
299
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: өзгелері
8418108008
2019 жылғы 1 шілде
300
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: үстел түріндегі
8418215100
2019 жылғы 1 шілде
301
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: салынатын үлгідегі
8418215900
2019 жылғы 1 шілде
302
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: 250 литрден аспайтын
8418219100
2019 жылғы 1 шілде
303
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: 250 литрден асатын, бірақ 340 литрден аспайтын

1701149033
1 июля 2019 года
294
Сахар тростниковый или свекловичный и химически чистая сахароза, в твердом состоянии: при среднемесячной цене не менее 361,57 доллара Соединенных штатов Америки за 1 тонну, но не более 396,83 доллара Соединенных штатов Америки за 1 тонну на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701149034
1 июля 2019 года
295
Сахар тростниковый или свекловичный и химически чистая сахароза, в твердом состоянии: при среднемесячной цене не менее 396,84 доллара Соединенных штатов Америки за 1 тонну на Нью-Йоркской товарно-сырьевой бирже
1701149035
1 июля 2019 года
296
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: для гражданских воздушных судов5)
8418102002
1 июля 2019 года
297
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: холодильники-морозильники бытовые
8418108001
1 июля 2019 года
298
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: для гражданских воздушных судов5)
8418108002
1 июля 2019 года
299
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: прочие
8418108008
1 июля 2019 года
300
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: в виде стола
8418215100
1 июля 2019 года
301
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: встраиваемого типа
8418215900
1 июля 2019 года
302
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: не более 250 литров
8418219100
1 июля 2019 года
303
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: более 250 литров, но не более 340 литров

8418219900
2019 жылғы 1 шілде
304
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: өзгелері
8418290000
2019 жылғы 1 шілде
305
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: азаматтық әуе кемелеріне арналған
8418302002
2019 жылғы 1 шілде
306
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: азаматтық әуе кемелеріне арналған
8418308002
2019 жылғы 1 шілде
307
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: тұрмыстық мұздатқыштар
8418402001
2019 жылғы 1 шілде
308
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: азаматтық әуе кемелеріне арналған
8418402002
2019 жылғы 1 шілде
309
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: өзгелері
8418402008
2019 жылғы 1 шілде
310
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: тұрмыстық мұздатқыштар
8418408001
2019 жылғы 1 шілде
311
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: азаматтық әуе кемелеріне арналған
8418408002
2019 жылғы 1 шілде
312
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: мұздатылған тамақ өнімдерін сақтауға арналған
8418501100
2019 жылғы 1 шілде
313
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: өзгелері

8418219900
1 июля 2019 года
304
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: прочие
8418290000
1 июля 2019 года
305
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: для гражданских воздушных судов5)
8418302002
1 июля 2019 года
306
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: для гражданских воздушных судов5)
8418308002
1 июля 2019 года
307
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: морозильники бытовые
8418402001
1 июля 2019 года
308
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: для гражданских воздушных судов5)
8418402002
1 июля 2019 года
309
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: прочие
8418402008
1 июля 2019 года
310
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: морозильники бытовые
8418408001
1 июля 2019 года
311
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: для гражданских воздушных судов5)
8418408002
1 июля 2019 года
312
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: для хранения замороженных пищевых продуктов
8418501100
1 июля 2019 года
313
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: прочие

8418501900
2019 жылғы 1 шілде
314
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: 8418 30 және 841840 субпозициясындағы бұйымдардан басқа терең мұздату үшін
8418509001
2019 жылғы 1 шілде
315
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: өзгелері
8418509009
2019 жылғы 1 шілде
316
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: абсорбциялық жылу сорғысы
8418610011
2019 жылғы 1 шілде
317
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: азаматтық әуе кемелеріне арналған5)
8418610091
2019 жылғы 1 шілде
318
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: өзгелері
8418610099
2019 жылғы 1 шілде
319
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: азаматтық әуелік кемелерге арналған 5)
8418690002
2019 жылғы 1 шілде
320
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: өзгелері
8418690008
2019 жылғы 1 шілде
321
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: тоңазыту немесе мұздату жабдықтары орнатылатын жиһаз
8418910000
2019 жылғы 1 шілде
322
Өз құрамына қабылдағыш телевизиялық аппаратураны қамтымайтын мониторлар мен проекторлар; өз құрамына кең тарататын радиоқабылдағышты немесе дыбысты немесе бейнені жазатын немесе жаңғыртатын аппаратураны қамтитын немесе қамтымайтын телевизиялық байланысқа арналған қабылдау аппаратурасы: есептегіш машиналарға орнатуға арналған электронды модульдер
8528711100
2019 жылғы 1 шілде
323
Өз құрамына қабылдағыш телевизиялық аппаратураны қамтымайтын мониторлар мен проекторлар; өз құрамына кең тарататын радиоқабылдағышты немесе дыбысты немесе бейнені жазатын немесе жаңғыртатын аппаратураны қамтитын немесе қамтымайтын телевизиялық байланысқа арналған қабылдау аппаратурасы: сұйық кристалды немесе плазмалы экранды

8418501900
1 июля 2019 года
314
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: для глубокого замораживания, кроме изделий субпозиций 8418 30 и 8418 40
8418509001
1 июля 2019 года
315
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: прочая
8418509009
1 июля 2019 года
316
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: абсорбционные тепловые насосы
8418610011
1 июля 2019 года
317
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: для гражданских воздушных судов5)
8418610091
1 июля 2019 года
318
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: прочие
8418610099
1 июля 2019 года
319
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: для гражданских воздушных судов5)
8418690002
1 июля 2019 года
320
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: прочие
8418690008
1 июля 2019 года
321
Холодильники, морозильники и прочие холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: мебель для встраивания холодильного или морозильного оборудования
8418910000
1 июля 2019 года
322
Мониторы и проекторы, не включающие в свой состав приемную телевизионную аппаратуру; аппаратура приемная для телевизионной связи, включающая или не включающая в свой состав широковещательный радиоприемник или аппаратуру, записывающую или воспроизводящую звук или изображение: электронные модули для встраивания в вычислительные машины
8528711100
1 июля 2019 года
323
Мониторы и проекторы, не включающие в свой состав приемную телевизионную аппаратуру; аппаратура приемная для телевизионной связи, включающая или не включающая в свой состав широковещательный радиоприемник или аппаратуру, записывающую или воспроизводящую звук или изображение: с жидкокристаллическим или плазменным экраном

8528722001
2019 жылғы 1 шілде
324
Өз құрамына қабылдағыш телевизиялық аппаратураны қамтымайтын мониторлар мен проекторлар; өз құрамына кең тарататын радиоқабылдағышты немесе дыбысты немесе бейнені жазатын немесе жаңғыртатын аппаратураны қамтитын немесе қамтымайтын телевизиялық байланысқа арналған қабылдау аппаратурасы: экран диагоналының өлшемі 42 сантиметрден аспайтын
8528723001
2019 жылғы 1 шілде
325
Өз құрамына қабылдағыш телевизиялық аппаратураны қамтымайтын мониторлар мен проекторлар; өз құрамына кең тарататын радиоқабылдағышты немесе дыбысты немесе бейнені жазатын немесе жаңғыртатын аппаратураны қамтитын немесе қамтымайтын телевизиялық байланысқа арналған қабылдау аппаратурасы: экран диагоналының өлшемі 42 сантиметрден асатын, бірақ 52 сантиметрден аспайтын
8528723002
2019 жылғы 1 шілде
326
Өз құрамына қабылдағыш телевизиялық аппаратураны қамтымайтын мониторлар мен проекторлар; өз құрамына кең тарататын радиоқабылдағышты немесе дыбысты немесе бейнені жазатын немесе жаңғыртатын аппаратураны қамтитын немесе қамтымайтын телевизиялық байланысқа арналған қабылдау аппаратурасы: экран диагоналының өлшемі 52 сантиметрден асатын, бірақ 72 сантиметрден аспайтын
8528723003
2019 жылғы 1 шілде
327
Өз құрамына қабылдағыш телевизиялық аппаратураны қамтымайтын мониторлар мен проекторлар; өз құрамына кең тарататын радиоқабылдағышты немесе дыбысты немесе бейнені жазатын немесе жаңғыртатын аппаратураны қамтитын немесе қамтымайтын телевизиялық байланысқа арналған қабылдау аппаратурасы: өзгелері
8528723009
2019 жылғы 1 шілде
328
Өз құрамына қабылдағыш телевизиялық аппаратураны қамтымайтын мониторлар мен проекторлар; өз құрамына кең тарататын радиоқабылдағышты немесе дыбысты немесе бейнені жазатын немесе жаңғыртатын аппаратураны қамтитын немесе қамтымайтын телевизиялық байланысқа арналған қабылдау аппаратурасы: өзге де монохромды бейнелі
8528730000
2019 жылғы 1 шілде
329
Шаңсорғыштар: өзгелері
8508190009
2019 жылғы1 қазан
330
Шаңсорғыштар: өзге де шаңсорғыштар
8508600000
2019 жылғы1 қазан
331
Шаңсорғыштар: өзгелері
8508700009
2019 жылғы1 қазан
332
Ағынды немесе жинақтаушы (сыйымды) электр су жылытқыштар және батырылатын электр жылытқыштар; кеңістікті жылытатын және топырақты жылытатын электр жабдығы, шашты күтуге арналған Электр термиялық аппараттар (мысалы, шашқа арналған кептіргіштер, бигудилер, ыстық бұйралауға арналған қысқыштар) және Қолға арналған кептіргіштер; электр үтіктер; өзге де тұрмыстық электр қыздырғыш аспаптар; 8545 тауар позициясында көрсетілгендерден басқа, электр қыздырғыш қарсылықтар: блоктарға жиналған және жай оқшауланған қаңқадан және азаматтық әуе кемелерінің мұздануға қарсы және мұзды еріту жүйелерінде қолданылатын электр жалғауларданғана тұратын 5)

8528722001
1 июля 2019 года
324
Мониторы и проекторы, не включающие в свой состав приемную телевизионную аппаратуру; аппаратура приемная для телевизионной связи, включающая или не включающая в свой состав широковещательный радиоприемник или аппаратуру, записывающую или воспроизводящую звук или изображение: с размером диагонали экрана не более 42 сантиметров
8528723001
1 июля 2019 года
325
Мониторы и проекторы, не включающие в свой состав приемную телевизионную аппаратуру; аппаратура приемная для телевизионной связи, включающая или не включающая в свой состав широковещательный радиоприемник или аппаратуру, записывающую или воспроизводящую звук или изображение: с размером диагонали экрана более 42 сантиметров, но не более 52 сантиметров
8528723002
1 июля 2019 года
326
Мониторы и проекторы, не включающие в свой состав приемную телевизионную аппаратуру; аппаратура приемная для телевизионной связи, включающая или не включающая в свой состав широковещательный радиоприемник или аппаратуру, записывающую или воспроизводящую звук или изображение:
с размером диагонали экрана более 52 сантиметров, но не более 72 сантиметров
8528723003
1 июля 2019 года
327
Мониторы и проекторы, не включающие в свой состав приемную телевизионную аппаратуру; аппаратура приемная для телевизионной связи, включающая или не включающая в свой состав широковещательный радиоприемник или аппаратуру, записывающую или воспроизводящую звук или изображение:
прочая
8528723009
1 июля 2019 года
328
Мониторы и проекторы, не включающие в свой состав приемную телевизионную аппаратуру; аппаратура приемная для телевизионной связи, включающая или не включающая в свой состав широковещательный радиоприемник или аппаратуру, записывающую или воспроизводящую звук или изображение:
прочая, монохромного изображения
8528730000
1 июля 2019 года
329
Пылесосы: прочие
8508190009
1 октября 2019 года
330
Пылесосы: пылесосы прочие
8508600000
1 октября 2019 года
331
Пылесосы: прочие
8508700009
1 октября 2019 года
332
Электрические водонагреватели проточные или накопительные (емкостные) и электронагреватели погружные; электрооборудование обогрева пространства и обогрева грунта, электротермические аппараты для ухода за волосами (например, сушилки для волос, бигуди, щипцы для горячей завивки) и сушки для рук; электроутюги; прочие бытовые электронагревательные приборы; электрические нагревательные сопротивления, кроме указанных в товарной позиции 8545: собранные в блоки и состоящие только из простого изолированного каркаса и электрических соединений, применяемые в противообледенительных и размораживающих системах гражданских воздушных судов5)

8516802001
2019 жылғы1 қазан
333
Фотокамера с моментальным алуға дайын сурет: түсiргенде бiрден дайын сурет шығаратын фотокамералар
9006400000
2019 жылғы1 қазан
334
Фотокамера с моментальным алуға дайын сурет: өзгелері
9006990000
2019 жылғы1 қазан
335
Рудалар және қымбат металдар: басқалар
2616900000
2020 жылғы 1 қазан
336
Коллоидтық күйдегі бағалы металдар; химиялық құрамы айқындалған немесе айқындалмаған бағалы металдардың органикалық емес немесе органикалық қосылыстары; бағалы металдардың амальгамдары: алтын қосылыстары
2843300000
2020 жылғы 1 қазан
337
Өңделмеген немесе жартылай өңделген немесе ұнтақ түріндегі алтын (платинадан жасалған гальваникалық жабыны бар алтынды қоса алғанда): ұнтақ
7108110000
2020 жылғы 1 қазан
338
Өңделмеген немесе жартылай өңделген немесе ұнтақ түріндегі алтын (платинадан жасалған гальваникалық жабыны бар алтынды қоса алғанда): қорытпаның 1000 бөлігіне құрамында кемінде 995 дана алтын бар, монетарлық емес, өзгеде өңделмеген нысандардағы алтын
7108120001
2020 жылғы 1 қазан
339
Өңделмеген немесе жартылай өңделген немесе ұнтақ түріндегі алтын (платинадан жасалған гальваникалық жабыны бар алтынды қоса алғанда): өзгелері
7108120009
2020 жылғы 1 қазан
340
Өңделмеген немесе жартылай өңделген немесе ұнтақ түріндегі алтын (платинадан жасалған гальваникалық жабыны бар алтынды қоса алғанда): өзгеде жартылай өңделген нысандардағы алтын: шыбықтар, сымдар мен профильдер; пластиналар; кез келген негізді есептемегенде қалыңдығы 0,15 мм-ден астам табақтар мен жолақтар немесе таспалар
7108131000
2020 жылғы 1 қазан
341
Өңделмеген немесе жартылай өңделген немесе ұнтақ түріндегі алтын (платинадан жасалған гальваникалық жабыны бар алтынды қоса алғанда): өзгеде жартылай өңделген нысандардағы алтын, монетарлық емес
7108138000
2020 жылғы 1 қазан
342
Өңделмеген немесе жартылай өңделген немесе ұнтақ түріндегі алтын (платинадан жасалған гальваникалық жабыны бар алтынды қоса алғанда): қорытпаның 1000 бөлігіне құрамында кемінде 995 дана алтын бар құймадағы монетарлық алтын
7108200001
2020 жылғы 1 қазан
343
Өңделмеген немесе жартылай өңделген немесе ұнтақ түріндегі алтын (платинадан жасалған гальваникалық жабыны бар алтынды қоса алғанда): өзгелері
7108200009
2020 жылғы 1 қазан
344
Қымбат бағалы емес металдар, платина жалатылған, өңделмеген немесе жартылай өңделген күміс немесе алтын
7111000000
2020 жылғы 1 қазан
345
Бағалы металдардың немесе бағалы металдар жалатылған металдардың қалдықтары мен сынықтары; негізінен бағалы металдарды алу үшін пайдаланылатын, құрамында бағалы металл немесе бағалы металдардың қосылыстары бар өзге де қалдықтар мен сынықтар: алтын жалатылған металды қоса алғанда, бірақ құрамында басқа бағалы металдар бар қалдықтарды қоспағанда, басқа да қалдықтар мен алтын сынықтары

8516802001
1 октября 2019 года
333
Фотокамеры с моментальным получением готового снимка: фотокамеры с моментальным получением готового снимка
9006400000
1 октября 2019 года
334
Фотокамеры с моментальным получением готового снимка: прочие
9006990000
1 октября 2019 года
335
Руды и концентраты драгоценных металлов: прочие
2616900000
1 октября 2020 года
336
Металлы драгоценные в коллоидном состоянии; соединения неорганические или органические драгоценных металлов, определенного или неопределенного химического состава; амальгамы драгоценных металлов: соединения золота
2843300000
1 октября 2020 года
337
Золото (включая золото с гальваническим покрытием из платины), необработанное или полуобработанное, или в виде порошка: порошок
7108110000
1 октября 2020 года
338
Золото (включая золото с гальваническим покрытием из платины), необработанное или полуобработанное, или в виде порошка: золото в прочих необработанных формах, немонетарное, в слитках с содержанием не менее 995 частей золота на 1000 частей сплава
7108120001
1 октября 2020 года
339
Золото (включая золото с гальваническим покрытием из платины), необработанное или полуобработанное, или в виде порошка: прочее
7108120009
1 октября 2020 года
340
Золото (включая золото с гальваническим покрытием из платины), необработанное или полуобработанное, или в виде порошка: золото в прочих полуобработанных формах: прутки, проволока и профили; пластины; листы и полосы или ленты толщиной более 0,15 миллиметров, не считая любой основы
7108131000
1 октября 2020 года
341
Золото (включая золото с гальваническим покрытием из платины), необработанное или полуобработанное, или в виде порошка: прочее
7108138000
1 октября 2020 года
342
Золото (включая золото с гальваническим покрытием из платины), необработанное или полуобработанное, или в виде порошка: золото, монетарное, в слитках с содержанием не менее 995 частей золота на 1000 частей сплава
7108200001
1 октября 2020 года
343
Золото (включая золото с гальваническим покрытием из платины), необработанное или полуобработанное, или в виде порошка: прочее
7108200009
1 октября 2020 года
344
Металлы недрагоценные, серебро или золото, плакированные платиной, необработанные или полуобработанные
7111000000
1 октября 2020 года
345
Отходы и лом драгоценных металлов или металлов, плакированных драгоценными металлами; прочие отходы и лом, содержащие драгоценный металл или соединения драгоценных металлов, используемые главным образом для извлечения драгоценных металлов: прочие отходы и лом золота, включая металл, плакированный золотом, но исключая отходы, содержащие другие драгоценные металлы

