Алматы қаласы Алатау ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 қазандағы № 2 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 қазанда № 1591 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Алматы қаласы Алатау ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Алатау ауданы бойынша сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 1 "Алматы қаласы Алатау ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық акті 2019 жылғы 11 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 1540 болып тіркелген, 2019 жылғы 16 сәуірде № 45-46 (5709) "Алматы ақшамы" және 2019 жылғы 16 сәуірде № 44-45 (13520-13521) "Вечерний Алматы" газетінде ресми жарияланған).
3. Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік-құқықтық бөлімі осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарда, сондай-ақ Алматы қаласы Алатау ауданы әкімі аппаратының ресми интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппарат басшысы Б. Карсакбаеваға жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ш. Рыспаев
Алматы қаласы
Алатау ауданы әкімінің
2019 жылғы 16 қазан
№ 2 шешіміне қосымша
Алатау ауданындағы сайлау учаскелерi шекараларының сипаттамалары
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 09.10.2020 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 05.11.2020 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 31.05.2022 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi); 09.09.2022 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 20.10.2023 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 29.03.2024 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 26.08.2024 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 04.03.2025 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы
Решение акима Алатауского района города Алматы от 15 октября 2019 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 17 октября 2019 года № 1591.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Алатауского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Алатаускому району города Алматы согласно приложению, к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Алатауского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы" (нормативный правовой акт зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 апреля 2019 года за № 1540, опубликовано в газете "Алматы ақшамы" от 16 апреля 2019 года, № 45-46 (5709) и "Вечерний Алматы" от 16 апреля 2019 года, № 44-45 (13520-13521).
3. Государственно-правовому отделу аппарата акима Алатауского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Алатауского района города Алматы.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алатауского района города Алматы Б. Карсакбаеву.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима района Ш. Рыспаев
Приложение
к решению акима Алатауского
района от 15 октября 2019 года
№ 2
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решениями акима Алатауского района города Алматы от 09.10.2020 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 05.11.2020 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 31.05.2022 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 09.09.2022 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 20.10.2023 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 29.03.2024 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 26.08.2024 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); решением и.о. акима Алатауского района города Алматы от 04.03.2025 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).

№ 1 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Усть-Каменогорская көшесі, 1.
"№ 14 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 268-62-65
Шекарасы: Бөкеев көшесінен Рысқұлов даңғылымен (оңтүстік жағы) солтүстік-шығыс бағытта Кудерин көшесіне дейін; Кудерин көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) оңтүстік-батыс бағытта Соқпақбаев көшесіне дейін; Соқпақбаев көшесімен (шығыс жағы) солтүстік-батыс бағытта Бөкеев көшесіне дейін; Бөкеев көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 2 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Коунрадская көшесі, 12А.
"№ 114 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 268-72-04
Шекарасы: Братская көшесінен Фадеев көшесімен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Бөкеев көшесіне дейін; Бөкеев көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта № 60 үйге дейін, әрі қарай Соқпақбаев көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытта Братская көшесіне дейін; Братская көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Фадеев көшесіне дейін.
№ 3 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Таджикская көшесі, 5 Б, "№114 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Немирович-Данченко көшесімен Рысқұлов даңғылының қиылысынан солтүстік-шығыс бағытта Рысқұлов даңғылымен Боқаев көшесіне дейін; Боқаев көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта Фадеев көшесіне дейін; Фадеев көшесімен оңтүстік-батыс бағытта Братская көшесіне дейін; Братская көшесімен оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен батыс бағытта Немирович-Данченко көшесіне дейін; Немирович-Данченко көшесімен солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 4 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Докучаев көшесі, 31А.
"№ 91 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 247-78-98
Шекарасы: Үлкен Алматы өзенінен Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытта Кисловодская көшесіне дейін; Кисловодская көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Кисловодская-2 көшесіне дейін; Кисловодская-2 көшесімен № 27А үйді қосқанда (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Емцов көшесіне дейін; Емцов көшесімен № 22А үйді қосқанда (шығыс жағы) солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзені бойымен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін.

Описание границ избирательных участков Алатауского района города Алматы Избирательный участок № 1 Центр: город Алматы, улица Усть-Каменогорская, 1.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 14",
телефон: 268-62-65
Границы: от улицы Бокеева по проспекту Рыскулова (южная сторона) в северо-восточном направлении до улицы Кудерина; по улице Кудерина (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека (северная сторона) в юго-западном направлении до улицы Сокпакбаева; по улице Сокпакбаева (восточная сторона) в северо-западном направлении до улицы Бокеева; по улице Бокеева (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 2 Центр: город Алматы, улица Коунрадская, 12А.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 114",
телефон: 268-72-04
Границы: от улицы Братская по улице Фадеева (южная сторона) в восточном направлении до улицы Бокеева; по улице Бокеева (западная сторона) в южном направлении до дома № 60, далее по улице Сокпакбаева (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до улицы Братская; по улице Братская (восточная сторона) в северном направлении до улицы Фадеева.
Избирательный участок № 3 Центр: город Алматы, улица Таджикская, 5Б, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №114".
Границы: от пересечения улицы Немировича-Данченко и проспекта Рыскулова на северо-восток по проспекту Рыскулова до улицы Бокаева; по улице Бокаева на юго-восток до улицы Фадеева; по улице Фадеева на юго-запад до улицы Братская; по улице Братская на юг до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека на запад до улицы Немировича-Данченко; по улице Немировича-Данченко на север до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 4 Центр: город Алматы, улица Докучаева, 31А.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 91",
телефон: 247-78-98
Границы: от реки Большая Алматинка по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до улицы Кисловодская; по улице Кисловодская (восточная сторона) в северном направлении до улицы Кисловодская-2-я; по улице Кисловодская-2-я, включая дом № 27А, (южная сторона) в восточном направлении до улицы Емцова; по улице Емцова, включая дом № 22А (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова (южная сторона) в восточном направлении до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека.

№ 5 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Докучаев көшесі, 31А.
"№ 91 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 247-68-75
Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Емцов көшесімен № 22А үйді қоспағанда (батыс жағы) оңтүстік бағытта Кисловодская-2 көшесіне дейін; Кисловодская-2 көшесімен № 27А үйді қоспағанда (солтүстік жағы) батыс бағытта Кисловодская көшесіне дейін; Кисловодская көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытта Карпатская көшесіне дейін; Карпатская көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Емцов көшесіне дейін.
№ 6 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ахрименко көшесі, 4.
"№ 82 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 247-43-50
Шекарасы: Райымбек даңғылынан Карпатская көшесімен (батыс жағы) солтүстік бағытта Қаскелең көшесіне дейін; Қаскелең көшесімен (оңтүстік жағы) батыс бағытта Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен (шығыс жағы) оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) шығыс бағытта Карпатская көшесіне дейін.
№ 7 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім–1 шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52, "№149 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Әйгерім-1 шағын ауданының Молдағұлова көшесі мен Әйгерім-1 шағын ауданының Шұғыла көшесінің қиылысынан шығыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы Бенберин көшесіндегі №83/1 үйге дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Бенберин көшесіндегі №83/1 үйден шығыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Сағи Әшімов көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Сағи Әшімов көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Набережная көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Набережная көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта Самғау шағын ауданы Ырысты көшесіндегі №17-ші үйге дейін; Самғау шағын ауданы Ырысты көшесіндегі №17-ші үйден оңтүстік-батыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы Тепличная көшесіндегі №4 үйге дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Тепличная көшесіндегі №4 үйден оңтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы Алматинская көшесіндегі №42 үйге дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Алматинская көшесіндегі №42 үйден батыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Сағи Әшімов көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Сағи Әшімов көшесімен батыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Сағи Әшімов көшесіндегі №171/1 үйге дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Сағи Әшімов көшесіндегі №171/1 үйден солтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Нәби көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Нәби көшесімен батыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Молдағұлова көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Молдағұлова көшесімен солтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Шұғыла көшесіне дейін.
№ 8 Сайлау учаскесі

Избирательный участок № 5 Центр: город Алматы, улица Докучаева, 31А.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 91",
телефон: 247-68-75
Границы: от проспекта Рыскулова по улице Емцова исключая дом № 22А (западная сторона) в южном направлении до улицы Кисловодская-2-я; по улице Кисловодская-2-я, исключая дом № 27А (северная сторона) в западном направлении до улицы Кисловодская; по улице Кисловодская (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до улицы Карпатская; по улице Карпатская (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Емцова.
Избирательный участок № 6 Центр: город Алматы, улица Ахрименко, 4. Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 82",
телефон: 247-43-50
Границы: от проспекта Райымбека по улице Карпатская (западная сторона) в северном направлении до улицы Каскеленская; по улице Каскеленская (южная сторона) в западном направлении до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова (восточная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека (северная сторона) в восточном направлении до улицы Карпатская.
Избирательный участок № 7
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим–1, улица Бенберина, 52, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №149".
Границы: от пересечения улицы Молдагуловой микрорайона Айгерим-1 и улицы Шугыла микрорайона Айгерим-1 на восток по улице Шугыла микрорайона Айгерим-1 до дома №83/1 улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1; от дома №83/1 улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1 на восток до улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1; по улице Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1 на юг до улицы Набережная микрорайона Айгерим-1; по улице Набережная микрорайона Айгерим-1 на юго-восток до дома №17 улицы Ырысты микрорайона Самгау; от дома №17 улицы Ырысты микрорайона Самгау на юго-запад до дома №4 улицы Тепличная микрорайона Айгерим-1; от дома №4 улицы Тепличная микрорайона Айгерим-1 на юг до дома №42 улицы Алматинская микрорайона Айгерим-1; от дома №42 улицы Тепличная микрорайона Айгерим-1 на запад до улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1; по Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1 на запад до дома №171/1 улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1; от дома №171/1 улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1 на север до улицы Наби микрорайона Айгерим-1; по улице Наби микрорайона Айгерим-1 на запад до улицы Молдагуловой микрорайона Айгерим-1; по улице Молдагуловой микрорайона Айгерим-1 на север до улицы Шугыла микрорайона Айгерим-1.
Избирательный участок № 8

Орталығы: Алматы қаласы, Самғау шағынауданы, Көкорай көшесі, 66, "№ 41 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Түркістан шағынауданының Ақсу көшесі мен Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 50 –ші үйдің қиылысынан Түркістан шағынауданы Ақсу көшесімен солтүстік-батыс бағытта Шаңырақ - 2 шағынауданы Әубәкіров көшесіне дейін. Шаңырақ - 2 шағынауданы Әубәкіров көшесімен шығыс бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы МТФ - 1 көшесіне дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы МТФ - 1 көшесімен Әйгерім - 1 шағынауданы МТФ - 1 көшесіндегі № 17Б үйге дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы МТФ - 1 көшесіндегі № 17Б үйден шығыс бағытта Шаңырақ - 1 шағынауданы Жас Қазақ көшесіндегі № 55 – ші үйге дейін. Шаңырақ - 1 шағынауданы Жас Қазақ көшесіндегі № 55 - ші үйден солтүстік бағытта Шаңырақ - 1 шағынауданы Қоғалы көшесіндегі № 65 - үйге дейін. Шаңырақ - 1 шағынауданы Қоғалы көшесіндегі № 65 – ші үйден шығыс бағытта Шаңырақ - 1 шағынауданы Әшекеев көшесіне дейін. Шаңырақ - 1 шағынауданы Әшекеев көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ - 1 шағынауданы Өтемісұлы көшесіне дейін. Шаңырақ - 1 шағынауданы Өтемісұлы көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ - 1 шағынауданы Өтемісұлы көшесіндегі № 21 – ші үйге дейін, Шаңырақ - 1 шағынауданы Өтемісұлы көшесіндегі № 21 үйден шығыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін. Үлкен Алматы өзені арнасымен Шаңырақ - 1 шағынауданы Өтемісұлы көшесіндегі № 11А үйге дейін. Шаңырақ - 1 шағынауданы Өтемісұлы көшесіндегі № 11А үйден Самғау шағынауданы Көкорай көшесіне дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесімен оңтүстік бағытта Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 18А үйге дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 18А үйден батыс бағытта Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 43 – ші үйге дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 43 – ші үйден солтүстік бағытта Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 50 –ші үйге дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 50 –ші үйден батыс бағытта Түркістан шағынауданы Ақсу көшесіне дейін.
№ 9 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім–1 шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52, "№149 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Боралдай өзені мен Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтерек көшесінің қиылысынан Боралдай өзенінің арнасымен солтүстік бағытта Алғабас шағын ауданының Мөңке би көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Мөңке би көшесімен шығыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Бенберин көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Бенберин көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтерек көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтерек көшесімен батыс бағытта Боралдай өзеніне дейін.
№ 10 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлов даңғылы,
228. № 7552 әскери бөлімі
Шекарасы: № 7552 әскери бөлімі.

Центр: город Алматы, микрорайон Самгау, улица Кокорай, 66, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 41".
Границы: от пересечения улицы Аксу микрорайона Туркестан и дома № 50 улицы Кокорай микрорайона Самгау по улице Аксу микрорайона Туркестан в северо – западном направлении до улицы Аубакирова микрорайона Шанырак – 2. По улице Аубакирова микрорайона Шанырак – 2 в восточном направлении до улицы МТФ – 1 микрорайона Айгерим – 1. По улице МТФ – 1 микрорайона Айгерим – 1 до дома № 17Б улицы МТФ – 1 микрорайона Айгерим – 1. От дома № 17Б улицы МТФ – 1 микрорайона Айгерим – 1 в восточном направлении до дома № 55 улицы Жас Казак микрорайона Шанырак – 1. От дома № 55 улицы Жас Казак микрорайона Шанырак – 1 в северном направлении до дома № 65 улицы Когалы микрорайона Шанырак – 1. От дома № 65 улицы Когалы микрорайона Шанырак – 1 в восточном направлении до улицы Ашекеева микрорайона Шанырак – 1. По улице Ашекеева микрорайона Шанырак – 1 в восточном направлении до улицы Утемисова микрорайона Шанырак – 1. По улице Утемисова микрорайона Шанырак – 1 в южном направлении до дома № 21 улицы Утемисова микрорайона Шанырак – 1. От дома № 21 улицы Утемисова микрорайона Шанырак – 1 в восточном направлении до реки Большая Алматинка. По руслу реки Большая Алматинка до дома № 11 улицы Утемисова микрорайона Шанырак – 1. От дома № 11 улицы Утемисова микрорайона Шанырак – 1 до улицы Кокорай микрорайона Самгау. По улице Кокорай микрорайона Самгау в южном направлении до дома № 18А улицы Кокорай микрорайона Самгау. От дома № 18А улицы Кокорай микрорайона Самгау в западном направлении до дома № 43 улицы Кокорай микрорайона Самгау. От дома № 43 улицы Кокорай микрорайона Самгау в северном направлении до дома № 50 улицы Кокорай микрорайона Самгау. От дома № 50 улицы Кокорай микрорайона Самгау в западном направлении до улицы Аксу микрорайона Туркестан.
Избирательный участок № 9
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим–1, улица Бенберина, 52, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №149".
Границы: от пересечения реки Боралдай и улицы Байтерек микрорайона Айгерим-2 по руслу реки Боралдай на север до улицы Монке би микрорайона Алгабас; по улице Монке би микрорайона Алгабас на восток до улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1; по улице Бенберина микрорайона Айгерим-1 на юг до улицы Байтерек микрорайона Айгерим-2; по улице Байтерек микрорайона Айгерим-2 на запад до реки Боралдай.
Избирательный участок № 10 Центр: город Алматы, проспект Рыскулова, 228.
Воинская часть № 7552
Границы: воинская часть № 7552

№ 11 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ шағын ауданы, Шәріпов көшесі, 38, "№154 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рысқұлов даңғылы мен Саин көшесінің қиылысынан Саин көшесімен оңтүстік-батыс бағытта Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен батыс бағытта Момышұлы көшесіне дейін; Момышұлы көшесімен солтүстік бағытта Ақбұлақ шағын ауданының Талдыарал көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданының Талдыарал көшесімен шығыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданының Мұқаев көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданының Мұқаев көшесімен солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен шығыс бағытта Саин көшесіне дейін.
№ 12 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Өжет шағынауданы, Әуезов көшесі, 48, "№ 156 Жалпы
білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы: Өжет шағынауданының Хасен Оралтай көшесіндегі № 78-ші үйден шығыс бағытта Өжет шағынауданының Тоқатаев көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Тоқатаев көшесімен солтүстік бағытта Өжет шағынауданының Шарын көшесіндегі № 23-ші үйге дейін, Өжет шағынауданының Шарын көшесімен солтүстік бағытта Өжет шағынауданының Шарын көшесіндегі № 44-ші үйге дейін, Өжет шағынауданының Шарын көшесіндегі № 44-ші үйден шығыс бағытта Шарын жолағымен Өжет шағынауданының Қошқарбаев көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Қошқарбаев көшесімен солтүстік бағытта Өжет шағынауданының Қожаберген жырау көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Қожаберген жырау көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта Өжет шағынауданының Қожаберген жырау көшесіндегі № 51-ші үйге дейін, Өжет шағынауданының Қожаберген жырау көшесіндегі № 51-ші үйден солтүстік бағытта Өжет шағынауданының Қожаберген жырау жолағымен Өжет шағынауданының Балпық би көшесінің қиылысына дейін, осы қиылыстан оңтүстік-шығыс бағытта Өжет және Қарасу шағынаудандардың шекараларымен Солтүстік айналым көшесіне дейін, Солтүстік айналым көшесімен оңтүстік-батыс бағытта Солтүстік айналым көшесіндегі № 34в үйге дейін, Солтүстік айналым көшесіндегі № 34в үйден батыс бағытта Өжет шағынауданының Тауасаров көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Тауасаров көшесімен оңтүстік бағытта Өжет шағынауданының Тоқатаев көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Тоқатаев көшесімен батыс бағытта Өжет шағынауданының Новая көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Новая көшесімен оңтүстік бағытта Өжет шағынауданының Новая көшесіндегі № 19-шы үйге дейін, Өжет шағынауданының Новая көшесіндегі № 19-шы үйден батыс бағытта Өжет шағынауданының Хасен Оралтай көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Хасен Оралтай көшесімен солтүстік бағытта Хасен Оралтай көшесіндегі № 78-ші үйге дейін.
№ 13 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Өжет шағынауданы, Әуезов көшесі, 48, "№ 156 Жалпы
білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі

