Алматы қаласы Алатау ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2019 жылғы 15 қазандағы № 2 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 қазанда № 1591 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Алматы қаласы Алатау ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Алатау ауданы бойынша сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 1 "Алматы қаласы Алатау ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық акті 2019 жылғы 11 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 1540 болып тіркелген, 2019 жылғы 16 сәуірде № 45-46 (5709) "Алматы ақшамы" және 2019 жылғы 16 сәуірде № 44-45 (13520-13521) "Вечерний Алматы" газетінде ресми жарияланған).
3. Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппараты мемлекеттік-құқықтық бөлімі осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарда, сондай-ақ Алматы қаласы Алатау ауданы әкімі аппаратының ресми интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің аппарат басшысы Б. Карсакбаеваға жүктелсін.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ш. Рыспаев
Алматы қаласы
Алатау ауданы әкімінің
2019 жылғы 16 қазан
№ 2 шешіміне қосымша
Алатау ауданындағы сайлау учаскелерi шекараларының сипаттамалары
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 09.10.2020 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 05.11.2020 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 31.05.2022 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi); 09.09.2022 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 20.10.2023 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 29.03.2024 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 26.08.2024 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 04.03.2025 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 29.01.2026 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 17.04.2026 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)  шешімдерімен.

Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы
Решение акима Алатауского района города Алматы от 15 октября 2019 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 17 октября 2019 года № 1591.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Алатауского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Алатаускому району города Алматы согласно приложению, к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима Алатауского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы" (нормативный правовой акт зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 11 апреля 2019 года за № 1540, опубликовано в газете "Алматы ақшамы" от 16 апреля 2019 года, № 45-46 (5709) и "Вечерний Алматы" от 16 апреля 2019 года, № 44-45 (13520-13521).
3. Государственно-правовому отделу аппарата акима Алатауского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Алатауского района города Алматы.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алатауского района города Алматы Б. Карсакбаеву.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима района Ш. Рыспаев
Приложение
к решению акима Алатауского
района от 15 октября 2019 года
№ 2
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решениями акима Алатауского района города Алматы от 09.10.2020 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 05.11.2020 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 31.05.2022 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 09.09.2022 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 20.10.2023 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 29.03.2024 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 26.08.2024 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); решением и.о. акима Алатауского района города Алматы от 04.03.2025 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования); от 29.01.2026 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования); от 17.04.2026 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Описание границ избирательных участков Алатауского района города Алматы

№ 1 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Усть-Каменогорская көшесі, 1. "№ 14 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 268-62-65
Шекарасы: Бөкеев көшесінен Рысқұлов даңғылымен (оңтүстік жағы) солтүстік-шығыс бағытта Кудерин көшесіне дейін; Кудерин көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) оңтүстік-батыс бағытта Соқпақбаев көшесіне дейін; Соқпақбаев көшесімен (шығыс жағы) солтүстік-батыс бағытта Бөкеев көшесіне дейін; Бөкеев көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 2 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Коунрадская көшесі, 12А. "№ 114 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 268-72-04
Шекарасы: Братская көшесінен Фадеев көшесімен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Бөкеев көшесіне дейін; Бөкеев көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта № 60 үйге дейін, әрі қарай Соқпақбаев көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытта Братская көшесіне дейін; Братская көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Фадеев көшесіне дейін.
№ 3 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Таджикская көшесі, 5 Б, "№114 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Немирович-Данченко көшесімен Рысқұлов даңғылының қиылысынан солтүстік-шығыс бағытта Рысқұлов даңғылымен Боқаев көшесіне дейін; Боқаев көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта Фадеев көшесіне дейін; Фадеев көшесімен оңтүстік-батыс бағытта Братская көшесіне дейін; Братская көшесімен оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен батыс бағытта Немирович-Данченко көшесіне дейін; Немирович-Данченко көшесімен солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 4 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Докучаев көшесі, 31А. "№ 91 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 247-78-98
Шекарасы: Үлкен Алматы өзенінен Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытта Кисловодская көшесіне дейін; Кисловодская көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Кисловодская-2 көшесіне дейін; Кисловодская-2 көшесімен № 27А үйді қосқанда (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Емцов көшесіне дейін; Емцов көшесімен № 22А үйді қосқанда (шығыс жағы) солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзені бойымен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін.

Избирательный участок № 1 Центр: город Алматы, улица Усть-Каменогорская, 1. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 14", телефон: 268-62-65
Границы: от улицы Бокеева по проспекту Рыскулова (южная сторона) в северо-восточном направлении до улицы Кудерина; по улице Кудерина (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека (северная сторона) в юго-западном направлении до улицы Сокпакбаева; по улице Сокпакбаева (восточная сторона) в северо-западном направлении до улицы Бокеева; по улице Бокеева (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 2 Центр: город Алматы, улица Коунрадская, 12А. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 114", телефон: 268-72-04
Границы: от улицы Братская по улице Фадеева (южная сторона) в восточном направлении до улицы Бокеева; по улице Бокеева (западная сторона) в южном направлении до дома № 60, далее по улице Сокпакбаева (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до улицы Братская; по улице Братская (восточная сторона) в северном направлении до улицы Фадеева.
Избирательный участок № 3
Центр: город Алматы, улица Таджикская, 5Б, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №114".
Границы: от пересечения улицы Немировича-Данченко и проспекта Рыскулова на северо-восток по проспекту Рыскулова до улицы Бокаева; по улице Бокаева на юго-восток до улицы Фадеева; по улице Фадеева на юго-запад до улицы Братская; по улице Братская на юг до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека на запад до улицы Немировича-Данченко; по улице Немировича-Данченко на север до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 4 Центр: город Алматы, улица Докучаева, 31А. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 91", телефон: 247-78-98
Границы: от реки Большая Алматинка по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до улицы Кисловодская; по улице Кисловодская (восточная сторона) в северном направлении до улицы Кисловодская-2-я; по улице Кисловодская-2-я, включая дом № 27А, (южная сторона) в восточном направлении до улицы Емцова; по улице Емцова, включая дом № 22А (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова (южная сторона) в восточном направлении до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека.

№ 5 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Докучаев көшесі, 31А. "№ 91 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 247-68-75
Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Емцов көшесімен № 22А үйді қоспағанда (батыс жағы) оңтүстік бағытта Кисловодская-2 көшесіне дейін; Кисловодская-2 көшесімен № 27А үйді қоспағанда (солтүстік жағы) батыс бағытта Кисловодская көшесіне дейін; Кисловодская көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытта Карпатская көшесіне дейін; Карпатская көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Емцов көшесіне дейін.
№ 6 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ахрименко көшесі, 4. "№ 82 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 247-43-50
Шекарасы: Райымбек даңғылынан Карпатская көшесімен (батыс жағы) солтүстік бағытта Қаскелең көшесіне дейін; Қаскелең көшесімен (оңтүстік жағы) батыс бағытта Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен (шығыс жағы) оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) шығыс бағытта Карпатская көшесіне дейін.
№ 7 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Айгерім-1 ықшамауданы, Бенберин көшесі, 52 "№ 149 жалпы білім беретін мектеп" КММ
Шекаралары: Түркістан ықшамауданы Ақсу көшесі мен Айгерім-1 ықшамауданы Азаттық көшелерінің қиылысынан Айгерім-1 ықшамауданы Азаттық көшесі бойымен оңтүстікке қарай Айгерім-1 ықшамауданы Набережная көшесіне дейін, Набережная көшесі бойымен оңтүстікке қарай Самғау ықшамауданы Ырысты көшесінің №17 үйіне дейін, Ырысты көшесі №17 үйінен батысқа қарай Айгерім-1 ықшамауданы Сағи Әшімов көшесіне дейін, әрі қарай Ахременко көшесі бойымен солтүстікке қарай Айгерім-1 ықшамауданы Наби көшесіне дейін, Наби көшесі бойымен батысқа қарай Айгерім-1 ықшамауданы Молдағұлова көшесіне дейін, Молдағұлова көшесі бойымен солтүстікке қарай Айгерім-2 ықшамауданы Шұғыла көшесіне дейін, Шұғыла көшесі бойымен шығысқа қарай Айгерім-1 ықшамауданы Бенберин көшесінің №83А үйіне дейін, №83А үйінен шығысқа қарай Айгерім-1 ықшамауданы Набережная көшесінің №13 үйіне дейін, №13 үйінен солтүстік-шығысқа қарай Айгерім-1 ықшамауданы Азаттық көшесі мен Түркістан ықшамауданы Ақсу көшелерінің қиылысына дейін.
№ 8 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 217 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Зеленая көшесі, 51Г үй.

Избирательный участок № 5 Центр: город Алматы, улица Докучаева, 31А. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 91", телефон: 247-68-75
Границы: от проспекта Рыскулова по улице Емцова исключая дом № 22А (западная сторона) в южном направлении до улицы Кисловодская-2-я; по улице Кисловодская-2-я, исключая дом № 27А (северная сторона) в западном направлении до улицы Кисловодская; по улице Кисловодская (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до улицы Карпатская; по улице Карпатская (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Емцова.
Избирательный участок № 6 Центр: город Алматы, улица Ахрименко, 4. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 82", телефон: 247-43-50
Границы: от проспекта Райымбека по улице Карпатская (западная сторона) в северном направлении до улицы Каскеленская; по улице Каскеленская (южная сторона) в западном направлении до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова (восточная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека (северная сторона) в восточном направлении до улицы Карпатская.
Избирательный участок № 7
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим-1, улица Бенберина, 52 КГУ "Общеобразовательная школа № 149"
Границы: от пересечения улиц Аксу микрорайона Туркестан и Азаттык микрорайона Айгерим-1 по улице Азаттык микрорайона Айгерим-1 на юг до улицы Набережная микрорайона Айгерим-1, по улице Набережная микрорайона Айгерим-1 на юг до дома № 17 улицы Ырысты микрорайона Самгау , от дома № 17 улицы Ырысты микрорайона Самгау на запад до улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1, далее по улице Ахременко на север до улицы Наби микрорайона Айгерим-1, по улице Наби микрорайона Айгерим-1 на запад до улицы Молдагуловой микрорайона Айгерим-1 по улице Молдагуловой микрорайона Айгерим-1 на север до улицы Шугыла микрорайона Айгерим-2, по улице Шугыла микрорайона Айгерим-2 на восток до дома №83А улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1, от дома № 83А улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1на восток до дома №13 улицы Набережная микрорайона Айгерим-1, от дома № 13 улицы Набережная микрорайона Айгерим-1 на северо-восток до пересечения улиц Азаттык микрорайона Айгерим-1 и улицы Аксу микрорайона Туркестан.
Избирательный участок № 8
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 217", улица Зеленая, дом 51Г.