7112910000
2020 жылғы 1 қазан
346
Монеталар: алтыннан жасалған өзге де монеталар
7118900000
2020 жылғы 1 қазан
347
Хлоридтер, хлорид оксидтері және хлорид гидроксидтері; бромидтер және бромид оксидтері; йодидтер және йодид оксидтері: кальций хлориді
2827200000
2020 жылғы 1 қазан
348
Сульфаттар; алюминий; пероксосульфаттар (персульфаттар): магний
2833210000
2020 жылғы 1 қазан
349
Карбонаттар; пероксокарбонаттар( перкарбонаттар); құрамында аммоний карбаматы бар техникалық аммоний карбонаты: натрий сутегі карбонаты (натрий бикарбонаты)
2836300000
2020 жылғы 1 қазан
350
Ациклдік спирттер және олардың галогенделген, сульфиттелген, нитриттелген немесе нитрозаланған туындылары: маннит
2905430000
2020 жылғы 1 қазан
351
Құрамында қосымша оттегі бар функционалдық тобы бар карбон қышқылдары және олардың ангидридтері, галогенангидридтері, пероксидтері және пероксиқышқылдары; олардың галогенделген, сульфиттелген, нитриттелген немесе нитрозаланған туындылары: құрамында альдегидті немесе кетонды тобы бар, бірақ құрамында басқа оттегі бар функционалдық тобы жоқ карбон қышқылдары, олардың ангидридтері, галоген ангидридтері, пероксидтері, перокси қышқылдары және олардың туындылары
2918300000
2020 жылғы 1 қазан
352
Амидтік функционалдық тобы бар қосылыстар: дифениламин және оның туындылары; осы қосылыстардың тұздары
2921440000
2020 жылғы 1 қазан
353
Амино қосылыстар, кислород бар функционалдық тобы: басқалар
2922390000
2020 жылғы 1 қазан
354
Амино қосылыстар, кислород бар функционалдық тобы: басқалар
2922498500
2020 жылғы 1 қазан
355
Амино қосылыстар, кислород бар функционалдық тобы: құрамында оттегі бар функционалдық топтары бар аминоспиртофенолдар, амино қышқыл офенолдар және өзге де амин қосылғылары
2922500000
2020 жылғы 1 қазан
356
Карбоксильді функционалдық тобы бар қосылыстар; амидті функционалдық тобы бар көмір қышқылының қосылыстары: лидокаин (INN)
2924291000
2020 жылғы 1 қазан
357
Карбоксильді функционалдық тобы бар қосылыстар; амидті функционалдық тобы бар көмір қышқылының қосылыстары: басқалар
2924299909
2020 жылғы 1 қазан
358
Құрамында тек азот (+) гетероатом (дары)бар гетероциклді қосылыстар: басқалар
2933119000
2020 жылғы 1 қазан
359
Құрамында тек азот (+) гетероатом (дары)бар гетероциклді қосылыстар: басқалар
2933499000
2020 жылғы 1 қазан
360
Құрамында тек азот (+) гетероатом (дары)бар гетероциклді қосылыстар: басқалар
2933998008
2020 жылғы 1 қазан
361
Химиялық құрамы айқындалған немесе айқындалмаған нуклеин қышқылдары және олардың тұздары; өзге де гетероциклді қосылыстар: басқалар
2934999000
2020 жылғы 1 қазан

7112910000
1 октября 2020 года
346
Монеты: прочие монеты из золота
7118900000
1 октября 2020 года
347
Хлориды, хлорид оксиды и хлорид гидроксиды; бромиды и бромид оксиды; йодиды и йодид оксиды: хлорид кальция
2827200000
1 октября 2020 года
348
Сульфаты; квасцы; пероксосульфаты (персульфаты): магния
2833210000
1 октября 2020 года
349
Карбонаты; пероксокарбонаты (перкарбонаты); карбонат аммония технический, содержащий карбамат аммония: водородкарбонат натрия (бикарбонат натрия)
2836300000
1 октября 2020 года
350
Спирты ациклические и их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные: маннит
2905430000
1 октября 2020 года
351
Кислоты карбоновые, содержащие дополнительную кислородсодержащую функциональную группу, и их ангидриды, галогенангидриды, пероксиды и пероксикислоты; их галогенированные, сульфированные, нитрованные или нитрозированные производные: кислоты карбоновые, содержащие альдегидную или кетонную группу, но не содержащие другую кислородсодержащую функциональную группу, их ангидриды, галогенангидриды, пероксиды, пероксикислоты и их производные
2918300000
1 октября 2020 года
352
Соединения, содержащие аминную функциональную группу: дифениламин и его производные; соли этих соединений
2921440000
1 октября 2020 года
353
Аминосоединения, включающие кислородсодержащую функциональную группу: прочие
2922390000
1 октября 2020 года
354
Аминосоединения, включающие кислородсодержащую функциональную группу: прочие
2922498500
1 октября 2020 года
355
Аминосоединения, включающие кислородсодержащую функциональную группу: аминоспиртофенолы, аминокислотофенолы и аминосоединения прочие с кислородсодержащими функциональными группами
2922500000
1 октября 2020 года
356
Соединения, содержащие карбоксамидную функциональную группу; соединения угольной кислоты, содержащие амидную функциональную группу: лидокаин (INN)
2924291000
1 октября 2020 года
357
Соединения, содержащие карбоксамидную функциональную группу; соединения угольной кислоты, содержащие амидную функциональную группу: прочие
2924299909
1 октября 2020 года
358
Соединения гетероциклические, содержащие лишь гетероатом(ы) азота (+): прочие
2933119000
1 октября 2020 года
359
Соединения гетероциклические, содержащие лишь гетероатом(ы) азота (+): прочие
2933499000
1 октября 2020 года
360
Соединения гетероциклические, содержащие лишь гетероатом(ы) азота (+): прочие
2933998008
1 октября 2020 года
361
Нуклеиновые кислоты и их соли, определенного или неопределенного химического состава; гетероциклические соединения прочие: прочие
2934999000
1 октября 2020 года

362
Табиғи немесе синтезделген гормондар, простагландиндер, тромбоксандар және лейкотриендер; олардың туындылары және негізінен гормондар ретінде пайдаланылатын тізбекті модификацияланған полипептидтерді қамтитын құрылымдық ұқсастықтары: басқалар
2937900000
2020 жылғы 1 қазан
363
Органотерапияға арналған, кептірілген, ұсақталмаған немесе ұсақталған, оның ішінде ұнтаққа арналған бездер және өзге де органдар; органотерапияға арналған бездердің немесе өзге де органдардың немесе олардың құпияларының сығындылары; гепарин және оның тұздары; емдік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалану үшін дайындалған, басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген, адам немесе жануар тектес өзге де заттар: гепарин және оның тұздары
3001909100
2020 жылғы 1 қазан
364
Адам қаны; терапевтік, профилактикалық немесе диагностикалық мақсаттарда пайдалану үшін дайындалған Жануарлар қаны; иммундық сарысулар, қанның басқа фракциялары және түрлендірілген немесе модификацияланбаған, оның ішінде биотехнология әдістерімен алынған иммунологиялық өнімдер; вакциналар, токсиндер, микроорганизмдер дақылдары (ашытқылардан басқа) және ұқсас өнімдер (+): қанның ұю факторлары
3002120004
2020 жылғы 1 қазан
365
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарға немесе орамдарға өлшеп оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа): өлшеп оралған немесе мөлшерленген дәрілік нысандар түрінде ұсынылған, бірақ бөлшек сауда үшін буып-түйілмеген
3004100004
2020 жылғы 1 қазан
366
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарға немесе орамдарға өлшеп оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа): басқалар
3004100005
2020 жылғы 1 қазан
367
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарға немесе орамдарға өлшеп оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа): басқалар
3004100007
2020 жылғы 1 қазан
368
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарға немесе орамдарға өлшеп оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа): басқалар

362
Гормоны, простагландины, тромбоксаны и лейкотриены, природные или синтезированные; их производные и структурные аналоги, включающие цепочечные модифицированные полипептиды, используемые в основном в качестве гормонов: прочие
2937900000
1 октября 2020 года
363
Железы и прочие органы, предназначенные для органотерапии, высушенные, не измельченные или измельченные, в том числе в порошок; экстракты желез или прочих органов или их секретов, предназначенные для органотерапии; гепарин и его соли; прочие вещества человеческого или животного происхождения, подготовленные для использования в терапевтических или профилактических целях, в другом месте не поименованные или не включенные: гепарин и его соли
3001909100
1 октября 2020 года
364
Кровь человеческая; кровь животных, приготовленная для использования в терапевтических, профилактических или диагностических целях; сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами биотехнологии; вакцины, токсины, культуры микроорганизмов (кроме дрожжей) и аналогичные продукты (+): факторы свертываемости крови
3002120004
1 октября 2020 года
365
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: расфасованные или представленные в виде дозированных лекарственных форм, но не упакованные для розничной продажи
3004100004
1 октября 2020 года
366
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие
3004100005
1 октября 2020 года
367
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие
3004100007
1 октября 2020 года
368
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие

3004100008
2020 жылғы 1 қазан
369
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарға немесе орамдарға өлшеп оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа): құрамында негізгі әсер етуші зат ретінде тек: амикацин немесе гентамицин, немесе гризеофульвин, немесе доксициклин, немесе доксорубицин, немесе канамицин, немесе фузидий қышқылы және оның натрий тұзы, немесе левомицетин (хлорамфеникол) және оның тұздары, немесе линкомицин, немесе метациклин, немесе нистатин, немесе рифампицин, немесе цефазолин, немесе цефалексин, немесе цефалотин, немесе эритромицин негізі
3004200001
2020 жылғы 1 қазан
370
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарға немесе орамдарға өлшеп оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа): басқалар
3004200002
2020 жылғы 1 қазан
371
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарға немесе орамдарға өлшеп оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа): басқалар
3004200009
2020 жылғы 1 қазан
372
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарға немесе орамдарға өлшеп оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа): құрамында инсулин бар
3004310000
2020 жылғы 1 қазан
373
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарға немесе орамдарға өлшеп оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа): басқалар
3004320009
2020 жылғы 1 қазан
374
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарға немесе орамдарға өлшеп оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа): бөлшек сауда үшін қалыптарға немесе орамдарға өлшеп оралған

3004100008
1 октября 2020 года
369
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: содержащие в качестве основного действующего вещества только: амикацин или гентамицин, или гризеофульвин, или доксициклин, или доксорубицин, или канамицин, или кислоту фузидиевую и ее натриевую соль, или левомицетин (хлорамфеникол) и его соли, или линкомицин, или метациклин, или нистатин, или рифампицин, или цефазолин, или цефалексин, или цефалотин, или эритромицина основание
3004200001
1 октября 2020 года
370
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие
3004200002
1 октября 2020 года
371
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие
3004200009
1 октября 2020 года
372
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: содержащие инсулин
3004310000
1 октября 2020 года
373
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие
3004320009
1 октября 2020 года
374
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: расфасованные в формы или упаковки для розничной продажи

3004390001
2020 жылғы 1 қазан
375
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарға немесе орамдарға өлшеп оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа): басқалар
3004390009
2020 жылғы 1 қазан
376
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарға немесе орамдарға өлшеп оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа): бөлшек сауда үшін қалыптарға немесе орамдарға өлшеп оралған және құрамында негізгі әрекет етуші зат ретінде тек: кофеин-натрий бензоаты немесе ксантинолникотинаты, немесе папаверин, немесе пилокарпин, немесе теобромин, немесе теофиллин бар
3004490001
2020 жылғы 1 қазан
377
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарға немесе орамдарға өлшеп оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа): құрамында негізгі әрекет етуші зат ретінде тек: аскорбин қышқылы (С витамині) немесе никотин қышқылы, немесе кокарбоксилаза, немесе никотинамид, немесе пиридоксин, немесе тиамин және оның тұздары (В1 витамині), немесе цианокобаламин (В12 витамині)
3004500001
2020 жылғы 1 қазан
378
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарға немесе орамдарға өлшеп оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа): басқалар
3004500002
2020 жылғы 1 қазан
379
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарға немесе орамдарға өлшеп оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа): осы топқа 2 субпозицияға ескертпеде көрсетілген құрамында безгекке қарсы белсенді (әсерететін) заттар бар өзгелері

3004390001
1 октября 2020 года
375
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие
3004390009
1 октября 2020 года
376
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: расфасованные в формы или упаковки для розничной продажи и содержащие в качестве основного действующего вещества только: кофеин-бензоат натрия или ксантинола никотинат, или папаверин, или пилокарпин, или теобромин, или теофиллин
3004490001
1 октября 2020 года
377
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: содержащие в качестве основного действующего вещества только: кислоту аскорбиновую (витамин С) или кислоту никотиновую, или кокарбоксилазу, или никотинамид, или пиридоксин, или тиамин и его соли (витамин В1), или цианокобаламин (витамин В12)
3004500001
1 октября 2020 года
378
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие
3004500002
1 октября 2020 года
379
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие, содержащие противомалярийные активные (действующие) вещества, указанные в примечании к субпозициям 2 к данной группе

3004600000
2020 жылғы 1 қазан
380
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарға немесе орамдарға өлшеп оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа): құрамында йод немесе йод қосылыстары бар
3004900001
2020 жылғы 1 қазан
381
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарға немесе орамдарға өлшеп оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа): басқалар
3004900002
2020 жылғы 1 қазан
382
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарға немесе орамдарға өлшеп оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа): құрамында негізгі әсер етуші зат ретінде тек: ацетилсалицил қышқылы немесе парацетамол, немесе рибоксин (инозин), немесе поливинилпирролидон бар
3004900006
2020 жылғы 1 қазан
383
Терапевтік немесе профилактикалық мақсаттарда пайдалануға арналған аралас немесе аралас емес өнімдерден тұратын, дозаланған дәрілік нысандар түрінде (трансдермалдық жүйелер нысанындағы дәрілік заттарды қоса алғанда) немесе бөлшек саудаға арналған нысандарға немесе орамдарға өлшеп оралған дәрілік заттар (3002, 3005 немесе 3006 тауар позициясының тауарларынан басқа): басқалар
3004900009
2020 жылғы 1 қазан
384
Осы топқа 4-ескертпеде айтылған фармацевтикалық өнім: рентгенографиялық тексеруге арналған контрасты препараттар; науқастарға енгізуге арналған диагностикалық реагенттер
3006300000
2020 жылғы 1 қазан
385
Желатин (оның ішінде тік бұрышты (шаршыны қоса алғанда) парақтарда, үстіңгі беті өңделген немесе өңделмеген, боялған немесе боялмаған) және желатин туындылары; балық желімі; 3501 тауар позициясының казеиндерінен басқа, жануарлардан алынатын өзге де желімдер: басқалар
3503001009
2020 жылғы 1 қазан
386
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: 340- танастам тұрмыстық бөлек сыртқы есігі бар аралас тоңазытқыштар - мұздатқыштар

3004600000
1 октября 2020 года
380
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: содержащие йод или соединения йода
3004900001
1 октября 2020 года
381
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие
3004900002
1 октября 2020 года
382
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: содержащие в качестве основного действующего вещества только: кислоту ацетилсалициловую или парацетамол, или рибоксин (инозин), или поливинилпирролидон
3004900006
1 октября 2020 года
383
Лекарственные средства (кроме товаров товарной позиции 3002, 3005 или 3006), состоящие из смешанных или несмешанных продуктов, для использования в терапевтических или профилактических целях, расфасованные в виде дозированных лекарственных форм (включая лекарственные средства в форме трансдермальных систем) или в формы или упаковки для розничной продажи: прочие
3004900009
1 октября 2020 года
384
Фармацевтическая продукция, упомянутая в примечании 4 к данной группе: препараты контрастные для рентгенографических обследований; реагенты диагностические, предназначенные для введения больным
3006300000
1 октября 2020 года
385
Желатин (в том числе в прямоугольных (включая квадратные) листах, с поверхностной обработкой или без обработки, окрашенный или неокрашенный) и производные желатина; клей рыбий; клеи прочие животного происхождения, кроме казеиновых товарной позиции 3501: прочие
3503001009
1 октября 2020 года
386
Холодильники, морозильники и прочее холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: комбинированные холодильники-морозильники с раздельными наружными дверьми, емкостью более 340 л, бытовые