Избирательный участок № 11 Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Касыма Шарипова, 38, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №154".
Границы: от пересечения проспекта Рыскулова и улицы Саина по улице Саина на юго-запад до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека на запад до улицы Момышулы; по улице Момышулы на север до улицы Талдыарал микрорайона Акбулак; по улице Талдыарал микрорайона Акбулак на восток до улицы Мукаева микрорайона Акбулак; по улице Мукаева микрорайона Акбулак на север до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова на восток до улицы Саина.
Избирательный участок № 12 Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова, 48, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 156"
Границы: от дома № 78 улицы Хасен Оралтая микрорайона Ожет на восток до улицы Токатаева микрорайона Ожет, по улице Токатаева микрорайона Ожет на север до дома № 23 улицы Шарын микрорайона Ожет, по улице Шарын микрорайона Ожет на север до дома № 44 улицы Шарын микрорайона Ожет, от дома № 44 улицы Шарын микрорайона Ожет на восток по переулку Шарын микрорайона Ожет до улицы Кошкарбаева микрорайона Ожет, по улице Кошкарбаева микрорайона Ожет на север до улицы Кожаберген жырау микрорайона Ожет, по улице Кожаберген жырау микрорайона Ожет на юго-восток до дома № 51 улицы Кожаберген жырау микрорайона Ожет, от дома № 51 улицы Кожаберген жырау микрорайона Ожет на север по переулку Кожаберген жырау микрорайона Ожет до пересечения с улицей Балпык би микрорайона Ожет, от данной точки пересечения на юго-восток по границе микрорайонов Ожет и Карасу до улицы Северное кольцо, по улице Северное кольцо на юго-запад до дома № 34в улицы Северное кольцо, от дома № 34в улицы Северное кольцо на запад до улицы Тауасарова микрорайона Ожет, по улице Тауасарова микрорайона Ожет на юг до улицы Токатаева микрорайона Ожет, по улице Токатаева микрорайона Ожет на запад до улицы Новая микрорайона Ожет, по улице Новая микрорайона Ожет на юг до дома № 19 улицы Новая микрорайона Ожет, от дома № 19 улицы Новая микрорайона Ожет на запад до улицы Хасен Оралтая микрорайона Ожет, по улице Хасен Оралтая микрорайона Ожет на север до дома № 78 улицы Хасен Оралтая.
Избирательный участок № 13 Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова, 48, Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 156"

Шекарасы: Өжет шағынауданының Хасен Оралтай көшесіндегі № 78-ші үйден солтүстік бағытта Өжет шағынауданының Хасен Оралтай көшесімен Өжет шағынауданының Сәдуақасов көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Сәдуақасов көшесімен батыс бағытта Өжет шағынауданының Әуезов көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Әуезов көшесімен солтүстік бағытта қала шекарасына дейін, қала шекарасымен "Птицевод" бау-бақша қоғамының оңтүстік шекарасына дейін, "Птицевод" бау-бақша қоғамының оңтүстік шекарасымен оңтүстік бағытта Есентай өзеніне дейін, Есентай өзенінің арнасымен оңтүстік-шығыс бағытта Өжет шағынауданының Үкілі Ыбырай көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Үкілі Ыбырай көшесімен шығыс бағытта Өжет шағынауданының Сүмбіле көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Сүмбіле көшесімен солтүстік бағытта Өжет шағынауданының Қожаберген жырау көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Қожаберген жырау көшесімен шығыс бағытта Өжет шағынауданының Қошқарбаев көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Қошқарбаев көшесімен оңтүстік бағытта Өжет шағынауданының Шарын жолағына дейін, Өжет шағынауданының Шарын жолағымен батыс бағытта Өжет шағынауданының Шарын көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Шарын көшесімен оңтүстік бағытта Өжет шағынауданының Шарын көшесіндегі № 23-ші үйге дейін, Өжет шағынауданының Шарын көшесіндегі № 23-ші үйден батыс бағытта Өжет шағынауданының Тоқатаев көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Тоқатаев көшесінен оңтүстік бағытта Өжет шағынауданының Тоқатаев көшесіндегі № 38б үйге дейін, Өжет шағынауданының Тоқатаев көшесіндегі № 38б үйден батыс бағытта Өжет шағынауданының Хасен Оралтай көшесіндегі № 78-ші үйге дейін.
№ 14 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Томирис шағын ауданы, Центральная көшесі, 128. "№ 205 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Үлкен Алматы каналы мен Томирис шағын ауданындағы № 27/1 үйдің қиылысынан Үлкен Алматы каналының арнасымен солтүстікке қарай Алматы қаласының Боралдай шағын ауданының оңтүстік шекарасына дейін; Боралдай шағын ауданының оңтүстік шекарасымен Жигитовка өзеніне дейін; Жигитовка өзенінің бойымен Томирис шағын ауданы Центральная көшесіндегі № 27/1 үйге дейін.
№ 15 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шапағат шағынауданы,
Биянху көшесі, 87. "№ 150 Жалпы білім беру мектебі"
мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 245-59-10
Шекарасы: Солтүстік айналым көшесінен (оңтүстік жағы) Дунганская көшесімен солтүстік-батыс бағытта Тереңқара өзеніне дейін; Тереңқара өзені бойымен солтүстік бағытта Уйгурская көшесіне дейін; Уйгурская көшесімен (оңтүстік жағы) солтүстік-шығыс бағытта, әрі қарай шығыс бағытта Солтүстік айналым көшесіне дейін; Солтүстік айналым көшесімен оңтүстік бағытта Дунганская көшесіне дейін.
№ 16 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шапағат шағынауданы,
Новая Садовая көшесі, 100А. "№ 151 Жалпы білім беру мектебі"
мемлекеттік коммуналдық мекемесі,

Границы: от дома № 78 улицы Хасен Оралтая микрорайона Ожет на север по улице Хасен Оралтая микрорайона Ожет до улицы Садвакасова микрорайона Ожет, по улице Садвакасова микрорайона Ожет на запад до улицы Ауэзова микрорайона Ожет, по улице Ауэзова микрорайона Ожет на север до границы города, по границе города до южной границы садоводческого общества "Птицевод", по южной границе садоводческого общества "Птицевод" на юг до реки Есентай, по руслу реки Есентай на юго-восток до улицы Укили Ыбырай микрорайона Ожет, по улице Укили Ыбырай микрорайона Ожет на восток до улицы Сумбиле микрорайона Ожет, по улице Сумбиле микрорайона Ожет на север до улицы Кожаберген жырау микрорайона Ожет, по улице Кожаберген жырау микрорайона Ожет на восток до улицы Кошкарбаева микрорайона Ожет, по улице Кошкарбаева микрорайона Ожет на юг до переулка Шарын микрорайона Ожет, по переулку Шарын микрорайона Ожет на запад до улицы Шарын микрорайона Ожет, по улице Шарын микрорайона Ожет на юг до дома № 23 улицы Шарын микрорайона Ожет, от дома № 23 улицы Шарын микрорайона Ожет на запад до улицы Токатаева микрорайона Ожет, по улице Токатаева микрорайона Ожет на юг до дома № 38б улицы Токатаева микрорайона Ожет, от дома № 38б улицы Токатаева микрорайона Ожет на запад до дома № 78 улицы Хасен Оралтая микрорайона Ожет.
Избирательный участок № 14
Центр: город Алматы, микрорайон Томирис, улица Центральная, 128. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 205"
Границы: от пересечения Большого Алматинского канала и дома № 27/1 улицы Центральной микрорайона Томирис по руслу Большого Алматинского канала на север до южной границы микрорайона Боралдай города Алматы; по южной границе микрорайона Боралдай до реки Джигитовка; вдоль реки Джигитовка до дома № 27/1 улицы Центральной микрорайона Томирис.
Избирательный участок № 15
Центр: город Алматы, микрорайон Шапагат, улица
Биянху, 87. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 150",
телефон: 245-59-10
Границы: от улицы Северное кольцо (южная сторона) по улице Дунганская в северо-западном направлении до реки Теренкара; вдоль реки Теренкара в северном направлении до улицы Уйгурская; по улице Уйгурская (южная сторона) в северо-восточном направлении, далее в восточном направлении до улицы Северное кольцо; по улице Северное кольцо в южном направлении до улицы Дунганская.
Избирательный участок № 16
Центр: город Алматы, микрорайон Шапагат,
улица Новая Садовая, 100А. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 151",

телефон: 245-63-08
Шекарасы: Солтүстік айналым көшесінен Рысқұлов даңғылымен (солтүстік жағы) оңтүстік-батыс бағытта Шапағат және Самғау шағынаудандарының шекарасына дейін; Шапағат және Самғау шағынаудандарының шекарасынан (шығыс жағы) солтүстік бағытта Тереңқара өзеніне дейін; Тереңқара өзені бойымен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Құдиярбек Шотаманұлы көшесіне дейін; Құдиярбек Шотаманұлы көшесімен (батыс жағы) шығыс бағытта Красноармейская көшесіне дейін; Красноармейская көшесімен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Шоссейная көшесіне дейін; Шоссейная көшесімен Солтүстік айналым көшесіне дейін; Солтүстік айналым көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 17 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу шағынауданы,
Черемушки көшесі, 1. "№ 164 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі,
телефон: 299-44-01
Шекарасы: шығыс шекара Заводская көшесінен Солтүстік айналым көшесімен солтүстік бағытта Бурундайская көшесіне дейін; солтүстік шекара Бурундайская көшесімен батыс бағытта Мичурин көшесіне дейін; батыс шекара Мичурин көшесімен оңтүстік бағытта Школьная көшесіне дейін; Школьная көшесімен шығыс бағытта Құсайынұлы көшесіне дейін; Құсайынұлы көшесімен оңтүстік бағытта Заводская көшесіне дейін; Заводская көшесімен шығыс бағытта Солтүстік айналым көшесінің қиылысына дейін.
№ 18 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу шағынауданы,
Заводская көшесі, 96. "№ 160 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі,
телефон: 299-43-11
Шекарасы: Заводская көшесінен Солтүстік айналым көшесімен оңтүстік бағытта "Үшқоңыр" сауда орталығының шекарасына дейін; "Үшқоңыр" сауда орталығы шекарасымен батыс бағытта Өжет шағынауданының шекарасына дейін, әрі қарай солтүстік бағытта Өжет шағынауданы шекарасымен және Бағаналы Орда көшесімен солтүстік бағытта Бағаналы Орда көшесіне дейін; Бағаналы Орда көшесімен солтүстік бағытта Заводская көшесіне дейін; Заводская көшесімен шығыс бағытта Солтүстік айналым көшесіне дейін.
№ 19 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу шағын ауданы, Шаяхметов көшесі, 17/8, "№179 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарасу шағын ауданының Мойылды көшесі мен Есентай өзенінің қиылысынан солтүстік-шығыс бағытта Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесімен батыс бағытта Боралдай тас жолына дейін; Боралдай тас жолымен солтүстік-шығыс бағытта Қарасу шағын ауданының Мичурин көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Мичурин көшесімен оңтүстік бағытта Қарасу шағын ауданының Школьная көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Школьная көшесімен шығыс бағытта Қарасу шағын ауданының Құсайынұлы көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Құсайынұлы көшесімен оңтүстік бағытта Есентай өзеніне дейін; Есентай өзені арнасымен оңтүстік бағытта Қарасу шағын ауданының Заводская көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Заводская көшесімен батыс бағытта Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесімен солтүстік бағытта Қарасу шағын ауданының Мойылды көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Мойылды көшесімен батыс бағытта Есентай өзеніне дейін.
№ 20 Сайлау учаскесі

телефон: 245-63-08
Границы: от улицы Северное кольцо по проспекту Рыскулова (северная сторона) в юго-западном направлении до границы между микрорайонами Шапагат и Самгау; от границы микрорайонов Шапагат и Самгау (восточная сторона) в северном направлении до реки Теренкара; вдоль реки Теренкара (восточная сторона) в северном направлении до улицы Құдиярбек Шотаманұлы; по улице Құдиярбек Шотаманұлы (западная сторона) в восточном направлении до улицы Красноармейская; по улице Красноармейская (южная сторона) в восточном направлении до улицы Шоссейная; по улице Шоссейная до улицы Северное кольцо; по улице Северное кольцо (западная сторона) в южном направлении до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 17
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу,
улица Черемушки, 1. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 164",
телефон: 299-44-01
Границы: восточная граница от улицы Заводская по улице Северное кольцо в северном направлении до улицы Бурундайская; северная граница по улице Бурундайская в западном направлении до улицы Мичурина; западная граница по улице Мичурина в южном направлении до улицы Школьная; по улице Школьная в восточном направлении до улицы Кусайынулы; по улице Кусайынулы в южном направлении до улицы Заводская; по улице Заводская в восточном направлении до пересечения с улицей Северное кольцо.
Избирательный участок № 18
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу,
улица Заводская, 96. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 160",
телефон: 299-43-11
Границы: от улицы Заводская по улице Северное кольцо в южном направлении до границы торгового центра "Ушконыр"; по границе торгового центра "Ушконыр" в западном направлении до границы с микрорайоном Ожет, далее в северном направлении по границе с микрорайоном Ожет и по улице Баганалы Орда в северном направлении до улицы Баганалы Орда; по улице Баганалы Орда в северном направлении до улицы Заводская; по улице Заводская в восточном направлении до улицы Северное кольцо.
Избирательный участок № 19
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Шаяхметова, 17/8, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №179".
Границы: от пересечения улицы Мойылды микрорайона Карасу и реки Есентай на северо-восток до улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу; по улице Баганалы Орда микрорайона Карасу на запад до шоссе Бурундайская; по шоссе Бурундайская на северо-восток до улицы Мичурина микрорайона Карасу; по улице Мичурина микрорайона Карасу на юг до улицы Школьная микрорайона Карасу; по улице Школьная микрорайона Карасу на восток до улицы Кусаинулы микрорайона Карасу; по улице Кусаинулы микрорайона Карасу на юг до реки Есентай; по руслу реки Есентай на юг до улицы Заводская микрорайона Карасу; по улице Заводская микрорайона Карасу на запад до улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу; по улице Баганалы Орда микрорайона Карасу на север до улицы Мойылды микрорайона Карасу; по улице Мойылды микрорайона Карасу на запад до реки Есентай.
Избирательный участок № 20

Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ–2 шағын ауданы, Жанқожа батыр көшесі, 134, "№26 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шаңырақ-2 шағын ауданының Әубәкіров көшесі мен Шаңырақ-2 шағын ауданының Күлтегін көшесінің қиылысынан, Шаңырақ-2 шағын ауданының Күлтегін көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесімен Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесіндегі №16 үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесіндегі №16 үйден шығыс бағытта Қарасу-5 өзеніне дейін; Қарасу-5 өзені арнасымен оңтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы МТФ-1 көшесіндегі №52 үйге дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы МТФ-1 көшесінің №52 үйден батыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Әубәкіров көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Әубәкіров көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Күлтегін көшесіне дейін.
№ 21 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 шағынауданы, Өтемісұлы көшесі, 109,
"№ 169 мектеп-лицейі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы: Қарасу-5 өзені мен Шаңырақ-2 шағынауданындағы № 58 үйдің қиылысынан шығыс бағытта Шаңырақ-1 шағынауданындағы Орбұлақ көшесіне дейін, Шаңырақ-1 шағынауданындағы Орбұлақ көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-1 шағынауданындағы Орбұлақ көшесіндегі № 52-ші үйге дейін, Шаңырақ-1 шағынауданындағы Орбұлақ көшесіндегі № 52-ші үйден шығыс бағытта Шаңырақ-1 шағынауданындағы Өтемісұлы көшесіне дейін, Шаңырақ-1 шағынауданындағы Өтемісұлы көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-1 шағынауданындағы Өтемісұлы көшесіндегі № 175-ші үйге дейін, Шаңырақ-1 шағынауданындағы Өтемісұлы көшесіндегі № 175-ші үйден шығыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзені арнасымен оңтүстік бағытта Шаңырақ-1 шағынауданындағы Есентай көшесіндегі № 60-шы үйге дейін, Шаңырақ-1 шағынауданындағы Есентай көшесіндегі № 60-шы үйден түзу батыс бағытта Шаңырақ-1 шағынауданындағы Алпамыс көшесіне дейін, Шаңырақ-1 шағынауданындағы Алпамыс көшесіндегі № 80-ші үйден солтүстік бағытта Шаңырақ-1 шағынауданындағы Алпамыс көшесіндегі № 91-ші үйге дейін, Шаңырақ-1 шағынауданындағы Алпамыс көшесіндегі № 91-ші үйден батыс бағытта Шаңырақ-2 шағынауданындағы Ысқақов көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданындағы Ысқақов көшесімен солтүстік бағытта Қарасу-5 өзеніне дейін, Қарасу-5 өзені арнасымен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағынауданындағы № 58-ші үйге дейін.
№ 23 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ұлжан – 1 шағын ауданы, Жалайыр көшесі, 48, "№152 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак–2, улица Жанкожа батыра, 134, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №26".
Границы: от пересечения улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2 и улицы Култегина микрорайона Шанырак-2, по улице Култегина микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2; по улице Рахимова микрорайона Шанырак-2 до дома №16 улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2; от дома №16 улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2 на восток до реки Карасу-5; по руслу реки Карасу-5 на юг до дома №52 улицы МТФ-1 микрорайона Айгерим-1; от дома №52 улицы МТФ-1 микрорайона Айгерим-2 на запад до улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2; по улице Аубакирова микрорайона Шанырак-2 на север до улицы Култегина микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 21 Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица Отемисулы, 109, Коммунальное
государственное учреждение "Школа-лицей № 169"
Границы: от пересечения реки Карасу-5 и дома № 58 микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Орбулак микрорайона Шанырак-1, по улице Орбулак микрорайона Шанырак-1 на север до дома № 52 улицы Орбулак микрорайона Шанырак-1, от дома № 52 улицы Орбулак микрорайона Шанырак-1 на восток до улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1, по улице Отемисулы микрорайона Шанырак-1 на юг до дома № 175 улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1, от дома № 175 микрорайона Отемисулы микрорайона Шанырак-1 на восток до реки Большая Алматинка, по руслу реки Большая Алматинка на юг до дома № 60 улицы Есентай микрорайона Шанырак-1, от дома № 60 улицы Есентай микрорайона Шанырак-1 по прямой на запад до улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1, от дома № 80 улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1 на север до дома № 91 улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1, от дома № 91 улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1на запад до улицы Искакова микрорайона Шанырак-2, по улице Искакова микрорайона Шанырак-2 на север до реки Карасу-5, по руслу реки Карасу-5 на север до дома № 58 микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 23
Центр: город Алматы, микрорайон Улжан–1, улица Жалайыр, 48, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №152"