Шекарасы: Түркістан шағынауданының Ақсу көшесі мен Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 50 –ші үйдің қиылысынан Түркістан шағынауданы Ақсу көшесімен солтүстік-батыс бағытта Шаңырақ - 2 шағынауданы Әубәкіров көшесіне дейін. Шаңырақ - 2 шағынауданы Әубәкіров көшесімен шығыс бағытта Әйгерім - 1 шағынауданы МТФ - 1 көшесіне дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы МТФ - 1 көшесімен Әйгерім - 1 шағынауданы МТФ - 1 көшесіндегі № 17Б үйге дейін. Әйгерім - 1 шағынауданы МТФ - 1 көшесіндегі № 17Б үйден шығыс бағытта Шаңырақ - 1 шағынауданы Жас Қазақ көшесіндегі № 55 – ші үйге дейін. Шаңырақ - 1 шағынауданы Жас Қазақ көшесіндегі № 55 - ші үйден солтүстік бағытта Шаңырақ - 1 шағынауданы Қоғалы көшесіндегі № 65 - үйге дейін. Шаңырақ - 1 шағынауданы Қоғалы көшесіндегі № 65 – ші үйден шығыс бағытта Шаңырақ - 1 шағынауданы Әшекеев көшесіне дейін. Шаңырақ - 1 шағынауданы Әшекеев көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ - 1 шағынауданы Өтемісұлы көшесіне дейін. Шаңырақ - 1 шағынауданы Өтемісұлы көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ - 1 шағынауданы Өтемісұлы көшесіндегі № 21 – ші үйге дейін, Шаңырақ - 1 шағынауданы Өтемісұлы көшесіндегі № 21 үйден шығыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін. Үлкен Алматы өзені арнасымен Шаңырақ - 1 шағынауданы Өтемісұлы көшесіндегі № 11А үйге дейін. Шаңырақ - 1 шағынауданы Өтемісұлы көшесіндегі № 11А үйден Самғау шағынауданы Көкорай көшесіне дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесімен оңтүстік бағытта Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 18А үйге дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 18А үйден батыс бағытта Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 43 – ші үйге дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 43 – ші үйден солтүстік бағытта Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 50 –ші үйге дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 50 –ші үйден батыс бағытта Түркістан шағынауданы Ақсу көшесіне дейін.
№ 9 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім–1 шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52, "№149 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Боралдай өзені мен Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтерек көшесінің қиылысынан Боралдай өзенінің арнасымен солтүстік бағытта Алғабас шағын ауданының Мөңке би көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Мөңке би көшесімен шығыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Бенберин көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Бенберин көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтерек көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтерек көшесімен батыс бағытта Боралдай өзеніне дейін.
№ 10 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлов даңғылы, 228. № 7552 әскери бөлімі
Шекарасы: № 7552 әскери бөлімі.
№ 11 сайлау учаскесі

Границы: от пересечения улицы Аксу микрорайона Туркестан и дома № 50 улицы Кокорай микрорайона Самгау по улице Аксу микрорайона Туркестан в северо – западном направлении до улицы Аубакирова микрорайона Шанырак – 2. По улице Аубакирова микрорайона Шанырак – 2 в восточном направлении до улицы МТФ – 1 микрорайона Айгерим – 1. По улице МТФ – 1 микрорайона Айгерим – 1 до дома № 17Б улицы МТФ – 1 микрорайона Айгерим – 1. От дома № 17Б улицы МТФ – 1 микрорайона Айгерим – 1 в восточном направлении до дома № 55 улицы Жас Казак микрорайона Шанырак – 1. От дома № 55 улицы Жас Казак микрорайона Шанырак – 1 в северном направлении до дома № 65 улицы Когалы микрорайона Шанырак – 1. От дома № 65 улицы Когалы микрорайона Шанырак – 1 в восточном направлении до улицы Ашекеева микрорайона Шанырак – 1. По улице Ашекеева микрорайона Шанырак – 1 в восточном направлении до улицы Утемисова микрорайона Шанырак – 1. По улице Утемисова микрорайона Шанырак – 1 в южном направлении до дома № 21 улицы Утемисова микрорайона Шанырак – 1. От дома № 21 улицы Утемисова микрорайона Шанырак – 1 в восточном направлении до реки Большая Алматинка. По руслу реки Большая Алматинка до дома № 11 улицы Утемисова микрорайона Шанырак – 1. От дома № 11 улицы Утемисова микрорайона Шанырак – 1 до улицы Кокорай микрорайона Самгау. По улице Кокорай микрорайона Самгау в южном направлении до дома № 18А улицы Кокорай микрорайона Самгау. От дома № 18А улицы Кокорай микрорайона Самгау в западном направлении до дома № 43 улицы Кокорай микрорайона Самгау. От дома № 43 улицы Кокорай микрорайона Самгау в северном направлении до дома № 50 улицы Кокорай микрорайона Самгау. От дома № 50 улицы Кокорай микрорайона Самгау в западном направлении до улицы Аксу микрорайона Туркестан.
Избирательный участок № 9
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим–1, улица Бенберина, 52, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №149".
Границы: от пересечения реки Боралдай и улицы Байтерек микрорайона Айгерим-2 по руслу реки Боралдай на север до улицы Монке би микрорайона Алгабас; по улице Монке би микрорайона Алгабас на восток до улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1; по улице Бенберина микрорайона Айгерим-1 на юг до улицы Байтерек микрорайона Айгерим-2; по улице Байтерек микрорайона Айгерим-2 на запад до реки Боралдай.
Избирательный участок № 10 Центр: город Алматы, проспект Рыскулова, 228. Воинская часть № 7552
Границы: воинская часть № 7552
Избирательный участок № 11

Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ шағын ауданы, Шәріпов көшесі, 38, "№154 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рысқұлов даңғылы мен Саин көшесінің қиылысынан Саин көшесімен оңтүстік-батыс бағытта Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен батыс бағытта Момышұлы көшесіне дейін; Момышұлы көшесімен солтүстік бағытта Ақбұлақ шағын ауданының Талдыарал көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданының Талдыарал көшесімен шығыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданының Мұқаев көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданының Мұқаев көшесімен солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен шығыс бағытта Саин көшесіне дейін.
№ 12 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Өжет шағынауданы, Әуезов көшесі, 48. "№ 156 жалпы білім беретін мектеп" КММ
Шекаралары: Өжет шағынауданы Х.Оралтай және Шаған көшелерінің қиылысынан Өжет шағынауданы Шаған көшесі бойымен шығысқа қарай Шарын көшесіне дейін, Шарын көшесі бойымен солтүстікке қарай Шарын көшесі 44-үйге дейін, Шарын көшесі 44-үйден шығысқа қарай Жапсарбаев көшесіне дейін, Жапсарбаев көшесі бойымен оңтүстікке қарай Жиенбаев көшесіне дейін, Жиенбаев көшесі бойымен батысқа қарай Новая көшесі 22А үйге дейін, Новая көшесі 22А үйден оңтүстікке қарай Новая көшесі 19-үйге дейін, Новая көшесі 19-үйден батысқа қарай Х.Оралтай көшесіне дейін, Х.Оралтай көшесі бойымен солтүстікке қарай Шаған көшесіне дейін.
№ 13 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Өжет шағынауданы, Әуезов көшесі, 48. "№ 156 жалпы білім беретін мектеп" КММ
Шекаралары: Өжет шағынауданы Шаған және Х.Оралтай көшелерінің қиылысынан Х.Оралтай көшесі бойымен солтүстікке қарай Х.Оралтай көшесі 147-үйге дейін, 147-үйден батысқа қарай Әуезов көшесіне дейін, Әуезов көшесі бойымен солтүстікке қарай Әуезов көшесі 149-үйге дейін, 149-үйден шығысқа қарай Бекболат көшесіне дейін, Бекболат көшесі бойымен солтүстікке қарай "Птицевод" ПКСТ-ға дейін және оның оңтүстік шекарасы бойымен Есентай өзеніне дейін, Есентай өзені арнасы бойымен оңтүстікке қарай Үкілі Ыбырай көшесіне дейін, Үкілі Ыбырай көшесі бойымен солтүстік-шығысқа қарай Сүмбіле көшесіне дейін, Сүмбіле көшесі бойымен солтүстікке қарай Қожаберген Жырау көшесіне дейін, Қожаберген Жырау көшесі бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Қошқарбаев көшесіне дейін, Қошқарбаев көшесі бойымен оңтүстікке қарай Қожықовтар көшесіне дейін, Қошқарбаев және Қожықовтар көшелерінің қиылысынан батысқа қарай Шарын көшесіне дейін, Шарын көшесі бойымен оңтүстікке қарай Шаған көшесіне дейін, Шаған көшесі бойымен батысқа қарай Х.Оралтай көшесіне дейін.

Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Касыма Шарипова, 38, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №154".
Границы: от пересечения проспекта Рыскулова и улицы Саина по улице Саина на юго-запад до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека на запад до улицы Момышулы; по улице Момышулы на север до улицы Талдыарал микрорайона Акбулак; по улице Талдыарал микрорайона Акбулак на восток до улицы Мукаева микрорайона Акбулак; по улице Мукаева микрорайона Акбулак на север до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова на восток до улицы Саина.
Избирательный участок № 12
Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова,48. КГУ "Общеобразовательная школа № 156"
Границы: от пересечения улиц Х.Оралтая и Шаган микрорайона Ожет по улице Шаган микрорайона Ожет на восток до улицы Шарын микрорайона Ожет, по улице Шарын микрорайона Ожет на север до дома № 44 улицы Шарын микрорайона Ожет, от дома № 44 улицы Шарын микрорайона Ожет на восток до улицы Жапсарбаева микрорайона Ожет, по улице Жапсарбаева микрорайона Ожет на юг до улицы Жиенбаева микрорайона Ожет, по улице Жиенбаева микрорайона Ожет на запад до дома № 22А улицы Новая микрорайона Ожет, от дома № 22А улицы Новая микрорайона Ожет на юг до дома № 19 улицы Новая микрорайона Ожет, от дома № 19 улицы Новая микрорайона Ожет на запад до улицы Х.Оралтая микрорайона Ожет, по улице Х.Оралтая микрорайона Ожет на север до улицы Шаган микрорайона Ожет.
Избирательный участок № 13
Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова,48. КГУ "Общеобразовательная школа № 156"
Границы: от пересечения улиц Шаган и Х.Оралтая микрорайона Ожет на север по улице Х.Оралтая микрорайона Ожет до дома № 147 улицы Х.Оралтая микрорайона Ожет, от дома № 147 улицы Х.Оралтая микрорайона Ожет на запад до улицы Ауэзова микрорайона Ожет, по улице Ауэзова микрорайона Ожет на север до дома № 149 улицы Ауэзова микрорайона Ожет, от дома № 149 улицы Ауэзова микрорайона Ожет на восток до улицы Бекболата микрорайона Ожет, по улице Бекболата микрорайона Ожет на север до ПКСТ "Птицевод" и вдоль южной границы ПКСТ "Птицевод" до реки Есентай, по руслу реки Есентай на юг до улицы Укили Ыбырай микрорайона Ожет, по улице Укили Ыбырай микрорайона Ожет на северо-восток до улицы Сумбиле микрорайона Ожет, по улице Сумбиле микрорайона Ожет на север до улицы Кожаберген Жырау микрорайона Ожет, по улице Кожаберген Жырау микрорайона Ожет на юго-восток до улицы Кошкарбаева микрорайона Ожет, по улице Кошкарбаева микрорайона Ожет на юг до улицы Кожыковых микрорайона Ожет, от пересечения улиц Кошкарбаева и Кожыковых микрорайона Ожет на запад до улицы Шарын. По улице Шарын микрорайона Ожет на юг до улицы Шаган микрорайона Ожет, по улице Шаган на запад до улицы Х.Оралтая микрорайона Ожет.

№ 14 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Томирис шағын ауданы, Центральная көшесі, 128. "№ 205 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Үлкен Алматы каналы мен Томирис шағын ауданындағы № 27/1 үйдің қиылысынан Үлкен Алматы каналының арнасымен солтүстікке қарай Алматы қаласының Боралдай шағын ауданының оңтүстік шекарасына дейін; Боралдай шағын ауданының оңтүстік шекарасымен Жигитовка өзеніне дейін; Жигитовка өзенінің бойымен Томирис шағын ауданы Центральная көшесіндегі № 27/1 үйге дейін.
№ 15 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шапағат шағынауданы, Биянху көшесі, 87. "№ 150 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 245-59-10
Шекарасы: Солтүстік айналым көшесінен (оңтүстік жағы) Дунганская көшесімен солтүстік-батыс бағытта Тереңқара өзеніне дейін; Тереңқара өзені бойымен солтүстік бағытта Уйгурская көшесіне дейін; Уйгурская көшесімен (оңтүстік жағы) солтүстік-шығыс бағытта, әрі қарай шығыс бағытта Солтүстік айналым көшесіне дейін; Солтүстік айналым көшесімен оңтүстік бағытта Дунганская көшесіне дейін.
№ 16 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шапағат шағынауданы, Новая Садовая көшесі, 100А. "№ 151 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 245-63-08
Шекарасы: Солтүстік айналым көшесінен Рысқұлов даңғылымен (солтүстік жағы) оңтүстік-батыс бағытта Шапағат және Самғау шағынаудандарының шекарасына дейін; Шапағат және Самғау шағынаудандарының шекарасынан (шығыс жағы) солтүстік бағытта Тереңқара өзеніне дейін; Тереңқара өзені бойымен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Құдиярбек Шотаманұлы көшесіне дейін; Құдиярбек Шотаманұлы көшесімен (батыс жағы) шығыс бағытта Красноармейская көшесіне дейін; Красноармейская көшесімен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Шоссейная көшесіне дейін; Шоссейная көшесімен Солтүстік айналым көшесіне дейін; Солтүстік айналым көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 17 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу шағынауданы, Көктал көшесі, 1А. "№ 218 жалпы білім беретін мектеп" КММ
Шекаралары: Бурундай тас жолы мен Солтүстік айналма жолының қиылысынан Солтүстік айналма жолы бойымен оңтүстікке қарай 158/1 үйге дейін, 158/1 үйден батысқа қарай Қарасу шағынауданындағы Мостовая көшесіне дейін, Мостовая көшесі бойымен солтүстікке қарай Қарасу шағынауданындағы 40 жылдық Жеңіс көшесіне дейін, 40 жылдық Жеңіс көшесі бойымен батысқа қарай Құсайынұлы көшесіне дейін, Құсайынұлы көшесі бойымен солтүстікке қарай 33А үйге дейін, 33А үйден батысқа қарай Школьная көшесіне дейін, Школьная көшесі бойымен оңтүстік-батысқа қарай Мичурин көшесі 14-үйге дейін, Мичурин көшесі бойымен солтүстікке қарай Бурундай көшесіне дейін.
№ 18 сайлау учаскесі

Избирательный участок № 14 Центр: город Алматы, микрорайон Томирис, улица Центральная, 128. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 205"
Границы: от пересечения Большого Алматинского канала и дома № 27/1 улицы Центральной микрорайона Томирис по руслу Большого Алматинского канала на север до южной границы микрорайона Боралдай города Алматы; по южной границе микрорайона Боралдай до реки Джигитовка; вдоль реки Джигитовка до дома № 27/1 улицы Центральной микрорайона Томирис.
Избирательный участок № 15 Центр: город Алматы, микрорайон Шапагат, улица Биянху, 87. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 150", телефон: 245-59-10
Границы: от улицы Северное кольцо (южная сторона) по улице Дунганская в северо-западном направлении до реки Теренкара; вдоль реки Теренкара в северном направлении до улицы Уйгурская; по улице Уйгурская (южная сторона) в северо-восточном направлении, далее в восточном направлении до улицы Северное кольцо; по улице Северное кольцо в южном направлении до улицы Дунганская.
Избирательный участок № 16 Центр: город Алматы, микрорайон Шапагат, улица Новая Садовая, 100А. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 151", телефон: 245-63-08
Границы: от улицы Северное кольцо по проспекту Рыскулова (северная сторона) в юго-западном направлении до границы между микрорайонами Шапагат и Самгау; от границы микрорайонов Шапагат и Самгау (восточная сторона) в северном направлении до реки Теренкара; вдоль реки Теренкара (восточная сторона) в северном направлении до улицы Құдиярбек Шотаманұлы; по улице Құдиярбек Шотаманұлы (западная сторона) в восточном направлении до улицы Красноармейская; по улице Красноармейская (южная сторона) в восточном направлении до улицы Шоссейная; по улице Шоссейная до улицы Северное кольцо; по улице Северное кольцо (западная сторона) в южном направлении до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 17
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Коктал,1А. КГУ "Общеобразовательная школа № 218"
Границы: от пересечения улиц Бурундайское шоссе и Северное кольцо по Северному кольцу на юг до дома 158/1 улицы Северное кольцо, от дома № 158/1 улицы Северное кольцо на запад до улицы Мостовая микрорайона Карасу, по улице Мостовая микрорайона Карасу на север до улицы 40 лет Победы микрорайона Карасу, по улице 40 лет Победы микрорайона Карасу на запад до улицы Кусаинулы микрорайона Карасу, по улице Кусаинулы микрорайона Карасу на север до дома № 33А улицы Кусаинулы микрорайона Карасу, от дома № 33А улицы Кусаинулы микрорайона Карасу на запад до улицы Школьная микрорайона Карасу, по улице Школьная микрорайона Карасу на юг-запад до дома № 14 улицы Мичурина микрорайона Карасу, по улице Мичурина микрорайона Карасу на север до улицы Бурундайское микрорайона Карасу.
Избирательный участок № 18

Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу шағынауданы, Заводская көшесі, 98. "№ 164 жалпы білім беретін мектеп" КММ
Шекаралары: Солтүстік айналма жолы мен Балпық би көшелерінің қиылысынан батысқа қарай Балпық би көшесі 63-үйге дейін, 63-үйден солтүстікке қарай Баганалы Орда көшесі 113-үйге дейін, 113-үйден солтүстікке қарай Баганалы Орда көшесі бойымен 45-үйге дейін, 45-үйден шығысқа қарай Центральная көшесі 164-үйге дейін, Центральная көшесі бойымен солтүстікке қарай № 164 мектепке дейін, мектептен шығысқа қарай Заводская көшесі 19-үйге дейін, 19-үйден солтүстікке қарай Заводская көшесі 25-үйге дейін, 25-үйден оңтүстік-шығысқа қарай Солтүстік айналма жолына дейін, Солтүстік айналма жолы бойымен оңтүстікке қарай Балпық би көшесіне дейін.
№ 19 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу шағынауданы, Шаяхметов көшесі, 17/8. "№ 179 жалпы білім беретін мектеп" КММ
Шекаралары: қала шекарасы мен Бурундай тас жолының қиылысынан оңтүстікке қарай Мичурин көшесіне дейін, Мичурин көшесі бойымен оңтүстікке қарай 14-үйге дейін, 14-үйден оңтүстікке қарай Школьная көшесіне дейін, Школьная көшесі бойымен солтүстік-шығысқа қарай Құсайынұлы көшесі 33А үйге дейін, Құсайынұлы көшесі бойымен оңтүстікке қарай 83-үй 1-корпусқа дейін, 83/1 үйден батысқа қарай Мичурин көшесі 42-үйге дейін, 42-үйден батысқа қарай Баганалы Орда көшесі 21-үйге дейін, 21-үйден батысқа қарай Кастек батыр көшесі бойымен 19-үйге дейін, 19-үйден оңтүстікке қарай Мойылды көшесіне дейін, Мойылды көшесі бойымен батысқа қарай Есентай өзеніне дейін, Есентай өзені бойымен солтүстікке қарай Баганалы көшесі 46-үйге дейін, 46-үйден батысқа қарай қала шекарасына дейін, қала шекарасы бойымен солтүстікке қарай Бурундай тас жолына дейін.
№ 20 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ–2 шағын ауданы, Жанқожа батыр көшесі, 134, "№26 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шаңырақ-2 шағын ауданының Әубәкіров көшесі мен Шаңырақ-2 шағын ауданының Күлтегін көшесінің қиылысынан, Шаңырақ-2 шағын ауданының Күлтегін көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесімен Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесіндегі №16 үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесіндегі №16 үйден шығыс бағытта Қарасу-5 өзеніне дейін; Қарасу-5 өзені арнасымен оңтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы МТФ-1 көшесіндегі №52 үйге дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы МТФ-1 көшесінің №52 үйден батыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Әубәкіров көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Әубәкіров көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Күлтегін көшесіне дейін.

Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Заводская, 98. КГУ "Общеобразовательная школа № 164"
Границы: от пересечения улиц Северное кольцо и Балпык би микрорайона Ожет на запад до дома № 63 улицы Балпык би микрорайона Ожет, от дома № 63 улицы Балпык би микрорайона Ожет на север до дома № 113 улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу, от дома № 113 улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу на север по улице Баганалы Орда микрорайона Карасу до дома № 45 улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу, от дома № 45 улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу на восток до дома №164 улицы Центральная микрорайона Карасу, по улице Центральная микрорайона Карасу на север до общеобразовательной школы № 164, от общеобразовательной школы № 164 на восток до дома № 19 улицы Заводская микрорайона Карасу, от дома № 19 улицы Заводская микрорайона Карасу на север до дома № 25 улицы Заводская микрорайона Карасу, от дома № 25 улицы Заводская микрорайона Карасу на юго-восток до улицы Северное кольцо, по улице Северное кольцо на юг до улицы Балпык би микрорайона Ожет.
Избирательный участок № 19
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Шаяхметова,17/8. КГУ "Общеобразовательная школа № 179"
Границы: от пересечения границы города и улицы Бурундайское шоссе на юг до улицы Мичурина микрорайона Карасу, по улице Мичурина микрорайона Карасу на юг до дома № 14 улицы Мичурина микрорайона Карасу, от дома № 14 улицы Мичурина микрорайона Карасу на юг до улицы Школьная, по улице Школьная микрорайона Карасу на северо-восток до дома № 33А улицы Кусаинулы микрорайона Карасу, по улице Кусаинулы микрорайона Карасу на юг до дома № 83 корпус 1 улицы Кусаинулы микрорайона Карасу, от дом № 83 корпус 1 улицы Кусаинулы микрорайона Карасу на запад до дома №42 улицы Мичурина микрорайона Карасу, от дома № 42 улицы Мичурина микрорайона Карасу на запад до дома № 21 улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу, от дома № 21 улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу на запад по улице Кастек батыра микрорайона Карасу до дома № 19 улицы Кастек батыра микрорайона Карасу, от дома № 19 улиц Кастек батыра микрорайона Карасу на юг до улицы Мойылды микрорайона Карасу, по улице Мойылды микрорайона Карасу на запад до реки Есентай, по руслу реки Есентай на север до дома № 46 улицы Баганалы микрорайона Карасу, от дома № 46 улицы Баганалы микрорайона Карасу на запад до границы города, по границе города на север до улицы Бурундайское шоссе.
Избирательный участок № 20
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак–2, улица Жанкожа батыра, 134, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №26".
Границы: от пересечения улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2 и улицы Култегина микрорайона Шанырак-2, по улице Култегина микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2; по улице Рахимова микрорайона Шанырак-2 до дома №16 улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2; от дома №16 улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2 на восток до реки Карасу-5; по руслу реки Карасу-5 на юг до дома №52 улицы МТФ-1 микрорайона Айгерим-1; от дома №52 улицы МТФ-1 микрорайона Айгерим-2 на запад до улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2; по улице Аубакирова микрорайона Шанырак-2 на север до улицы Култегина микрорайона Шанырак-2.

№ 21 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 шағынауданы, Өтемісұлы көшесі, 109, "№ 169 мектеп-лицейі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы: Қарасу-5 өзені мен Шаңырақ-2 шағынауданындағы № 58 үйдің қиылысынан шығыс бағытта Шаңырақ-1 шағынауданындағы Орбұлақ көшесіне дейін, Шаңырақ-1 шағынауданындағы Орбұлақ көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-1 шағынауданындағы Орбұлақ көшесіндегі № 52-ші үйге дейін, Шаңырақ-1 шағынауданындағы Орбұлақ көшесіндегі № 52-ші үйден шығыс бағытта Шаңырақ-1 шағынауданындағы Өтемісұлы көшесіне дейін, Шаңырақ-1 шағынауданындағы Өтемісұлы көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-1 шағынауданындағы Өтемісұлы көшесіндегі № 175-ші үйге дейін, Шаңырақ-1 шағынауданындағы Өтемісұлы көшесіндегі № 175-ші үйден шығыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзені арнасымен оңтүстік бағытта Шаңырақ-1 шағынауданындағы Есентай көшесіндегі № 60-шы үйге дейін, Шаңырақ-1 шағынауданындағы Есентай көшесіндегі № 60-шы үйден түзу батыс бағытта Шаңырақ-1 шағынауданындағы Алпамыс көшесіне дейін, Шаңырақ-1 шағынауданындағы Алпамыс көшесіндегі № 80-ші үйден солтүстік бағытта Шаңырақ-1 шағынауданындағы Алпамыс көшесіндегі № 91-ші үйге дейін, Шаңырақ-1 шағынауданындағы Алпамыс көшесіндегі № 91-ші үйден батыс бағытта Шаңырақ-2 шағынауданындағы Ысқақов көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданындағы Ысқақов көшесімен солтүстік бағытта Қарасу-5 өзеніне дейін, Қарасу-5 өзені арнасымен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағынауданындағы № 58-ші үйге дейін.
№ 23 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ұлжан – 1 шағын ауданы, Жалайыр көшесі, 48, "№152 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үлкен Алматы каналы мен Үлкен Алматы өзенінің қиылысынан оңтүстік-шығыс бағытта Ащыбұлақ өзеніне дейін; Ащыбұлақ өзені бойымен оңтүстік бағытта Ұлжан-1 шағын ауданы Күреңқұлақ көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданы Күреңқұлақ көшесімен батыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзені арнасымен солтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін.
№ 24 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы Дархан шағынауданы, Алтай көшесі, 24/1. "№ 25 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, телефон: 385-36-92
Шекарасы: батыс шекара Үлкен Алматы каналынан Үлкен Алматы өзені бойымен солтүстік бағытта Сабатаев көшесіне дейін; Сабатаев көшесімен Қаракөз көшесіне дейін; Қаракөз көшесімен шығыс бағытта Ащыбұлақ өзеніне дейін; Ащыбұлақ өзені бойымен оңтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналы бойымен оңтүстік шекара батыс бағытта Үлкен Алматы өзенінің қиылысына дейін.

Избирательный участок № 21 Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица Отемисулы, 109, Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 169"
Границы: от пересечения реки Карасу-5 и дома № 58 микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Орбулак микрорайона Шанырак-1, по улице Орбулак микрорайона Шанырак-1 на север до дома № 52 улицы Орбулак микрорайона Шанырак-1, от дома № 52 улицы Орбулак микрорайона Шанырак-1 на восток до улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1, по улице Отемисулы микрорайона Шанырак-1 на юг до дома № 175 улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1, от дома № 175 микрорайона Отемисулы микрорайона Шанырак-1 на восток до реки Большая Алматинка, по руслу реки Большая Алматинка на юг до дома № 60 улицы Есентай микрорайона Шанырак-1, от дома № 60 улицы Есентай микрорайона Шанырак-1 по прямой на запад до улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1, от дома № 80 улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1 на север до дома № 91 улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1, от дома № 91 улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1на запад до улицы Искакова микрорайона Шанырак-2, по улице Искакова микрорайона Шанырак-2 на север до реки Карасу-5, по руслу реки Карасу-5 на север до дома № 58 микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 23
Центр: город Алматы, микрорайон Улжан–1, улица Жалайыр, 48, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №152".
Границы: от пересечения Большого Алматинского канала и реки Большая Алматинка на юго-восток до реки Ашыбулак; по реке Ашыбулак на юг до улицы Куренкулак микрорайона Улжан-1; по улице Куренкулак микрорайона Улжан-1 на запад до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на север до Большого Алматинского канала.
Избирательный участок: № 24 Центр: город Алматы, микрорайон Дархан, улица Алтай, 24/1. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 25", телефон:385-36-92
Границы: западная граница от Большого Алматинского канала вдоль реки Большая Алматинка в северном направлении до улицы Сабатаева; по улице Сабатаева до улицы Каракоз; по улице Каракоз в восточном направлении до реки Ащыбулак; по руслу реки Ащыбулак в южном направлении до Большого Алматинского канала; вдоль Большого Алматинского канала южная граница в западном направлении до пересечения с рекой Большая Алматинка.