8418102001
2022 жылғы 1 сәуір
387
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: сыйымдылығы 340 л астам компрессиялық турмыстық тоңаздқыштар
8418211000
2022 жылғы 1 сәуір
388
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: тұрмыстық мөлшері 400 л аспайтын "ларь" типі мұздатқыштар
8418302001
2022 жылғы 1 сәуір
389
8415 тауар позициясының ауаны баптауға арналған қондырғыларынан басқа, электр немесе басқа типтегі тоңазытқыштар, мұздатқыштар және өзге де тоңазытқыш немесе мұздатқыш жабдықтар; жылу сорғылары: тұрмыстық мөлшері 400 л аспайтын "ларь" типі мұздатқыштар
8418308001
2022 жылғы 1 сәуір
390
Центрифугалар, орталықтан тепкіш кептіргіштерді қоса алғанда; сұйықтықтарды немесе газдарды сүзуге немесе тазартуға арналған жабдық пен құрылғылар: іштен жану қозғалтқыштарында майды немесе отынды сүзуге арналған
8421230000
2022 жылғы 1 сәуір
391
Адам қаны; терапевтік, профилактикалық немесе диагностикалық мақсаттарда пайдалану үшін дайындалған Жануарлар қаны; иммундық сарысулар, қанның басқа фракциялары және түрлендірілген немесе модификацияланбаған, оның ішінде биотехнология әдістерімен алынған иммунологиялық өнімдер; вакциналар, токсиндер, микроорганизмдер дақылдары (ашытқылардан басқа) және ұқсас өнімдер (+): қызамыққа қарсы
3002200001
2022 жылғы 1 сәуір
392
Адам қаны; терапевтік, профилактикалық немесе диагностикалық мақсаттарда пайдалану үшін дайындалған Жануарлар қаны; иммундық сарысулар, қанның басқа фракциялары және түрлендірілген немесе модификацияланбаған, оның ішінде биотехнология әдістерімен алынған иммунологиялық өнімдер; вакциналар, токсиндер, микроорганизмдер дақылдары (ашытқылардан басқа) және ұқсас өнімдер (+): В гепатитіне қарсы
3002200002
2022 жылғы 1 сәуір
393
Адам қаны; терапевтік, профилактикалық немесе диагностикалық мақсаттарда пайдалану үшін дайындалған Жануарлар қаны; иммундық сарысулар, қанның басқа фракциялары және түрлендірілген немесе модификацияланбаған, оның ішінде биотехнология әдістерімен алынған иммунологиялық өнімдер; вакциналар, токсиндер, микроорганизмдер дақылдары (ашытқылардан басқа) және ұқсас өнімдер (+): басқалар
3002200009
2022 жылғы 1 сәуір
394
26-топтағы металл тұтқыш құмдардан басқа, боялған немесе боялмаған барлық түрдегі табиғи құмдар: кремннийлі құмдар және кварцтық құмдар

8418102001
1 апреля 2022 года
387
Холодильники, морозильники и прочее холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: холодильники бытовые, компрессионные, емкостью более 340 л
8418211000
1 апреля 2022 года
388
Холодильники, морозильники и прочее холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: морозильники типа "ларь", емкостью не более 400 л, бытовые
8418302001
1 апреля 2022 года
389
Холодильники, морозильники и прочее холодильное или морозильное оборудование электрическое или других типов; тепловые насосы, кроме установок для кондиционирования воздуха товарной позиции 8415: морозильники типа "ларь", емкостью не более 400 л, бытовые
8418308001
1 апреля 2022 года
390
Центрифуги, включая центробежные сушилки; оборудование и устройства для фильтрования или очистки жидкостей или газов: для фильтрования масла или топлива в двигателях внутреннего сгорания
8421230000
1 апреля 2022 года
391
Кровь человеческая; кровь животных, приготовленная для использования в терапевтических, профилактических или диагностических целях; сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами биотехнологии; вакцины, токсины, культуры микроорганизмов (кроме дрожжей) и аналогичные продукты (+): против краснухи
3002200001
1 апреля 2022 года
392
Кровь человеческая; кровь животных, приготовленная для использования в терапевтических, профилактических или диагностических целях; сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами биотехнологии; вакцины, токсины, культуры микроорганизмов (кроме дрожжей) и аналогичные продукты (+): против гепатита В
3002200002
1 апреля 2022 года
393
Кровь человеческая; кровь животных, приготовленная для использования в терапевтических, профилактических или диагностических целях; сыворотки иммунные, фракции крови прочие и иммунологические продукты, модифицированные или немодифицированные, в том числе полученные методами биотехнологии; вакцины, токсины, культуры микроорганизмов (кроме дрожжей) и аналогичные продукты (+): прочие
3002200009
1 апреля 2022 года
394
Пески природные всех видов, окрашенные или неокрашенные, кроме металлоносных песков группы 26: пески кремнистые и пески кварцевые

2505100000
2022 жылғы 1 қараша
395
26-топтағы металл тұтқыш құмдардан басқа, боялған немесе боялмаған барлық түрдегі табиғи құмдар: басқалар
2505900000
2022 жылғы 1 қараша
396
Кальцийленген немесе кальцийленбеген Каолин және өзге де каолин балшықтары: өзге де каолин балшықтары
2507008000
2022 жылғы 1 қараша
397
Өзге де саздар (6806 тауар позициясының ісінген саздарын қоспағанда), андалузит, кианит және силлиманит, кальцийленген немесе кальцийленбеген; муллит; шамотты немесе династы жерлер (+): отқа төзімді саз
2508300000
2022 жылғы 1 қараша
398
Өзге де саздар (6806 тауар позициясының ісінген саздарын қоспағанда), андалузит, кианит және силлиманит, кальцийленген немесе кальцийленбеген; муллит; шамотты немесе династы жерлер (+): өнделмеген немесе өрескел бытыраңқы
2515110000
2022 жылғы 1 қараша
399
Өзге де саздар (6806 тауар позициясының ісінген саздарын қоспағанда), андалузит, кианит және силлиманит, кальцийленген немесе кальцийленбеген; муллит; шамотты немесе династы жерлер (+): тік бұрышты (тікбұрышты қоса алғанда) нысандағы плиталарға немесе блоктарға басқа тәсілмен бөлшектелген немесе бөлінген
2515120000
2022 жылғы 1 қараша
400
Өзге де саздар (6806 тауар позициясының ісінген саздарын қоспағанда), андалузит, кианит және силлиманит, кальцийленген немесе кальцийленбеген; муллит; шамотты немесе династы жерлер (+): ескерткіштерге немесе құрылысқа арналған экаусин және басқа да әктастар; алебастр
2515200000
2022 жылғы 1 қараша
401
Ескерткіштерге немесе құрылысқа арналған гранит, порфир, базальт, құмтас және өзге де тас, ірі ұсатылған немесе ұсатылмаған, араланған немесе араланбаған, не блоктарға немесе тік бұрышты (шаршыны қоса алғанда) нысандағы тақталарға (+)басқа тәсілмен бөлінген: өнделмеген немесе ірі ұсатылған
2516110000
2022 жылғы 1 қараша
402
Ескерткіштерге немесе құрылысқа арналған гранит, порфир, базальт, құмтас және өзге де тас, ірі ұсатылған немесе ұсатылмаған, араланған немесе араланбаған, не блоктарға немесе тік бұрышты (шаршыны қоса алғанда) нысандағы тақталарға (+)басқа тәсілмен бөлінген: тік бұрышты (квадраттыны қоса алғанда) нысандағы плиталарға немесе блоктарға басқа тәсілмен бөлшектелген немесе бөлінген
2516120000
2022 жылғы 1 қараша
403
Ескерткіштерге немесе құрылысқа арналған гранит, порфир, базальт, құмтас және өзге де тас, ірі ұсатылған немесе ұсатылмаған, араланған немесе араланбаған, не блоктарға немесе тік бұрышты (шаршыны қоса алғанда) нысандағы тақталарға (+)басқа тәсілмен бөлінген: құмтас

2505100000
1 ноября 2022 года
395
Пески природные всех видов, окрашенные или неокрашенные, кроме металлоносных песков группы 26: прочие
2505900000
1 ноября 2022 года
396
Каолин и глины каолиновые прочие, кальцинированные или некальцинированные: глины каолиновые прочие
2507008000
1 ноября 2022 года
397
Глины прочие (исключая вспученные глины товарной позиции 6806), андалузит, кианит и силлиманит, кальцинированные или некальцинированные; муллит; земли шамотные или динасовые (+): глина огнеупорная
2508300000
1 ноября 2022 года
398
Мрамор, травертин, или известковый туф, экауссин и другие известняки для памятников или строительства с удельным весом 2,5 или более, и алебастр, грубо раздробленные или нераздробленные, распиленные или нераспиленные, либо разделенные другим способом на блоки или плиты прямоугольной (включая квадратную) формы (+): необработанные или грубо раздробленные
2515110000
1 ноября 2022 года
399
Мрамор, травертин, или известковый туф, экауссин и другие известняки для памятников или строительства с удельным весом 2,5 или более, и алебастр, грубо раздробленные или нераздробленные, распиленные или нераспиленные, либо разделенные другим способом на блоки или плиты прямоугольной (включая квадратную) формы (+): распиленные или разделенные другим способом на блоки или плиты прямоугольной (включая квадратную) формы
2515120000
1 ноября 2022 года
400
Мрамор, травертин, или известковый туф, экауссин и другие известняки для памятников или строительства с удельным весом 2,5 или более, и алебастр, грубо раздробленные или нераздробленные, распиленные или нераспиленные, либо разделенные другим способом на блоки или плиты прямоугольной (включая квадратную) формы (+): экауссин и другие известняки для памятников или строительства; алебастр
2515200000
1 ноября 2022 года
401
Гранит, порфир, базальт, песчаник и камень для памятников или строительства прочий, грубо раздробленные или нераздробленные, распиленные или нераспиленные, либо разделенные другим способом на блоки или плиты прямоугольной (включая квадратную) формы (+): необработанный или грубо раздробленный
2516110000
1 ноября 2022 года
402
Гранит, порфир, базальт, песчаник и камень для памятников или строительства прочий, грубо раздробленные или нераздробленные, распиленные или нераспиленные, либо разделенные другим способом на блоки или плиты прямоугольной (включая квадратную) формы (+): распиленный или разделенный другим способом на блоки или плиты прямоугольной (включая квадратную) формы
2516120000
1 ноября 2022 года
403
Гранит, порфир, базальт, песчаник и камень для памятников или строительства прочий, грубо раздробленные или нераздробленные, распиленные или нераспиленные, либо разделенные другим способом на блоки или плиты прямоугольной (включая квадратную) формы (+): песчаник

2516200000
2022 жылғы 1 қараша
404
Ескерткіштерге немесе құрылысқа арналған гранит, порфир, базальт, құмтас және өзге де тас, ірі ұсатылған немесе ұсатылмаған, араланған немесе араланбаған, не блоктарға немесе тік бұрышты (шаршыны қоса алғанда) нысандағы тақталарға (+)басқа тәсілмен бөлінген: өзге де құрылыс немесе ескерткіштерге арналған тас
2516900000
2022 жылғы 1 қараша
405
Тас жолдар немесе темір жолдар немесе басқа да балласттар үшін Бетон толтырғыштар, балласт ретінде әдетте пайдаланылатын малтатас, қиыршықтас, қиыршықтас немесе ұсақталған тас, сондай-ақ термикалық өңделген немесе өңделмеген қойтастар мен кремний қиыршықтасы; құрамында тауар позициясының бірінші бөлігінде көрсетілген материалдар бар немесе жоқ шлактан, кедергіден немесе ұқсас өнеркәсіптік қалдықтардан жасалған макадам; гудрондалған макадам; 2515 немесе 2516 тауар позициясының тастан жасалған түйіршіктер, үгінділер және ұнтақ, термикалық өңделген немесе өңделмеген: қиыршық тас, малтатас, гравий
2517101000
2022 жылғы 1 қараша
406
Тас жолдар немесе темір жолдар немесе басқа да балласттар үшін Бетон толтырғыштар, балласт ретінде әдетте пайдаланылатын малтатас, қиыршықтас, қиыршықтас немесе ұсақталған тас, сондай-ақ термикалық өңделген немесе өңделмеген қойтастар мен кремний қиыршықтасы; құрамында тауар позициясының бірінші бөлігінде көрсетілген материалдар бар немесе жоқ шлактан, кедергіден немесе ұқсас өнеркәсіптік қалдықтардан жасалған макадам; гудрондалған макадам; 2515 немесе 2516 тауар позициясының тастан жасалған түйіршіктер, үгінділер және ұнтақ, термикалық өңделген немесе өңделмеген: сынған немесе ұсақталған әктас, доломит және өзге де әктас тастар
2517102000
2022 жылғы 1 қараша
407
Тас жолдар немесе темір жолдар немесе басқа да балласттар үшін Бетон толтырғыштар, балласт ретінде әдетте пайдаланылатын малтатас, қиыршықтас, қиыршықтас немесе ұсақталған тас, сондай-ақ термикалық өңделген немесе өңделмеген қойтастар мен кремний қиыршықтасы; құрамында тауар позициясының бірінші бөлігінде көрсетілген материалдар бар немесе жоқ шлактан, кедергіден немесе ұқсас өнеркәсіптік қалдықтардан жасалған макадам; гудрондалған макадам; 2515 немесе 2516 тауар позициясының тастан жасалған түйіршіктер, үгінділер және ұнтақ, термикалық өңделген немесе өңделмеген: басқалар
2517108000
2022 жылғы 1 қараша
408
Тас жолдар немесе темір жолдар немесе басқа да балласттар үшін Бетон толтырғыштар, балласт ретінде әдетте пайдаланылатын малтатас, қиыршықтас, қиыршықтас немесе ұсақталған тас, сондай-ақ термикалық өңделген немесе өңделмеген қойтастар мен кремний қиыршықтасы; құрамында тауар позициясының бірінші бөлігінде көрсетілген материалдар бар немесе жоқ шлактан, кедергіден немесе ұқсас өнеркәсіптік қалдықтардан жасалған макадам; гудрондалған макадам; 2515 немесе 2516 тауар позициясының тастан жасалған түйіршіктер, үгінділер және ұнтақ, термикалық өңделген немесе өңделмеген: құмында 2517 10 субпозиция материалдары бар немесе жоқ қождан, кедергіден немесе ұқсас өнеркәсіптік қалдықтардан жасатылған макадам

2516200000
1 ноября 2022 года
404
Гранит, порфир, базальт, песчаник и камень для памятников или строительства прочий, грубо раздробленные или нераздробленные, распиленные или нераспиленные, либо разделенные другим способом на блоки или плиты прямоугольной (включая квадратную) формы (+): камень для памятников или строительства прочий
2516900000
1 ноября 2022 года
405
Галька, гравий, щебень или дробленый камень, обычно используемые в качестве наполнителей бетона, балласта для шоссейных дорог или железнодорожных путей или другого балласта, а также валуны и кремневый гравий, термически обработанные или необработанные; макадам из шлака, дросса или аналогичных промышленных отходов, содержащий или не содержащий материалы, указанные в первой части товарной позиции; гудронированный макадам; гранулы, крошка и порошок из камня товарной позиции 2515 или 2516, термически обработанные или необработанные: галька, гравий, щебень
2517101000
1 ноября 2022 года
406
Галька, гравий, щебень или дробленый камень, обычно используемые в качестве наполнителей бетона, балласта для шоссейных дорог или железнодорожных путей или другого балласта, а также валуны и кремневый гравий, термически обработанные или необработанные; макадам из шлака, дросса или аналогичных промышленных отходов, содержащий или не содержащий материалы, указанные в первой части товарной позиции; гудронированный макадам; гранулы, крошка и порошок из камня товарной позиции 2515 или 2516, термически обработанные или необработанные: известняк, доломит и прочие известняковые камни, разбитые или дробленые
2517102000
1 ноября 2022 года
407
Галька, гравий, щебень или дробленый камень, обычно используемые в качестве наполнителей бетона, балласта для шоссейных дорог или железнодорожных путей или другого балласта, а также валуны и кремневый гравий, термически обработанные или необработанные; макадам из шлака, дросса или аналогичных промышленных отходов, содержащий или не содержащий материалы, указанные в первой части товарной позиции; гудронированный макадам; гранулы, крошка и порошок из камня товарной позиции 2515 или 2516, термически обработанные или необработанные: прочие
2517108000
1 ноября 2022 года
408
Галька, гравий, щебень или дробленый камень, обычно используемые в качестве наполнителей бетона, балласта для шоссейных дорог или железнодорожных путей или другого балласта, а также валуны и кремневый гравий, термически обработанные или необработанные; макадам из шлака, дросса или аналогичных промышленных отходов, содержащий или не содержащий материалы, указанные в первой части товарной позиции; гудронированный макадам; гранулы, крошка и порошок из камня товарной позиции 2515 или 2516, термически обработанные или необработанные: макадам из шлака, дросса или аналогичных промышленных отходов, содержащий или не содержащий материалы субпозиции 2517 10