Шекарасы: Үлкен Алматы каналы мен Үлкен Алматы өзенінің қиылысынан оңтүстік-шығыс бағытта Ащыбұлақ өзеніне дейін; Ащыбұлақ өзені бойымен оңтүстік бағытта Ұлжан-1 шағын ауданы Күреңқұлақ көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданы Күреңқұлақ көшесімен батыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзені арнасымен солтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін.
№ 24 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы Дархан шағынауданы, Алтай
көшесі, 24/1. "№ 25 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны,
телефон: 385-36-92
Шекарасы: батыс шекара Үлкен Алматы каналынан Үлкен Алматы өзені бойымен солтүстік бағытта Сабатаев көшесіне дейін; Сабатаев көшесімен Қаракөз көшесіне дейін; Қаракөз көшесімен шығыс бағытта Ащыбұлақ өзеніне дейін; Ащыбұлақ өзені бойымен оңтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналы бойымен оңтүстік шекара батыс бағытта Үлкен Алматы өзенінің қиылысына дейін.
№ 25 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шапағат шағынауданы,
Новая Садовая көшесі, 100А. "№ 151 Жалпы білім беру мектебі"
мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 245-63-09
Шекарасы: Красноармейская көшесінен Тереңқара өзені бойымен солтүстік бағытта Дунганская көшесіне дейін; Дунганская көшесімен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Солтүстік айналым көшесіне дейін; Солтүстік айналым көшесімен оңтүстік бағытта Шоссейная көшесіне дейін; Шоссейная көшесімен батыс бағытта Красноармейская көшесіне дейін; Красноармейская көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Тереңқара өзеніне дейін.
№ 26 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Калининградская көшесі, 45.
"№ 3 коммуналдық автобус паркі" жауапкершілігі шектеулі серіктестік,
телефон: 237-78-33
Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Қаскелең көшесімен шығыс бағытта (солтүстік жағы) Карпатская көшесіне дейін; Карпатская көшесімен (батыс жағы) солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен (солтүстік жағы) шығыс бағытта Сағи Әшімов көшесіне дейін; Сағи Әшімов көшесімен Нәби көшесіне дейін; Нәби көшесімен № 239 үйден батыс бағытта Байтенов Ноян және Майкопская көшесіндегі № 46/1 үйдің қиылысына дейін, әрі қарай оңтүстік бағытта Әбдірашұлы көшесіне дейін; Әбдірашұлы көшесімен Рысқұлов данғылының қиылысына дейін; Рысқұлов даңғылымен Қаскелең көшесінің қиылысына дейін.
№ 27 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ шағын ауданы, Шәріпов көшесі, 38, "№154 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Боралдай өзені мен Ақбұлақ шағын ауданы Еспаев көшесінің қиылысынан шығыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Еспаев көшесімен Ақбұлақ шағын ауданы Шәріпов көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Шәріпов көшесімен солтүстік-шығыс Ақбұлақ шағын ауданы Шәріпов көшесі №123 үйге дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Шәріпов көшесі №123 үйден шығыс бағытта Саин көшесіне дейін; Саин көшесімен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен батыс бағытта Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзені арнасымен солтүстік бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Еспаев көшесіне дейін.
№ 28 Сайлау учаскесі

Границы: от пересечения Большого Алматинского канала и реки Большая Алматинка на юго-восток до реки Ашыбулак; по реке Ашыбулак на юг до улицы Куренкулак микрорайона Улжан-1; по улице Куренкулак микрорайона Улжан-1 на запад до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на север до Большого Алматинского канала.
Избирательный участок: № 24
Центр: город Алматы, микрорайон Дархан,
улица Алтай, 24/1. Государственное коммунальное предприятие на праве
хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 25",
телефон:385-36-92
Границы: западная граница от Большого Алматинского канала вдоль реки Большая Алматинка в северном направлении до улицы Сабатаева; по улице Сабатаева до улицы Каракоз; по улице Каракоз в восточном направлении до реки Ащыбулак; по руслу реки Ащыбулак в южном направлении до Большого Алматинского канала; вдоль Большого Алматинского канала южная граница в западном направлении до пересечения с рекой Большая Алматинка.
Избирательный участок № 25
Центр: город Алматы, микрорайон Шапагат,
улица Новая Садовая, 100А. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 151",
телефон: 245-63-09
Границы: от улицы Красноармейская вдоль реки Теренкара в северном направлении до улицы Дунганская; по улице Дунганская (южная сторона) в восточном направлении до улицы Северное кольцо; по улице Северное кольцо в южном направлении до улицы Шоссейная, по улице Шоссейная в западном направлении до улицы Красноармейская; по улице Красноармейская в западном направлении (северная сторона) до реки Теренкара.
Избирательный участок № 26
Центр: город Алматы, улица Калининградская, 45.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Коммунальный
автобусный парк № 3",
телефон: 237-78-33
Границы: от проспекта Рыскулова по улице Каскеленская в восточном направлении (северная сторона) до улицы Карпатская; по улице Карпатская (западная сторона) в северном направлении до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова (северная сторона) в восточном направлении до улицы Сағи Әшімов; по улице Сағи Әшімов до улицы Наби; по улице Наби от дома № 239 в западном направлении до пересечения с улицей Байтенова Нояна и дома № 46/1 улицы Майкопская, далее в южном направлении до улицы Абдрашулы; по улице Абдрашулы до пересечения с проспектом Рыскулова; по проспекту Рыскулова до пересечения с улицей Каскеленская.
Избирательный участок № 27
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Касыма Шарипова, 38, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №154".
Границы: от пересечения реки Боралдай и улицы Еспаева микрорайона Акбулак на восток по улице Еспаева микрорайона Акбулак до улицы Шарипова микрорайона Акбулак; по улице Шарипова микрорайона Акбулак на северо-восток до дома №123 улицы Шарипова микрорайона Акбулак; от дома №123 улицы Шарипова микрорайона Акбулак на восток до улицы Саина; по улице Саина на юг до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова на запад до реки Боралдай; по руслу реки Боралдай на север до улицы Еспаева микрорайона Акбулак.
Избирательный участок № 28

Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағын ауданы, 1/65, "№182 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зерделі шағын ауданының №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/19, 1/20, 1/23, 1/27, 1/30, 1/33, 1/34, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/45, 1/46, 1/47, 1/48, 1/49, 1/50, 1/51, 1/52, 1/53, 1/54 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 29 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Көкқайнар шағын
ауданы, Мәмбетов көшесі, 213. "Атамұра" демалыс орталығы,
телефон: 385-73-70
Шекарасы: Көкқайнар шағын ауданы Мәмбетов көшесіндегі № 152 үйден шығыс бағытта (оңтүстік жағы) габионға дейін; габионмен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Шаңырақ-2 шағын ауданындағы Жылысай көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданындағы Жылысай көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Көкқайнар шағын ауданы Мәмбетов көшесіне дейін; Көкқайнар шағын ауданы Мәмбетов көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Мөңке би көшесіне дейін; Мөңке би көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Боралдай өзеніне дейін, Боралдай өзені бойымен солтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-шығыс жағы) Көкқайнар шағын ауданы Басарқобыз көшесіндегі № 84 үйге дейін; Көкқайнар шағын ауданы Басарқобыз көшесімен солтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-шығыс жағы) Көкқайнар шағын ауданы Мәмбетов көшесіне дейін; Көкқайнар шағын ауданы Мәмбетов көшесімен, әрі қарай Мәмбетов көшесімен солтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-шығыс жағы) Көкқайнар шағын ауданы Мәмбетов көшесіндегі № 152 үйге дейін.
№ 30 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 шағын ауданы, Өтемісұлы көшесі, 109. " № 169 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Үлкен Алматы каналынан Үлкен Алматы өзенінің арнасы бойымен оңтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданындағы Өтемісұлы көшесіндегі № 124/2 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданындағы Өтемісұлы көшесіндегі № 124/2 үйден батысқа қарай Шаңырақ-1 шағын ауданындағы Орбұлақ көшесіндегі № 45А үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Орбұлақ көшесімен солтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Орбұлақ көшесіндегі № 23 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Орбұлақ көшесіндегі № 23 үйден батысқа қарай габионға дейін; габионнан солтүстікке қарай Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналынан шығысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін.
№ 31 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Самғау шағынауданы, Көкорай көшесі, 14, "№ 41 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің филиалы
Шекарасы: Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 57 - ші үйден оңтүстік бағытта Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 43 – ші үйге дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 43 –ші үйден Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 18А үйге дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 18А үйден солтүстік - шығыс бағытта Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 34 –ші үйге дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 34 – ші үйден шығыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін. Үлкен Алматы өзенінің арнасымен солтүстік бағытта Самғау шағынауданы Аршалы көшесіндегі № 60/8 – ші үйге дейін. Самғау шағынауданы Аршалы көшесіндегі № 60/8 –ші үйден оңтүстік - шығыс бағытта Тереңқара өзеніне дейін. Тереңқара өзенінің арнасымен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін. Рысқұлов даңғылымен батыс бағытта Рысқұлов даңғылы № 103 –ші үйіне дейін. Рысқұлов даңғылы № 103 –ші үйден Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 57 - ші үйге дейін.
№ 32 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім–1 шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52/1, "№171 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 1/65, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №182".
Границы: микрорайон Зердели многоэтажные жилые дома №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/19, 1/20, 1/23, 1/27, 1/30, 1/33, 1/34, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/45, 1/46, 1/47, 1/48, 1/49, 1/50, 1/51, 1/52, 1/53, 1/54.
Избирательный участок № 29 Центр: город Алматы, микрорайон Кок-Кайнар,
улица Мамбетова, 213. Центр досуга "Атамура", телефон: 385-73-70
Границы: от дома № 152 улицы Мамбетова микрорайона Кок-Кайнар в восточном направлении (южная сторона) до габиона; по габиону в южном направлении (западная сторона) до улицы Жылысай микрорайона Шанырак-2; по улице Жылысай микрорайона Шанырак-2 в западном направлении (северная сторона) до улицы Мамбетова микрорайона Кок-Койнар; по улице Мамбетова микрорайона Кок-Койнар в южном направлении (западная сторона) до улицы Монке би; по улице Монке би в западном направлении (северная сторона) до русла реки Боралдай; по руслу реки Боралдай в северо-восточном направлении (юго-восточная сторона) до дома № 84 улицы Басаркобыз микрорайона Кок-Кайнар, по улице Басаркобыз микрорайона Кок-Кайнар в северо-восточном направлении (юго-восточная сторона) до улицы Мамбетова микрорайона Кок-Кайнар; по улице Мамбетова микрорайона Кок-Кайнар в северо-восточном направлении (юго-восточная сторона) до дома №152 улицы Мамбетова микрорайона Кок-Кайнар.
Избирательный участок № 30
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица Отемисулы, 109. Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 169"
Границы: от Большого Алматинского канала по руслу реки Большая Алматинка на юг до дома № 124/2 улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1; от дома № 124/2 улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1 на запад до дома № 45А улицы Орбулак микрорайона Шанырак-1; по улице Орбулак микрорайона Шанырак-1 на север до дома № 23 улицы Орбулак микрорайона Шанырак-1; от дома № 23 улицы Орбулак микрорайона Шанырак-1 на запад до габиона; по габиону на север до Большого Алматинского канала; по Большому Алматинскому каналу на восток до реки Большая Алматинка.
Избирательный участок № 31
Центр: город Алматы, микрорайон Самгау, улица Кокорай, 14, Коммунальное государственное учреждение филиал "Общеобразовательная школа № 41".
Границы: от дома № 57 улицы Кокорай микрорайона Самгау в южном направлении до дома № 43 улицы Кокорай микрорайона Самгау. От дома № 43 улицы Кокорай микрорайона Самгау до дома № 18А улицы Кокорай микрорайона Самгау. От дома № 18А улицы Кокорай микрорайона Самгау в северо – восточном направлении до дома № 34 улицы Кокорай микрорайона Самгау. От дома № 34 улицы Кокорай микрорайона Самгау в восточном направлении до реки Большая Алматинка. По руслу реки Большая Алматинка в северном направлении до дома № 60/8 улицы Аршалы микрорайона Самгау. От дома № 60/8 улицы Аршалы микрорайона Самгау в юго – восточном направлении до реки Теренкара. По руслу реки Теренкара в южном направлении до проспекта Рыскулова. По проспекту Рыскулова в западном направлении до дома № 103 проспекта Рыскулова. От дома № 103 проспекта Рыскулова до дома № 57 улицы Кокорай микрорайона Самгау.
Избирательный участок № 32
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим–1, улица Бенберина, 52/1, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №171".

Шекарасы: Әйгерім-2 шағын ауданы Жаңа ғасыр көшесі мен Әйгерім-2 шағын ауданы Бәйтенов көшесінің қиылысынан Әйгерім-2 шағын ауданы Жаңа ғасыр көшесімен шығыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы Бенберин көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Бенберин көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы Майлин көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Майлин көшесімен солтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы Молдағұлова көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Молдағұлова көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы Назар көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Назар көшесімен батыс бағытта Әйгерім-2 шағын ауданы Мамытов көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданы Мамытов көшесімен солтүстік бағытта Әйгерім-2 шағын ауданы Үркер көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданы Үркер көшесімен батыс бағытта Әйгерім-2 шағын ауданы Бәйтенов көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданы Бәйтенов көшесімен солтүстік бағытта Әйгерім-2 шағын ауданы Жаңа ғасыр көшесіне дейін.
№ 33 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ–2 шағын ауданы, Жанқожа батыр көшесі, 134, "№26 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Джигитовка өзені мен Шаңырақ-2 шағын ауданы Балдырған көшесінің қиылысынан шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Балдырған көшесімен Шаңырақ-2 шағын ауданы Жалаңтөс Баhадүр көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жалаңтөс Баhадүр көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Жалаңтөс Баhадүр көшесі №70 үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жалаңтөс Баhадүр көшесі №70 үйден шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Рахымов көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Рахымов көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Сарыжаз көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Сарыжаз көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Жанқожа батыр көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жанқожа батыр көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Жарқынбаев көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жарқынбаев көшесімен батыс бағытта Джигитовка өзеніне дейін; Джигитовка өзені арнасымен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Балдырған көшесіне дейін.
№ 34 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-2 шағынауданы, Жанқожа батыр көшесі,
193А, "№ 22 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
Шекарасы:Үлкен Алматы каналы мен Қарасу-5 өзенінің қиылысынан оңтүстік бағытта Қарасу өзенінің арнасымен Шаңырақ-2 шағынауданының Кеңжайлау көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Кеңжайлау көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Рахымов көшесіне дейін, Рахымов көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Тойшыбек батыр көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Тойшыбек батыр көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Аристов көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Аристов көшесімен батыс бағытта Джигитовка өзеніне дейін, Джигитовка өзенінің арнасымен солтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін, Үлкен Алматы каналының арнасымен шығыс бағытта Қарасу-5 өзеніне дейін.
№ 35 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Өжет шағынауданы, Әуезов көшесі, 48, "№ 156 Жалпы
білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі

Границы: от пересечения улицы Жана гасыр микрорайона Айгерим-2 и улицы Байтенева микрорайона Айгерим-2 по улице Жана гасыр микрорайона Айгерим-2 на восток до улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1; по улице Бенберина микрорайона Айгерим-1 на юг до улицы Майлина микрорайона Айгерим-1; по улице Майлина микрорайона Айгерим-1 на север до улицы Молдагуловой микрорайона Айгерим-1; по улице Молдагуловой микрорайона Айгерим-1 на юг до улицы Назар микрорайона Айгерим-1; по улице Назар микрорайона Айгерим-1 на запад до улицы Мамытова микрорайона Айгерим-2; по улице Мамытова микрорайона Айгерим-2 на север до улицы Уркер микрорайона Айгерим-2; по улице Уркер микрорайона Айгерим-2 на запад до улицы Байтенева микрорайона Айгерим-2; по улице Байтенева микрорайона Айгерим-2 на север до улицы Жана гасыр микрорайона Айгерим-2.
Избирательный участок № 33
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак–2, улица Жанкожа батыра, 134, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №26".
Границы: от пересечения реки Джигитовка и улицы Балдырган микрорайона Шанырак-2 на восток по улице Балдырган микрорайона Шанырак-2 до улицы Жалантос Бахадура микрорайона Шанырак-2; по улице Жалантос Бахадура микрорайона Шанырак-2 на север до дома №70 улицы Жалантос Бахадура микрорайона Шанырак-2; от дома №70 улицы Жалантос Бахадура микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2; по улице Рахимова микрорайона Шанырак-2 на юг до улицы Сарыжаз микрорайона Шанырак-2; по улице Сарыжаз микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Жанкожа батыра микрорайона Шанырак-2; по улице Жанкожа батыра микрорайона Шанырак-2 на юг до улицы Жаркынбаева микрорайона Шанырак-2; по улице Жаркынбаева микрорайона Шанырак-2 на запад до реки Джигитовка; по руслу реки Джигитовка на север до улицы Балдырган микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 34 Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица Жанкожа батыра, 193А,
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения
"Городская поликлиника № 22"
Границы:от пересечения Большого Алматинского канала и реки Карасу-5 на юг по руслу реки Карасу до улицы Кенжайлау микрорайона Шанырак-2, по улице Кенжайлау микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2, по Рахимова на юг до улицы Тойшыбек батыра микрорайона Шанырак-2, по улице Тойшыбек батыра микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Аристова микрорайона Шанырак-2, по улице Аристова микрорайона Шанырак-2 на запад до реки Джигитовка, по руслу реки Джигитовка на север до Большого Алматинского канала, по руслу Большого Алматинского канала на восток до реки Карасу-5.
Избирательный участок № 35 Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова, 48, Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 156"

Шекарасы: қала шекарасы мен Өжет шағынауданының Әуезов көшесіндегі №126-шы үймен қиылысынан оңтүстік бағытта Әуезов көшесімен Өжет шағынауданының Сәдуақасов көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Сәдуақасов көшесімен шығыс бағытта Өжет шағынауданының Х.Оралтай көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Х.Оралтай көшесімен оңтүстік бағытта Өжет шағынауданының Х.Оралтай көшесіндегі №11-ші үйге дейін, Өжет шағынауданының Х.Оралтай көшесіндегі № 11-ші үйден батыс бағытта Өжет шағынауданындағы Тереңқара өзеніне дейін, Тереңқара өзенінің арнасымен солтүстік бағытта қала шекарасы мен Өжет шағынауданының Әуезов көшесіндегі № 126-шы үйдің қиылысына дейін.
№ 36 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ақкент шағын ауданы, 19, "№181 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақкент шағын ауданының №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 37 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Акбұлақ шағынауданы, Суаткөл көшесі,41, "№ 178 мамандандырылған лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Райымбек даңғылы мен Момышұлы көшесінің қиылысынан Райымбек даңғылымен солтүстік бағытта Акбұлақ шағынауданы Батталова көшесіне дейін. Акбұлақ шағынауданы Батталова көшесімен батыс бағытта Акбұлақ шағынауданы Суаткөл көшесіне дейін. Акбұлақ шағынауданы Суаткөл көшесімен солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін. Рысқұлов даңғылымен шығыс бағытта Момышұлы көшесіне дейін. Момышұлы көшесімен оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін.
№ 482 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 шағын ауданы, Өтемісұлы көшесі, 73. "Олимпиада резервінің республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі" РМК
Шекарасы: Шаңырақ-2 шағын ауданының Ысқақов көшесі мен Шаңырақ-2 шағын ауданының Сарыжаз көшесінің қиылысынан шығысқа қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Ақын Сара көшесіне дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Ақын Сара көшесімен шығысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Өтемісұлы көшесіндегі № 2Б үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Өтемісұлы көшесімен солтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Өтемісұлы көшесіндегі № 33 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Өтемісұлы көшесіндегі № 33 үйден батысқа қарай Қарасу-5 өзеніне дейін; Қарасу-5 өзенінен габион бойымен солтүстікке қарай Шаңырақ-2 шағын ауданының Сарыжаз көшесі мен Шаңырақ-2 шағын ауданының Ысқақов көшесінің қиылысына дейін.
№ 483 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ұлжан-1 шағын ауданы, Жалайыр көшесі, 34. "№ 23 қалалық емхана"шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: Ашыбұлақ өзені мен Үлкен Алматы каналының қиылысынан шығысқа қарай Үлкен Алматы каналы арқылы Тереңқара өзеніне дейін; Тереңқара өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай Самғау шағын ауданымен солтүстік шекараға дейін; Самғау шағын ауданының солтүстік шекарасымен Ашыбұлақ өзеніне дейін; Ашыбұлақ өзенінің арнасымен солтүстікке қарай Үлкен Алматы каналына дейін.
№ 484 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ шағынауданы,
Шуланов көшесі, 159. "Алматы қаласының орталық мемлекеттік
мұрағаты" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,