№ 25 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шапағат шағынауданы, Новая Садовая көшесі, 100А. "№ 151 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 245-63-09
Шекарасы: Красноармейская көшесінен Тереңқара өзені бойымен солтүстік бағытта Дунганская көшесіне дейін; Дунганская көшесімен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Солтүстік айналым көшесіне дейін; Солтүстік айналым көшесімен оңтүстік бағытта Шоссейная көшесіне дейін; Шоссейная көшесімен батыс бағытта Красноармейская көшесіне дейін; Красноармейская көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Тереңқара өзеніне дейін.
№ 26 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 222 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сағи Әшімов көшесі, 210.
Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Қаскелең көшесімен шығыс бағытта (солтүстік жағы) Карпатская көшесіне дейін; Карпатская көшесімен (батыс жағы) солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен (солтүстік жағы) шығыс бағытта Сағи Әшімов көшесіне дейін; Сағи Әшімов көшесімен Нәби көшесіне дейін; Нәби көшесімен № 239 үйден батыс бағытта Байтенов Ноян және Майкопская көшесіндегі № 46/1 үйдің қиылысына дейін, әрі қарай оңтүстік бағытта Әбдірашұлы көшесіне дейін; Әбдірашұлы көшесімен Рысқұлов данғылының қиылысына дейін; Рысқұлов даңғылымен Қаскелең көшесінің қиылысына дейін.
№ 27 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ шағын ауданы, Шәріпов көшесі, 38, "№154 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Боралдай өзені мен Ақбұлақ шағын ауданы Еспаев көшесінің қиылысынан шығыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Еспаев көшесімен Ақбұлақ шағын ауданы Шәріпов көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Шәріпов көшесімен солтүстік-шығыс Ақбұлақ шағын ауданы Шәріпов көшесі №123 үйге дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Шәріпов көшесі №123 үйден шығыс бағытта Саин көшесіне дейін; Саин көшесімен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен батыс бағытта Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзені арнасымен солтүстік бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Еспаев көшесіне дейін.
№ 28 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағын ауданы, 1/65, "№182 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зерделі шағын ауданының №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/19, 1/20, 1/23, 1/27, 1/30, 1/33, 1/34, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/45, 1/46, 1/47, 1/48, 1/49, 1/50, 1/51, 1/52, 1/53, 1/54 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 29 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағынауданы, Аққайнар көшесі, 3. "№ 204 жалпы білім беретін мектеп" КММ
Шекаралары: Көкқайнар шағынауданы Заречная көшесі 4Б үйден Жигитовка өзені бойымен оңтүстікке қарай Жылысай көшесіне дейін, Жылысай көшесі бойымен батысқа қарай Мөңке би көшесіне дейін, Мөңке би көшесі бойымен батысқа қарай Боралдай өзеніне дейін, Боралдай өзені бойымен солтүстікке қарай Басаркобыз көшесі 35-үйге дейін, 35-үйден оңтүстік-шығысқа қарай Татулық көшесіне дейін, Татулық көшесі бойымен оңтүстікке қарай 30-үйге дейін, 30-үйден оңтүстік-шығысқа қарай Заречная көшесі 4Б үйге дейін.

Избирательный участок № 25 Центр: город Алматы, микрорайон Шапагат, улица Новая Садовая, 100А. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 151", телефон: 245-63-09
Границы: от улицы Красноармейская вдоль реки Теренкара в северном направлении до улицы Дунганская; по улице Дунганская (южная сторона) в восточном направлении до улицы Северное кольцо; по улице Северное кольцо в южном направлении до улицы Шоссейная, по улице Шоссейная в западном направлении до улицы Красноармейская; по улице Красноармейская в западном направлении (северная сторона) до реки Теренкара.
Избирательный участок № 26
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №222", улица Саги Ашимова, 210.
Границы: от проспекта Рыскулова по улице Каскеленская в восточном направлении (северная сторона) до улицы Карпатская; по улице Карпатская (западная сторона) в северном направлении до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова (северная сторона) в восточном направлении до улицы Сағи Әшімов; по улице Сағи Әшімов до улицы Наби; по улице Наби от дома № 239 в западном направлении до пересечения с улицей Байтенова Нояна и дома № 46/1 улицы Майкопская, далее в южном направлении до улицы Абдрашулы; по улице Абдрашулы до пересечения с проспектом Рыскулова; по проспекту Рыскулова до пересечения с улицей Каскеленская.
Избирательный участок № 27
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Касыма Шарипова, 38, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №154".
Границы: от пересечения реки Боралдай и улицы Еспаева микрорайона Акбулак на восток по улице Еспаева микрорайона Акбулак до улицы Шарипова микрорайона Акбулак; по улице Шарипова микрорайона Акбулак на северо-восток до дома №123 улицы Шарипова микрорайона Акбулак; от дома №123 улицы Шарипова микрорайона Акбулак на восток до улицы Саина; по улице Саина на юг до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова на запад до реки Боралдай; по руслу реки Боралдай на север до улицы Еспаева микрорайона Акбулак.
Избирательный участок № 28
Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 1/65, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №182".
Границы: микрорайон Зердели многоэтажные жилые дома №1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 1/13, 1/14, 1/15, 1/19, 1/20, 1/23, 1/27, 1/30, 1/33, 1/34, 1/36, 1/37, 1/38, 1/39, 1/45, 1/46, 1/47, 1/48, 1/49, 1/50, 1/51, 1/52, 1/53, 1/54.
Избирательный участок № 29
Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар,3. КГУ "Общеобразовательная школа №204"
Границы: от дома № 4Б улицы Заречная микрорайона Кок-кайнар по руслу реки Джигитовка на юг до улицы Жылысай микрорайона Шанырак-2, по улице Жылысай микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Монке би, по улице Монке би на запад до реки Боралдай, по руслу реки Боралдай на север до дома № 35 улицы Басаркобыз микрорайона Кок-кайнар, от дома № 35 улицы Басаркобыз микрорайона Кок-кайнар на юго-восток до улицы Татулык микрорайона Кок-кайнар, по улице Татулык микрорайона Кок-кайнар на юг до дома № 30 улицы Татулык микрорайона Кок-кайнар, от дома № 30 улицы Татулык микрорайона Кок-кайнар на юго-восток до дома № 4 Б улицы Заречная микрорайона Кок-кайнар

№ 30 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 шағын ауданы, Өтемісұлы көшесі, 109. "№ 169 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Үлкен Алматы каналынан Үлкен Алматы өзенінің арнасы бойымен оңтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданындағы Өтемісұлы көшесіндегі № 124/2 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданындағы Өтемісұлы көшесіндегі № 124/2 үйден батысқа қарай Шаңырақ-1 шағын ауданындағы Орбұлақ көшесіндегі № 45А үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Орбұлақ көшесімен солтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Орбұлақ көшесіндегі № 23 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Орбұлақ көшесіндегі № 23 үйден батысқа қарай габионға дейін; габионнан солтүстікке қарай Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналынан шығысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін.
№ 31 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 217 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Зеленая көшесі, 51Г үй.
Шекарасы: Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 57 - ші үйден оңтүстік бағытта Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 43 – ші үйге дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 43 –ші үйден Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 18А үйге дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 18А үйден солтүстік - шығыс бағытта Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 34 –ші үйге дейін. Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 34 – ші үйден шығыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін. Үлкен Алматы өзенінің арнасымен солтүстік бағытта Самғау шағынауданы Аршалы көшесіндегі № 60/8 – ші үйге дейін. Самғау шағынауданы Аршалы көшесіндегі № 60/8 –ші үйден оңтүстік - шығыс бағытта Тереңқара өзеніне дейін. Тереңқара өзенінің арнасымен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін. Рысқұлов даңғылымен батыс бағытта Рысқұлов даңғылы № 103 –ші үйіне дейін. Рысқұлов даңғылы № 103 –ші үйден Самғау шағынауданы Көкорай көшесіндегі № 57 - ші үйге дейін.
№ 32 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім–1 шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52/1, "№171 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Әйгерім-2 шағын ауданы Жаңа ғасыр көшесі мен Әйгерім-2 шағын ауданы Бәйтенов көшесінің қиылысынан Әйгерім-2 шағын ауданы Жаңа ғасыр көшесімен шығыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы Бенберин көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Бенберин көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы Майлин көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Майлин көшесімен солтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы Молдағұлова көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Молдағұлова көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы Назар көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Назар көшесімен батыс бағытта Әйгерім-2 шағын ауданы Мамытов көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданы Мамытов көшесімен солтүстік бағытта Әйгерім-2 шағын ауданы Үркер көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданы Үркер көшесімен батыс бағытта Әйгерім-2 шағын ауданы Бәйтенов көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданы Бәйтенов көшесімен солтүстік бағытта Әйгерім-2 шағын ауданы Жаңа ғасыр көшесіне дейін.
№ 33 сайлау учаскесі