2517200000
2022 жылғы 1 қараша
409
Тас жолдар немесе темір жолдар немесе басқа да балласттар үшін Бетон толтырғыштар, балласт ретінде әдетте пайдаланылатын малтатас, қиыршықтас, қиыршықтас немесе ұсақталған тас, сондай-ақ термикалық өңделген немесе өңделмеген қойтастар мен кремний қиыршықтасы; құрамында тауар позициясының бірінші бөлігінде көрсетілген материалдар бар немесе жоқ шлактан, кедергіден немесе ұқсас өнеркәсіптік қалдықтардан жасалған макадам; гудрондалған макадам; 2515 немесе 2516 тауар позициясының тастан жасалған түйіршіктер, үгінділер және ұнтақ, термикалық өңделген немесе өңделмеген: гудронды макадам
2517300000
2022 жылғы 1 қараша
410
Тас жолдар немесе темір жолдар немесе басқа да балласттар үшін Бетон толтырғыштар, балласт ретінде әдетте пайдаланылатын малтатас, қиыршықтас, қиыршықтас немесе ұсақталған тас, сондай-ақ термикалық өңделген немесе өңделмеген қойтастар мен кремний қиыршықтасы; құрамында тауар позициясының бірінші бөлігінде көрсетілген материалдар бар немесе жоқ шлактан, кедергіден немесе ұқсас өнеркәсіптік қалдықтардан жасалған макадам; гудрондалған макадам; 2515 немесе 2516 тауар позициясының тастан жасалған түйіршіктер, үгінділер және ұнтақ, термикалық өңделген немесе өңделмеген: мәрмәрдан
2517410000
2022 жылғы 1 қараша
411
Тас жолдар немесе темір жолдар немесе басқа да балласттар үшін Бетон толтырғыштар, балласт ретінде әдетте пайдаланылатын малтатас, қиыршықтас, қиыршықтас немесе ұсақталған тас, сондай-ақ термикалық өңделген немесе өңделмеген қойтастар мен кремний қиыршықтасы; құрамында тауар позициясының бірінші бөлігінде көрсетілген материалдар бар немесе жоқ шлактан, кедергіден немесе ұқсас өнеркәсіптік қалдықтардан жасалған макадам; гудрондалған макадам; 2515 немесе 2516 тауар позициясының тастан жасалған түйіршіктер, үгінділер және ұнтақ, термикалық өңделген немесе өңделмеген: басқалар
2517490000
2022 жылғы 1 қараша
412
Боялмаған немесе боялған, дайын немесе клинкер нысанындағы портландцемент, глиноземді цемент, қожды цемент, суперсульфатты цемент және ұқсас гидравликалық цементтер (+): цемент клинкерлер
2523100000
2022 жылғы 1 қараша
413
Боялмаған немесе боялған, дайын немесе клинкер нысанындағы портландцемент, глиноземді цемент, қожды цемент, суперсульфатты цемент және ұқсас гидравликалық цементтер (+): ақ цемент, жасанды боялған немесе боялмаған
2523210000
2022 жылғы 1 қараша
414
Боялмаған немесе боялған, дайын немесе клинкер нысанындағы портландцемент, глиноземді цемент, қожды цемент, суперсульфатты цемент және ұқсас гидравликалық цементтер (+): басқалар

2517200000
1 ноября 2022 года
409
Галька, гравий, щебень или дробленый камень, обычно используемые в качестве наполнителей бетона, балласта для шоссейных дорог или железнодорожных путей или другого балласта, а также валуны и кремневый гравий, термически обработанные или необработанные; макадам из шлака, дросса или аналогичных промышленных отходов, содержащий или не содержащий материалы, указанные в первой части товарной позиции; гудронированный макадам; гранулы, крошка и порошок из камня товарной позиции 2515 или 2516, термически обработанные или необработанные: гудронированный макадам
2517300000
1 ноября 2022 года
410
Галька, гравий, щебень или дробленый камень, обычно используемые в качестве наполнителей бетона, балласта для шоссейных дорог или железнодорожных путей или другого балласта, а также валуны и кремневый гравий, термически обработанные или необработанные; макадам из шлака, дросса или аналогичных промышленных отходов, содержащий или не содержащий материалы, указанные в первой части товарной позиции; гудронированный макадам; гранулы, крошка и порошок из камня товарной позиции 2515 или 2516, термически обработанные или необработанные: из мрамора
2517410000
1 ноября 2022 года
411
Галька, гравий, щебень или дробленый камень, обычно используемые в качестве наполнителей бетона, балласта для шоссейных дорог или железнодорожных путей или другого балласта, а также валуны и кремневый гравий, термически обработанные или необработанные; макадам из шлака, дросса или аналогичных промышленных отходов, содержащий или не содержащий материалы, указанные в первой части товарной позиции; гудронированный макадам; гранулы, крошка и порошок из камня товарной позиции 2515 или 2516, термически обработанные или необработанные: прочие
2517490000
1 ноября 2022 года
412
Портландцемент, цемент глиноземистый, цемент шлаковый, цемент суперсульфатный и аналогичные гидравлические цементы, неокрашенные или окрашенные, готовые или в форме клинкеров (+): клинкеры цементные
2523100000
1 ноября 2022 года
413
Портландцемент, цемент глиноземистый, цемент шлаковый, цемент суперсульфатный и аналогичные гидравлические цементы, неокрашенные или окрашенные, готовые или в форме клинкеров (+): цемент белый, искусственно окрашенный или неокрашенный
2523210000
1 ноября 2022 года
414
Портландцемент, цемент глиноземистый, цемент шлаковый, цемент суперсульфатный и аналогичные гидравлические цементы, неокрашенные или окрашенные, готовые или в форме клинкеров (+): прочий

2523290000
2022 жылғы 1 қараша
415
Боялмаған немесе боялған, дайын немесе клинкер нысанындағы портландцемент, глиноземді цемент, қожды цемент, суперсульфатты цемент және ұқсас гидравликалық цементтер (+): глинозенді цемент
2523300000
2022 жылғы 1 қараша
416
Боялмаған немесе боялған, дайын немесе клинкер нысанындағы портландцемент, глиноземді цемент, қожды цемент, суперсульфатты цемент және ұқсас гидравликалық цементтер (+): өзге де гидравликалық цементтер
2523900000
2022 жылғы 1 қараша
417
Асбест: крокидолит
2524100000
2022 жылғы 1 қараша
418
Асбест: басқалар
2524900000
2022 жылғы 1 қараша
419
Табиғи тастан (сланецтен басқа) жасалған төсемтас жиек тастар және төсем тақталары
6801000000
2022 жылғы 1 қараша
420
Ескерткіштер немесе құрылыс үшін өңделген тас (сланецтен басқа) және 6801 тауар позициясының тауарларынан басқа, одан жасалған бұйымдар; мозайкаға арналған кубиктер және табиғи тастан (сланецті қоса алғанда) жасалған немесе негізсіз ұқсас бұйымдар; жасанды боялған табиғи тастан (сланецті қоса алғанда) жасалған түйіршіктер, үгінділер және ұнтақ: тікбұрышты (тікбұрышты қоса алғанда) тік бұрышты емес нысандағы, ең үлкен қыры 7 см-ден кем емес бүйірі бар шыршыға жазылуы мүмкін тақтайшалар, текшелер және ұқсас бұйымдар; жасанды боялған түйіршіктер, үгінділер және ұнтақ
6802100000
2022 жылғы 1 қараша
421
Ескерткіштер немесе құрылыс үшін өңделген тас (сланецтен басқа) және 6801 тауар позициясының тауарларынан басқа, одан жасалған бұйымдар; мозайкаға арналған кубиктер және табиғи тастан (сланецті қоса алғанда) жасалған немесе негізсіз ұқсас бұйымдар; жасанды боялған табиғи тастан (сланецті қоса алғанда) жасалған түйіршіктер, үгінділер және ұнтақ:мәрмәр, травертин және алебастр
6802210000
2022 жылғы 1 қараша
422
Ескерткіштер немесе құрылыс үшін өңделген тас (сланецтен басқа) және 6801 тауар позициясының тауарларынан басқа, одан жасалған бұйымдар; мозайкаға арналған кубиктер және табиғи тастан (сланецті қоса алғанда) жасалған немесе негізсіз ұқсас бұйымдар; жасанды боялған табиғи тастан (сланецті қоса алғанда) жасалған түйіршіктер, үгінділер және ұнтақ: гранит
6802230000
2022 жылғы 1 қараша
423
Ескерткіштер немесе құрылыс үшін өңделген тас (сланецтен басқа) және 6801 тауар позициясының тауарларынан басқа, одан жасалған бұйымдар; мозайкаға арналған кубиктер және табиғи тастан (сланецті қоса алғанда) жасалған немесе негізсіз ұқсас бұйымдар; жасанды боялған табиғи тастан (сланецті қоса алғанда) жасалған түйіршіктер, үгінділер және ұнтақ: өзге де әктастар
6802290001
2022 жылғы 1 қараша
424
Ескерткіштер немесе құрылыс үшін өңделген тас (сланецтен басқа) және 6801 тауар позициясының тауарларынан басқа, одан жасалған бұйымдар; мозайкаға арналған кубиктер және табиғи тастан (сланецті қоса алғанда) жасалған немесе негізсіз ұқсас бұйымдар; жасанды боялған табиғи тастан (сланецті қоса алғанда) жасалған түйіршіктер, үгінділер және ұнтақ: басқалар

2523290000
1 ноября 2022 года
415
Портландцемент, цемент глиноземистый, цемент шлаковый, цемент суперсульфатный и аналогичные гидравлические цементы, неокрашенные или окрашенные, готовые или в форме клинкеров (+): цемент глиноземистый
2523300000
1 ноября 2022 года
416
Портландцемент, цемент глиноземистый, цемент шлаковый, цемент суперсульфатный и аналогичные гидравлические цементы, неокрашенные или окрашенные, готовые или в форме клинкеров (+): цементы гидравлические прочие
2523900000
1 ноября 2022 года
417
Асбест: крокидолит
2524100000
1 ноября 2022 года
418
Асбест: прочий
2524900000
1 ноября 2022 года
419
Брусчатка, бордюрные камни и плиты для мощения из природного камня (кроме сланца)
6801000000
1 ноября 2022 года
420
Камень, обработанный (кроме сланца) для памятников или строительства, и изделия из него, кроме товаров товарной позиции 6801; кубики для мозаики и аналогичные изделия из природного камня (включая сланец) на основе или без основы; гранулы, крошка и порошок из природного камня (включая сланец), искусственно окрашенные: плитки, кубики и аналогичные изделия, прямоугольной (включая квадратную) или непрямоугольной формы, наибольшая грань которых может быть вписана в квадрат со стороной размером менее 7 см; гранулы, крошка и порошок, искусственно окрашенные
6802100000
1 ноября 2022 года
421
Камень, обработанный (кроме сланца) для памятников или строительства, и изделия из него, кроме товаров товарной позиции 6801; кубики для мозаики и аналогичные изделия из природного камня (включая сланец) на основе или без основы; гранулы, крошка и порошок из природного камня (включая сланец), искусственно окрашенные: мрамор, травертин и алебастр
6802210000
1 ноября 2022 года
422
Камень, обработанный (кроме сланца) для памятников или строительства, и изделия из него, кроме товаров товарной позиции 6801; кубики для мозаики и аналогичные изделия из природного камня (включая сланец) на основе или без основы; гранулы, крошка и порошок из природного камня (включая сланец), искусственно окрашенные: гранит
6802230000
1 ноября 2022 года
423
Камень, обработанный (кроме сланца) для памятников или строительства, и изделия из него, кроме товаров товарной позиции 6801; кубики для мозаики и аналогичные изделия из природного камня (включая сланец) на основе или без основы; гранулы, крошка и порошок из природного камня (включая сланец), искусственно окрашенные: известняки прочие
6802290001
1 ноября 2022 года
424
Камень, обработанный (кроме сланца) для памятников или строительства, и изделия из него, кроме товаров товарной позиции 6801; кубики для мозаики и аналогичные изделия из природного камня (включая сланец) на основе или без основы; гранулы, крошка и порошок из природного камня (включая сланец), искусственно окрашенные:прочие

6802290009
2022 жылғы 1 қараша
425
Ескерткіштер немесе құрылыс үшін өңделген тас (сланецтен басқа) және 6801 тауар позициясының тауарларынан басқа, одан жасалған бұйымдар; мозайкаға арналған кубиктер және табиғи тастан (сланецті қоса алғанда) жасалған немесе негізсіз ұқсас бұйымдар; жасанды боялған табиғи тастан (сланецті қоса алғанда) жасалған түйіршіктер, үгінділер және ұнтақ: мәрмәр, травертин және алебастр
6802910000
2022 жылғы 1 қараша
426
Ескерткіштер немесе құрылыс үшін өңделген тас (сланецтен басқа) және 6801 тауар позициясының тауарларынан басқа, одан жасалған бұйымдар; мозайкаға арналған кубиктер және табиғи тастан (сланецті қоса алғанда) жасалған немесе негізсіз ұқсас бұйымдар; жасанды боялған табиғи тастан (сланецті қоса алғанда) жасалған түйіршіктер, үгінділер және ұнтақ: өзге де әктастар
6802920000
2022 жылғы 1 қараша
427
Ескерткіштер немесе құрылыс үшін өңделген тас (сланецтен басқа) және 6801 тауар позициясының тауарларынан басқа, одан жасалған бұйымдар; мозайкаға арналған кубиктер және табиғи тастан (сланецті қоса алғанда) жасалған немесе негізсіз ұқсас бұйымдар; жасанды боялған табиғи тастан (сланецті қоса алғанда) жасалған түйіршіктер, үгінділер және ұнтақ: жылтыратылған, әшекейленген немесе өзге өңдеуден өткен, таза салмағы 10 кг немесе одан астам кесілгендерден басқа
6802931000
2022 жылғы 1 қараша
428
Ескерткіштер немесе құрылыс үшін өңделген тас (сланецтен басқа) және 6801 тауар позициясының тауарларынан басқа, одан жасалған бұйымдар; мозайкаға арналған кубиктер және табиғи тастан (сланецті қоса алғанда) жасалған немесе негізсіз ұқсас бұйымдар; жасанды боялған табиғи тастан (сланецті қоса алғанда) жасалған түйіршіктер, үгінділер және ұнтақ: басқалар
6802939000
2022 жылғы 1 қараша
429
Ескерткіштер немесе құрылыс үшін өңделген тас (сланецтен басқа) және 6801 тауар позициясының тауарларынан басқа, одан жасалған бұйымдар; мозайкаға арналған кубиктер және табиғи тастан (сланецті қоса алғанда) жасалған немесе негізсіз ұқсас бұйымдар; жасанды боялған табиғи тастан (сланецті қоса алғанда) жасалған түйіршіктер, үгінділер және ұнтақ: жылтыратылған, әшекейленген немесе өзге өңдеуден өткен, таза салмағы 10 кг немесе одан астам кесілгендерден басқа
6802991000
2022 жылғы 1 қараша
430
Ескерткіштер немесе құрылыс үшін өңделген тас (сланецтен басқа) және 6801 тауар позициясының тауарларынан басқа, одан жасалған бұйымдар; мозайкаға арналған кубиктер және табиғи тастан (сланецті қоса алғанда) жасалған немесе негізсіз ұқсас бұйымдар; жасанды боялған табиғи тастан (сланецті қоса алғанда) жасалған түйіршіктер, үгінділер және ұнтақ: басқалар

6802290009
1 ноября 2022 года
425
Камень, обработанный (кроме сланца) для памятников или строительства, и изделия из него, кроме товаров товарной позиции 6801; кубики для мозаики и аналогичные изделия из природного камня (включая сланец) на основе или без основы; гранулы, крошка и порошок из природного камня (включая сланец), искусственно окрашенные: мрамор, травертин и алебастр
6802910000
1 ноября 2022 года
426
Камень, обработанный (кроме сланца) для памятников или строительства, и изделия из него, кроме товаров товарной позиции 6801; кубики для мозаики и аналогичные изделия из природного камня (включая сланец) на основе или без основы; гранулы, крошка и порошок из природного камня (включая сланец), искусственно окрашенные: известняки прочие
6802920000
1 ноября 2022 года
427
Камень, обработанный (кроме сланца) для памятников или строительства, и изделия из него, кроме товаров товарной позиции 6801; кубики для мозаики и аналогичные изделия из природного камня (включая сланец) на основе или без основы; гранулы, крошка и порошок из природного камня (включая сланец), искусственно окрашенные: полированный, декорированный или прошедший прочую обработку, кроме резного, нетто-массой 10 кг или более
6802931000
1 ноября 2022 года
428
Камень, обработанный (кроме сланца) для памятников или строительства, и изделия из него, кроме товаров товарной позиции 6801; кубики для мозаики и аналогичные изделия из природного камня (включая сланец) на основе или без основы; гранулы, крошка и порошок из природного камня (включая сланец), искусственно окрашенные: прочий
6802939000
1 ноября 2022 года
429
Камень, обработанный (кроме сланца) для памятников или строительства, и изделия из него, кроме товаров товарной позиции 6801; кубики для мозаики и аналогичные изделия из природного камня (включая сланец) на основе или без основы; гранулы, крошка и порошок из природного камня (включая сланец), искусственно окрашенные: полированные, декорированные или прошедшие прочую обработку, кроме резных, нетто-массой 10 кг или более
6802991000
1 ноября 2022 года
430
Камень, обработанный (кроме сланца) для памятников или строительства, и изделия из него, кроме товаров товарной позиции 6801; кубики для мозаики и аналогичные изделия из природного камня (включая сланец) на основе или без основы; гранулы, крошка и порошок из природного камня (включая сланец), искусственно окрашенные: прочие