Границы: от пересечения границы города и дома № 126 улицы Ауэзова микрорайона Ожет на юг по улице Ауэзова до улицы Садвакасова микрорайона Ожет, по улице Садвакасова микрорайона Ожет на восток до улицы Хасен Оралтая микрорайона Ожет, по улице Хасен Оралтая микрорайона Ожет на юг до дома № 11 улицы Хасен Оралтая микрорайона Ожет, от дома № 11 улицы Хасен Оралтая микрорайона Ожет на запад до реки Теренкара микрорайона Ожет, по руслу реки Теренкара на север до пересечения границы города и дома № 126 улицы Ауэзова микрорайона Ожет.
Избирательный участок № 36 Центр: город Алматы, микрорайон Аккент, 19, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №181".
Границы: микрорайон Аккент многоэтажные жилые дома №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Избирательный участок № 37
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Суатколь, 41, Коммунальное государственное учреждение "Специализированный лицей № 178".
Границы: от пересечения улицы Момышулы и проспекта Райымбека по проспекту Райымбека в северном направлении до улицы Батталовой микрорайона Акбулак. По улице Батталовой микрорайона Акбулак в западном направлении до улицы Суатколь микрорайона Акбулак. По улице Суатколь микрорайона Акбулак в северном направлении до проспекта Рыскулова. По проспекту Рыскулова в восточном направлении до улицы Момышулы. По улице Момышулы в южном направлении до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 482
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица Отемисулы, 73. РГП "Республиканская специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва"
Границы: от пересечения улицы Искакова микрорайона Шанырак-2 и улицы Сарыжаз микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Акын Сара микрорайона Шанырак-1; по улице Акын Сара микрорайона Шанырак-1 на восток до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на юг до дома № 2Б улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1; по улице Отемисулы микрорайона Шанырак-1 на север до дома № 33 улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1; от дома № 33 улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1 на запад до озера Карасу-5; от озера Карасу-5 по габиону на север до пересечения улицы Сарыжаз микрорайона Шанырак-2 и улицы Искакова микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 483
Центр: город Алматы, микрорайон Улжан-1, улица Жалайыр, 34. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 23"
Границы: от пересечения реки Ащыбулак и Большого Алматинского канала на восток по Большому Алматинскому каналу до реки Теренкара; по руслу на реки Теренкара на юг до северной границы с микрорайоном Самгау; по северной границе микрорайона Самгау до реки Ашыбулак; по руслу реки Ашыбулак на север до Большого Алматинского канала.
Избирательный участок № 484 Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак,
улица Чуланова, 159. Государственное коммунальное предприятие
"Центральный государственный архив города Алматы",

телефон: 398-86-75
Шекарасы: солтүстік шекара Бауыржан Момышұлы көшесі және Рысқұлов даңғылынан Рысқұлов даңғылымен шығыс бағытта Мұқаев көшесіне дейін; Мұқаев көшесімен № 22 үйге дейін; № 22 үйден оңтүстік-батыс бағытта Шуланов көшесіндегі № 34А үйге дейін, әрі қарай Бауыржан Момышұлы көшесінің қиылысына дейін; батыс шекара Бауыржан Момышұлы көшесімен солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 485 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас шағынауданы, Алдияр көшесі, 16, "№ 185 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Алғабас шағынауданы Алдияр көшесі және Теректі шағынауданы Таусоғар көшесінің қиылысынан Алғабас шағынауданы Алдияр көшесімен шығыс бағытта Алғабас шағынауданы Оңғарсынова көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Оңғарсынова көшесімен оңтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Оңғарсынова көшесіндегі №189/1 - ші үйге дейін. Алғабас шағынауданы Оңғарсынова көшесіндегі № 189/1 – ші үйден батыс бағытта Теректі шағынауданы Орталық көшесіне дейін. Теректі шағынауданы Орталық көшесімен солтүстік - батыс бағытта Теректі шағынауданы Шарайна көшесіне дейін. Теректі шағынауданы Шарайна көшесімен солтүстік - шығыс бағытта Теректі шағынауданы Таусоғар көшесіне дейін. Теректі шағынауданы Таусоғар көшесімен солтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Алдияр көшесіне дейін.
№ 486 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Теректі шағын ауданы, Ақтілек көшесі, 10. "№ 184 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Теректі шағын ауданының Мұратбеков көшесі мен Алматы қаласының батыс шекарасының қиылысынан Теректі шағын ауданының Мұратбеков көшесімен шығысқа қарай Теректі шағын ауданының Орталық көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Орталық көшесімен оңтүстікке қарай Теректі шағын ауданының Шарайна көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Шарайна көшесімен Теректі шағын ауданының Таусоғар көшесіне дейін; Таусоғар көшесімен солтүстікке қарай Алғабас шағын ауданының Бойтұмар көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Бойтұмар көшесімен шығысқа Алғабас шағын ауданының Сәмен батыр көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Сәмен батыр көшесімен солтүстікке қарай Алғабас шағын ауданының Жағалтай көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Жағалтай көшесімен солтүстік-батысқа қарай қала шекарасына дейін; Алматы қаласының шекарасымен батысқа қарай Теректі шағын ауданының Мұратбеков көшесіне дейін.
№ 487 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Мәдениет шағын ауданы, Сүлейменов көшесі, 15, "№196 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үлкен Алматы каналы мен Мәдениет шағын ауданы Нұржауған көшесінің қиылысынан Мәдениет шағын ауданы Нұржауған көшесімен солтүстік бағытта Мәдениет шағын ауданы Шоған Абыз көшесіне дейін; Мәдениет шағын ауданы Шоған Абыз көшесімен шығыс бағытта Саин көшесіне дейін; Саин көшесімен оңтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналы арнасымен батыс бағытта Мәдениет шағын ауданы Нұржауған көшесіне дейін.
№ 488 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Боралдай шағын
ауданы, Саттарова көшесі, 56, "№ 39 мектеп-гимназия" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон: 360-70-50
Шекарасы: Боралдай шағын ауданының Саттарова көшесінен Боралдай шағын ауданының Жаужүрек көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Алматы қаласы шекарасына дейін; Алматы қаласы шекарасымен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Томирис шағын ауданы солтүстік шекарасына дейін; Томирис шағын ауданы солтүстік шекарасынан батыс бағытта (солтүстік жағы)Үлкен Алматы каналының арнасына дейін; Үлкен Алматы каналы арнасымен,әрі қарай Томирис шағын ауданы Көлсай көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Боралдай шағын ауданының Меруерт көшесіне дейін; Боралдай шағын ауданының Меруерт көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Боралдай шағын ауданының Асанова көшесіне дейін; Боралдай шағын ауданының Асанова көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы), әрі қарай Боралдай шағын ауданының Саттарова көшесімен солтүстік-батыс бағытта (солтүстік-шығыс жағы) Боралдай шағын ауданының Жаужүрек көшесіне дейін.
№ 524 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім–1 шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52, "№149 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

телефон: 398-86-75
Границы: северная граница от улицы Бауыржана Момышулы и проспекта Рыскулова по проспекту Рыскулова в восточном направлении до улицы Мукаева; по улице Мукаева до дома № 22; от дома № 22 в юго-западном направлении до дома № 34А улицы Чуланова, далее до пересечения с улицей Бауыржана Момышулы; западная граница по улице Бауыржана Момышулы в северном направлении до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 485
Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Алдияра, 16, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 185".
Границы: от пересечения улицы Алдияра микрорайона Алгабас и улицы Таусогар микрорайона Теректы по улицы Алдияра микрорайона Алгабас в восточном направлении до улицы Онгарсыновой микрорайона Алгабас. По улице Онгарсыновой микрорайона Алгабас в южном направлении до дома № 189/1 улицы Онгарсыновой микрорайона Алгабас. От дома № 189/1 улицы Онгарсыновой микрорайона Алгабас в западном направлении до улицы Орталык микрорайона Теректы. По улице Орталык микрорайона Теректы в северо – западном направлении до улицы Шарайна микрорайона Теректы. По улице Шарайна микрорайона Теректы в северо – восточном направлении до улицы Таусогар микрорайона Теректы. По улице Таусогар микрорайона Теректы в северном направлении до улицы Алдияра микрорайона Алгабас.
Избирательный участок № 486
Центр: город Алматы, микрорайон Теректи, улица Актилек, 10. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 184"
Границы: от пересечения улицы Муратбекова микрорайона Теректи и западной границы города Алматы по улице Муратбекова микрорайона Теректи на восток до улицы Орталык микрорайона Теректи; по улице Орталык микрорайона Теректи на юг до улицы Шарайна микрорайона Теректи; по улице Шарайна микрорайона Теректи до улицы Таусогар микрорайона Теректи; по улице Таусогар на север до улицы Бойтумар микрорайона Алгабас; по улице Бойтумар микрорайона Алгабас на восток до улицы Самен батыра микрорайона Алгабас; по улице Самен батыра микрорайона Алгабас на север до улицы Жагалтай микрорайона Алгабас; по улице Жагалтай микрорайона Алгабас на северо-запад до границы города; по границе города Алматы на запад до улицы Муратбекова микрорайона Теректи.
Избирательный участок № 487 Центр: город Алматы, микрорайон Мадениет, улица Сулейменова, 15, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №196".
Границы: от пересечения Большого Алматинского канала и улицы Нуржауган микрорайона Мадениет по улице Нуржауган микрорайона Мадениет на север до улицы Шогана Абыза микрорайона Мадениет; по улице Шогана Абыза микрорайона Мадениет на восток до улицы Саина; по улице Саина на юг до Большого Алматинского канала; по руслу Большого Алматинского канала на запад до улицы Нуржауган микрорайона Мадениет.
Избирательный участок № 488 Центр: город Алматы, микрорайон Боралдай,
улица Саттаровой, 56. Коммунальное государственное учреждение
"Школа-гимназия № 39", телефон: 360-70-50
Границы: от улицы Саттаровой микрорайона Боралдай по улице Жаужурек микрорайона Боралдай в восточном направлении (южная сторона) до границы города Алматы; по границе города Алматы в южном направлении (западная сторона) до северной границы микрорайона Томирис; по северной границе микрорайона Томирис в западном направлении (северная сторона) до русла Большого Алматинского Канала; по руслу Большого Алматинского Канала, далее по улице Кольсай микрорайона Томирис в северном направлении (восточная сторона) до улицы Меруерт микрорайона Боралдай; по улице Меруерт микрорайона Боралдай в восточном направлении (южная сторона) до улицы Асановой микрорайона Боралдай; по улице Асановой микрорайона Боралдай в северном направлении (восточная сторона), далее по улице Саттаровой микрорайона Боралдай в северо-западном направлении (северо-восточная сторона) до улицы Жаужурек микрорайона Боралдай.
Избирательный участок № 524
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим–1, улица Бенберина, 52, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №149".

Шекарасы: Әйгерім-1 шағын ауданы Бенберин көшесі мен Шаңырақ-2 шағын ауданы Жылысай көшесінің қиылысынан шығыс бағытта Джигитовка өзеніне дейін; Джигитовка өзені арнасымен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Әубәкіров көшесі №1/87 үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Әубәкіров көшесі №1/87 үйден шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Әубәкіров көшесі №24 үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Әубәкіров көшесі №24 үйден оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Әубәкіров көшесімен Әйгерім-1 шағын ауданы Азаттық көшесі №51 үйге дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Азаттық көшесі №51 үйден оңтүстік-батыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы Азаттық көшесімен Әйгерім-1 шағын ауданы Набережная көшесі №10 үйге дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Набережная көшесі №10 үйден батыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы Бенберин көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Бенберин көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Жылысай көшесіне дейін.
№ 525 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім–1 шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52/1, "№171 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақбұлақ шағын ауданы Нұрмаханов көшесі мен Ақбұлақ шағын ауданы Серғазин көшесінің қиылысынан Ақбұлақ шағын ауданы Серғазин көшесімен солтүстік бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Жандилдин көшесі №58 үйге дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Жандилдин көшесі №58 үйден Ақбұлақ шағын ауданы Аханов көшесімен шығыс бағытта Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзені арнасымен солтүстік-шығыс бағытта Қарасу-2 өзенімен қиылысқанға дейін; Қарасу-2 өзені бойымен оңтүстік бағытта Саин көшесіне дейін; Саин көшесімен Ақбұлақ шағын ауданы Томанов көшесі №18 үйге дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Томанов көшесі №18 үйден оңтүстік-батыс бағытта Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзені арнасымен солтүстік бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Сүлейменов көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Сүлейменов көшесімен батыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Нұрмаханов көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Нұрмаханов көшесімен батыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Серғазин көшесіне дейін.
№ 526 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Теректі шағын ауданы, Ақтілек көшесі, 10. "№ 184 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Теректі шағын ауданының Райымбек даңғылынан Сайғақты көшесімен солтүстік-батысқа қарай Теректі шағын ауданының Шынқорған көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Шынқорған көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай Теректі шағын ауданының Мәртөк көшесіне дейін; Мәртөк көшесімен солтүстікке қарай Теректі шағын ауданының Ақадыр көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Ақадыр көшесімен дейін солтүстікке қарай Теректі шағын ауданының Орталық көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Орталық көшесімен оңтүстікке қарай Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен шығысқа қарай Теректі шағын ауданындағы Сайғақты көшесіне дейін.
№ 527 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас шағын ауданы,
Алдияр көшесі, 16. "№ 185 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон: 307-07-39

Границы: от пересечения улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1 и улицы Жылысай микрорайона Шанырык-2 на восток до реки Джигитовка; по руслу реки Джигитовка на юг до дома №1/87 улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2; от дома №1/87 улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2 на восток до дома №24 улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2; от дома №24 улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2 на юг по улице Аубакирова микрорайона Шанырак-2 до дома №51 улицы Азаттык микрорайона Айгерим-1; от дома №51 улицы Азаттык микрорайона Айгерим-1 на юго-запад по улице Азаттык микрорайона Айгерим-1 до дома №10 улицы Набережная микрорайона Айгерим-1; от дома №10 улицы Набережная микрорайона Айгерим-1 на запад до улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1; по улице Бенберина микрорайона Айгерим-1 на север до улицы Жылысай микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 525
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим–1, улица Бенберина, 52/1, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №171".
Границы: от пересечения улицы Нурмаханова микрорайона Акбулак и улицы Сергазина микрорайона Акбулак по улице Сергазина микрорайона Акбулак на север до дома №58 улицы Жандилдина микрорайона Акбулак; от дома №58 улицы Сергазина микрорайона Акбулак по улице Аканова микрорайона Акбулак на восток до реки Боралдай; по руслу реки Боралдай на северо-восток до пересечения с рекой Карасу-2; по реке Карасу-2 на юг до улицы Саина; по улице Саина до дома №18 улицы Томанова микрорайона Акбулак; от дома №18 улицы Томанова микрорайона Акбулак на юго-запад до реки Боралдай; по руслу реки Боралдай на север до улицы Сулейменова микрорайона Акбулак; по улице Сулейменова микрорайона Акбулак на запад до улицы Нурмаханова микрорайона Акбулак; по улице Нурмаханова микрорайона Акбулак на запад до улицы Сергазина микрорайона Акбулак.
Избирательный участок № 526
Центр: город Алматы, микрорайон Теректи, улица Актилек, 10. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 184"
Границы: от проспекта Райымбека по улице Сайгакты микрорайона Теректи на северо-запад до улицы Шынкорган микрорайона Теректи; по улице Шынкорган микрорайона Теректи на юго-восток до улицы Марток микрорайона Теректи; по улице Марток на север до улицы Акадыр микрорайона Теректи; по улице Акадыр микрорайона Теректи на север до улицы Орталык микрорайона Теректи; по улице Орталык микрорайона Теректи на юг до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека на восток до улицы Сайгакты микрорайона Теректи.
Избирательный участок № 527 Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас,
улица Алдияра, 16. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 185", телефон: 307-07-39