Избирательный участок № 30 Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица Отемисулы, 109. Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 169"
Границы: от Большого Алматинского канала по руслу реки Большая Алматинка на юг до дома № 124/2 улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1; от дома № 124/2 улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1 на запад до дома № 45А улицы Орбулак микрорайона Шанырак-1; по улице Орбулак микрорайона Шанырак-1 на север до дома № 23 улицы Орбулак микрорайона Шанырак-1; от дома № 23 улицы Орбулак микрорайона Шанырак-1 на запад до габиона; по габиону на север до Большого Алматинского канала; по Большому Алматинскому каналу на восток до реки Большая Алматинка.
Избирательный участок № 31
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 217", улица Зеленая, дом 51Г.
Границы: от дома № 57 улицы Кокорай микрорайона Самгау в южном направлении до дома № 43 улицы Кокорай микрорайона Самгау. От дома № 43 улицы Кокорай микрорайона Самгау до дома № 18А улицы Кокорай микрорайона Самгау. От дома № 18А улицы Кокорай микрорайона Самгау в северо – восточном направлении до дома № 34 улицы Кокорай микрорайона Самгау. От дома № 34 улицы Кокорай микрорайона Самгау в восточном направлении до реки Большая Алматинка. По руслу реки Большая Алматинка в северном направлении до дома № 60/8 улицы Аршалы микрорайона Самгау. От дома № 60/8 улицы Аршалы микрорайона Самгау в юго – восточном направлении до реки Теренкара. По руслу реки Теренкара в южном направлении до проспекта Рыскулова. По проспекту Рыскулова в западном направлении до дома № 103 проспекта Рыскулова. От дома № 103 проспекта Рыскулова до дома № 57 улицы Кокорай микрорайона Самгау.
Избирательный участок № 32
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим–1, улица Бенберина, 52/1, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №171".
Границы: от пересечения улицы Жана гасыр микрорайона Айгерим-2 и улицы Байтенева микрорайона Айгерим-2 по улице Жана гасыр микрорайона Айгерим-2 на восток до улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1; по улице Бенберина микрорайона Айгерим-1 на юг до улицы Майлина микрорайона Айгерим-1; по улице Майлина микрорайона Айгерим-1 на север до улицы Молдагуловой микрорайона Айгерим-1; по улице Молдагуловой микрорайона Айгерим-1 на юг до улицы Назар микрорайона Айгерим-1; по улице Назар микрорайона Айгерим-1 на запад до улицы Мамытова микрорайона Айгерим-2; по улице Мамытова микрорайона Айгерим-2 на север до улицы Уркер микрорайона Айгерим-2; по улице Уркер микрорайона Айгерим-2 на запад до улицы Байтенева микрорайона Айгерим-2; по улице Байтенева микрорайона Айгерим-2 на север до улицы Жана гасыр микрорайона Айгерим-2.
Избирательный участок № 33

Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ–2 шағын ауданы, Жанқожа батыр көшесі, 134, "№26 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Джигитовка өзені мен Шаңырақ-2 шағын ауданы Балдырған көшесінің қиылысынан шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Балдырған көшесімен Шаңырақ-2 шағын ауданы Жалаңтөс Баhадүр көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жалаңтөс Баhадүр көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Жалаңтөс Баhадүр көшесі №70 үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жалаңтөс Баhадүр көшесі №70 үйден шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Рахымов көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Рахымов көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Сарыжаз көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Сарыжаз көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Жанқожа батыр көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жанқожа батыр көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Жарқынбаев көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жарқынбаев көшесімен батыс бағытта Джигитовка өзеніне дейін; Джигитовка өзені арнасымен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Балдырған көшесіне дейін.
№ 34 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-2 шағынауданы, Жанқожа батыр көшесі, 193А, "№ 22 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
Шекарасы:Үлкен Алматы каналы мен Қарасу-5 өзенінің қиылысынан оңтүстік бағытта Қарасу өзенінің арнасымен Шаңырақ-2 шағынауданының Кеңжайлау көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Кеңжайлау көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Рахымов көшесіне дейін, Рахымов көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Тойшыбек батыр көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Тойшыбек батыр көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Аристов көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Аристов көшесімен батыс бағытта Джигитовка өзеніне дейін, Джигитовка өзенінің арнасымен солтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін, Үлкен Алматы каналының арнасымен шығыс бағытта Қарасу-5 өзеніне дейін.
№ 35 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Өжет шағынауданы, Әуезов көшесі, 48, "№ 156 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы: қала шекарасы мен Өжет шағынауданының Әуезов көшесіндегі № 126-шы үймен қиылысынан оңтүстік бағытта Әуезов көшесімен Өжет шағынауданының Сәдуақасов көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Сәдуақасов көшесімен шығыс бағытта Өжет шағынауданының Х.Оралтай көшесіне дейін, Өжет шағынауданының Х.Оралтай көшесімен оңтүстік бағытта Өжет шағынауданының Х.Оралтай көшесіндегі № 11-ші үйге дейін, Өжет шағынауданының Х.Оралтай көшесіндегі № 11-ші үйден батыс бағытта Өжет шағынауданындағы Тереңқара өзеніне дейін, Тереңқара өзенінің арнасымен солтүстік бағытта қала шекарасы мен Өжет шағынауданының Әуезов көшесіндегі № 126-шы үйдің қиылысына дейін.
№ 36 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак–2, улица Жанкожа батыра, 134, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №26".
Границы: от пересечения реки Джигитовка и улицы Балдырган микрорайона Шанырак-2 на восток по улице Балдырган микрорайона Шанырак-2 до улицы Жалантос Бахадура микрорайона Шанырак-2; по улице Жалантос Бахадура микрорайона Шанырак-2 на север до дома №70 улицы Жалантос Бахадура микрорайона Шанырак-2; от дома №70 улицы Жалантос Бахадура микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2; по улице Рахимова микрорайона Шанырак-2 на юг до улицы Сарыжаз микрорайона Шанырак-2; по улице Сарыжаз микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Жанкожа батыра микрорайона Шанырак-2; по улице Жанкожа батыра микрорайона Шанырак-2 на юг до улицы Жаркынбаева микрорайона Шанырак-2; по улице Жаркынбаева микрорайона Шанырак-2 на запад до реки Джигитовка; по руслу реки Джигитовка на север до улицы Балдырган микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 34 Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица Жанкожа батыра, 193А, Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 22"
Границы:от пересечения Большого Алматинского канала и реки Карасу-5 на юг по руслу реки Карасу до улицы Кенжайлау микрорайона Шанырак-2, по улице Кенжайлау микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2, по Рахимова на юг до улицы Тойшыбек батыра микрорайона Шанырак-2, по улице Тойшыбек батыра микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Аристова микрорайона Шанырак-2, по улице Аристова микрорайона Шанырак-2 на запад до реки Джигитовка, по руслу реки Джигитовка на север до Большого Алматинского канала, по руслу Большого Алматинского канала на восток до реки Карасу-5.
Избирательный участок № 35 Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова, 48, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 156"
Границы: от пересечения границы города и дома № 126 улицы Ауэзова микрорайона Ожет на юг по улице Ауэзова до улицы Садвакасова микрорайона Ожет, по улице Садвакасова микрорайона Ожет на восток до улицы Хасен Оралтая микрорайона Ожет, по улице Хасен Оралтая микрорайона Ожет на юг до дома № 11 улицы Хасен Оралтая микрорайона Ожет, от дома № 11 улицы Хасен Оралтая микрорайона Ожет на запад до реки Теренкара микрорайона Ожет, по руслу реки Теренкара на север до пересечения границы города и дома № 126 улицы Ауэзова микрорайона Ожет.
Избирательный участок № 36

Орталығы: Алматы қаласы, Ақкент шағын ауданы, 19, "№181 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақкент шағын ауданының №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 37 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Акбұлақ шағынауданы, Суаткөл көшесі,41, "№ 178 мамандандырылған лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Райымбек даңғылы мен Момышұлы көшесінің қиылысынан Райымбек даңғылымен солтүстік бағытта Акбұлақ шағынауданы Батталова көшесіне дейін. Акбұлақ шағынауданы Батталова көшесімен батыс бағытта Акбұлақ шағынауданы Суаткөл көшесіне дейін. Акбұлақ шағынауданы Суаткөл көшесімен солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін. Рысқұлов даңғылымен шығыс бағытта Момышұлы көшесіне дейін. Момышұлы көшесімен оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін.
№ 482 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 шағын ауданы, Өтемісұлы көшесі, 73. "Олимпиада резервінің республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі" РМК
Шекарасы: Шаңырақ-2 шағын ауданының Ысқақов көшесі мен Шаңырақ-2 шағын ауданының Сарыжаз көшесінің қиылысынан шығысқа қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Ақын Сара көшесіне дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Ақын Сара көшесімен шығысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Өтемісұлы көшесіндегі № 2Б үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Өтемісұлы көшесімен солтүстікке қарай Шаңырақ-1 шағын ауданының Өтемісұлы көшесіндегі № 33 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Өтемісұлы көшесіндегі № 33 үйден батысқа қарай Қарасу-5 өзеніне дейін; Қарасу-5 өзенінен габион бойымен солтүстікке қарай Шаңырақ-2 шағын ауданының Сарыжаз көшесі мен Шаңырақ-2 шағын ауданының Ысқақов көшесінің қиылысына дейін.
№ 483 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ұлжан-1 шағын ауданы, Жалайыр көшесі, 34. "№ 23 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: Ашыбұлақ өзені мен Үлкен Алматы каналының қиылысынан шығысқа қарай Үлкен Алматы каналы арқылы Тереңқара өзеніне дейін; Тереңқара өзенінің арнасымен оңтүстікке қарай Самғау шағын ауданымен солтүстік шекараға дейін; Самғау шағын ауданының солтүстік шекарасымен Ашыбұлақ өзеніне дейін; Ашыбұлақ өзенінің арнасымен солтүстікке қарай Үлкен Алматы каналына дейін.
№ 484 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ шағынауданы, Шуланов көшесі, 159. "Алматы қаласының орталық мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 398-86-75
Шекарасы: солтүстік шекара Бауыржан Момышұлы көшесі және Рысқұлов даңғылынан Рысқұлов даңғылымен шығыс бағытта Мұқаев көшесіне дейін; Мұқаев көшесімен № 22 үйге дейін; № 22 үйден оңтүстік-батыс бағытта Шуланов көшесіндегі № 34А үйге дейін, әрі қарай Бауыржан Момышұлы көшесінің қиылысына дейін; батыс шекара Бауыржан Момышұлы көшесімен солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін.