6802999000
2022 жылғы 1 қараша
431
Өңделген Сланец және сланецтен немесе агломерацияланған сланецтен жасалған бұйымдар: шатыр мен қабырғаларға арналған материалдар
6803001000
2022 жылғы 1 қараша
432
Өңделген Сланец және сланецтен немесе агломерацияланған сланецтен жасалған бұйымдар: басқалар
6803009000
2022 жылғы 1 қараша
433
6811 немесе 6812 тауар позициясының немесе 69-топтың бұйымдарынан басқа, шлак мақта, минералды Силикат мақта және ұқсас минералды мақта; қабатталған вермикулит, ісінген саз, көбіктенген қож және ұқсас ісінген минералды өнімдер; жылу оқшаулағыш, дыбыс оқшаулағыш немесе дыбыс сіңіргіш минералды материалдардан жасалған қоспалар мен бұйымдар: басқалар
6806100008
2022 жылғы 1 қараша
434
6811 немесе 6812 тауар позициясының немесе 69-топтың бұйымдарынан басқа, шлак мақта, минералды Силикат мақта және ұқсас минералды мақта; қабатталған вермикулит, ісінген саз, көбіктенген қож және ұқсас ісінген минералды өнімдер; жылу оқшаулағыш, дыбыс оқшаулағыш немесе дыбыс сіңіргіш минералды материалдардан жасалған қоспалар мен бұйымдар: ісінген саздар
6806201000
2022 жылғы 1 қараша
435
6811 немесе 6812 тауар позициясының немесе 69-топтың бұйымдарынан басқа, шлак мақта, минералды Силикат мақта және ұқсас минералды мақта; қабатталған вермикулит, ісінген саз, көбіктенген қож және ұқсас ісінген минералды өнімдер; жылу оқшаулағыш, дыбыс оқшаулағыш немесе дыбыс сіңіргіш минералды материалдардан жасалған қоспалар мен бұйымдар: басқалар
6806209000
2022 жылғы 1 қараша
436
6811 немесе 6812 тауар позициясының немесе 69-топтың бұйымдарынан басқа, шлак мақта, минералды Силикат мақта және ұқсас минералды мақта; қабатталған вермикулит, ісінген саз, көбіктенген қож және ұқсас ісінген минералды өнімдер; жылу оқшаулағыш, дыбыс оқшаулағыш немесе дыбыс сіңіргіш минералды материалдардан жасалған қоспалар мен бұйымдар: басқалар
6806900000
2022 жылғы 1 қараша
437
Гипстен немесе оның негізіндегі қоспалардан жасалған бұйымдар: тек қағазбен немесе картонмен қапталған арқауланған
6809110000
2022 жылғы 1 қараша
438
Гипстен немесе оның негізіндегі қоспалардан жасалған бұйымдар: басқалар
6809190000
2022 жылғы 1 қараша
439
Гипстен немесе оның негізіндегі қоспалардан жасалған бұйымдар: өзге де бұйымдар
6809900000
2022 жылғы 1 қараша
440
Цементтен, бетоннан немесе жасанды тастан жасалған, арматураланбаған немесе арматураланған бұйымдар (+): жеңілдетілген бетоннан (негізі 439 сынған пемза) түйіршіктелген шлак және т.б)
6810111000
2022 жылғы 1 қараша
441
Цементтен, бетоннан немесе жасанды тастан жасалған, арматураланбаған немесе арматураланған бұйымдар (+): басқалар

6802999000
1 ноября 2022 года
431
Сланец обработанный и изделия из сланца или из агломерированного сланца: материалы для кровли и стен
6803001000
1 ноября 2022 года
432
Сланец обработанный и изделия из сланца или из агломерированного сланца: прочие
6803009000
1 ноября 2022 года
433
Шлаковата, минеральная силикатная вата и аналогичные минеральные ваты; вермикулит расслоенный, глины вспученные, шлак вспененный и аналогичные вспученные минеральные продукты; смеси и изделия из теплоизоляционных, звукоизоляционных или звукопоглощающих минеральных материалов, кроме изделий товарной позиции 6811 или 6812 или группы 69: прочие
6806100008
1 ноября 2022 года
434
Шлаковата, минеральная силикатная вата и аналогичные минеральные ваты; вермикулит расслоенный, глины вспученные, шлак вспененный и аналогичные вспученные минеральные продукты; смеси и изделия из теплоизоляционных, звукоизоляционных или звукопоглощающих минеральных материалов, кроме изделий товарной позиции 6811 или 6812 или группы 69: глины вспученные
6806201000
1 ноября 2022 года
435
Шлаковата, минеральная силикатная вата и аналогичные минеральные ваты; вермикулит расслоенный, глины вспученные, шлак вспененный и аналогичные вспученные минеральные продукты; смеси и изделия из теплоизоляционных, звукоизоляционных или звукопоглощающих минеральных материалов, кроме изделий товарной позиции 6811 или 6812 или группы 69: прочие
6806209000
1 ноября 2022 года
436
Шлаковата, минеральная силикатная вата и аналогичные минеральные ваты; вермикулит расслоенный, глины вспученные, шлак вспененный и аналогичные вспученные минеральные продукты; смеси и изделия из теплоизоляционных, звукоизоляционных или звукопоглощающих минеральных материалов, кроме изделий товарной позиции 6811 или 6812 или группы 69: прочие
6806900000
1 ноября 2022 года
437
Изделия из гипса или смесей на его основе: покрытые или армированные только бумагой или картоном
6809110000
1 ноября 2022 года
438
Изделия из гипса или смесей на его основе: прочие
6809190000
1 ноября 2022 года
439
Изделия из гипса или смесей на его основе: изделия прочие
6809900000
1 ноября 2022 года
440
Изделия из цемента, бетона или искусственного камня, неармированные или армированные (+): из облегченного бетона (с основой из битой пемзы, гранулированного шлака и т.д.)
6810111000
1 ноября 2022 года
441
Изделия из цемента, бетона или искусственного камня, неармированные или армированные (+):прочие

6810119000
2022 жылғы 1 қараша
442
Цементтен, бетоннан немесе жасанды тастан жасалған, арматураланбаған немесе арматураланған бұйымдар (+): жабынқыш, тақтайша, соның ішінде тротуар, өзгелер
6810190001
2022 жылғы 1 қараша
443
Цементтен, бетоннан немесе жасанды тастан жасалған, арматураланбаған немесе арматураланған бұйымдар (+): басқалар
6810190009
2022 жылғы 1 қараша
444
Цементтен, бетоннан немесе жасанды тастан жасалған, арматураланбаған немесе арматураланған бұйымдар (+): тұрғын үйді қоса алғанда, құрылысқа арналған құрама құрылыс блоктары
6810910000
2022 жылғы 1 қараша
445
Цементтен, бетоннан немесе жасанды тастан жасалған, арматураланбаған немесе арматураланған бұйымдар (+): басқалар
6810990000
2022 жылғы 1 қараша
446
Асбоцементтен, целлюлоза талшықтары бар цементтен немесе ұқсас материалдардан жасалған бұйымдар: гофрирленген желілер, құбырлар, түтіктер және оларға фитингтер
6811400001
2022 жылғы 1 қараша
447
Асбоцементтен, целлюлоза талшықтары бар цементтен немесе ұқсас материалдардан жасалған бұйымдар: өзге де табақтар, панелдер, тақтайшалар және ұқсас бұйымдар
6811400002
2022 жылғы 1 қараша
448
Асбоцементтен, целлюлоза талшықтары бар цементтен немесе ұқсас материалдардан жасалған бұйымдар: басқалар
6811400009
2022 жылғы 1 қараша
449
Асбоцементтен, целлюлоза талшықтары бар цементтен немесе ұқсас материалдардан жасалған бұйымдар: гофрирленген желілер
6811810000
2022 жылғы 1 қараша
450
Асбоцементтен, целлюлоза талшықтары бар цементтен немесе ұқсас материалдардан жасалған бұйымдар: өзге де табақтар, панелдер, тақтайшалар және ұқсас бұйымдар
6811820000
2022 жылғы 1 қараша
451
Асбоцементтен, целлюлоза талшықтары бар цементтен немесе ұқсас материалдардан жасалған бұйымдар: құбырлар, түтіктер және оларға фитингтер
6811890001
2022 жылғы 1 қараша
452
Асбоцементтен, целлюлоза талшықтары бар цементтен немесе ұқсас материалдардан жасалған бұйымдар: басқалар
6811890009
2022 жылғы 1 қараша
453
Кірпіштер, блоктар, плиткалар плиткалар және кремнийлі тас үнынан (мысалы, кизельгурдан, триполиттен немесе диатомиттен) немесе ұқсас кремнийлі жыныстардан жасалған басқа да қыш бұйымдар
6901000000
2022 жылғы 1 қараша
454
Кремнеземдік тас ұнынан немесе ұқсас кремнеземдік жыныстардан жасалған бұйымдардан басқа, отқа төзімді кірпіштер, блоктар, тақтайшалар және ұқсас отқа төзімді қыш құрылыс материалдары (+): құрамында 50 мас.% MgO, СаО немесе Сr2О3 қайта есептегенде бөлек немесе бірге алынған Mg, Ca немесе Cr элементі
бар
6902100000
2022 жылғы 1 қараша
455
Кремнеземдік тас ұнынан немесе ұқсас кремнеземдік жыныстардан жасалған бұйымдардан басқа, отқа төзімді кірпіштер, блоктар, тақтайшалар және ұқсас отқа төзімді қыш құрылыс материалдары (+): құрамында 93 мас.% немесе одан көп кремний (SiO2)

6810119000
1 ноября 2022 года
442
Изделия из цемента, бетона или искусственного камня, неармированные или армированные (+):черепица; плитка, в том числе тротуарная, прочая
6810190001
1 ноября 2022 года
443
Изделия из цемента, бетона или искусственного камня, неармированные или армированные (+):прочие
6810190009
1 ноября 2022 года
444
Изделия из цемента, бетона или искусственного камня, неармированные или армированные (+):сборные строительные блоки для строительства, включая жилищное
6810910000
1 ноября 2022 года
445
Изделия из цемента, бетона или искусственного камня, неармированные или армированные (+): прочие
6810990000
1 ноября 2022 года
446
Изделия из асбоцемента, из цемента с волокнами целлюлозы или из аналогичных материалов: гофрированные листы; трубы, трубки и фитинги к ним
6811400001
1 ноября 2022 года
447
Изделия из асбоцемента, из цемента с волокнами целлюлозы или из аналогичных материалов: прочие листы, панели, плитки и аналогичные изделия
6811400002
1 ноября 2022 года
448
Изделия из асбоцемента, из цемента с волокнами целлюлозы или из аналогичных материалов: прочие
6811400009
1 ноября 2022 года
449
Изделия из асбоцемента, из цемента с волокнами целлюлозы или из аналогичных материалов: гофрированные листы
6811810000
1 ноября 2022 года
450
Изделия из асбоцемента, из цемента с волокнами целлюлозы или из аналогичных материалов: прочие листы, панели, плитки и аналогичные изделия
6811820000
1 ноября 2022 года
451
Изделия из асбоцемента, из цемента с волокнами целлюлозы или из аналогичных материалов: трубы, трубки и фитинги к ним
6811890001
1 ноября 2022 года
452
Изделия из асбоцемента, из цемента с волокнами целлюлозы или из аналогичных материалов: прочие
6811890009
1 ноября 2022 года
453
Кирпичи, блоки, плитки и другие керамические изделия из кремнеземистой каменной муки (например, из кизельгура, триполита или диатомита) или из аналогичных кремнеземистых пород
6901000000
1 ноября 2022 года
454
Кирпичи огнеупорные, блоки, плитки и аналогичные огнеупорные керамические строительные материалы, кроме изделий из кремнеземистой каменной муки или аналогичных кремнеземистых пород (+): содержащие более 50 мас.% элементов Mg, Ca или Cr, взятых отдельно или вместе, в пересчете на MgO, СаО или Сr2О3
6902100000
1 ноября 2022 года
455
Кирпичи огнеупорные, блоки, плитки и аналогичные огнеупорные керамические строительные материалы, кроме изделий из кремнеземистой каменной муки или аналогичных кремнеземистых пород (+): содержащие 93 мас.% или более кремнезема (SiO2)

6902201000
2022 жылғы 1 қараша
456
Кремнеземдік тас ұнынан немесе ұқсас кремнеземдік жыныстардан жасалған бұйымдардан басқа, отқа төзімді кірпіштер, блоктар, тақтайшалар және ұқсас отқа төзімді қыш құрылыс материалдары (+): құрамында 7 мас.%, бірақ 45 мас.% глинозем(Al2O3)
6902209100
2022 жылғы 1 қараша
457
Кремнеземдік тас ұнынан немесе ұқсас кремнеземдік жыныстардан жасалған бұйымдардан басқа, отқа төзімді кірпіштер, блоктар, тақтайшалар және ұқсас отқа төзімді қыш құрылыс материалдары (+): басқалар
6902209900
2022 жылғы 1 қараша
458
Кремнеземдік тас ұнынан немесе ұқсас кремнеземдік жыныстардан жасалған бұйымдардан басқа, отқа төзімді кірпіштер, блоктар, тақтайшалар және ұқсас отқа төзімді қыш құрылыс материалдары (+): басқалар
6902900000
2022 жылғы 1 қараша
459
Кремнеземдік тас ұнынан немесе ұқсас кремнеземдік жыныстардан жасалған бұйымдардан басқа, өзге де отқа төзімді қыш бұйымдар (мысалы, реторттар, тиглдер, муфельдер, саптамалар, бітеуіштер, тіреуіштер, сынамалық тостағандар, құбырлар, түтіктер, қаптамалар, шыбықтар, өзектер): құрамында 50 мас.% глинозем (AI203) немесе кремний бар глинозем қоспасы немесе қосылыстары (SI02)
6903100000
2022 жылғы 1 қараша
460
Кремнеземдік тас ұнынан немесе ұқсас кремнеземдік жыныстардан жасалған бұйымдардан басқа, өзге де отқа төзімді қыш бұйымдар (мысалы, реторттар, тиглдер, муфельдер, саптамалар, бітеуіштер, тіреуіштер, сынамалық тостағандар, құбырлар, түтіктер, қаптамалар, шыбықтар, өзектер): құрамында глинозем (Al2O3) бар сода 45 мас.%
6903201000
2022 жылғы 1 қараша
461
Кремнеземдік тас ұнынан немесе ұқсас кремнеземдік жыныстардан жасалған бұйымдардан басқа, өзге де отқа төзімді қыш бұйымдар (мысалы, реторттар, тиглдер, муфельдер, саптамалар, бітеуіштер, тіреуіштер, сынамалық тостағандар, құбырлар, түтіктер, қаптамалар, шыбықтар, өзектер): құрамында 45 мас.% немесе одан да көп гликозем (Al2O3)
6903209000
2022 жылғы 1 қараша
462
Кремнеземдік тас ұнынан немесе ұқсас кремнеземдік жыныстардан жасалған бұйымдардан басқа, өзге де отқа төзімді қыш бұйымдар (мысалы, реторттар, тиглдер, муфельдер, саптамалар, бітеуіштер, тіреуіштер, сынамалық тостағандар, құбырлар, түтіктер, қаптамалар, шыбықтар, өзектер): құрамында 25 мас.%, бірақ 50 мас.% графит немесе көміртектің басқа да форалары немесе олардың қоспалары бар
6903901000
2022 жылғы 1 қараша
463
Кремнеземдік тас ұнынан немесе ұқсас кремнеземдік жыныстардан жасалған бұйымдардан басқа, өзге де отқа төзімді қыш бұйымдар (мысалы, реторттар, тиглдер, муфельдер, саптамалар, бітеуіштер, тіреуіштер, сынамалық тостағандар, құбырлар, түтіктер, қаптамалар, шыбықтар, өзектер): басқалар

6902201000
1 ноября 2022 года
456
Кирпичи огнеупорные, блоки, плитки и аналогичные огнеупорные керамические строительные материалы, кроме изделий из кремнеземистой каменной муки или аналогичных кремнеземистых пород (+): содержащие более 7 мас.%, но менее 45 мас.% глинозема(Al2O3)
6902209100
1 ноября 2022 года
457
Кирпичи огнеупорные, блоки, плитки и аналогичные огнеупорные керамические строительные материалы, кроме изделий из кремнеземистой каменной муки или аналогичных кремнеземистых пород (+): прочие
6902209900
1 ноября 2022 года
458
Кирпичи огнеупорные, блоки, плитки и аналогичные огнеупорные керамические строительные материалы, кроме изделий из кремнеземистой каменной муки или аналогичных кремнеземистых пород (+): прочие
6902900000
1 ноября 2022 года
459
Прочие огнеупорные керамические изделия (например, реторты, тигли, муфели, насадки, заглушки, подпорки, пробирные чашки, трубы, трубки, кожухи, прутки, стержни), кроме изделий из кремнеземистой каменной муки или аналогичных кремнеземистых пород: содержащие более 50 мас.% глинозема (AI203) или смеси или соединения глинозема с кремнеземом (SI02)
6903100000
1 ноября 2022 года
460
Прочие огнеупорные керамические изделия (например, реторты, тигли, муфели, насадки, заглушки, подпорки, пробирные чашки, трубы, трубки, кожухи, прутки, стержни), кроме изделий из кремнеземистой каменной муки или аналогичных кремнеземистых пород: сод ержащие менее 45 мас.% глинозема (Al2O3)
6903201000
1 ноября 2022 года
461
Прочие огнеупорные керамические изделия (например, реторты, тигли, муфели, насадки, заглушки, подпорки, пробирные чашки, трубы, трубки, кожухи, прутки, стержни), кроме изделий из кремнеземистой каменной муки или аналогичных кремнеземистых пород: содержащие 45 мас.% или более глинозема (Al2O3)
6903209000
1 ноября 2022 года
462
Прочие огнеупорные керамические изделия (например, реторты, тигли, муфели, насадки, заглушки, подпорки, пробирные чашки, трубы, трубки, кожухи, прутки, стержни), кроме изделий из кремнеземистой каменной муки или аналогичных кремнеземистых пород: содержащие более 25 мас.%, но не более 50 мас.% графита или других форм углерода, или их смеси
6903901000
1 ноября 2022 года
463
Прочие огнеупорные керамические изделия (например, реторты, тигли, муфели, насадки, заглушки, подпорки, пробирные чашки, трубы, трубки, кожухи, прутки, стержни), кроме изделий из кремнеземистой каменной муки или аналогичных кремнеземистых пород: прочие