Шекарасы: Қала шекарасынан Алғабас шағын ауданы Мұхитдинов көшесімен оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Алғабас шағын ауданының Беласар көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Беласар көшесімен шығыс бағытта (солтүстік жағы) Алғабас шағын ауданының Инабат көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Инабат көшесімен оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Алғабас шағын ауданының Тұран көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Тұран көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта (солтүстік-шығыс жағы) Алғабас шағын ауданының Ақсеңгір көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Ақсеңгір көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта (солтүстік-шығыс жағы) Алғабас шағын ауданы Қара жорға көшесіндегі № 10 үйге дейін; Алғабас шағын ауданы Қара жорға көшесіндегі № 10 үйден оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Алғабас шағын ауданы Қара жорға көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Қара жорға көшесімен шығыс бағытта(солтүстік жағы) Алғабас шағын ауданының Орақты батыр көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Орақты батыр көшесімен оңтүстік бағытта (шығыс жағы) Алғабас шағын ауданының Оңғарсынова көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Оңғарсынова көшесімен шығыс бағытта (солтүстік жағы) Қарғалы өзенінің арнасына дейін; Қарғалы өзенінің арнасымен оңтүстік бағытта(шығыс жағы) Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен шығыс бағытта (солтүстік жағы) Нұркент шағын ауданының батыс шекарасына дейін; Нұркент шағын ауданының батыс шекарасымен солтүстік бағытта(батыс жағы) Нұркент шағын ауданының солтүстік шекарасына дейін; Нұркент шағын ауданының солтүстік шекарасымен шығыс бағытта (солтүстік жағы) Момышұлы көшесіне дейін; Момышұлы көшесімен солтүстік бағытта (батыс жағы) Алғабас шағын ауданының Мөңке би көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Мөңке би көшесінің бұрышынан (13-ші шағын ауданды қоспай) және Момышұлы көшесімен солтүстік бағытта (батыс жағы) Мәдениет шағын ауданының оңтүстік шекарасына дейін; Мәдениет шағын ауданының оңтүстік шекарасымен батыс бағытта (оңтүстік жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасымен Алғабас шағын ауданының Мұхитдинов көшесіне дейін, сайлау учаскесіне "Энергостроитель" және "Теплоэнергетик" бау-бақша серіктестіктері кіреді.
№ 528 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас шағынауданы, Алдияр көшесі, 16, "№ 185 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Алғабас шағынауданы Орақты Батыр көшесі және Алғабас шағынауданы Бойтұмар көшесінің қиылысынан Алғабас шағынауданы Бойтұмар көшесімен солтүстік бағытта Теректі шағынауданы Жагалтай көшесіне дейін. Теректі шағынауданы Жагалтай көшесімен батыс бағытта Алғабас шағынауданы Естемесов көшесіндегі № 22/1 - ші үйге дейін. Алғабас шағынауданы Естемесов көшесіндегі № 22/1 - ші үйден Алғабас шағынауданы Естемесов көшесіндегі № 35А үйге дейін. Алғабас шағынауданы Естемесов көшесіндегі № 35А үйден Алғабас шағынауданы Кетбұға көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Кетбұға көшесімен оңтүстік - шығыс бағытта Алғабас шағынауданы Ақниет көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Ақниет көшесімен шығыс бағытта Алғабас шағынауданы Орақты батыр көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Орақты батыр көшесімен оңтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Бойтұмар көшесіне дейін.
№ 529 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ шағын ауданы, Шуланов көшесі, 159, "Алматы қаласының мемлекеттік архиві" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Боралдай өзені мен Ақбұлақ шағын ауданы Жандилдин көшесінің қиылысынан оңтүстік бағытта Боралдай өзенінің арнасымен Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен батыс бағытта Момышұлы көшесіне дейін; Момышұлы көшесімен солтүстік бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Байтереков көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Байтереков көшесімен шығыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Серғазин көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Серғазин көшесімен солтүстік бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Нұрмаханов көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Нұрмаханов көшесімен шығыс бағытта Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзені арнасымен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен батыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Жандилдин көшесіне дейін.
№ 530 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағын ауданы, 1/65, "№182 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: от границы города по улице Мухитдинова микрорайона Алгабас в южном направлении (восточная сторона) до улицы Беласар микрорайона Алгабас; по улице Беласар микрорайона Алгабас в восточном направлении (северная сторона) до улицы Инабат микрорайона Алгабас; по улице Инабат микрорайона Алгабас в южном направлении (восточная сторона) до улицы Туран микрорайона Алгабас; по улице Туран микрорайона Алгабас в юго-восточном направлении (северо-восточная сторона) до улицы Аксенгир микрорайона Алгабас; по улице Аксенгир микрорайона Алгабас в юго-восточном направлении (северо-восточная сторона) до дома № 10 улицы Кара жорга микрорайона Алгабас; вдоль дома № 10 улицы Кара жорга микрорайона Алгабас в южном направлении (восточная сторона) до улицы Кара жорга микрорайона Алгабас; по улице Кара жорга микрорайона Алгабас в восточном направлении (северная сторона) до улицы Оракты батыра микрорайона Алгабас; по улице Оракты батыра микрорайона Алгабас в южном направлении (восточная сторона) до улицы Онгарсыновой микрорайона Алгабас; по улице Онгарсыновой микрорайона Алгабас в восточном направлении (северная сторона) до русла реки Каргалы; по руслу реки Каргалы в южном направлении (восточная сторона) до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова в восточном направлении (северная сторона) до западной границы микрорайона Нуркент; по западной границе микрорайона Нуркент в северном направлении (западная сторона) до северной границы микрорайона Нуркент; по северной границе микрорайона Нуркент в восточном направлении (северная сторона) до улицы Момышулы; по улице Момышулы в северном направлении (западная сторона) до улицы Монке би микрорайона Алгабас; от угла улицы Монке би микрорайона Алгабас (исключая территорию 13 микрорайона) и улицы Момышулы в северном направлении (западная сторона) до южной границы микрорайона Мадениет; по южной границе микрорайона Мадениет в западном направлении (южная сторона) до границы города; по границе города до улицы Мухитдинова микрорайона Алгабас, включая садоводческие товарищества "Энергостроитель" и "Теплоэнергетик".
Избирательный участок № 528
Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Алдияр, 16, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 185".
Границы: от пересечения улицы Оракты батыра микрорайона Алгабас и улицы Бойтумар микрорайона Алгабас по улице Бойтумар микрорайона Алгабас в северном направлении до улицы Жагалтай микрорайона Теректы. По улице Жагалтай микрорайона Теректы в западном направлении до дома № 22/1 улицы Естемесова микрорайона Алгабас. От дома № 22/1 улицы Естемесова микрорайона Алгабас до дома № 35А улицы Естемесова микрорайона Алгабас. От дома № 35А улицы Естемесова микрорайона Алгабас до улицы Кетбуга микрорайона Алгабас. По улице Кетбуга микрорайона Алгабас в юго – восточном направлении до улицы Акниет микрорайона Алгабас. По улице Акниет микрорайона Алгабас в восточном направлении до улицы Оракты батыра микрорайона Алгабас. По улице Оракты батыра микрорайона Алгабас в южном направлении до улицы Бойтумар микрорайона Алгабас.
Избирательный участок № 529
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Чуланова, 159, Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив города Алматы".
Границы: от пересечения реки Боралдай и улицы Жандилдина микрорайона Акбулак на юг по руслу реки Боралдай до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова на запад до улицы Момышулы; по улице Момышулы на север до улицы Байтерекова микрорайона Акбулак; по улице Байтерекова микрорайона Акбулак на восток до улицы Сергазина микрорайона Акбулак; по улице Сергазина микрорайона Акбулак на север до улицы Нурмаханова микрорайона Акбулак; по улице Нурмаханова микрорайона Акбулак на восток до реки Боралдай; по руслу реки Боралдай на юг до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова на запад до улицы Жандилдина микрорайона Акбулак.
Избирательный участок № 530
Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 1/65, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №182".

Шекарасы: Зерделі шағын ауданының №1/40, 1/41, 1/42, 1/43, 1/44, 1/55, 1/56, 1/57, 1/58, 1/59, 1/60, 1/61, 1/62, 1/63, 1/64, 1/141, 1/142, 1/139, 1/135, 1/136, 1/133, 1/131, 1/130 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 531 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ақкент шағын ауданы, 19, "№181 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақкент шағын ауданының №45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 88, 89, 90, 91, 92, 95, 96, 97, 98, 99, 100 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 532 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу шағын ауданы, Шаяхметов көшесі, 17/8
"№ 179 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Өжет шағын ауданының Үкілі Ыбырай көшесінен Есентай өзенінің арнасымен солтүстікке қарай Қарасу шағын ауданының Мұрат Мөңкеұлы көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Мұрат Мөңкеұлы көшесімен Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесімен оңтүстікке қарай Өжет шағын ауданының Олжабай батыр көшесіне дейін; Өжет және Қарасу шағын аудандарының шекарасымен Өжет шағын ауданының Қожаберген Жырау көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Қожаберген Жырау көшесімен оңтүстік-батысқа қарай Қожаберген Жырау тұйық көшесіне дейін; Қожаберген Жырау тұйық көшесімен солтүстік-батысқа қарай Өжет шағын ауданының Сүмбіле көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Сүмбіле көшесімен оңтүстік-батысқа қарай Өжет шағын ауданының Үкілі Ыбырай көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Үкілі Ыбырай көшесімен батысқа қарай Есентай өзеніне дейін.
№ 533 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағын ауданы, Арқалық көшесі, 137А, "№212 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Көкқайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіндегі №2 үйден солтүстік бағытта Көкқайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіндегі №32 үйге дейін; Көкқайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіндегі №32 үйден батыс бағытта Саялы-2 шағын ауданының Арқалық көшесіне дейін; Саялы-2 шағын ауданының Арқалық көшесімен солтүстік бағытта №212 жалпы білім беру мектебіне дейін; №212 жалпы білім беру мектебінен батыс бағытта Саялы-2 шағын ауданындағы №135 көпқабатты үйге дейін; Саялы-2 шағын ауданындағы №135 көпқабатты үйден оңтүстік бағытта ҮАК бойы көшесіне дейін; ҮАК бойы көшесімен батыс бағытта Саин көшесіне дейін; Саин көшесімен оңтүстік бағытта Мөңке би көшесіне дейін; Мөңке би көшесімен батыс бағытта Көкқайнар шағын ауданының Мамбетов көшесіндегі №1/38 үйге дейін; Көкқайнар шағын ауданының Мамбетов көшесіндегі №1/38 үйден солтүстік бағытта Индустриалды аймақтағы №142/2 үйге дейін; Индустриалды аймақтағы №142/2 үйден солтүстік-шығыс бағытта Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналы арнасымен оңтүстік-шығыс бағытта Көкқайнар шағын ауданының Ақбұлақ көшесіндегі №3 үйге дейін; Көкқайнар шағын ауданының Ақбұлақ көшесіндегі №3 үйден батыс бағытта Көкқайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіндегі №2 үйге дейін.

Границы: микрорайон Зердели многоэтажные жилые дома №1/40, 1/41, 1/42, 1/43, 1/44, 1/55, 1/56, 1/57, 1/58, 1/59, 1/60, 1/61, 1/62, 1/63, 1/64, 1/141, 1/142, 1/139, 1/135, 1/136, 1/133, 1/131, 1/130.
Избирательный участок № 531
Центр: город Алматы, микрорайон Аккент, 19, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №181".
Границы: микрорайон Аккент многоэтажные жилые дома №45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 88, 89, 90, 91, 92, 95, 96, 97, 98, 99, 100.
Избирательный участок № 532
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Шаяхметова, 17/8. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 179"
Границы: от улицы Укили Ыбырай микрорайона Ожет по руслу реки Есентай на север до улицы Мурата Монкеулы микрорайона Карасу; по улице Мурата Монкеулы микрорайона Карасу до улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу; по улице Баганалы Орда микрорайона Карасу на юг до улицы Олжабай батыра микрорайона Ожет; по границе между микрорайонами Ожет и Карасу до улицы Кожаберген Жырау микрорайона Ожет; по улице Кожаберген Жырау микрорайона Ожет на юго-запад до переулка Кожаберген Жырау, по переулку Кожаберген Жырау на северо-запад до улицы Сумбиле микрорайона Ожет; по улице Сумбиле микрорайона Ожет на юго-запад до улицы Укили Ыбырай микрорайона Ожет; по улице Укили Ыбырай микрорайона Ожет на запад до реки Есентай.
Избирательный участок № 533
Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аркалык, 137А, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №212".
Границы: от дома №2 улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар на север по улице Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар до дома №32 улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар; от дома №32 улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар на запад до улицы Аркалык микрорайона Саялы-2; по улице Аркалык микрорайона Саялы-2 на север до общеобразовательной школы №212; от общеобразовательной школы №212 на запад до многоэтажного дома №135 микрорайона Саялы-2; от дома №135 микрорайона Саялы-2 на юг до улицы Вдоль БАКа; по улице Вдоль БАКа на запад до улицы Саина; по улице Саина на юг до улицы Монке би; по улице Монке би на запад до дома №1/38 улицы Мамбетова микрорайона Кок-Кайнар; от дома №1/38 улицы Мамбетова микрорайона Кок-Кайнар на север до дома №142/2 Индустриальной зоны; от дома №142/2 Индустриальной зоны на северо-восток до Большого Алматинского канала; по руслу Большого Алматинского канала на юго-восток до дома №3 улицы Акбулак микрорайона Кок-Кайнар; от дома №3 улицы Акбулак микрорайона Кок-Кайнар на запад до дома №2 улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар.

№ 534 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ–2 шағын ауданы, Жанқожа батыр көшесі, 134, "№26 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Джигитовка өзені мен Шаңырақ-2 шағын ауданы Зерде көшесінің қиылысынан шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Зерде көшесімен Шаңырақ-2 шағын ауданы Жанқожа батыр көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жанқожа батыр көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-1 шағын ауданы Қарқара көшесіне дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданы Қарқара көшесімен шығыс бағытта Қарасу-5 өзеніне дейін; Қарасу-5 өзенінің арнасымен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Ысқақов көшесіндегі №99 үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Ысқақов көшесіндегі №99 үйден батыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Жиделі көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жиделі көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Рахымов көшесіндегі №65/1 үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Рахымов көшесіндегі №65/1 үйден батыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Жалаңтөс Баhадүр көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жалаңтөс Баhадүр көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Балдырған көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Балдырған көшесімен батыс бағытта Джигитовка өзеніне дейін; Джигитовка өзені арнасымен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Зерде көшесіне дейін.
№ 535 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шапағат шағынауданы, Биянху
көшесі, 87. "№ 150 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 245-03-44
Шекарасы: оңтүстік шекара Солтүстік айналым көшесінен Уйгурская көшесімен (солтүстік жағы) батыс бағытта 1-Жылу электр орталығы күл төгу орынының дамбасы дейін (Ұлжан-2 шағынауданының шекарасы); батыс шекара Тереңқара өзені бойымен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін; солтүстік шекара Үлкен Алматы каналы бойымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Солтүстік айналым көшесіне дейін; шығыс шекара Солтүстік айналым көшесі бойымен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Уйгурская көшесіне дейін.
№ 545 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағынауданы,
6. "Алатау" дәстүрлі өнер театры" коммуналдық мемлекеттік
қазынашылық кәсіпорыны,
телефон: 398-85-36.
Шекарасы: Алғабас шағынауданының № 5/3 көпқабатты тұрғын үй; Нұркент шағынауданынының № 1/1, 1/155, 1/20, 1/27, 1/37, 1/49, 1/58, 1/62, 1/8, 5/10, 5/12, 5/13, 5/14, 5/15, 5/8, 5/9 көпқабатты тұрғын үйлер.
№ 546 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағын ауданы, 371/3, "№29 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны.
Шекарасы: Зерделі шағын ауданының №1/144, 1/148, 1/150, 1/151, 1/153, 1/155, 1/156, 1/158, 1/160, 1/161, 165, 1/167, 1/168, 1/170, 1/171, 1/172, 1/173, 1/174, 1/177, 1/178, 1/179, 1/180 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 547 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Дархан шағынауданы,
Алтай көшесі, 24/1. "№25 қалалық емхана" Шаруашылық жүргізу
құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны,

Избирательный участок № 534 Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак–2, улица Жанкожа батыра, 134, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №26".
Границы: от пересечения реки Джигитовка и улицы Зерде микрорайона Шанырак-2 на восток по улице Зерде микрорайона Шанырак-2 до улицы Жанкожа батыра микрорайона Шанырак-2; по улице Жанкожа батыра микрорайона Шанырак-2 на север до улицы Каркара микрорайона Шанырак-1; по улице Каркара микрорайона Шанырак-1 на восток до реки Карасу-5; по руслу реки Карасу-5 на юг до дома №99 улицы Искакова микрорайона Шанырак-2; от дома №99 улицы Искакова микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Жидели микрорайона Шанырак-2; по улице Жидели микрорайона Шанырак-2 на юг до дома №65/1 улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2; от дома №65/1 улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Жалантос Бахадура микрорайона Шанырак-2; по улице Жалантос Бахадура микрорайона Шанырак-2 на юг до улицы Балдырган микрорайона Шанырак-2; по улице Балдырган микрорайона Шанырак-2 на запад до реки Джигитовка; по руслу реки Джигитовка на север до улицы Зерде микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 535 Центр: город Алматы, микрорайон Шапагат,
улица Биянху, 87. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 150",
телефон: 245-03-44
Границы: южная граница от улицы Северное кольцо по улице Уйгурская (северная сторона) в западном направлении до дамбы золоотвала ТЭЦ-1 (граница с микрорайоном Улжан-2); западная граница по руслу реки Теренкара (восточная сторона) в северном направлении до Большого Алматинского канала; северная граница вдоль Большого Алматинского канала (южная сторона) в восточном направлении до улицы Северное кольцо; восточная граница вдоль улицы Северное кольцо (западная сторона) в южном направлении до улицы Уйгурская.
Избирательный участок № 545 Центр: город Алматы, микрорайон
Нуркент, 6. Коммунальное государственное казенное предприятие
"Театр традиционного искусства "Алатау",
телефон: 398-85-36
Границы: многоэтажный жилой дом № 5/3 микрорайона Алгабас; многоэтажные жилые дома № 1/1, 1/155, 1/20, 1/27, 1/37, 1/49, 1/58, 1/62, 1/8, 5/10, 5/12, 5/13, 5/14, 5/15, 5/8, 5/9 микрорайона Нуркент.
Избирательный участок № 546
Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 371/3, Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника №29".
Границы: микрорайон Зердели многоэтажные жилые дома №1/144, 1/148, 1/150, 1/151, 1/153, 1/155, 1/156, 1/158, 1/160, 1/161, 165, 1/167, 1/168, 1/170, 1/171, 1/172, 1/173, 1/174, 1/177, 1/178, 1/179, 1/180.
Избирательный участок № 547 Центр: город Алматы, микрорайон Дархан,
улица Алтай, 24/1. Государственное коммунальное предприятие на праве
хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 25",

телефон: 232-88-42
Шекарасы: оңтүстік шекара Тереңқара өзені мен Үлкен Алматы каналының қиылысынан; Үлкен Алматы каналы бойымен батыс бағытта Ашыбұлақ өзеніне дейін; Ашыбұлақ өзені бойымен солтүстік бағытта Қаракөз көшесіне дейін; Қаракөз көшесімен батыс бағытта Ахметов көшесіне дейін; Ахметов көшесімен солтүстік-батыс бағытта Өмірзақов көшесіне дейін; Өмірзақов көшесіндегі № 1 үйден батыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзені бойымен солтүстік бағытта Алматы облысы Іле ауданының шекарасына дейін; солтүстік шекара Алматы облысы Іле ауданының шекарасымен шығыс бағытта Тереңқара өзенінің қиылысына дейін; шығыс шекара Тереңқара өзені бойымен оңтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін.
№ 548 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Самғау шағынауданы, Көкорай көшесі, 66, "№ 41 Жалпы
білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы:Әйгерім-1шағынауданының Сағи Әшімов және Әйгерім-1 шағынауданының Азаттық көшелерінің қиылысынан шығыс бағытта Әйгерім-1 шағынауданының Азаттық көшесімен Самғау шағынауданының Ақсу көшесінің қиылысына дейін, Самғау шағынауданының Ақсу көшесімен оңтүстік бағытта Самғау шағынауданының Зеленая көшесіне дейін, Самғау шағынауданының Зеленая көшесімен шығыс бағытта Самғау шағынауданының Көкорай көшесіндегі № 50-ші үйге дейін, Самғау шағынауданының Көкорай көшесіндегі № 50-ші үйден оңтүстік бағытта Самғау шағынауданының Көкорай көшесімен Самғау шағынауданының Көкорай көшесіндегі № 59-шы үйге дейін, Самғау шағынауданының Көкорай көшесіндегі № 59-шы үйден оңтүстік бағытта Самғау шағынауданының Тұмар көшесіне дейін, Самғау шағынауданының Тұмар көшесімен оңтүстік бағытта түзу Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылымен батыс бағытта Самғау шағынауданының Ырысты көшесіне дейін, Самғау шағынауданының Ырысты көшесімен солтүстік бағытта Әйгерім-1 шағынауданының Набережная көшесіне дейін, Әйгерім-1 шағынауданының Набережная көшесімен солтүстік бағытта Әйгерім-1шағынауданының Сағи Әшімов көшесіне дейін, Әйгерім-1шағынауданының Сағи Әшімов көшесімен шығыс бағытта Әйгерім-1шағынауданының Азаттық көшесіне дейін.
№ 549 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Өжет шағын ауданы, Әуезов көшесі, 48, "№156 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Өжет шағын ауданының Жапсарбаев көшесіндегі №34В үйден шығыс бағытта түзу Солтүстік айналым көшесіне дейін; Солтүстік айналым көшесімен оңтүстік бағытта Өжет шағын ауданының Бекболат көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Бекболат көшесінен солтүстік бағытта Өжет шағын ауданының Рафиков көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Рафиков көшесінен шығыс бағытта Өжет шағын ауданының Жиенбаев көшесімен қиылысқанға дейін; Өжет шағын ауданының Жиенбаев көшесімен шығыс бағытта Өжет шағын ауданының Жапсарбаев көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Жапсарбаев көшесімен шығыс бағытта Өжет шағын ауданының Жапсарбаев көшесіндегі №34В үйге дейін.
№ 550 сайлау учаскесі