Центр: город Алматы, микрорайон Аккент, 19, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №181".
Границы: микрорайон Аккент многоэтажные жилые дома №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Избирательный участок № 37 Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Суатколь, 41, Коммунальное государственное учреждение "Специализированный лицей № 178"
Границы: от пересечения улицы Момышулы и проспекта Райымбека по проспекту Райымбека в северном направлении до улицы Батталовой микрорайона Акбулак. По улице Батталовой микрорайона Акбулак в западном направлении до улицы Суатколь микрорайона Акбулак. По улице Суатколь микрорайона Акбулак в северном направлении до проспекта Рыскулова. По проспекту Рыскулова в восточном направлении до улицы Момышулы. По улице Момышулы в южном направлении до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 482 Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица Отемисулы, 73. РГП "Республиканская специализированная школа-интернат-колледж олимпийского резерва"
Границы: от пересечения улицы Искакова микрорайона Шанырак-2 и улицы Сарыжаз микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Акын Сара микрорайона Шанырак-1; по улице Акын Сара микрорайона Шанырак-1 на восток до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на юг до дома № 2Б улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1; по улице Отемисулы микрорайона Шанырак-1 на север до дома № 33 улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1; от дома № 33 улицы Отемисулы микрорайона Шанырак-1 на запад до озера Карасу-5; от озера Карасу-5 по габиону на север до пересечения улицы Сарыжаз микрорайона Шанырак-2 и улицы Искакова микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 483 Центр: город Алматы, микрорайон Улжан-1, улица Жалайыр, 34. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 23"
Границы: от пересечения реки Ащыбулак и Большого Алматинского канала на восток по Большому Алматинскому каналу до реки Теренкара; по руслу на реки Теренкара на юг до северной границы с микрорайоном Самгау; по северной границе микрорайона Самгау до реки Ашыбулак; по руслу реки Ашыбулак на север до Большого Алматинского канала.
Избирательный участок № 484 Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Чуланова, 159. Государственное коммунальное предприятие "Центральный государственный архив города Алматы", телефон: 398-86-75
Границы: северная граница от улицы Бауыржана Момышулы и проспекта Рыскулова по проспекту Рыскулова в восточном направлении до улицы Мукаева; по улице Мукаева до дома № 22; от дома № 22 в юго-западном направлении до дома № 34А улицы Чуланова, далее до пересечения с улицей Бауыржана Момышулы; западная граница по улице Бауыржана Момышулы в северном направлении до проспекта Рыскулова.

№ 485 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас шағынауданы, Алдияр көшесі, 16, "№ 185 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Алғабас шағынауданы Алдияр көшесі және Теректі шағынауданы Таусоғар көшесінің қиылысынан Алғабас шағынауданы Алдияр көшесімен шығыс бағытта Алғабас шағынауданы Оңғарсынова көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Оңғарсынова көшесімен оңтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Оңғарсынова көшесіндегі №189/1 - ші үйге дейін. Алғабас шағынауданы Оңғарсынова көшесіндегі № 189/1 – ші үйден батыс бағытта Теректі шағынауданы Орталық көшесіне дейін. Теректі шағынауданы Орталық көшесімен солтүстік - батыс бағытта Теректі шағынауданы Шарайна көшесіне дейін. Теректі шағынауданы Шарайна көшесімен солтүстік - шығыс бағытта Теректі шағынауданы Таусоғар көшесіне дейін. Теректі шағынауданы Таусоғар көшесімен солтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Алдияр көшесіне дейін.
№ 486 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Теректі шағын ауданы, Ақтілек көшесі, 10. "№ 184 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Теректі шағын ауданының Мұратбеков көшесі мен Алматы қаласының батыс шекарасының қиылысынан Теректі шағын ауданының Мұратбеков көшесімен шығысқа қарай Теректі шағын ауданының Орталық көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Орталық көшесімен оңтүстікке қарай Теректі шағын ауданының Шарайна көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Шарайна көшесімен Теректі шағын ауданының Таусоғар көшесіне дейін; Таусоғар көшесімен солтүстікке қарай Алғабас шағын ауданының Бойтұмар көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Бойтұмар көшесімен шығысқа Алғабас шағын ауданының Сәмен батыр көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Сәмен батыр көшесімен солтүстікке қарай Алғабас шағын ауданының Жағалтай көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданының Жағалтай көшесімен солтүстік-батысқа қарай қала шекарасына дейін; Алматы қаласының шекарасымен батысқа қарай Теректі шағын ауданының Мұратбеков көшесіне дейін.
№ 487 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Мәдениет шағын ауданы, Сүлейменов көшесі, 15, "№196 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үлкен Алматы каналы мен Мәдениет шағын ауданы Нұржауған көшесінің қиылысынан Мәдениет шағын ауданы Нұржауған көшесімен солтүстік бағытта Мәдениет шағын ауданы Шоған Абыз көшесіне дейін; Мәдениет шағын ауданы Шоған Абыз көшесімен шығыс бағытта Саин көшесіне дейін; Саин көшесімен оңтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналы арнасымен батыс бағытта Мәдениет шағын ауданы Нұржауған көшесіне дейін.

Избирательный участок № 485 Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Алдияра, 16, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 185"
Границы: от пересечения улицы Алдияра микрорайона Алгабас и улицы Таусогар микрорайона Теректы по улицы Алдияра микрорайона Алгабас в восточном направлении до улицы Онгарсыновой микрорайона Алгабас. По улице Онгарсыновой микрорайона Алгабас в южном направлении до дома № 189/1 улицы Онгарсыновой микрорайона Алгабас. От дома № 189/1 улицы Онгарсыновой микрорайона Алгабас в западном направлении до улицы Орталык микрорайона Теректы. По улице Орталык микрорайона Теректы в северо – западном направлении до улицы Шарайна микрорайона Теректы. По улице Шарайна микрорайона Теректы в северо – восточном направлении до улицы Таусогар микрорайона Теректы. По улице Таусогар микрорайона Теректы в северном направлении до улицы Алдияра микрорайона Алгабас.
Избирательный участок № 486 Центр: город Алматы, микрорайон Теректи, улица Актилек, 10. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 184"
Границы: от пересечения улицы Муратбекова микрорайона Теректи и западной границы города Алматы по улице Муратбекова микрорайона Теректи на восток до улицы Орталык микрорайона Теректи; по улице Орталык микрорайона Теректи на юг до улицы Шарайна микрорайона Теректи; по улице Шарайна микрорайона Теректи до улицы Таусогар микрорайона Теректи; по улице Таусогар на север до улицы Бойтумар микрорайона Алгабас; по улице Бойтумар микрорайона Алгабас на восток до улицы Самен батыра микрорайона Алгабас; по улице Самен батыра микрорайона Алгабас на север до улицы Жагалтай микрорайона Алгабас; по улице Жагалтай микрорайона Алгабас на северо-запад до границы города; по границе города Алматы на запад до улицы Муратбекова микрорайона Теректи.
Избирательный участок № 487
Центр: город Алматы, микрорайон Мадениет, улица Сулейменова, 15, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №196".
Границы: от пересечения Большого Алматинского канала и улицы Нуржауган микрорайона Мадениет по улице Нуржауган микрорайона Мадениет на север до улицы Шогана Абыза микрорайона Мадениет; по улице Шогана Абыза микрорайона Мадениет на восток до улицы Саина; по улице Саина на юг до Большого Алматинского канала; по руслу Большого Алматинского канала на запад до улицы Нуржауган микрорайона Мадениет.

№ 488 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Боралдай шағын ауданы, Саттарова көшесі, 56, "№ 39 мектеп-гимназия" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 360-70-50
Шекарасы: Боралдай шағын ауданының Саттарова көшесінен Боралдай шағын ауданының Жаужүрек көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Алматы қаласы шекарасына дейін; Алматы қаласы шекарасымен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Томирис шағын ауданы солтүстік шекарасына дейін; Томирис шағын ауданы солтүстік шекарасынан батыс бағытта (солтүстік жағы)Үлкен Алматы каналының арнасына дейін; Үлкен Алматы каналы арнасымен,әрі қарай Томирис шағын ауданы Көлсай көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Боралдай шағын ауданының Меруерт көшесіне дейін; Боралдай шағын ауданының Меруерт көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Боралдай шағын ауданының Асанова көшесіне дейін; Боралдай шағын ауданының Асанова көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы), әрі қарай Боралдай шағын ауданының Саттарова көшесімен солтүстік-батыс бағытта (солтүстік-шығыс жағы) Боралдай шағын ауданының Жаужүрек көшесіне дейін.
№ 524 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім–1 шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52, "№149 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Әйгерім-1 шағын ауданы Бенберин көшесі мен Шаңырақ-2 шағын ауданы Жылысай көшесінің қиылысынан шығыс бағытта Джигитовка өзеніне дейін; Джигитовка өзені арнасымен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Әубәкіров көшесі №1/87 үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Әубәкіров көшесі №1/87 үйден шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Әубәкіров көшесі №24 үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Әубәкіров көшесі №24 үйден оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Әубәкіров көшесімен Әйгерім-1 шағын ауданы Азаттық көшесі №51 үйге дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Азаттық көшесі №51 үйден оңтүстік-батыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы Азаттық көшесімен Әйгерім-1 шағын ауданы Набережная көшесі №10 үйге дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Набережная көшесі №10 үйден батыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданы Бенберин көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданы Бенберин көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Жылысай көшесіне дейін.
№ 525 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім–1 шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52/1, "№171 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақбұлақ шағын ауданы Нұрмаханов көшесі мен Ақбұлақ шағын ауданы Серғазин көшесінің қиылысынан Ақбұлақ шағын ауданы Серғазин көшесімен солтүстік бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Жандилдин көшесі №58 үйге дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Жандилдин көшесі №58 үйден Ақбұлақ шағын ауданы Аханов көшесімен шығыс бағытта Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзені арнасымен солтүстік-шығыс бағытта Қарасу-2 өзенімен қиылысқанға дейін; Қарасу-2 өзені бойымен оңтүстік бағытта Саин көшесіне дейін; Саин көшесімен Ақбұлақ шағын ауданы Томанов көшесі №18 үйге дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Томанов көшесі №18 үйден оңтүстік-батыс бағытта Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзені арнасымен солтүстік бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Сүлейменов көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Сүлейменов көшесімен батыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Нұрмаханов көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Нұрмаханов көшесімен батыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Серғазин көшесіне дейін.
№ 526 сайлау учаскесі