6903909000
2022 жылғы 1 қараша
464
Құрылыс кірпіштері, еденге арналған блоктар, көтергіш немесе Арқалық конструкцияларды толтыруға арналған қыш тастар және қыштан жасалған ұқсас бұйымдар: құрылыс кірпіштері
6904100000
2022 жылғы 1 қараша
465
Құрылыс кірпіштері, еденге арналған блоктар, көтергіш немесе Арқалық конструкцияларды толтыруға арналған қыш тастар және қыштан жасалған ұқсас бұйымдар: басқалар
6904900000
2022 жылғы 1 қараша
466
Жабынқыш, дефлекторлар, түтін мұржаларының үстіндегі қолшатырлар, түтін мұржаларының бөліктері, сәулет әшекейлері және қыштан жасалған өзге де құрылыс бөлшектері: жабынқыш
6905100000
2022 жылғы 1 қараша
467
Жабынқыш, дефлекторлар, түтін мұржаларының үстіндегі қолшатырлар, түтін мұржаларының бөліктері, сәулет әшекейлері және қыштан жасалған өзге де құрылыс бөлшектері: басқалар
6905900000
2022 жылғы 1 қараша
468
Төсеуге арналған тақталар, едендерге, пештерге, каминдерге немесе қыш қабырғаларға арналған қаптауыш тақтайшалар; мозаикалық жұмыстарға арналған қыш кубиктер және негізіндегі немесе онсыз ұқсас бұйымдар; әрлеу қыш бұйымдары (+): жылтыратылмаған
6907211000
2022 жылғы 1 қараша
469
Төсеуге арналған тақталар, едендерге, пештерге, каминдерге немесе қыш қабырғаларға арналған қаптауыш тақтайшалар; мозаикалық жұмыстарға арналған қыш кубиктер және негізіндегі немесе онсыз ұқсас бұйымдар; әрлеу қыш бұйымдары (+): ен үлкен қыр жағы 7 см-ден кем шаршыға жазылуы мүмкін тік бұрышты немесе басқа нысандағы тақтайшалар мен ұқсас бұйымдар
6907219001
2022 жылғы 1 қараша
470
Төсеуге арналған тақталар, едендерге, пештерге, каминдерге немесе қыш қабырғаларға арналған қаптауыш тақтайшалар; мозаикалық жұмыстарға арналған қыш кубиктер және негізіндегі немесе онсыз ұқсас бұйымдар; әрлеу қыш бұйымдары (+): "шпальтплаттен" қос типті плитка
6907219002
2022 жылғы 1 қараша
471
Төсеуге арналған тақталар, едендерге, пештерге, каминдерге немесе қыш қабырғаларға арналған қаптауыш тақтайшалар; мозаикалық жұмыстарға арналған қыш кубиктер және негізіндегі немесе онсыз ұқсас бұйымдар; әрлеу қыш бұйымдары (+): алдыңғы жағы 90 см² - ден аспайтын
6907219003
2022 жылғы 1 қараша
472
Төсеуге арналған тақталар, едендерге, пештерге, каминдерге немесе қыш қабырғаларға арналған қаптауыш тақтайшалар; мозаикалық жұмыстарға арналған қыш кубиктер және негізіндегі немесе онсыз ұқсас бұйымдар; әрлеу қыш бұйымдары (+): басқалар
6907219009
2022 жылғы 1 қараша
473
Төсеуге арналған тақталар, едендерге, пештерге, каминдерге немесе қыш қабырғаларға арналған қаптауыш тақтайшалар; мозаикалық жұмыстарға арналған қыш кубиктер және негізіндегі немесе онсыз ұқсас бұйымдар; әрлеу қыш бұйымдары (+): жылтыратылмаған

6903909000
1 ноября 2022 года
464
Кирпичи строительные, блоки для полов, камни керамические несущие или для заполнения балочных конструкций и аналогичные изделия из керамики: кирпичи строительные
6904100000
1 ноября 2022 года
465
Кирпичи строительные, блоки для полов, камни керамические несущие или для заполнения балочных конструкций и аналогичные изделия из керамики: прочие
6904900000
1 ноября 2022 года
466
Черепица, дефлекторы, зонты над дымовыми трубами, части дымоходов, архитектурные украшения и прочие строительные детали из керамики: черепица
6905100000
1 ноября 2022 года
467
Черепица, дефлекторы, зонты над дымовыми трубами, части дымоходов, архитектурные украшения и прочие строительные детали из керамики: прочие
6905900000
1 ноября 2022 года
468
Плиты для мощения, плитки облицовочные для полов, печей, каминов или стен керамические; кубики керамические для мозаичных работ и аналогичные изделия, на основе или без нее; керамические изделия отделочные (+): неглазурованные
6907211000
1 ноября 2022 года
469
Плиты для мощения, плитки облицовочные для полов, печей, каминов или стен керамические; кубики керамические для мозаичных работ и аналогичные изделия, на основе или без нее; керамические изделия отделочные (+): плитки и аналогичные изделия прямоугольной или другой формы, наибольшая грань которых может быть вписана в квадрат со стороной менее 7 см
6907219001
1 ноября 2022 года
470
Плиты для мощения, плитки облицовочные для полов, печей, каминов или стен керамические; кубики керамические для мозаичных работ и аналогичные изделия, на основе или без нее; керамические изделия отделочные (+): плитка двойная типа "шпальтплаттен"
6907219002
1 ноября 2022 года
471
Плиты для мощения, плитки облицовочные для полов, печей, каминов или стен керамические; кубики керамические для мозаичных работ и аналогичные изделия, на основе или без нее; керамические изделия отделочные (+): с лицевой стороной не более 90 см²
6907219003
1 ноября 2022 года
472
Плиты для мощения, плитки облицовочные для полов, печей, каминов или стен керамические; кубики керамические для мозаичных работ и аналогичные изделия, на основе или без нее; керамические изделия отделочные (+): прочие
6907219009
1 ноября 2022 года
473
Плиты для мощения, плитки облицовочные для полов, печей, каминов или стен керамические; кубики керамические для мозаичных работ и аналогичные изделия, на основе или без нее; керамические изделия отделочные (+): неглазурованные

6907409001
2022 жылғы 1 қараша
492
Төсеуге арналған тақталар, едендерге, пештерге, каминдерге немесе қыш қабырғаларға арналған қаптауыш тақтайшалар; мозаикалық жұмыстарға арналған қыш кубиктер және негізіндегі немесе онсыз ұқсас бұйымдар; әрлеу қыш бұйымдары (+): "шпальтплаттен" қос типті плитка
6907409002
2022 жылғы 1 қараша
493
Төсеуге арналған тақталар, едендерге, пештерге, каминдерге немесе қыш қабырғаларға арналған қаптауыш тақтайшалар; мозаикалық жұмыстарға арналған қыш кубиктер және негізіндегі немесе онсыз ұқсас бұйымдар; әрлеу қыш бұйымдары (+): басқалар
6907409003
2022 жылғы 1 қараша
494
Төсеуге арналған тақталар, едендерге, пештерге, каминдерге немесе қыш қабырғаларға арналған қаптауыш тақтайшалар; мозаикалық жұмыстарға арналған қыш кубиктер және негізіндегі немесе онсыз ұқсас бұйымдар; әрлеу қыш бұйымдары (+): "шпальтплаттен" қос типті плитка
6907409004
2022 жылғы 1 қараша
495
Төсеуге арналған тақталар, едендерге, пештерге, каминдерге немесе қыш қабырғаларға арналған қаптауыш тақтайшалар; мозаикалық жұмыстарға арналған қыш кубиктер және негізіндегі немесе онсыз ұқсас бұйымдар; әрлеу қыш бұйымдары (+): алдыңғы жағы 90 см² - ден аспайтын
6907409005
2022 жылғы 1 қараша
496
Төсеуге арналған тақталар, едендерге, пештерге, каминдерге немесе қыш қабырғаларға арналған қаптауыш тақтайшалар; мозаикалық жұмыстарға арналған қыш кубиктер және негізіндегі немесе онсыз ұқсас бұйымдар; әрлеу қыш бұйымдары (+): басқалар
6907409009
2022 жылғы 1 қараша
497
3801 тауар позициясының тауарларынан басқа, отқа төзімді ерітінділер, құрылыс цементтері, бетондар және ұқсас құрамдар
3816000000
2022 жылғы 1 қараша
498
Төсеуге арналған блоктар, тақталар, кірпіштер, тақтайшалар және құрылыста пайдаланылатын, арматураланған немесе арматураланбаған сығымдалған немесе құйылған шыныдан жасалған өзге де бұйымдар; мозаикалық немесе осыған ұқсас декоративтік жұмыстарға арналған негіздегі немесе негізсіз шыны кубиктер және өзге де шағын шыны Нысандар; витраждар және осыған ұқсас бұйымдар; блоктар, панельдер, тақталар нысанындағы, қабықшалар немесе басқа да нысандар түріндегі ұяшықты немесе көбікті шыны: мозайкалық немесе осыған ұқсас декоративтік жұмыстарға арналған шыны текшелер және өзге де негіздегі немесе негізсіз шыны нысандағы өзге де ірі шыны
7016100000
2022 жылғы 1 қараша
499
Төсеуге арналған блоктар, тақталар, кірпіштер, тақтайшалар және құрылыста пайдаланылатын, арматураланған немесе арматураланбаған сығымдалған немесе құйылған шыныдан жасалған өзге де бұйымдар; мозаикалық немесе осыған ұқсас декоративтік жұмыстарға арналған негіздегі немесе негізсіз шыны кубиктер және өзге де шағын шыны Нысандар; витраждар және осыған ұқсас бұйымдар; блоктар, панельдер, тақталар нысанындағы, қабықшалар немесе басқа да нысандар түріндегі ұяшықты немесе көбікті шыны: витраждар және ұқсас бұйымдар

6907409001
1 ноября 2022 года
492
Плиты для мощения, плитки облицовочные для полов, печей, каминов или стен керамические; кубики керамические для мозаичных работ и аналогичные изделия, на основе или без нее; керамические изделия отделочные (+): плитка двойная типа "шпальтплаттен"
6907409002
1 ноября 2022 года
493
Плиты для мощения, плитки облицовочные для полов, печей, каминов или стен керамические; кубики керамические для мозаичных работ и аналогичные изделия, на основе или без нее; керамические изделия отделочные (+): прочие
6907409003
1 ноября 2022 года
494
Плиты для мощения, плитки облицовочные для полов, печей, каминов или стен керамические; кубики керамические для мозаичных работ и аналогичные изделия, на основе или без нее; керамические изделия отделочные (+): плитка двойная типа "шпальтплаттен"
6907409004
1 ноября 2022 года
495
Плиты для мощения, плитки облицовочные для полов, печей, каминов или стен керамические; кубики керамические для мозаичных работ и аналогичные изделия, на основе или без нее; керамические изделия отделочные (+): с лицевой стороной не более 90 см²
6907409005
1 ноября 2022 года
496
Плиты для мощения, плитки облицовочные для полов, печей, каминов или стен керамические; кубики керамические для мозаичных работ и аналогичные изделия, на основе или без нее; керамические изделия отделочные (+): прочие
6907409009
1 ноября 2022 года
497
Цементы огнеупорные, растворы строительные, бетоны и аналогичные составы, кроме товаров товарной позиции 3801
3816000000
1 ноября 2022 года
498
Блоки для мощения, плиты, кирпичи, плитки и прочие изделия из прессованного или литого стекла, армированные или неармированные, используемые в строительстве; кубики стеклянные и прочие небольшие стеклянные формы, на основе или без основы, для мозаичных или аналогичных декоративных работ; витражи и аналогичные изделия; ячеистое или пеностекло в форме блоков, панелей, плит, в виде оболочек или других форм: кубики стеклянные и прочие небольшие стеклянной формы, на основе или без основы, для мозаичных или аналогичных декоративных работ
7016100000
1 ноября 2022 года
499
Блоки для мощения, плиты, кирпичи, плитки и прочие изделия из прессованного или литого стекла, армированные или неармированные, используемые в строительстве; кубики стеклянные и прочие небольшие стеклянные формы, на основе или без основы, для мозаичных или аналогичных декоративных работ; витражи и аналогичные изделия; ячеистое или пеностекло в форме блоков, панелей, плит, в виде оболочек или других форм: витражи и аналогичные изделия

7016901000
2022 жылғы 1 қараша
500
Төсеуге арналған блоктар, тақталар, кірпіштер, тақтайшалар және құрылыста пайдаланылатын, арматураланған немесе арматураланбаған сығымдалған немесе құйылған шыныдан жасалған өзге де бұйымдар; мозаикалық немесе осыған ұқсас декоративтік жұмыстарға арналған негіздегі немесе негізсіз шыны кубиктер және өзге де шағын шыны Нысандар; витраждар және осыған ұқсас бұйымдар; блоктар, панельдер, тақталар нысанындағы, қабықшалар немесе басқа да нысандар түріндегі ұяшықты немесе көбікті шыны: ұялы шыныдан немесе көбік әйнектен жасалған
7016904001
2022 жылғы 1 қараша
501
Төсеуге арналған блоктар, тақталар, кірпіштер, тақтайшалар және құрылыста пайдаланылатын, арматураланған немесе арматураланбаған сығымдалған немесе құйылған шыныдан жасалған өзге де бұйымдар; мозаикалық немесе осыған ұқсас декоративтік жұмыстарға арналған негіздегі немесе негізсіз шыны кубиктер және өзге де шағын шыны Нысандар; витраждар және осыған ұқсас бұйымдар; блоктар, панельдер, тақталар нысанындағы, қабықшалар немесе басқа да нысандар түріндегі ұяшықты немесе көбікті шыны: басқалар
7016904009
2022 жылғы 1 қараша
502
Төсеуге арналған блоктар, тақталар, кірпіштер, тақтайшалар және құрылыста пайдаланылатын, арматураланған немесе арматураланбаған сығымдалған немесе құйылған шыныдан жасалған өзге де бұйымдар; мозаикалық немесе осыған ұқсас декоративтік жұмыстарға арналған негіздегі немесе негізсіз шыны кубиктер және өзге де шағын шыны Нысандар; витраждар және осыған ұқсас бұйымдар; блоктар, панельдер, тақталар нысанындағы, қабықшалар немесе басқа да нысандар түріндегі ұяшықты немесе көбікті шыны: ұялы шыны немесе көбік шыны
7016907001
2022 жылғы 1 қараша
503
Төсеуге арналған блоктар, тақталар, кірпіштер, тақтайшалар және құрылыста пайдаланылатын, арматураланған немесе арматураланбаған сығымдалған немесе құйылған шыныдан жасалған өзге де бұйымдар; мозаикалық немесе осыған ұқсас декоративтік жұмыстарға арналған негіздегі немесе негізсіз шыны кубиктер және өзге де шағын шыны Нысандар; витраждар және осыған ұқсас бұйымдар; блоктар, панельдер, тақталар нысанындағы, қабықшалар немесе басқа да нысандар түріндегі ұяшықты немесе көбікті шыны: басқалар
7016907009
2022 жылғы 1 қараша
504
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ыстықтай илектелген, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): ыстықтай илектеуден басқа, одан әрі өңдеусіз, рельефті суреті бар орамдарда
7208100000
2022 жылғы 1 қараша
505
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ыстықтай илектелген, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): қалыңдығы 4,75 мм немесе одан астам

7016901000
1 ноября 2022 года
500
Блоки для мощения, плиты, кирпичи, плитки и прочие изделия из прессованного или литого стекла, армированные или неармированные, используемые в строительстве; кубики стеклянные и прочие небольшие стеклянные формы, на основе или без основы, для мозаичных или аналогичных декоративных работ; витражи и аналогичные изделия; ячеистое или пеностекло в форме блоков, панелей, плит, в виде оболочек или других форм: из ячеистого стекла или пеностекла
7016904001
1 ноября 2022 года
501
Блоки для мощения, плиты, кирпичи, плитки и прочие изделия из прессованного или литого стекла, армированные или неармированные, используемые в строительстве; кубики стеклянные и прочие небольшие стеклянные формы, на основе или без основы, для мозаичных или аналогичных декоративных работ; витражи и аналогичные изделия; ячеистое или пеностекло в форме блоков, панелей, плит, в виде оболочек или других форм: прочие
7016904009
1 ноября 2022 года
502
Блоки для мощения, плиты, кирпичи, плитки и прочие изделия из прессованного или литого стекла, армированные или неармированные, используемые в строительстве; кубики стеклянные и прочие небольшие стеклянные формы, на основе или без основы, для мозаичных или аналогичных декоративных работ; витражи и аналогичные изделия; ячеистое или пеностекло в форме блоков, панелей, плит, в виде оболочек или других форм: ячеистое стекло или пеностекло
7016907001
1 ноября 2022 года
503
Блоки для мощения, плиты, кирпичи, плитки и прочие изделия из прессованного или литого стекла, армированные или неармированные, используемые в строительстве; кубики стеклянные и прочие небольшие стеклянные формы, на основе или без основы, для мозаичных или аналогичных декоративных работ; витражи и аналогичные изделия; ячеистое или пеностекло в форме блоков, панелей, плит, в виде оболочек или других форм: прочие
7016907009
1 ноября 2022 года
504
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, горячекатаный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): в рулонах, без дальнейшей обработки, кроме горячей прокатки, с рельефным рисунком
7208100000
1 ноября 2022 года
505
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, горячекатаный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): толщиной 4,75 мм или более