телефон: 232-88-42
Границы: южная граница от пересечения реки Теренкара и Большого Алматинского канала; по Большому Алматинскому каналу в западном направлении до реки Ащыбулак; по реке Ащыбулак в северном направлении до улицы Каракоз; по улице Каракоз в западном направлении до улицы Ахметова; по улице Ахметова в северо-западном направлении до улицы Умурзакова; от дома №1 улицы Умурзакова в западном направлении до реки Большая Алматинка; по реке Большая Алматинка в северном направлении до границы с Илийским районом Алматинской области; северная граница по границе с Илийским районом Алматинской области в восточном направлении до пересечения с рекой Теренкара; восточная граница по реке Теренкара в южном направлении до Большого Алматинского канала.
Избирательный участок № 548 Центр: город Алматы, микрорайон Самгау, улица Кокорай, 66, Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 41"
Границы: от пересечения улиц Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1 и Азаттык микрорайона Айгерим-1 на восток по улице Азаттык микророайона Айгерим-1 до пересенчения с улицей Аксу микрорайона Самгау, по улице Аксу микрорайона Самгау на юг до улицы Зеленая микрорайона Самгау, по улице Зеленая микрорайона Самгау на восток до дома № 50 улицы Кокорай микрорайона Самгау, от дома № 50 улицы Кокорай микрорайона Самгау на юг по улице Кокорай микрорайона Самгау до дома № 59 улицы Кокорай микрорайона Самгау, от дома № 59 улицы Кокорай на юг до улицы Тумар микрорайона Самгау, по улице Тумар микрорайона Самгауна юг по прямой до проспекта Рыскулова, по проспекту Рыскулова на запад до улицы Ырысты микрорайона Самгау, по улице Ырысты микрорайона Самгау на север до улицы Набережная микрорайона Айгерим-1, по улице Набережная микрорайона Айгерим-1 на север до улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1, по улице Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1 на восток до улицы Азаттык микрорайона Айгерим-1.
Избирательный участок № 549
Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова, 48, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №156".
Границы: от дома №34В улицы Жапсарбаева микрорайона Ожет на восток по прямой до улицы Северное кольцо; по улице Северное кольцо на юг до улицы Бекболата микрорайона Ожет; по улице Бекболата микрорайона Ожет на север до улицы Рафикова микрорайона Ожет; по улице Рафикова микрорайона Ожет на восток до пересечения с улицей Жиенбаева микрорайона Ожет; по улице Жиенбаева микрорайона Ожет на восток до улицы Жапсарбаева микрорайона Ожет; по улице Жапсарбаева на восток до дома №34В улицы Жапсарбаева микрорайона Ожет.
Избирательный участок № 550

Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағын ауданы, Аққайнар көшесі, 7. "№ 180 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Көк-Қайнар шағын ауданының Ақбастау көшесіндегі № 1/3 үйден Көк-Қайнар және Саялы шағын аудандарының шекарасының бойымен солтүстікке қарай Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналынан шығысқа қарай Джигитовка өзеніне дейін; Джигитовка өзенінен оңтүстікке қарай Көк-Қайнар шағын ауданының Басарқобыз көшесіндегі № 45 үйге дейін; Көк-Қайнар шағын ауданының Басарқобыз көшесіндегі № 45 үйден Көкқайнар шағын ауданының Ақбастау көшесіндегі № 1/3 үйге дейін.
№ 569 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағын ауданы, 12, "№201 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Нұркент шағын ауданының №67, 68, 69, 74, 75, 76, 79, 80, 81, 82, 83 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 570 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағын ауданы, 12, "№201 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Нұркент шағын ауданының №37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 62 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 571 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағын ауданы, Аққайнар көшесі, 7. "№ 180 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Саялы шағын ауданының № 39, 47, 48, 53, 51, 54, 67, 22, 46, 55, 52, 68, 69, 56, 27, 26, 41, 38, 70, 24, 25, 36, 37, 42, 71 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 572 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Акбулақ шағын ауданы, Суаткөл көшесі,41, "№178 мамандандырылған лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рысқұлов даңғылы мен Ақбұлақ шағын ауданы Доспанова көшесінің қиылысынан Рысқұлов даңғылымен шығыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданының Суаткөл көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданының Суаткөл көшесімен оңтүстік бағытта Ақбұлақ шағын ауданының Батталова көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданының Батталова көшесімен шығыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданының Батталова көшесіндегі № 18 үйге дейін; Ақбұлақ шағын ауданының Батталова көшесіндегі № 18 үйден оңтүстік бағытта Ақкент шағын ауданындағы №2 үйге дейін; Ақкент шағын ауданындағы №2 үйден батыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Доспанова көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Доспанова көшесімен солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 573 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас шағын ауданы,
Алдияр көшесі,16. "№ 185 жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон: 306-07-39
Шекарасы: Алматы қаласы шекарасынан Алғабас шағын ауданы Мұхитдинов көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Алғабас шағын ауданы Беласар көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Беласар көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Алғабас шағын ауданы Инабат көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Инабат көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Алғабас шағын ауданы Тұран көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Тұран көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-батыс жағы) Алғабас шағын ауданы Ақсеңгір көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Ақсеңгір көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-батыс жағы) Алғабас шағын ауданы Қара Жорға көшесіндегі № 10 үйге дейін; Алғабас шағын ауданы Қара Жорға көшесіндегі № 10 үйден оңтүстік бағытта (батыс жағы) Алғабас шағын ауданы Қара Жорға көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Қара Жорға көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Алғабас шағын ауданы Орақты батыр көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Орақты батыр көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Ақниет көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Ақниет көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Алғабас шағын ауданы Кетбұға жырау көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Кетбұға жырау көшесімен солтүстік-батыс бағытта (солтүстік-шығыс жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасымен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Мұхитдинов көшесіне дейін.
№ 574 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағын ауданы,

Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 7. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 180"
Границы: от дома № 1/3 улицы Акбастау микрорайона Кок-Кайнар на север вдоль границы микрорайонов Кок-Кайнар и Саялы до Большого Алматинского канала; по Большому Алматинскому каналу на восток до реки Джигитовка; по реке Джигитовка на юг до дома № 45 улицы Басаркобыз микрорайона Кок-Кайнар; от дома № 45 улицы Басаркобыз микрорайона Кок-Кайнар до дома № 1/3 улицы Акбастау микрорайона Кок-Кайнар.
Избирательный участок № 569
Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 12, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №201".
Границы: микрорайон Нуркент многоэтажные жилые дома №67, 68, 69, 74, 75, 76, 79, 80, 81, 82, 83.
Избирательный участок № 570
Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 12, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №201".
Границы: микрорайон Нуркент многоэтажные жилые дома №37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 62.
Избирательный участок № 571
Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 7. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 180"
Границы: многоэтажные жилые дома микрорайона Саялы № 39, 47, 48, 53, 51, 54, 67, 22, 46, 55, 52, 68, 69, 56, 27, 26, 41, 38, 70, 24, 25, 36, 37, 42, 71.
Избирательный участок № 572
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Суатколь, 41, Коммунальное государственное учреждение "Специализированный лицей №178".
Границы: от пересечения проспекта Рыскулова и улицы Доспановой микрорайона Акбулак по проспекту Рыскулова на восток до улицы Суатколь микрорайона Акбулак; по улице Суатколь микрорайона Акбулак на юг до улицы Батталовой; по Батталовой на восток до дома №18 улицы Батталовой микрорайона Акбулак; от дома №18 улицы Батталовой микрорайона Акбулак на юг до дома №2 микрорайона Аккент; от дома №2 микрорайона Аккент на запад до улицы Доспановой микрорайона Акбулак; по улице Доспановой микрорайона Акбулак на север до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 573 Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас,
улица Алдияра, 16. Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 185", телефон: 306-07-39
Границы: от границы города Алматы по улице Мухитдинова микрорайона Алгабас в южном направлении (западная сторона) до улицы Беласар микрорайона Алгабас; по улице Беласар микрорайона Алгабас в восточном направлении (южная сторона) до улицы Инабат микрорайона Алгабас; по улице Инабат микрорайона Алгабас в южном направлении (западная сторона) до улицы Туран микрорайона Алгабас; по улице Туран микрорайона Алгабас в юго-восточном направлении (юго-западная сторона) до улицы Аксенгир микрорайона Алгабас; по улице Аксенгир микрорайона Алгабас в юго-восточном направлении (юго-западная сторона) до дома № 10 улицы Кара жорга микрорайона Алгабас; вдоль дома № 10 улицы Кара жорга микрорайона Алгабас в южном направлении (западная сторона) до улицы Кара жорга микрорайона Алгабас; по улице Кара жорга микрорайона Алгабас в восточном направлении (южная сторона) до улицы Оракты батыра микрорайона Алгабас; по улице Оракты батыра микрорайона Алгабас в южном направлении (западная сторона) до улицы Акниет микрорайона Алгабас; по улице Акниет микрорайона Алгабас в западном направлении (северная сторона) до улицы Кетбуга жырау микрорайона Алгабас; по улице Кетбуга жырау микрорайона Алгабас в северо-западном направлении (северо-восточная сторона) до границы города; по границе города в восточном направлении (южная сторона) до улицы Мухитдинова микрорайона Алгабас.
Избирательный участок № 574 Центр: город Алматы, микрорайон Зердели,

65. "№ 182 жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі,
телефон: 248-59-62
Шекарасы: Ақбұлақ шағын ауданындағы 1-ші көшесіндегі № 43/1, 43/2, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115 көпқабатты тұрғын үйлер.
№ 587 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағын ауданы, Аққайнар көшесі, 7. "№ 180 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Саялы шағын ауданының № 63, 58, 2, 61, 18, 59, 4, 16, 8, 28, 21, 35, 30, 32, 20, 43, 33, 45, 3, 9, 7, 17, 1, 15, 11, 13, 5, 6, 66, 64 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 588 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағынауданы, 1/65, "№ 182 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зерделі шағынауданы № 17, 18, 21, 22, 25, 26, 29, 32, 108, 181, 182, 183, 187 көпқабатты үйлері. Көкқайнар шағынауданы № 1/31, 1/33 көпқабатты үйлері. № 13-ші шағынауданы № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 көпқабатты үйлері.
№ 589 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Боралдай шағын
ауданы, Саттарова көшесі, 56, "№ 39 мектеп-гимназия" мемлекеттік
коммуналдық мекемесі, телефон: 360-70-50
Шекарасы: Саин көшесінен Боралдай шағын ауданы Жаужүрек көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Боралдай шағын ауданының Саттарова көшесіне дейін; Боралдай шағын ауданының Саттарова көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Боралдай шағын ауданының Саттарова көшесіндегі № 53 үйге дейін; Боралдай шағын ауданының Саттарова көшесіндегі № 53 үйден оңтүстік бағытта (батыс жағы) Боралдай шағын ауданының Асанова көшесіндегі №1Б үйге дейін, Боралдай шағын ауданының Асанова көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Боралдай шағын ауданының Меруерт көшесіне дейін; Боралдай шағын ауданының Меруерт көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Томирис шағын ауданының Көлсай көшесіне дейін; Томирис шағын ауданының Көлсай көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналы бойымен батыс бағытта (солтүстік жағы) Саин көшесіне дейін; Саин көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Боралдай шағын ауданындағы Жаужүрек көшесіне дейін.
№ 590 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағынауданы, 1/65, "№ 182 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Дарабоз шағынауданы № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 көпқабатты үйлері.
№ 593 Сайлау учаскесі Орталығы
Анылып тасталды - Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 31.05.2022 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
№ 611 сайлау учаскесі

65. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная
школа № 182", телефон: 248-59-62
Границы: многоэтажные жилые дома № 43/1, 43/2, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115 дома 1-ой улицы микрорайона Акбулак.
Избирательный участок № 587
Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 7. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 180"
Границы: многоэтажные жилые дома микрорайона Саялы № 63, 58, 2, 61, 18, 59, 4, 16, 8, 28, 21, 35, 30, 32, 20, 43, 33, 45, 3, 9, 7, 17, 1, 15, 11, 13, 5, 6, 66, 64.
Избирательный участок № 588
Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 1/65, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 182".
Границы: микрорайон Зердели, многоэтажные дома № 17, 18, 21, 22, 25, 26, 29, 32, 108, 181, 182, 183, 187. Микрорайон Коккайнар, многоэтажные дома № 1/31, 1/33. Микрорайон № 13, многоэтажные дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
Избирательный участок № 589 Центр: город Алматы, микрорайон Боралдай,
улица Саттаровой, 56. Коммунальное государственное учреждение
"Школа-гимназия № 39", телефон: 360-70-50
Границы: от улицы Саина по улице Жаужурек микрорайона Боралдай в восточном направлении (южная сторона) до улицы Саттаровой микрорайона Боралдай; по улице Саттаровой микрорайона Боралдай в южном направлении (западная сторона) до дома № 53 улицы Саттаровой микрорайона Боралдай; от дома № 53 улицы Саттаровой микрорайона Боралдай в южном направлении (западная сторона) до дома № 1Б улицы Асановой микрорайона Боралдай, по улице Асановой микрорайона Боралдай в южном направлении (западная сторона) до улицы Меруерт микрорайона Боралдай, по улице Меруерт микрорайона Боралдай в западном направлении (северная сторона) до улицы Кольсай микрорайона Томирис; по улице Кольсай микрорайона Томирис в южном направлении (западная сторона) до Большого Алматинского канала; по Большому Алматинскому каналу в западном направлении (северная сторона) до улицы Саина, по улице Саина в северном направлении (восточная сторона) до улицы Жаужурек микрорайона Боралдай.
Избирательный участок № 590
Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 1/65, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 182".
Границы: микрорайон Дарабоз, многоэтажные дома № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Избирательный участок № 593
Исключен решением акима Алатауского района города Алматы от 31.05.2022 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 611

Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу шағын ауданы, Шаяхметов көшесі, 17/8, "№179 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарасу шағын ауданының Мойылды көшесі мен Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесінің қиылысынан оңтүстік бағытта , Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесімен Қарасу шағын ауданының Көктал көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Көктал көшесімен батыс бағытта Өжет шағын ауданының Сейтов көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Сейтов көшесімен оңтүстік бағытта Қарасу шағын ауданының Мөңкеұлы көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Мөңкеұлы көшесімен батыс бағытта қала шекарасына дейін; қала шекарасымен солтүстік бағытта Боралдай тас жолына дейін; Боралдай тас жолымен солтүстік бағытта "Птицевод" бау-бақша серіктестігінің №51 үйге дейін; "Птицевод" бау-бақша серіктестігінің №51 үйден оңтүстік-шығыс бағытта "Птицевод" бау-бақша серіктестігінің №1А үйге дейін; "Птицевод" бау-бақша серіктестігінің №1А үйден Есентай өзеніне дейін; Есентай өзені арнасымен оңтүстік бағытта Қарасу шағын ауданының Мойылды көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Мойылды көшесімен шығыс бағытта Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесіне дейін.
№ 612 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ұлжан – 1 шағын ауданы, Жалайыр көшесі, 48, "№152 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үлкен Алматы өзені мен Ұлжан-1 шағын ауданы Бозарал көшесінің қиылысынан Ұлжан-1 шағын ауданы Бозарал көшесімен шығыс бағытта Ұлжан-1 шағын ауданының Жалайыр көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Жалайыр көшесімен оңтүстік бағытта Ұлжан-1 шағын ауданының Жаңалық көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Жаңалық көшесімен шығыс бағытта Ұлжан-1 шағын ауданының Тәкежанов көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Тәкежанов көшесімен солтүстік бағытта Ұлжан-1 шағын ауданы Бозарал көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданы Бозарал көшесімен шығыс бағытта Ащыбұлақ өзеніне дейін; Ащыбұлақ өзені арнасымен оңтүстік бағытта №1 ЖЭО күл үйіндісіне дейін; Ащыбұлақ өзені мен №1 ЖЭО күл үйіндісінің қиылысынан батыс бағытта Ұлжан-1 шағын ауданының Жалайыр көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Жалайыр көшесімен оңтүстік бағытта Ұлжан-1 шағын ауданы Жалайыр көшесіндегі №1/4 үйге дейін; Ұлжан-1 шағын ауданы Жалайыр көшесіндегі №1/4 үйден батыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзені арнасымен солтүстік бағытта Ұлжан-1 шағын ауданы Бозарал көшесіне дейін.
№ 613 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Томирис шағын ауданы, Центральная көшесі, 128. "№ 205 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Шаяхметова, 17/8, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №179".
Границы: от пересечения улицы Мойылды микрорайона Карасу и улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу на юг по улице Баганалы Орда микрорайона Карасу до улицы Коктал микрорайона Карасу; по улице Коктал микрорайона Карасу на запад до улицы Сейтова микрорайона Ожет; по улице Сейтова микрорайона Ожет на юг до улицы Монкеулы микрорайона Карасу; по улице Монкеулы микрорайона Карасу на запад до границы города; по границе города на север до шоссе Бурундайская; по шоссе Бурундайская на север до дома №51 ПКСТ "Птицевод"; от дома №51 ПКСТ "Птицевод" на юго-восток до дома №1А ПКСТ "Птицевод"; от дома №1А ПКСТ "Птицевод" до реки Есентай; по руслу реки Есентай на юг до улицы Мойылды микрорайона Карасу; по улице Мойылды на восток до улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу.
Избирательный участок № 612
Центр: город Алматы, микрорайон Улжан–1, улица Жалайыр, 48, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №152".
Границы: от пересечения реки Большая Алматинка и улицы Бозарал микрорайона Улжан-1 по улице Бозарал микрорайона Улжан-1 на восток до улицы Жалайыри микрорайона Улжан-1; по улице Жалайыри микрорайона Улжан-1 на юг до улицы Жаналык микрорайона Улжан-1; по улице Жаналык микрорайона Улжан-1 на восток до улицы Такежанова микрорайона Улжан-1; по улице Такежанова микрорайона Улжан-1 на север до улицы Бозарал микрорайона Улжан-1; по улице Бозарал микрорайона Улжан-1 на восток до реки Ашыбулак; по руслу реки Ашыбулак на юг до золоотвала ТЭЦ-1; от пересечения реки Ашыбулак и золоотвала ТЭЦ-1 на запад до улицы Жалайыри микрорайона Улжан-1; по улице Жалайыри микрорайона Улжан-1 на юг до дома №1/4 улицы Жалайыри микрорайона Улжан-1; от дома №1/4 улицы Жалайыри микрорайона Улжан-1 на запад до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на север до улицы Бозарал микрорайона Улжан-1.
Избирательный участок № 613
Центр: город Алматы, микрорайон Томирис, улица Центральная, 128. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 205"

