Әкімдіктің 2018 жылғы 14 наурыздағы № 90 "Таран ауданы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 3 наурыздағы № 44 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 наурызда № 8998 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 3 наурыздағы № 29 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің 03.03.2026 № 29 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қостанай облысының Таран ауданын қайта атау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 24 маусымдағы № 29 Жарлығына сәйкес, Бейімбет Майлин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің "Таран ауданы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" 2018 жылғы 14 наурыздағы № 90 қаулысына (2018 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7684 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Бейімбет Майлин ауданы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы";
көрсетілген қаулының кіріспесінде "Таран ауданының әкімдігі" сөз тіркесі "Бейімбет Майлин ауданының әкімдігі" деп ауыстырылсын;
көрсетілген қаулының 1-тармағында "Таран ауданының" сөз тіркесі "Бейімбет Майлин ауданының" деп ауыстырылсын;
көрсетілген қаулының 2-тармағында "Таран ауданы әкімдігінің" сөз тіркесі "Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің" деп ауыстырылсын;
көрсетілген қаулының қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Бейімбет Майлин ауданы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындарының таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі".
2. "Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Бейімбет Майлин ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.

О внесении изменений в постановление акимата от 14 марта 2018 года № 90 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Тарановского района"
Постановление акимата района Беимбета Майлина Костанайской области от 3 марта 2020 года № 44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 марта 2020 года № 8998. Утратило силу постановлением акимата района Беимбета Майлина Костанайской области от 3 марта 2026 года № 29
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Беимбета Майлина Костанайской области от 03.03.2026 № 29 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 24 июня 2019 года № 29 "О переименовании Тарановского района Костанайской области" акимат района Беимбета Майлина ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Тарановского района" от 14 марта 2018 года № 90 (опубликовано 18 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7684) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий района Беимбета Майлина";
в преамбуле указанного постановления словосочетание "акимат Тарановского района" заменить на "акимат района Беимбета Майлина";
в пункте 1 указанного постановления словосочетание "Тарановского района" заменить на "района Беимбета Майлина";
в пункте 2 указанного постановления словосочетание "акимата Тарановского района" заменить на "акимата района Беимбета Майлина";
заголовок приложения указанного постановления изложить в новой редакции:
"Норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий района Беимбета Майлина".
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и финансов акимата района Беимбета Майлина" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района Беимбета Майлина после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Испергенов

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Испергенов