7208250000
2022 жылғы 1 қараша
506
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ыстықтай илектелген, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): қалыңдығы 3 мм немесе одан астам, бірақ 4,75 мм кем емес
7208260000
2022 жылғы 1 қараша
507
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ыстықтай илектелген, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): қалыңдығы 3 мм кем емес
7208270000
2022 жылғы 1 қараша
508
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ыстықтай илектелген, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): қалыңдығы 10 мм кем емес
7208360000
2022 жылғы 1 қараша
509
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ыстықтай илектелген, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): қалыңдығы 4,75 мм немесе одан астам, бірақ 10 мм кем емес
7208370000
2022 жылғы 1 қараша
510
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ыстықтай илектелген, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): қалыңдығы 3 мм немесе одан астам, бірақ 4,75 мм кем емес
7208380000
2022 жылғы 1 қараша
511
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ыстықтай илектелген, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): қалыңдығы 3 мм кем емес
7208390000
2022 жылғы 1 қараша
512
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ыстықтай илектелген, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): рельефті суреті бар ыстық прокаттан басқа, орамдарда емес, ең аз өңдеуде
7208400000
2022 жылғы 1 қараша
513
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ыстықтай илектелген, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): ені 1250 мм аспайтын төрт қырлы немесе тік бұрышты жабық калибрде илектелген
7208512001
2022 жылғы 1 қараша
514
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ыстықтай илектелген, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): басқалар
7208512009
2022 жылғы 1 қараша
515
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ыстықтай илектелген, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): 2050 мм немесе одан артық
7208519100
2022 жылғы 1 қараша
516
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ыстықтай илектелген, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): 2050 мм кем емес

7208250000
1 ноября 2022 года
506
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, горячекатаный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): толщиной 3 мм или более, но менее 4,75 мм
7208260000
1 ноября 2022 года
507
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, горячекатаный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): толщиной менее 3 мм
7208270000
1 ноября 2022 года
508
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, горячекатаный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): толщиной более 10 мм
7208360000
1 ноября 2022 года
509
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, горячекатаный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): толщиной 4,75 мм или более, но не более 10 мм
7208370000
1 ноября 2022 года
510
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, горячекатаный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): толщиной 3 мм или более, но менее 4,75 мм
7208380000
1 ноября 2022 года
511
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, горячекатаный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): толщиной менее 3 мм
7208390000
1 ноября 2022 года
512
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, горячекатаный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): не в рулонах, без дальнейшей обработки, кроме горячей прокатки, с рельефным рисунком
7208400000
1 ноября 2022 года
513
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, горячекатаный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): прокатанный по четырем граням или в прямоугольном закрытом калибре, шириной не более 1250 мм
7208512001
1 ноября 2022 года
514
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, горячекатаный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): прочий
7208512009
1 ноября 2022 года
515
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, горячекатаный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): 2050 мм или более
7208519100
1 ноября 2022 года
516
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, горячекатаный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): менее 2050 мм

7208519800
2022 жылғы 1 қараша
517
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ыстықтай илектелген, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): ені 1250 мм- ден аспайтын, төрт қырлы немесе тік бұрышты жабық калибрлі илемдеу
7208521000
2022 жылғы 1 қараша
518
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ыстықтай илектелген, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): 2050 мм немесе одан артық
7208529100
2022 жылғы 1 қараша
519
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ыстықтай илектелген, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): 2050 мм кем емес
7208529900
2022 жылғы 1 қараша
520
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ыстықтай илектелген, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): ені 1250 мм-ден аспайтын қалыңдығы 4 мм-ден немесе одан асатын
төрт қырлы немесе тік бұрышты жабық калибрлі илемдеу
7208531000
2022 жылғы 1 қараша
521
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ыстықтай илектелген, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): басқалар
7208539000
2022 жылғы 1 қараша
522
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ыстықтай илектелген, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): қалыңдығы 3 мм кем емес
7208540000
2022 жылғы 1 қараша
523
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ыстықтай илектелген, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): перфорацияланған
7208902000
2022 жылғы 1 қараша
524
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, ыстықтай илектелген, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): басқалар
7208908000
2022 жылғы 1 қараша
525
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, суықтай илектелген (суық күйінде Сығылған), лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): қалыңдығы 3 мм немесе одан артық
7209150000
2022 жылғы 1 қараша
526
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, суықтай илектелген (суық күйінде Сығылған), лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): электротехникалық болаттан
7209161000
2022 жылғы 1 қараша
527
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, суықтай илектелген (суық күйінде Сығылған), лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): басқалар

7208519800
1 ноября 2022 года
517
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, горячекатаный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): прокатанный по четырем граням или в прямоугольном закрытом калибре, шириной не более 1250 мм
7208521000
1 ноября 2022 года
518
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, горячекатаный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): 2050 мм или более
7208529100
1 ноября 2022 года
519
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, горячекатаный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): менее 2050 мм
7208529900
1 ноября 2022 года
520
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, горячекатаный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): прокатанный по четырем граням или в прямоугольном закрытом калибре, шириной не более 1250 мм и толщиной 4 мм или более
7208531000
1 ноября 2022 года
521
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, горячекатаный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): прочий
7208539000
1 ноября 2022 года
522
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, горячекатаный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): толщиной менее 3 мм
7208540000
1 ноября 2022 года
523
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, горячекатаный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): перфорированный
7208902000
1 ноября 2022 года
524
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, горячекатаный, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): прочий
7208908000
1 ноября 2022 года
525
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, холоднокатаный (обжатый в холодном состоянии), неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): толщиной 3 мм или более
7209150000
1 ноября 2022 года
526
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, холоднокатаный (обжатый в холодном состоянии), неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): из электротехнической стали
7209161000
1 ноября 2022 года
527
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, холоднокатаный (обжатый в холодном состоянии), неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): прочий

7209169000
2022 жылғы 1 қараша
528
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, суықтай илектелген (суық күйінде Сығылған), лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): электротехникалық болаттан
7209171000
2022 жылғы 1 қараша
529
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, суықтай илектелген (суық күйінде Сығылған), лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): 8701 – 8705 тауар позицияларының моторлы көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру үшін олардың тораптары агрегаттары
7209179001
2022 жылғы 1 қараша
530
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, суықтай илектелген (суық күйінде Сығылған), лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): басқалар
7209179009
2022 жылғы 1 қараша
531
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, суықтай илектелген (суық күйінде Сығылған), лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): электротехникалық болаттан
7209181000
2022 жылғы 1 қараша
532
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, суықтай илектелген (суық күйінде Сығылған), лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): қалыңдығы 0,35 мм немесе одан артық, бірақ 0,5 мм – ден кем емес
7209189100
2022 жылғы 1 қараша
533
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, суықтай илектелген (суық күйінде Сығылған), лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): қалыңдығы 0,35 мм кем емес
7209189900
2022 жылғы 1 қараша
534
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, суықтай илектелген (суық күйінде Сығылған), лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): қалыңдығы 3 мм немесе одан артық
7209250000
2022 жылғы 1 қараша
535
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, суықтай илектелген (суық күйінде Сығылған), лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): электротехникалық болаттан
7209261000
2022 жылғы 1 қараша
536
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, суықтай илектелген (суық күйінде Сығылған), лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): басқалар
7209269000
2022 жылғы 1 қараша
537
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, суықтай илектелген (суық күйінде Сығылған), лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): электротехникалық болаттан

7209169000
1 ноября 2022 года
528
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, холоднокатаный (обжатый в холодном состоянии), неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): из электротехнической стали
7209171000
1 ноября 2022 года
529
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, холоднокатаный (обжатый в холодном состоянии), неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, их узлов и агрегатов
7209179001
1 ноября 2022 года
530
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, холоднокатаный (обжатый в холодном состоянии), неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): прочий
7209179009
1 ноября 2022 года
531
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, холоднокатаный (обжатый в холодном состоянии), неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): из электротехнической стали
7209181000
1 ноября 2022 года
532
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, холоднокатаный (обжатый в холодном состоянии), неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): толщиной 0,35 мм или более, но менее 0,5 мм
7209189100
1 ноября 2022 года
533
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, холоднокатаный (обжатый в холодном состоянии), неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): толщиной менее 0,35 мм
7209189900
1 ноября 2022 года
534
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, холоднокатаный (обжатый в холодном состоянии), неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): толщиной 3 мм или более
7209250000
1 ноября 2022 года
535
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, холоднокатаный (обжатый в холодном состоянии), неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): из электротехнической стали
7209261000
1 ноября 2022 года
536
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, холоднокатаный (обжатый в холодном состоянии), неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): прочий
7209269000
1 ноября 2022 года
537
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, холоднокатаный (обжатый в холодном состоянии), неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): из электротехнической стали

7209271000
2022 жылғы 1 қараша
538
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, суықтай илектелген (суық күйінде Сығылған), лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): 8701 – 8705 тауар позицияларының моторлы көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру үшін олардың тораптары агрегаттары
7209279001
2022 жылғы 1 қараша
539
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, суықтай илектелген (суық күйінде Сығылған), лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): басқалар
7209279009
2022 жылғы 1 қараша
540
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, суықтай илектелген (суық күйінде Сығылған), лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): электротехникалық болаттан
7209281000
2022 жылғы 1 қараша
541
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, суықтай илектелген (суық күйінде Сығылған), лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): басқалар
7209289000
2022 жылғы 1 қараша
542
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, суықтай илектелген (суық күйінде Сығылған), лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): перфорацияланған
7209902000
2022 жылғы 1 қараша
543
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, суықтай илектелген (суық күйінде Сығылған), лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): басқалар
7209908000
2022 жылғы 1 қараша
544
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылған, гальваникалық немесе басқа да жабыны бар жазық илек (+): қалыңдығы 0,5 мм немесе одан артық
7210110000
2022 жылғы 1 қараша
545
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылған, гальваникалық немесе басқа да жабыны бар жазық илек (+): ақ қалайы
7210122000
2022 жылғы 1 қараша
546
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылған, гальваникалық немесе басқа да жабыны бар жазық илек (+): басқалар
7210128000
2022 жылғы 1 қараша
547
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылған, гальваникалық немесе басқа да жабыны бар жазық илек (+): гальваникалық, немесе қорғасынмен қапталған, оның ішінде қорғасын-қалайы қорытпасы
7210200000
2022 жылғы 1 қараша
548
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылған, гальваникалық немесе басқа да жабыны бар жазық илек (+): электр мырышталған

7209271000
1 ноября 2022 года
538
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, холоднокатаный (обжатый в холодном состоянии), неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, их узлов и агрегатов
7209279001
1 ноября 2022 года
539
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, холоднокатаный (обжатый в холодном состоянии), неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): прочий
7209279009
1 ноября 2022 года
540
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, холоднокатаный (обжатый в холодном состоянии), неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): из электротехнической стали
7209281000
1 ноября 2022 года
541
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, холоднокатаный (обжатый в холодном состоянии), неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): прочий
7209289000
1 ноября 2022 года
542
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, холоднокатаный (обжатый в холодном состоянии), неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): перфорированный
7209902000
1 ноября 2022 года
543
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, холоднокатаный (обжатый в холодном состоянии), неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): прочий
7209908000
1 ноября 2022 года
544
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, плакированный, с гальваническим или другим покрытием (+): толщиной 0,5 мм или более
7210110000
1 ноября 2022 года
545
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, плакированный, с гальваническим или другим покрытием (+): белая жесть
7210122000
1 ноября 2022 года
546
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, плакированный, с гальваническим или другим покрытием (+): прочий
7210128000
1 ноября 2022 года
547
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, плакированный, с гальваническим или другим покрытием (+): с гальваническим или другим покрытием свинцом, включая свинцово-оловянный сплав
7210200000
1 ноября 2022 года
548
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, плакированный, с гальваническим или другим покрытием (+): электролитически оцинкованный

7210300000
2022 жылғы 1 қараша
549
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылған, гальваникалық немесе басқа да жабыны бар жазық илек (+): гофрленген
7210410000
2022 жылғы 1 қараша
550
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылған, гальваникалық немесе басқа да жабыны бар жазық илек (+): 8701 – 8705 тауар позицияларының моторлы көлік құралдарын өнеркәсіптік агрегаттарын жинауға арналған ені 1500 мм немесе одан астам
7210490001
2022 жылғы 1 қараша
551
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылған, гальваникалық немесе басқа да жабыны бар жазық илек (+): басқалар
7210490009
2022 жылғы 1 қараша
552
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылған, гальваникалық немесе басқа да жабыны бар жазық илек (+): гальваникалық, немесе басқа хорм оксидтерімен немесе хроммен және хорм оксидтерімен жабу
7210500000
2022 жылғы 1 қараша
553
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылған, гальваникалық немесе басқа да жабыны бар жазық илек (+): гальваникалық, немесе басқа алюминий-мырыш қорытпалатымен қапталған
7210610000
2022 жылғы 1 қараша
554
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылған, гальваникалық немесе басқа да жабыны бар жазық илек (+): басқалар
7210690000
2022 жылғы 1 қараша
555
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылған, гальваникалық немесе басқа да жабыны бар жазық илек (+): лакталған ақ қаңылтыр және хром оксидтерімен немесе хроммен және хром оксидтерімен гальваникалық немесе басқа да қапталған бұйымдар
7210701000
2022 жылғы 1 қараша
556
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылған, гальваникалық немесе басқа да жабыны бар жазық илек (+): басқалар
7210708000
2022 жылғы 1 қараша
557
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылған, гальваникалық немесе басқа да жабыны бар жазық илек (+): жалатылған
7210903000
2022 жылғы 1 қараша
558
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылған, гальваникалық немесе басқа да жабыны бар жазық илек (+): қалайыланған және мөр басылған
7210904000
2022 жылғы 1 қараша
559
Ені 600 мм немесе одан астам темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, жалатылған, гальваникалық немесе басқа да жабыны бар жазық илек (+): басқалар
7210908000
2022 жылғы 1 қараша
560
Ені 600 мм-ден кем темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): ені 150 мм- ден астам және қалыңдығы 4 мм-ден кем емес төрт қырлы немесе тік бұрышты жабық калибрде, орамдарда және рельефсіз суретпен илектелген

7210300000
1 ноября 2022 года
549
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, плакированный, с гальваническим или другим покрытием (+): гофрированный
7210410000
1 ноября 2022 года
550
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, плакированный, с гальваническим или другим покрытием (+): шириной 1500 мм или более, для промышленной сборки моторных транспортных средств товарных позиций 8701 – 8705, их узлов и агрегатов
7210490001
1 ноября 2022 года
551
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, плакированный, с гальваническим или другим покрытием (+): прочий
7210490009
1 ноября 2022 года
552
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, плакированный, с гальваническим или другим покрытием (+): с гальваническим или другим покрытием оксидами хрома или хромом и оксидами хрома
7210500000
1 ноября 2022 года
553
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, плакированный, с гальваническим или другим покрытием (+): с гальваническим или другим покрытием алюминиево-цинковыми сплавами
7210610000
1 ноября 2022 года
554
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, плакированный, с гальваническим или другим покрытием (+): прочий
7210690000
1 ноября 2022 года
555
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, плакированный, с гальваническим или другим покрытием (+): белая жесть и изделия с гальваническим или другим покрытием оксидами хрома или хромом и оксидами хрома, лакированные
7210701000
1 ноября 2022 года
556
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, плакированный, с гальваническим или другим покрытием (+): прочий
7210708000
1 ноября 2022 года
557
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, плакированный, с гальваническим или другим покрытием (+): плакированный
7210903000
1 ноября 2022 года
558
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, плакированный, с гальваническим или другим покрытием (+): луженый и с нанесенной печатью
7210904000
1 ноября 2022 года
559
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной 600 мм или более, плакированный, с гальваническим или другим покрытием (+): прочий
7210908000
1 ноября 2022 года
560
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной менее 600 мм, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): прокатанный по четырем граням или в прямоугольном закрытом калибре, шириной более 150 мм и толщиной не менее 4 мм, не в рулонах и без рельефного рисунка