Шекарасы: Үлкен Алматы өзені мен Үлкен Алматы каналының қиылысынан батысқа қарай Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналымен солтүстікке қарай Томирис шағын ауданындағы Центральная көшесіндегі № 27/1 үйге дейін; Томирис шағын ауданындағы Центральная көшесіндегі № 27/1 үйден шығысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзенінің арнасымен Үлкен Алматы каналының қиылысына дейін.
№ 614 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ–1 шағын ауданы, Өтемісұлы көшесі, 109, "№169 мектеп–лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шаңырақ-2 шағын ауданы Жиделі көшесі мен Шаңырақ-2 шағын ауданы Гүлістан көшесінің қиылысынан Шаңырақ-2 шағын ауданы Гүлістан көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ-1 шағын ауданы Алпамыс көшесіне дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданы Алпамыс көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-1 шағын ауданы Алпамыс көшесіндегі № 78 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданы Алпамыс көшесіндегі № 78 үйден оңтүстік бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзені арнасымен оңтүстік бағытта Шаңырақ-1 шағын ауданының Ақын Сара көшесіне дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Ақын Сара көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Сарыжаз көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Сарыжаз көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Жиделі көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жиделі көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Гүлістан көшесіне дейін.
№ 615 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағын ауданы, Аққайнар көшесі, 3. "№ 204 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Көк-Қайнар шағын ауданының Арқалық көшесіндегі № 79 үйден Көк-Қайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіне дейін; Көк-Қайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесімен оңтүстікке қарай Көк-Қайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіндегі № 2/1 үйге дейін; Көк-Қайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіндегі № 2/1 үйден шығысқа қарай Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай Саялы шағын ауданының Ақбұлақ көшесіндегі № 108 үйге дейін; Саялы шағын ауданының Ақбұлақ көшесіндегі № 108 үйден оңтүстікке қарай Саялы шағын ауданындағы Аққайнар көшесіндегі № 17 үйге дейін; Саялы шағын ауданындағы Аққайнар көшесіндегі № 17 үйден солтүстікке қарай Көк-Қайнар шағын ауданының Арқалық көшесіндегі № 79 үйге дейін. Көк-Қайнар шағын ауданының Арқалық көшесіндегі № 51, 57, 59, 45, 37, 73, 43, 39, 53, 55, 49, 47, 63, 61, 33, 35, 69, 71, 75, 79, 77 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 616 сайлау учаскесі

Границы: от пересечения реки Большая Алматинка и Большого Алматинского канала на запад до Большого Алматинского канала; по Большому Алматинскому каналу на север до дома № 27/1 улицы Центральной микрорайона Томирис; от дома № 27/1 улицы Центральной микрорайона Томирис на восток до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка до пересечения с Большим Алматинским каналом.
Избирательный участок № 614
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак–1, улица Отемисулы, 109, Коммунальное государственное учреждение "Школа–лицей №169".
Границы: от пересечения улицы Жидели микрорайона Шанырак-2 и улицы Гулистан микрорайона Шанырак-2 по улице Гулистан на восток до улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1; по улице Алпамыс микрорайона Шанырак-1 на юг до дома №78 улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1; от дома №78 улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1 на юг до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на юг до улицы Акын Сара микрорайона Шанырак-1; по улице Акын Сара микрорайона Шанырак-1 на запад до улицы Сарыжаз микрорайона Шанырак-2; по улице Сарыжаз микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2; по улице Рахимова микрорайона Шанырак-2 на север до улицы Жидели микрорайона Шанырак-2; по улице Жидели микрорайона Шанырак-2 на север до улицы Гулистан микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 615
Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 3. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 204"
Границы: от дома № 79 улицы Аркалык микрорайона Кок-Кайнар до улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар; по улице Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар на юг до дома № 2/1 улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар; от дома № 2/1 улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар на восток до реки Боралдай; по руслу реки Боралдай на юг до дома № 108 улицы Акбулак микрорайона Саялы; от дома № 108 улицы Акбулак микрорайона Саялы на юг до дома № 17 улицы Аккайнар микрорайона Саялы; от дома № 17 улицы Аккайнар микрорайона Саялы на север до дома № 79 улицы Аркалык микрорайона Кок-Кайнар. Многоэтажные жилые дома улицы Аркалык микрорайона Кок-Кайнар № 51, 57, 59, 45, 37, 73, 43, 39, 53, 55, 49, 47, 63, 61, 33, 35, 69, 71, 75, 79, 77.
Избирательный участок № 616

Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағын ауданы, Аққайнар көшесі, 3, "№204 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Көкқайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіндегі №2 үйден шығыс бағытта Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналы арнасымен оңтүстік бағытта Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзені арнасымен оңтүстік бағытта Саялы-1 шағын ауданының Ақтекше көшесіне дейін; Саялы-1 шағын ауданының Ақтекше көшесімен батыс бағытта Саялы-1 шағын ауданының Аққайнар көшесіне дейін; Саялы-1 шағын ауданының Аққайнар көшесімен солтүстік бағытта ҮАК бойы көшесіне дейін; ҮАК бойы көшесімен батыс бағытта Саялы-2 шағын ауданының Арқалық көшесіндегі №1/3 үйге дейін; Саялы-2 шағын ауданының Арқалық көшесіндегі №1/3 үйден солтүстік бағытта Саялы-2 шағын ауданының Арқалық көшесіндегі №61 үйге дейін; Саялы-2 шағын ауданының Арқалық көшесіндегі №61 үйден Саялы-2 шағын ауданының Арқалық көшесіндегі №50 үйге дейін; Саялы-2 шағын ауданының Арқалық көшесіндегі №50 үйден солтүстік бағытта Саялы-2 шағын ауданының Арқалық көшесіндегі №56 үйге дейін; Саялы-2 шағын ауданының Арқалық көшесіндегі №56 үйден шығыс бағытта Көкқайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіне дейін; Көкқайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесімен оңтүстік бағытта Көкқайнар шағын ауданының Ақшағыл көшесіндегі №2 үйге дейін.
№ 617 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы,Нұркент шағын ауданы, 5/18. "Алатау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Дарабоз шағын ауданының № 43, 41, 39, 47, 45, 49, 67, 57, 65, 53, 51, 61, 55, 59, 63 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 618 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағын ауданы, 12, "№201 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Дарабоз шағын ауданының №33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 619 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Теректі шағын ауданы, Ақтілек көшесі, 10. "№ 184 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Райымбек даңғылы мен Алматы қаласының батыс шекарасының қиылысынан қала шекарасымен солтүстікке қарай Теректі шағын ауданының Мұратбаев көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Мұратбаев көшесімен шығысқа қарай Теректі шағын ауданының Ақадыр көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Ақадыр көшесімен оңтүстікке қарай Теректі шағын ауданының Мәртөк көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Мәртөк көшесімен Теректі шағын ауданының Шынқорған көшесіндегі № 8 үйге дейін; Теректі шағын ауданының Шынқорған көшесіндегі № 8 үйден батысқа қарай Теректі шағын ауданының Сайғақты көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Сайғақты көшесімен оңтүстікке қарай Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен батысқа қарай Алматы қаласының батыс шекарасына дейін.
№ 620 Сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 3, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №204".
Границы: от дома №2 улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар на восток до Большого Алматинского канала; по руслу Большого Алматинского канала на юг до реки Боралдай; по руслу реки Боралдай на юг до улицы Актекше микрорайона Саялы-1; по улице Актекше микрорайона Саялы-1 на запад до улицы Аккайнар микрорайона Саялы-1; по улице Аккайнар микрорайона Саялы-1 на север до улицы Вдоль БАКа; по улице Вдоль БАКа на запад до дома №1/3 улицы Аркалык микрорайона Саялы-2; от дома №1/3 улицы Аркалык микрорайона Саялы-2 на север до дома №61 улицы Аркалык микрорайона Саялы-2; от дома №61 улицы Аркалык микрорайона Саялы-2 до дома №50 улицы Аркалык микрорайона Саялы-2; от дома №50 улицы Аркалык микрорайона Саялы-2 на север до дома №56 улицы Аркалык микрорайона Саялы-2; от дома №56 улицы Аркалык микрорайона Саялы-2 на восток до улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар; по улице Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар на юг до дома №2 улицы Акшагыл микрорайона Кок-Кайнар.
Избирательный участок № 617
Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 5/18. Коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Алатауского района"
Границы: многоэтажные жилые дома микрорайона Даробоз № 43, 41, 39, 47, 45, 49, 67, 57, 65, 53, 51, 61, 55, 59, 63.
Избирательный участок № 618
Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 12, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №201".
Границы: микрорайон Дарабоз многоэтажные жилые дома №33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59.
Избирательный участок № 619
Центр: город Алматы, микрорайон Теректи, улица Актилек, 10. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 184"
Границы: от пересечения проспекта Райымбека и западной границы города Алматы на север по границе города до улицы Муратбаева микрорайона Теректи; по улице Муратбаева микрорайона Теректи на восток до улицы Акадыр микрорайона Теректи; по улице Акадыр микрорайона Теректи на юг до улицы Марток микрорайона Теректи; по улице Марток микрорайона Теректи до дома № 8 улицы Шынкорган микрорайона Теректи; от дома № 8 улицы Шынкорган микрорайона Теректи на запад до улицы Сайгакты микрорайона Теректи; по улице Сайгакты на юг до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека на запад до западной границы города Алматы.
Избирательный участок № 620

Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас шағынауданы, Алдияр көшесі, 16, "№ 185 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарғалы өзені және Алғабас шағынауданы Алдияр көшесінің қиылысынан Алғабас шағынауданы Алдияр көшесімен батыс бағытта Теректі шағынауданы Таусоғар көшесіне дейін. Теректі шағынауданы Таусоғар көшесімен солтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Бойтұмар көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Бойтұмар көшесімен батыс бағытта Алғабас шағынауданы Көзайым көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Көзайым көшесімен солтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Орақты батыр көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Орақты батыр көшесімен солтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Ақниет көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Ақниет көшесімен батыс бағытта Алғабас шағынауданы Кетбұға көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Кетбұға көшесімен солтүстік - батыс бағытта Алғабас шағынауданы Тұран көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Тұран көшесімен солтүстік - шығыс бағытта Алғабас шағынауданы Инабат көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Инабат көшесімен солтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Шұбартал көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Шұбартал көшесімен шығыс бағытта Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзені арнасымен оңтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Алдияр көшесіне дейін.
№ 621 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Мәдениет шағын ауданы, Сүлейменов көшесі, 15, "№196 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Боралдай шағын ауданы Жаужүрек көшесі мен Мәдениет шағын ауданы Аруана көшесінің қиылысынан оңтүстік-батыс бағытта Мәдениет шағын ауданы Аруана көшесімен Мәдениет шағын ауданы Новостройка көшесіне дейін; Мәдениет шағын ауданы Новостройка көшесімен оңтүстік бағытта Мәдениет шағын ауданы Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Мәдениет шағын ауданы Бөгенбай батыр көшесімен оңтүстік бағытта Мәдениет шағын ауданы Шоған Абыз көшесіне дейін; Мәдениет шағын ауданы Шоған Абыз көшесімен батыс бағытта Мәдениет шағын ауданы Нұржауған көшесіндегі №64/2 үйге дейін; Мәдениет шағын ауданы Нұржауған көшесіндегі №64/2 үймен солтүстік бағытта Мәдениет шағын ауданы Нұржауған көшесіндегі №37 үйге дейін; Мәдениет шағын ауданы Нұржауған көшесіндегі №37 үйден Рахат шағын ауданы Байжанов көшесіне дейін; Рахат шағын ауданы Байжанов көшесімен солтүстік бағытта Рахат шағын ауданы Байжанов көшесіндегі №13 үйге дейін; Рахат шағын ауданы Байжанов көшесіндегі №13 үйден солтүстік-батыс бағытта Мәдениет шағын ауданы Қаракөл көшесіне дейін; Мәдениет шағын ауданы Қаракөл көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта қала шекарасына дейін; қала шекарасымен солтүстік бағытта Боралдай шағын ауданы Жаужүрек көшесіне дейін; Боралдай шағын ауданы Жаужүрек көшесімен Мәдениет шағын ауданы Аруана көшесіне дейін.
№ 634 Сайлау учаскесі Орталығы:Алматы қаласы, Шаңырақ-2 шағынауданы, Жанқожа батыр көшесі,
134, "№ 26 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы:Джигитовка өзені мен Шаңырақ-2 шағынауданының Аристов көшесінің қиылысынан Шаңырақ-2 шағынауданының Аристов көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Тойшыбек батыр көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Тойшыбек батыр көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Рахимов көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Рахимов көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Кеңжайлау көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Кеңжайлау көшесімен шығыс бағытта Қарасу-5 өзеніне дейін, Қарасу-5 өзені бойымен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Қарқара көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Қарқара көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Жанқожа батыр көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Жанқожа батыр көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Зерде көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Зерде көшесімен батыс бағытта Джигитовка өзеніне дейін, Джигитовка өзенімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Аристов көшесіне дейін.

Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Алдияра, 16, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 185".
Границы: от пересечения реки Каргалинка и улицы Алдияра микрорайона Алгабас по улице Алдияра микрорайона Алгабас в западном направлении до улицы Таусогар микрорайона Теректы. По улице Таусогар микрорайона Теректы в северном направлении до улицы Бойтумар микрорайона Алгабас. По улице Бойтумар микрорайона Алгабас в западном направлении до улицы Козайым микрорайона Алгабас. По улице Козайым микрорайона Алгабас в северном направлении до улицы Оракты батыра микрорайона Алгабас. По улице Оракты батыра микрорайона Алгабас в северном направлении до улицы Акниет микрорайона Алгабас. По улице Акниет микрорайона Алгабас в западном направлении до улицы Кетбуга микрорайона Алгабас. По улице Кетбуга микрорайона Алгабас в северо – западном направлении до улицы Туран микрорайона Алгабас. По улице Туран микрорайона Алгабас в северо – восточном направлении до улицы Инабат микрорайона Алгабас. По улице Инабат микрорайона Алгабас в северном направлении до улицы Шубартал микрорайона Алгабас. По улице Шубартал микрорайона Алгабас в восточном направлении до реки Каргалинка. По руслу реки Каргалинка в южном направлении до улицы Алдияра микрорайона Алгабас.
Избирательный участок № 621
Центр: город Алматы, микрорайон Мадениет, улица Сулейменова, 15, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №196".
Границы: от пересечения улицы Жаужурек микрорайона Боралдай и улицы Аруана микрорайона Мадениет на юго-запад по улице Аруана микрорайона Мадениет до улицы Новостройка микрорайона Мадениет; по улице Новостройка микрорайона Мадениет на юг до улицы Богенбай батыра микрорайона Мадениет; по улице Богенбай батыра микрорайона Мадениет на юг до улицы Шоган Абыза микрорайона Мадениет; по улице Шоган Абыза микрорайона Мадениет на запад до дома №64/2 улицы Нуржауган микрорайона Мадениет; по улице Нуржауган микрорайона Мадениет на север до дома №37 улицы Нуржауган микрорайона Мадениет; от дома №37 улицы Нуржауган микрорайона Мадениет до улицы Байжанова микрорайона Рахат; по улице Байжанова микрорайона Рахат на север до дома №13 улицы Байжанова микрорайона Рахат; от дома №13 улицы Байжанова микрорайона Рахат на северо-запад до улицы Каракол микрорайона Мадениет; по улице Каракол микрорайона Мадениет на юго-восток до границы города; по границе города на север до улицы Жаужурек микрорайона Боралдай; по улице Жаужурек микрорайона Боралдай на восток до улицы Аруана микрорайона Мадениет.
Избирательный участок № 634 Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица Жанкожа батыра, 134,
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 26"
Границы: от пересечения реки Джигитовка и улицы Аристова микрорайона Шанырак-2 по улице Аристова микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Тойшыбек батыра микрорайона Шанырак-2, по улице Тойшыбек батыра микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2, по улице Рахимова микрорайона Шанырак-2 на север до улицы Кенжайлау микрорайона Шанырак-2, по улице Кенжайлау микрорайона Шанырак-2 на восток до реки Карасу-5, по реке Карасу-5 на юг до улицы Каркара микрорайона Шанырак-2, по улице Каркара микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Жанкожа батыра микрорайона Шанырак-2, по улице Жанкожа батыра на юг до улицы Зерде микрорайона Шанырак-2, по улице Зерде микрорайона Шанырак-2 на запад до реки Джигитовка, по реке Джигитовка на север до улицы Аристова микрорайона Шанырак-2.

