Ойыл ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 6 қарашадағы № 175 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қарашада № 7621 болып тіркелді.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 529 бабының 6-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Ойыл аудандық әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ойыл ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Ойыл аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментіне мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Ойыл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ойыл ауданының әкімі А. Казыбаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Ойыл ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Б.Майланов
"_" ______________ 2020 жыл
Ойыл ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 6 қарашадағы
№ 175 қаулысына қосымша
Ойыл ауданы бойынша салық салу объектісінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті

Об утверждении коэффициента зонирования учитывающего месторасположение объекта налогообложения по Уилскому району
Постановление акимата Уилского района Актюбинской области от 6 ноября 2020 года № 175. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 ноября 2020 года № 7621.
Примечание ИЗПИ.
Настоящее постановление вводится в действие с 01.01.2021.
В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Уилского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициент зонирования учитывающий месторасположение объекта налогообложения по Уилскому району согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Уилский районный отдел экономики и бюджетного планирования" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Уилского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Уилского района А. Казыбаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Уилскому району"
Б.Майланов
"__" ______________ 2020 год
Приложение к постановлению
акимат Уилского района
от 6 ноября 2020 года № 175
Коэффициент зонирования, учитывающий месторасположение объекта налогообложения по Уилскому району