7211130000
2022 жылғы 1 қараша
561
Ені 600 мм-ден кем темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): қалыңдығы 4,75 мм немесе одан артық, басқалар
7211140000
2022 жылғы 1 қараша
562
Ені 600 мм-ден кем темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): басқалар
7211190000
2022 жылғы 1 қараша
563
Ені 600 мм-ден кем темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): электротехникалық болаттан
7211232000
2022 жылғы 1 қараша
564
Ені 600 мм-ден кем темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): қалыңдығы 0,35 мм немесе одан артық
7211233000
2022 жылғы 1 қараша
565
Ені 600 мм-ден кем темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): қалыңдығы 0,35 мм аспайтын
7211238000
2022 жылғы 1 қараша
566
Ені 600 мм-ден кем темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): басқалар
7211290000
2022 жылғы 1 қараша
567
Ені 600 мм-ден кем темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): перфорацияланған
7211902000
2022 жылғы 1 қараша
568
Ені 600 мм-ден кем темірден немесе легирленбеген болаттан жасалған, лакталмаған, гальваникалық немесе басқа жабынсыз жазық илек (+): басқалар
7211908000
2022 жылғы 1 қараша
569
Темірден немесе қоспаланбаған болаттан жасалған бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер (+): биіктігі 80 мм-ден кем ыстықтай илектеуден, ыстықтай созудан немесе, экструдтаудан басқа, одан әрі өңдеусіз швеллерлер, қос таврлар немесе кең жолақты қос таврлар
7216100000
2022 жылғы 1 қараша
570
Темірден немесе қоспаланбаған болаттан жасалған бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер (+): бұрыштық профилдер
7216210000
2022 жылғы 1 қараша
571
Темірден немесе қоспаланбаған болаттан жасалған бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер (+): таңба профильдері
7216220000
2022 жылғы 1 қараша
572
Темірден немесе қоспаланбаған болаттан жасалған бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер (+): биіктігі 80 мм немесе одан артық, бірақ 220 мм кем емес
7216311000
2022 жылғы 1 қараша
573
Темірден немесе қоспаланбаған болаттан жасалған бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер (+): биіктігі 220 мм-ден артық
7216319000
2022 жылғы 1 қараша
574
Темірден немесе қоспаланбаған болаттан жасалған бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер (+): параллель сөрелермен

7211130000
1 ноября 2022 года
561
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной менее 600 мм, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): толщиной 4,75 мм или более, прочий
7211140000
1 ноября 2022 года
562
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной менее 600 мм, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): прочий
7211190000
1 ноября 2022 года
563
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной менее 600 мм, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): из электротехнической стали
7211232000
1 ноября 2022 года
564
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной менее 600 мм, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): толщиной 0,35 мм или более
7211233000
1 ноября 2022 года
565
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной менее 600 мм, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): толщиной менее 0,35 мм
7211238000
1 ноября 2022 года
566
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной менее 600 мм, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): прочий
7211290000
1 ноября 2022 года
567
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной менее 600 мм, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+): перфорированный
7211902000
1 ноября 2022 года
568
Прокат плоский из железа или нелегированной стали шириной менее 600 мм, неплакированный, без гальванического или другого покрытия (+):прочий
7211908000
1 ноября 2022 года
569
Уголки, фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали (+): швеллеры, двутавры или широкополочные двутавры, без дальнейшей обработки, кроме горячей прокатки, горячего волочения или экструдирования, высотой менее 80 мм
7216100000
1 ноября 2022 года
570
Уголки, фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали (+): угловые профили
7216210000
1 ноября 2022 года
571
Уголки, фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали (+): тавровые профили
7216220000
1 ноября 2022 года
572
Уголки, фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали (+): высотой 80 мм или более, но не более 220 мм
7216311000
1 ноября 2022 года
573
Уголки, фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали (+): высотой более 220 мм
7216319000
1 ноября 2022 года
574
Уголки, фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали (+): с параллельными полками

7216321100
2022 жылғы 1 қараша
575
Темірден немесе қоспаланбаған болаттан жасалған бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер (+): басқалар
7216321900
2022 жылғы 1 қараша
576
Темірден немесе қоспаланбаған болаттан жасалған бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер (+): параллель сөрелермен
7216329100
2022 жылғы 1 қараша
577
Темірден немесе қоспаланбаған болаттан жасалған бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер (+): басқалар
7216329900
2022 жылғы 1 қараша
578
Темірден немесе қоспаланбаған болаттан жасалған бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер (+): биіктігі 80 мм немесе одан артық, бірақ 180 мм кем емес
7216331000
2022 жылғы 1 қараша
579
Темірден немесе қоспаланбаған болаттан жасалған бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер (+): биіктігі 180 мм-ден артық
7216339000
2022 жылғы 1 қараша
580
Темірден немесе қоспаланбаған болаттан жасалған бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер (+): бұрыштық профилдер
7216401000
2022 жылғы 1 қараша
581
Темірден немесе қоспаланбаған болаттан жасалған бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер (+): таңба профильдері
7216409000
2022 жылғы 1 қараша
582
Темірден немесе қоспаланбаған болаттан жасалған бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер (+): 80 мм жағы бар квадратқа сәйкес келетін көлденең қимасы бар
7216501000
2022 жылғы 1 қараша
583
Темірден немесе қоспаланбаған болаттан жасалған бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер (+): бульбо тәрізді профильді прокатқа беру
7216509100
2022 жылғы 1 қараша
584
Темірден немесе қоспаланбаған болаттан жасалған бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер (+): басқалар
7216509900
2022 жылғы 1 қараша
585
Темірден немесе қоспаланбаған болаттан жасалған бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер (+): бұрыштық профилдер, швеллерлер, С-, Z-, омега тәрізді немесе ашық профилдер
7216611000
2022 жылғы 1 қараша
586
Темірден немесе қоспаланбаған болаттан жасалған бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер (+): басқалар
7216619000
2022 жылғы 1 қараша
587
Темірден немесе қоспаланбаған болаттан жасалған бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер (+): басқалар
7216690000
2022 жылғы 1 қараша
588
Темірден немесе қоспаланбаған болаттан жасалған бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер (+): пішінделген (қырланған) парақтар
7216911000
2022 жылғы 1 қараша
589
Темірден немесе қоспаланбаған болаттан жасалған бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер (+): басқалар
7216918000
2022 жылғы 1 қараша
590
Темірден немесе қоспаланбаған болаттан жасалған бұрыштар, фасондық және арнайы профильдер (+): басқалар
7216990000
2022 жылғы 1 қараша
591
Қара металдардан жасалған металл конструкциялары (9406 тауар позициясының құрама құрылыс конструкцияларынан басқа) және олардың бөліктері (мысалы, көпірлер және олардың секциялары, шлюздер қақпалары, мұнаралар, торлы діңгектер, шатырларға арналған жабындар, құрылыс фермалары, есіктер мен терезелер және олардың рамалары, есіктерге арналған табалдырықтар, жалюздер, балюстрадалар, тіректер мен колонналар); қара металдардан жасалған, металл конструкцияларда (+)пайдалануға арналған табақтар, шыбықтар, бұрыштар, фасондық пішіндер, құбырлар және ұқсас бұйымдар: есіктер, терезелер және олардың рамалары мен есіктерге арналған табалдырықтар

7216321100
1 ноября 2022 года
575
Уголки, фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали (+): прочие
7216321900
1 ноября 2022 года
576
Уголки, фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали (+): с параллельными полками
7216329100
1 ноября 2022 года
577
Уголки, фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали (+): прочие
7216329900
1 ноября 2022 года
578
Уголки, фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали (+): высотой 80 мм или более, но не более 180 мм
7216331000
1 ноября 2022 года
579
Уголки, фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали (+): высотой более 180 мм
7216339000
1 ноября 2022 года
580
Уголки, фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали (+): угловые профили
7216401000
1 ноября 2022 года
581
Уголки, фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали (+): тавровые профили
7216409000
1 ноября 2022 года
582
Уголки, фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали (+): с поперечным сечением, которое можно вписать в квадрат со стороной 80 мм
7216501000
1 ноября 2022 года
583
Уголки, фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали (+): прокат бульбообразного профиля
7216509100
1 ноября 2022 года
584
Уголки, фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали (+): прочие
7216509900
1 ноября 2022 года
585
Уголки, фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали (+): угловые профили, швеллеры, С-, Z-, омега-образные или незамкнутые профили
7216611000
1 ноября 2022 года
586
Уголки, фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали (+): прочие
7216619000
1 ноября 2022 года
587
Уголки, фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали (+): прочие
7216690000
1 ноября 2022 года
588
Уголки, фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали (+): профилированные (ребристые) листы
7216911000
1 ноября 2022 года
589
Уголки, фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали (+): прочие
7216918000
1 ноября 2022 года
590
Уголки, фасонные и специальные профили из железа или нелегированной стали (+): прочие
7216990000
1 ноября 2022 года
591
Металлоконструкции из черных металлов (кроме сборных строительных конструкций товарной позиции 9406) и их части (например, мосты и их секции, ворота шлюзов, башни, решетчатые мачты, перекрытия для крыш, строительные фермы, двери и окна и их рамы, пороги для дверей, жалюзи, балюстрады, опоры и колонны); листы, прутки, уголки, фасонные профили, трубы и аналогичные изделия, из черных металлов, предназначенные для использования в металлоконструкциях (+): двери, окна и их рамы, и пороги для дверей

7308300000
2022 жылғы 1 қараша
592
Қара металдардан жасалған металл конструкциялары (9406 тауар позициясының құрама құрылыс конструкцияларынан басқа) және олардың бөліктері (мысалы, көпірлер және олардың секциялары, шлюздер қақпалары, мұнаралар, торлы діңгектер, шатырларға арналған жабындар, құрылыс фермалары, есіктер мен терезелер және олардың рамалары, есіктерге арналған табалдырықтар, жалюздер, балюстрадалар, тіректер мен колонналар); қара металдардан жасалған, металл конструкцияларда (+)пайдалануға арналған табақтар, шыбықтар, бұрыштар, фасондық пішіндер, құбырлар және ұқсас бұйымдар: оқшаулағаш толтырғышы бар гофрленген (қабырғалы) парақтан жасалған екі қабырғадан тұратын панельдер

7308300000
1 ноября 2022 года
592
Металлоконструкции из черных металлов (кроме сборных строительных конструкций товарной позиции 9406) и их части (например, мосты и их секции, ворота шлюзов, башни, решетчатые мачты, перекрытия для крыш, строительные фермы, двери и окна и их рамы, пороги для дверей, жалюзи, балюстрады, опоры и колонны); листы, прутки, уголки, фасонные профили, трубы и аналогичные изделия, из черных металлов, предназначенные для использования в металлоконструкциях (+): панели, состоящие из двух стенок, изготовленных из гофрированного (ребристого) листа с изоляционным наполнителем

7308905100
2022 жылғы 1 қараша
593
Қара металдардан жасалған металл конструкциялары (9406 тауар позициясының құрама құрылыс конструкцияларынан басқа) және олардың бөліктері (мысалы, көпірлер және олардың секциялары, шлюздер қақпалары, мұнаралар, торлы діңгектер, шатырларға арналған жабындар, құрылыс фермалары, есіктер мен терезелер және олардың рамалары, есіктерге арналған табалдырықтар, жалюздер, балюстрадалар, тіректер мен колонналар); қара металдардан жасалған, металл конструкцияларда (+)пайдалануға арналған табақтар, шыбықтар, бұрыштар, фасондық пішіндер, құбырлар және ұқсас бұйымдар: басқалар

7308905100
1 ноября 2022 года
593
Металлоконструкции из черных металлов (кроме сборных строительных конструкций товарной позиции 9406) и их части (например, мосты и их секции, ворота шлюзов, башни, решетчатые мачты, перекрытия для крыш, строительные фермы, двери и окна и их рамы, пороги для дверей, жалюзи, балюстрады, опоры и колонны); листы, прутки, уголки, фасонные профили, трубы и аналогичные изделия, из черных металлов, предназначенные для использования в металлоконструкциях (+): прочие

7308905900
2022 жылғы 1 қараша
594
Қара металдардан жасалған металл конструкциялары (9406 тауар позициясының құрама құрылыс конструкцияларынан басқа) және олардың бөліктері (мысалы, көпірлер және олардың секциялары, шлюздер қақпалары, мұнаралар, торлы діңгектер, шатырларға арналған жабындар, құрылыс фермалары, есіктер мен терезелер және олардың рамалары, есіктерге арналған табалдырықтар, жалюздер, балюстрадалар, тіректер мен колонналар); қара металдардан жасалған, металл конструкцияларда (+)пайдалануға арналған табақтар, шыбықтар, бұрыштар, фасондық пішіндер, құбырлар және ұқсас бұйымдар: суағарлар, шлюздер, шлюз қақпалары, дебаркадерлер, стационарлық доктар және теңіз кеме қатынасы құрылыстарына арналған басқа да конструкциялар

7308905900
1 ноября 2022 года
594
Металлоконструкции из черных металлов (кроме сборных строительных конструкций товарной позиции 9406) и их части (например, мосты и их секции, ворота шлюзов, башни, решетчатые мачты, перекрытия для крыш, строительные фермы, двери и окна и их рамы, пороги для дверей, жалюзи, балюстрады, опоры и колонны); листы, прутки, уголки, фасонные профили, трубы и аналогичные изделия, из черных металлов, предназначенные для использования в металлоконструкциях (+): водосливы, шлюзы, шлюзовые ворота, дебаркадеры, стационарные доки и другие конструкции для морских и судоходных сооружений

7308909809
2022 жылғы 1 қараша
2 қосымша
кейбір бұйрықтарының
тізбесіне
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары –
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2019 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 1424 бұйрығына
1-қосымша
Тауардың атауы
Тауарларға ілеспе жүкқұжаттарды ресімдеудің басталған күні
1.
Өндірілуі мен айналымы "Биоотын өндірісін және айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңымен реттелетін биоотын
2022 жылғы 1 сәуір
2.
Өндірілуі мен айналымы "Этил спирті мен (немесе) алкоголь өнімінің өндірілуін және айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңымен реттелетін этил спирті және (немесе) алкоголь өнімі
2022 жылғы 1 сәуір
3.
Өндірілуі мен айналымы "мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңымен реттелетін мұнай өнімдерінің жекелеген түрлері
2022 жылғы 1 сәуір
4.
Өндірілуі мен айналымы "Заңымен" Қазақстан Республикасының Заңымен реттелетін темекі өнімдері
2022 жылғы 1 сәуір
5.
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің тауар номенклатурасының (бұдан әрі – ЕАЭО СЭҚ ТН) коды және атауы Дүниежүзілік сауда ұйымына қосылу шарты ретінде қабылданған міндеттемелерге сәйкес Қазақстан Республикасы оларға қатысты Қазақстан Республикасы қатысушысы болып табылатын халықаралық шартқа сәйкес бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің баж ставкасымен салыстыру бойынша неғұрлым төмен, кедендік әкелу баж ставкасы қолданылатын Тауарлар тізбесіне енгізілген (осы Тізбенің 9-тармағында көрсетілгеннен басқа) тауарлар
2022 жылғы 1 тамыз
6.
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер аумағынан Қазақстан Республикасының аумағына әкелінетін тауарлар
2022 жылғы 1 сәуір
7.
Қазақстан Республикасының аумағынан Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер аумағына әкетілетін тауарлар
2022 жылғы 1 сәуір
8.
Халықаралық шарттарға және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес таңбалауға жататын тауарлар
2022 жылғы 1 тамыз
9.
Виртуалды қойма арқылы электрондық шот-фактуралар жазып берілетін тауарлар
2022 жылғы 1 сәуір
3 қосымша
кейбір бұйрықтарының
тізбесіне
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 13.01.2025 № 12 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

7308909809
1 ноября 2022 года
Приложение 2
к Перечню некоторых приказов
Приложение 1
к приказу Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан
от 26 декабря 2019 года № 1424
Наименование товара
Дата начала оформления сопроводительных накладных на товары
1.
Биотопливо, производство и оборот которого регулируется Законом Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота биотоплива"
1 апреля
2022 года
2.
Этиловый спирт и (или) алкогольная продукция, производство и оборот которых регулируется Законом Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота этилового спирта и алкогольной продукции"
1 апреля
2022 года
3.
Отдельные виды нефтепродуктов, производство и оборот которых регулируется Законом Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов"
1 апреля
2022 года
4.
Табачные изделия, производство и оборот которых регулируется Законом Республики Казахстан "О государственном регулировании производства и оборота табачных изделий"
1 апреля
2022 года
5.
Товары, код товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза (далее – ТН ВЭД ЕАЭС) и наименование которых включены в Перечень товаров, в отношении которых Республикой Казахстан в соответствии с обязательствами, принятыми в качестве условия присоединения к Всемирной торговой организации, применяются ставки ввозных таможенных пошлин, более низкие по сравнению со ставками пошлин Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза, утвержденный в соответствии с международным договором, участником которого является Республика Казахстан (кроме указанных в пункте 9 настоящего Перечня)
1 августа
2022 года
6.
Товары, ввозимые на территорию Республики Казахстан с территории государств-членов Евразийского экономического союза
1 апреля
2022 года
7.
Товары, вывозимые с территории Республики Казахстан на территорию государств-членов Евразийского экономического союза
1 апреля
2022 года
8.
Товары, подлежащие маркировке в соответствии с международными договорами и законодательством Республики Казахстан
1 августа
2022 года
9.
Товары, по которым электронные счета-фактуры подлежат выписке посредством виртуального склада
1 апреля
2022 года
Приложение 3 к Перечню
некоторых приказов
Сноска. Приложение 3 утратило силу приказом Министра финансов РК от 13.01.2025 № 12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к Правилам и срокам реализации
пилотного проекта
по оформлению
сопроводительных накладных
на товары и их документооборот
Форма