№ 635 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Айгерім-1 шағынауданы, Бенберина көшесі, 22,
"№ 14 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорыны
Шекарасы: Самғау шағынауданының Ырысты көшесіндегі № 46/6-шы үйден оңтүстік бағытта Самғау шағынауданының Ырысты көшесімен Рысқұлов даңғылымен қиылысқанға дейін, Рысқұлов даңғылымен батыс бағытта Айгерім-1 шағынауданының Сағи Әшімов көшесіне дейін, Айгерім-1 шағынауданының Сағи Әшімов көшесімен солтүстік бағытта Айгерім-1 шағынауданының Алматинская көшесіне дейін, Айгерім-1 шағынауданының Алматинская көшесімен шығыс бағытта Айгерім-1 шағынауданының Алматинская көшесіндегі № 42-ші үйге дейін, Айгерім-1 шағынауданының Алматинская көшесіндегі № 42-ші үйден солтүстік бағытта Айгерім-1 шағынауданының Тепличная көшесіндегі № 4-ші үйге дейін, Айгерім-1 шағынауданының Тепличная көшесіндегі № 4-ші үйден шығыс бағытта Самғау шағынауданының Ырысты көшесіндегі № 46/6-шы үйге дейін.
№ 636 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Мәдениет шағынауданы, Сүлейменов көшесі, 15,
"№ 196 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы: Мәдениет шағынауданының Аруана көшесінің бұрышынан Боралдай шағынауданының Жаужүрек көшесімен шығыс бағытта Саин даңғылына дейін, Саин даңғылымен оңтүстік бағытта Мәдениет шағынауданының Шоған Абыз көшесіне дейін, Мәдениет шағынауданының Шоған Абыз көшесімен батыс бағытта Мәдениет шағынауданының Бөгенбай батыр көшесіне дейін, Мәдениет шағынауданының Бөгенбай батыр көшесімен солтүстік бағытта Мәдениет шағынауданының Новостройка көшесіне дейін, Мәдениет шағынауданының Новостройка көшесімен солтүстік-батыс бағытта Мәдениет шағынауданының Аруана көшесіне дейін, Мәдениет шағынауданының Аруана көшесімен солтүстік бағытта Боралдай шағынауданының Жаужүрек көшесіне дейін.
№ 637 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ақкент шағынауданы, 19, "№ 181 Жалпы білім
беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы: Ақкент шағынауданының № 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 көпқабатты үйлері.
№ 638 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Өжет шағын ауданы, Әуезов көшесі, 48, "№156 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Тереңқара өзені мен Өжет шағын ауданының Сәдуақасов көшесіндегі №11–ші үйдің қиылысынан шығыс бағытта түзу Өжет шағын ауданының Хасен Оралтай көшесіндегі №11–ші үйге дейін; Өжет шағын ауданының Хасен Оралтай көшесіндегі №11–ші үйден Өжет шағын ауданының Новая көшесімен шығыс бағытта Өжет шағын ауданының Новая көшесіндегі №20–шы үйге дейін; Өжет шағын ауданының Новая көшесіндегі №20–шы үйден солтүстік бағытта Өжет шағын ауданының Тоқатаев көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Тоқатаев көшесімен оңтүстік–шығыс бағытта Өжет шағын ауданының Тауасаров көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Тауасаров көшесімен солтүстік бағытта Өжет шағын ауданының Тауасаров көшесіндегі №44–ші үйге дейін; Өжет шағын ауданының Тауасаров көшесіндегі №44–ші үйден шығыс бағытта Өжет шағын ауданының Жапсарбаев көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Жапсарбаев көшесімен оңтүстік бағытта Өжет шағын ауданының Жиенбаев көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Жиенбаев көшесімен оңтүстік бағытта Өжет шағын ауданының Рафиков көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Рафиков көшесімен оңтүстік бағытта Өжет шағын ауданының Бекболат көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Бекболат көшесімен оңтүстік–шығыс бағытта Солтүстік айналым көшесіне дейін; Солтүстік айналым көшесімен батыс бағытта Үлкен Алматы каналына дейін, Үлкен Алматы каналының арнасымен солтүстік–батыс бағытта Тереңқара өзеніне дейін; Өжет шағын ауданының Тереңқара өзені арнасымен солтүстік бағытта Өжет шағын ауданының Сәдуақасов көшесіндегі №11–ші үйге дейін.

Избирательный участок № 635 Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим-1, улица Бенберина, 22, Коммунальное
государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская
поликлиника № 14"
Границы: от дома № 46/6 улицы Ырысты микрорайона Самгау на юг по улице Ырысты микрорайона Самгау до пересечения с проспектом Рыскулова, по проспекту Рыскулова на запад до улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1, по улице Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1 на север до улицы Алматинская микрорайона Айгерим-1, по улице Алматинская микрорайона Айгерим-1 на восток до дома № 42 улицы Алматинская микрорайона Айгерим-1, от дома № 42 улицы Алматинская микрорайона Айгерим-1 на север до дома № 4 улицы Тепличная микрорайона Айгерим-1, от дома № 4 улицы Тепличная микрорайона Айгерим-1 на восток до дома № 46/6 улицы Ырысты микрорайона Самгау.
Избирательный участок № 636 Центр: город Алматы, микрорайон Мадениет, улица Сулейменова, 15, Коммунальное
государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 196"
Границы: от угла улицы Аруана микрорайона Мадениет по улице Жаужурек микрорайона Боралдай на восток до проспекта Саина, по проспекту Саина на юг до улицы Шоган Абыз микрорайона Мадиенет, по улице Шоган Абыз микрорайона Мадиенет на запад до улицы Богенбай батыра микрорайона Мадиенет, по улице Богенбай батыра микрорайона Мадиенет на север до улицы Новостройка микрорайона Мадиенет, по улице Новостройка микрорайона Мадиенет на северо-запад до улицы Аруана микрорайона Мадиенет, по улице Аруана микрорайона Мадиенет на север до улицы Жаужурек микрорайона Боралдай.
Избирательный участок № 637 Центр: город Алматы, микрорайон Аккент, 19, Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 181"
Границы: микрорайон Аккент, многоэтажные жилые дома
№ 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44.
Избирательный участок № 638
Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова, 48, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №156".
Границы: от пересечения реки Теренкара и дома №11 улицы Садвакасова микрорайона Ожет на восток по прямой до дома №11 улицы Хасен Оралтая микрорайона Ожет; от дома №11 улицы Хасен Оралтая микрорайона Ожет по улице Новой микрорайона Ожет на восток до дома №20 улицы Новая микрорайона Ожет; от дома №20 улицы Новая микрорайона Ожет на север до улицы Токатаева микрорайона Ожет; по улице Токатаева микрорайона Ожет на юго–восток до улицы Тауасарова микрорайона Ожет; по улице Тауасарова микрорайона Ожет на север до дома №44 улицы Тауасарова микрорайона Ожет; от дома №44 улицы Тауасарова микрорайона Ожет на восток до улицы Жапсарбаева микрорайона Ожет; по улице Жапсарбаева микрорайона Ожет на юг до улицы Жиенбаева микрорайона Ожет; по улице Жиенбаева микрорайона Ожет на юг до улицы Рафикова микрорайона Ожет; по улице Рафикова микрорайона Ожет на юг до улицы Бекболата микрорайона Ожет; по улице Бекболата микрорайона Ожет на юго–восток до улицы Северное кольцо; по улице Северное кольцо на запад до Большого Алматинского канала; по руслу Большого Алматинского канала на северо–запад до реки Теренкара; по руслу реки Теренкара микрорайона Ожет на север до дома №11 улицы Садвакасова микрорайона Ожет.

№ 639 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ташкентский тракт даңғылы, 541, "Балалар қалалық
клиникалық жұқпалы аурулар аураханасы" шаруашылық жүргізу
құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
Шекарасы: жабық.
№ 657 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Горняцкая көшесі, 5, "№166 лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Немирович-Данченко көшесі мен Райымбек даңғылының қиылысынан батыс бағытта Райымбек даңғылымен Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзенінің арнасымен солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен солтүстік-шығыс бағытта Немирович-Данченко көшесімен қиылысқанға дейін; Немирович-Данченко көшесімен оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін.
№ 658 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім–1 шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52, "№149 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Боралдай өзені мен Әйгерім-2 шағын ауданының Байтерек көшесінің қиылысынан Әйгерім-2 шағын ауданының Байтерек көшесімен шығыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданыының Бенберин көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Бенберин көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Жаңа ғасыр көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Жаңа ғасыр көшесімен батыс бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтенов көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтенов көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Қарашығанақ көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Қарашығанақ көшесімен батыс бағытта Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзенінің арнасымен солтүстік бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Байтерек көшесіне дейін.
№ 659 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім–1 шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52, "№149 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Боралдай өзені мен Әйгерім-2 шағын ауданының Қарашығанақ көшесінің қиылысынан шығыс бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Қарашығанақ көшесімен Әйгерім-2 шағын ауданының Байтенов көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Байтенов көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Үркер көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Үркер көшесімен шығыс бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Мамытов көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Мамытов көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Назар көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Назар көшесімен шығыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Молдағұлова көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Молдағұлова көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Нәби көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Нәби көшесімен батыс бағытта Қарасу-2 өзеніне дейін; Қарасу-2 өзенінің арнасымен солтүстік-батыс бағытта Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзенімен солтүстік бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Қарашығанақ көшесіне дейін.
№ 660 сайлау учаскесі

Избирательный участок № 639 Центр: город Алматы, проспект Ташкентский тракт, 541, Коммунальное
государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Детская
городская клиническая инфекционная больница"
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 657
Центр: город Алматы, улица Горняцкая, 5, Коммунальное государственное учреждение "Лицей №166".
Границы: от пересечения улицы Немировича-Данченко и проспекта Райымбека на запад по проспекту Райымбека до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на север до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова на северо-восток до пересечения с улицей Немировича-Данченко; по улице Немировича-Данченко на юг до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 658
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим–1, улица Бенберина, 52, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №149".
Границы: от пересечения реки Боралдай и улицы Байтерек микрорайона Айгерим-2 по улице Байтерек микрорайона Айгерим-2 на восток до улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1; по улице Бенберина микрорайона Айгерим-1 на юг до улицы Жана гасыр микрорайона Айгерим-2; по улице Жана гасыр микрорайона Айгерим-2 на запад до улицы Байтенева микрорайона Айгерим-2; по улице Байтенева микрорайона Айгерим-2 на юг до улицы Карашыганак микрорайона Айгерим-2; по улице Карашыганак микрорайона Айгерим-2 на запад до реки Боралдай; по руслу реки Боралдай на север до улицы Байтерек микрорайона Айгерим-2.
Избирательный участок № 659
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим–1, улица Бенберина, 52, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №149".
Границы: от пересечения реки Боралдай и улицы Карашыганак микрорайона Айгерим-2 на восток по улице Карашыганак микрорайона Айгерим-2 до улицы Байтенева микрорайона Айгерим-2; по улице Байтенева микрорайона Айгерим-2 на юг до улицы Уркер микрорайона Айгерим-2; по улице Уркер микрорайона Айгерим-2 на восток до улицы Мамытова микрорайона Айгерим-2; по улице Мамытова микрорайона Айгерим-2 на юг до улицы Назар микрорайона Айгерим-1; по улице Назар микрорайона Айгерим-1 на восток до улицы Молдагуловой микрорайона Айгерим-1; по улице Молдагуловой микрорайона Айгерим-1 на юг до улицы Наби микрорайона Айгерим-1; по улице Наби микрорайона Айгерим-1 на запад до реки Карасу-2; по руслу реки Карасу-2 на северо-запад до реки Боралдай; по реке Боралдай на север до улицы Карашыганак микрорайона Айгерим-2.
Избирательный участок № 660

Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ шағын ауданы, Шәріпов көшесі, 38, "№154 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Көпқабатты "Алмалы" тұрғын үй кешенінің Бәйтереков көшесіндегі № 43, 45, 47, 49А, 51, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 117, 119, 121, 123, 39, 39Б, 98 үйлері.
№ 661 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақкент шағын ауданы, 19, "№181 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақкент шағын ауданының № 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74. көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 662 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ботагөз шағын ауданы, 2, "№209 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы; Қарғалы өзені мен Рысқұлов даңғылының қиылысынан Рысқұлов даңғылыымен шығыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданының Доспанова көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданының Доспанова көшесімен оңтүстік бағытта Ақбұлақ шағын ауданының Бөлтерекұлы көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданының Бөлтерекұлы көшесімен батыс бағытта Қарғалы өзеніне дейін.
№ 663 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағын ауданы, 12, "№201 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Нұркент шағын ауданының № 34, 35, 36, 63, 64, 65, 66, 71, 72, 73, 84, 85 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 664 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағын ауданы, 1/122, "№6 олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Зерделі шағын ауданының № 1/117, 1/69, 1/70, 1/71, 1/72, 1/73, 1/74, 1/75, 1/78, 1/79, 1/80, 1/81, 1/82, 1/84, 1/86, 1/87, 1/88, 1/89, 1/91, 1/92 көпқабатты тұрғын үйлері. Көпқабатты "София" тұрғын үй кешенінің № 206/2, 206/3, 206/3 корпус 1, 52 блок 13, 206/1, 206/8, 206/9, 206/9 корпус 1,206/7, 206/6, 206/6 корпус 1,206/6 корпус 2,206/5.үйлері.
№ 665 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағынауданы, 14А, "Алматы қаласы Алатау ауданы оқушыларының инновациялық шығармашылық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Дарабоз шағын ауданының № 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 33/7 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 666 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ұлжан–1 шағын ауданы, Жалайыр көшесі, 48, №152 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үлкен Алматы өзені мен Ұлжан-1 шағын ауданының Бозарал көшесінің қиыылысынан Үлкен Алматы өзені бойымен солтүстік бағытта Ұлжан-1 шағынауданының Күреңқұлақ көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағынауданының Күреңқұлақ көшесімен шығыс бағытта Ащыбұлақ өзеніне дейін; Ащыбұлақ өзені бойымен оңтүстік бағытта Ұлжан-1 шағынауданының Тәкежанов көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағынауданының Тәкежанов көшесімен Ұлжан-1 шағынауданының Жаңалық көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағынауданының Жаңалық көшесімен батыс бағытта Ұлжан-1 шағынауданының Жалайыр көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағынауданының Жалайыр көшесімен солтүстік бағытта Ұлжан-1 шағынауданының Бозарал көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағынауданының Бозарал көшесімен батыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін.
№ 667 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Касыма Шарипова, 38, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №154".
Границы: многоэтажный жилой комплекс "Алмалы" улица Байтерекова дома №43, 45, 47, 49А, 51, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 117, 119, 121, 123, 39, 39Б, 98.
Избирательный участок № 661
Центр: город Алматы, микрорайон Аккент, 19, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №181".
Границы: микрорайон Аккент многоэтажные жилые дома №55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74.
Избирательный участок № 662
Центр: город Алматы, микрорайон Ботагоз, 2, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №209".
Границы: от пересечения реки Каргалы и проспекта Рыскулова по проспекту Рыскулова на восток до улицы Доспановой микрорайона Акбулак; по улице Доспановой микрорайона Акбулак на юг до улицы Болтерекулы микрорайона Акбулак; по улице Болтерекулы на запад до реки Каргалы.
Избирательный участок № 663
Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 12, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №201".
Границы: микрорайон Нуркент многоэтажные жилые дома №34, 35, 36, 63, 64, 65, 66, 71, 72, 73, 84, 85.
Избирательный участок № 664
Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 1/122, Коммунальное государственное казенное предприятие "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва №6".
Границы: микрорайон Зердели многоэтажные жилые дома №1/117, 1/69, 1/70, 1/71, 1/72, 1/73, 1/74, 1/75, 1/78, 1/79, 1/80, 1/81, 1/82, 1/84, 1/86, 1/87, 1/88, 1/89, 1/91, 1/92; многоэтажный жилой комплекс "София" дома №206/2, 206/3, 206/3 корпус 1, 52 блок 13, 206/1, 206/8, 206/9, 206/9 корпус 1, 206/7, 206/6, 206/6 корпус 1, 206/6 корпус 2, 206/5.
Избирательный участок№ 665
Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 14А, Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр инновационного творчества школьников Алатауского района города Алматы"
Границы: микрорайон Дарабоз многоэтажные жилые дома №61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 33/7.
Избирательный участок № 666
Центр: город Алматы, микрорайон Улжан–1, улица Жалайыр, 48, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №152".
Границы: от пересечения реки Большая Алматинка и улицы Бозарал микрорайона Улжан-1 по реке Большая Алматинка на север до улицы Куренкулак микрорайона Улжан-1; по улице Куренкулак микрорайона Улжан-1 на восток до реки Ашыбулак; по реке Ашыбулак на юг до улицы Такежанова микрорайона Улжан-1; по улице Такежанова микрорайона Улжан-1 до улицы Жаналык микрорайона Улжан-1; по улице Жаналык микрорайона Улжан-1 на запад до улицы Жалайыри микрорайона Улжан-1; по улице Жалайыри на север до улицы Бозарал микрорайона Улжан-1; по улице Бозарал на запад до реки Большая Алматинка.
Избирательный участок № 667

Орталығы: Алматы қаласы, Мәдениет шағын ауданы, Сулейменов көшесі, 15, "№196 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: қала шекарасы мен Мәдениет шағын ауданының Қаракөл көшесінің қиылысынан Мәдениет шағын ауданының Қаракөл көшесімен солтүстік бағытта Рахат шағын ауданының Байжанов көшесіне дейін; Рахат шағын ауданының Байжанов көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта Мәдениет шағын ауданының Нұржауған көшесіне дейін; Мәдениет шағын ауданының Нұржауған көшесімен оңтүстік-батыс бағытта Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналының арнасымен қала шекарасына дейін; қала шекарасымен оңтүстік бағытта Мәдениет шағын ауданының Қаракөл көшесіне дейін.
№ 668 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ–2 шағын ауданы, Жанқожа батыр көшесі, 134, "№26 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Джигитовка өзені мен Шаңырақ-2 шағын ауданының Жарқынбаев көшесінің қиылысынан Шаңырақ-2 шағын ауданының Жарқынбаев көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Жанқожа батыр көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Жанқожа батыр көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Сарыжаз көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Сарыжаз көшесімен шығыс бағытта Қарасу-5 өзеніне дейін; Қарасу-5 өзенінің арнасымен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Жарқынбаев көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Жарқынбаев көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Күлтегін көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Күлтегін көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Әубәкіров көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Әубәкіров көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Әубәкіров көшесіндегі № 1-ші үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Әубәкіров көшесіндегі № 1-ші үйден батыс бағытта Джигитовка өзеніне дейін; Джигитовка өзені арнасымен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Жарқынбаев көшесіне дейін.
№ 669 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағын ауданы, Арқалық көшесі, 137А, "№212 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Саялы-2 шағын ауданының № 69, 71, 73, 75, 77, 79, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 107, 109, 113, 115, 119, 123, 127, 129, 131, 133, 137 көпқабатты тұрғын үйлері.

Центр: город Алматы, микрорайон Мадениет, улица Сулейменова, 15, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №196".
Границы: от пересечения границы города и улицы Каракол микрорайона Мадениет по улице Каракол микрорайона Мадениет на север до улицы Байжанова микрорайона Рахат; по улице Байжанова микрорайона Рахат на юго-восток до улицы Нуржауган микрорайона Мадениет; по улице Нуржауган микрорайона Мадениет юго-запад до Большого Алматинского канала; по руслу Большого Алматинского канала до границы города; по границе города на юг до улицы Каракол микрорайона Мадениет.
Избирательный участок № 668
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак–2, улица Жанкожа батыра, 134, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №26".
Границы: от пересечения реки Джигитовка и улицы Жаркынбаева микрорайона Шанырак-2 по улице Жаркынбаева микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Жанкожа батыра микрорайона Шанырак-2; по улице Жанкожа батыра микрорайона Шанырак-2 на север до улицы Сарыжаз микрорайона Шанырак-2; по улице Сарыжаз микрорайона Шанырак-2 на восток до реки Карасу-5; по руслу реки Карасу-5 на юг до улицы Жаркынбаева микрорайона Шанырак-2; по улице Жаркынбаева микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2; по улице Рахимова микрорайона Шанырак-2 на юг до улицы Култегина микрорайона Шанырак-2; по улице Култегина микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2; по улице Аубакирова микрорайона Шанырак-2 на юг до дома №1 улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2; от дома №1 улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2 на запад до реки Джигитовка; по руслу реки Джигитовка на север до улицы Жаркынбаева микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 669
Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аркалык, 137А, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №212".
Границы: микрорайон Саялы-2, многоэтажные жилые дома № 69, 71, 73, 75, 77, 79, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 107, 109, 113, 115, 119, 123, 127, 129, 131, 133, 137.