Избирательный участок № 488 Центр: город Алматы, микрорайон Боралдай, улица Саттаровой, 56. Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 39", телефон: 360-70-50
Границы: от улицы Саттаровой микрорайона Боралдай по улице Жаужурек микрорайона Боралдай в восточном направлении (южная сторона) до границы города Алматы; по границе города Алматы в южном направлении (западная сторона) до северной границы микрорайона Томирис; по северной границе микрорайона Томирис в западном направлении (северная сторона) до русла Большого Алматинского Канала; по руслу Большого Алматинского Канала, далее по улице Кольсай микрорайона Томирис в северном направлении (восточная сторона) до улицы Меруерт микрорайона Боралдай; по улице Меруерт микрорайона Боралдай в восточном направлении (южная сторона) до улицы Асановой микрорайона Боралдай; по улице Асановой микрорайона Боралдай в северном направлении (восточная сторона), далее по улице Саттаровой микрорайона Боралдай в северо-западном направлении (северо-восточная сторона) до улицы Жаужурек микрорайона Боралдай.
Избирательный участок № 524
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим–1, улица Бенберина, 52, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №149".
Границы: от пересечения улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1 и улицы Жылысай микрорайона Шанырык-2 на восток до реки Джигитовка; по руслу реки Джигитовка на юг до дома №1/87 улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2; от дома №1/87 улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2 на восток до дома №24 улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2; от дома №24 улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2 на юг по улице Аубакирова микрорайона Шанырак-2 до дома №51 улицы Азаттык микрорайона Айгерим-1; от дома №51 улицы Азаттык микрорайона Айгерим-1 на юго-запад по улице Азаттык микрорайона Айгерим-1 до дома №10 улицы Набережная микрорайона Айгерим-1; от дома №10 улицы Набережная микрорайона Айгерим-1 на запад до улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1; по улице Бенберина микрорайона Айгерим-1 на север до улицы Жылысай микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 525
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим–1, улица Бенберина, 52/1, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №171".
Границы: от пересечения улицы Нурмаханова микрорайона Акбулак и улицы Сергазина микрорайона Акбулак по улице Сергазина микрорайона Акбулак на север до дома №58 улицы Жандилдина микрорайона Акбулак; от дома №58 улицы Сергазина микрорайона Акбулак по улице Аканова микрорайона Акбулак на восток до реки Боралдай; по руслу реки Боралдай на северо-восток до пересечения с рекой Карасу-2; по реке Карасу-2 на юг до улицы Саина; по улице Саина до дома №18 улицы Томанова микрорайона Акбулак; от дома №18 улицы Томанова микрорайона Акбулак на юго-запад до реки Боралдай; по руслу реки Боралдай на север до улицы Сулейменова микрорайона Акбулак; по улице Сулейменова микрорайона Акбулак на запад до улицы Нурмаханова микрорайона Акбулак; по улице Нурмаханова микрорайона Акбулак на запад до улицы Сергазина микрорайона Акбулак.
Избирательный участок № 526

Орталығы: "№ 213 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Құрсары көшесі, 37.
Шекарасы: Теректі шағын ауданының Райымбек даңғылынан Сайғақты көшесімен солтүстік-батысқа қарай Теректі шағын ауданының Шынқорған көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Шынқорған көшесімен оңтүстік-шығысқа қарай Теректі шағын ауданының Мәртөк көшесіне дейін; Мәртөк көшесімен солтүстікке қарай Теректі шағын ауданының Ақадыр көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Ақадыр көшесімен дейін солтүстікке қарай Теректі шағын ауданының Орталық көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Орталық көшесімен оңтүстікке қарай Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен шығысқа қарай Теректі шағын ауданындағы Сайғақты көшесіне дейін.
№ 527 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас шағынауданы, Алдияр көшесі, 16. "№ 185 мектеп-гимназия" КММ
Шекаралары: Оңғарсынова және Мөңке би көшелерінің қиылысынан Оңғарсынова көшесі бойымен оңтүстікке қарай 21-үйге дейін, 21-үйден батысқа қарай Шұбартал көшесі бойымен Инабат көшесіне дейін, Инабат көшесі бойымен солтүстікке қарай 58-үйге дейін, 58-үйден батысқа қарай Мұхитдинов көшесіне дейін, Мұхитдинов көшесі бойымен солтүстікке қарай Жаңа Құрылыс кварталы көшесіне дейін, осы көше бойымен солтүстік-шығысқа қарай Оңғарсынова және Мөңке би көшелерінің қиылысына дейін.
№ 528 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 184 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мектеп көшесі, 6 "Б".
Шекарасы: Алғабас шағынауданы Орақты Батыр көшесі және Алғабас шағынауданы Бойтұмар көшесінің қиылысынан Алғабас шағынауданы Бойтұмар көшесімен солтүстік бағытта Теректі шағынауданы Жагалтай көшесіне дейін. Теректі шағынауданы Жагалтай көшесімен батыс бағытта Алғабас шағынауданы Естемесов көшесіндегі № 22/1 - ші үйге дейін. Алғабас шағынауданы Естемесов көшесіндегі № 22/1 - ші үйден Алғабас шағынауданы Естемесов көшесіндегі № 35А үйге дейін. Алғабас шағынауданы Естемесов көшесіндегі № 35А үйден Алғабас шағынауданы Кетбұға көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Кетбұға көшесімен оңтүстік - шығыс бағытта Алғабас шағынауданы Ақниет көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Ақниет көшесімен шығыс бағытта Алғабас шағынауданы Орақты батыр көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Орақты батыр көшесімен оңтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Бойтұмар көшесіне дейін.
№ 529 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ шағын ауданы, Шуланов көшесі, 159, "Алматы қаласының мемлекеттік архиві" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Боралдай өзені мен Ақбұлақ шағын ауданы Жандилдин көшесінің қиылысынан оңтүстік бағытта Боралдай өзенінің арнасымен Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен батыс бағытта Момышұлы көшесіне дейін; Момышұлы көшесімен солтүстік бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Байтереков көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Байтереков көшесімен шығыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Серғазин көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Серғазин көшесімен солтүстік бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Нұрмаханов көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Нұрмаханов көшесімен шығыс бағытта Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзені арнасымен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен батыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Жандилдин көшесіне дейін.
№ 530 сайлау учаскесі

Центр: Коммунальное государственное учерждение "Общеобразовательная школа № 213" Управления образования г.Алматы, улица Курсары, 37.
Границы: от проспекта Райымбека по улице Сайгакты микрорайона Теректи на северо-запад до улицы Шынкорган микрорайона Теректи; по улице Шынкорган микрорайона Теректи на юго-восток до улицы Марток микрорайона Теректи; по улице Марток на север до улицы Акадыр микрорайона Теректи; по улице Акадыр микрорайона Теректи на север до улицы Орталык микрорайона Теректи; по улице Орталык микрорайона Теректи на юг до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека на восток до улицы Сайгакты микрорайона Теректи.
Избирательный участок № 527
Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Алдияра,16. КГУ "Школа-гимназия № 185".
Границы: от пересечения улиц Онгарсыновой микрорайона Алгабас и Монке би по улице Онгарсыновой микрорайона Алгабас на юг до дома № 21 улицы Онгарсыновой микрорайона Алгабас, от дома № 21 улицы Онгарсыновой микрорайона Алгабас на запад по улице Шубартал микрорайона Алгабас до улицы Инабат микрорайона Алгабас, по улице Инабат микрорайона Алгабас на север до дома № 58 улицы Инабат микрорайона Алгабас. От дома № 58 улицы Инабат микрорайона Алгабас на запад до улицы Мухитдинова микрорайона Алгабас, по улице Мухитдинова микрорайона Алгабас на север до улицы Квартал Жана Курылыс микрорайона Алгабас, по улице Квартал Жана Курылыс микрорайона Алгабас на северо-восток до пересечения улиц Ф.Онгарсыновой микрорайона Алгабас и Монке би.
Избирательный участок № 528
Центр: Коммунальное государственное учереждение "Общеобразовательная школа №184" Управления образования г.Алматы, улица Мектеп, 6 "Б".
Границы: от пересечения улицы Оракты батыра микрорайона Алгабас и улицы Бойтумар микрорайона Алгабас по улице Бойтумар микрорайона Алгабас в северном направлении до улицы Жагалтай микрорайона Теректы. По улице Жагалтай микрорайона Теректы в западном направлении до дома № 22/1 улицы Естемесова микрорайона Алгабас. От дома № 22/1 улицы Естемесова микрорайона Алгабас до дома № 35А улицы Естемесова микрорайона Алгабас. От дома № 35А улицы Естемесова микрорайона Алгабас до улицы Кетбуга микрорайона Алгабас. По улице Кетбуга микрорайона Алгабас в юго – восточном направлении до улицы Акниет микрорайона Алгабас. По улице Акниет микрорайона Алгабас в восточном направлении до улицы Оракты батыра микрорайона Алгабас. По улице Оракты батыра микрорайона Алгабас в южном направлении до улицы Бойтумар микрорайона Алгабас.
Избирательный участок № 529
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Чуланова, 159, Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив города Алматы".
Границы: от пересечения реки Боралдай и улицы Жандилдина микрорайона Акбулак на юг по руслу реки Боралдай до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова на запад до улицы Момышулы; по улице Момышулы на север до улицы Байтерекова микрорайона Акбулак; по улице Байтерекова микрорайона Акбулак на восток до улицы Сергазина микрорайона Акбулак; по улице Сергазина микрорайона Акбулак на север до улицы Нурмаханова микрорайона Акбулак; по улице Нурмаханова микрорайона Акбулак на восток до реки Боралдай; по руслу реки Боралдай на юг до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова на запад до улицы Жандилдина микрорайона Акбулак.
Избирательный участок № 530

Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағынауданы, 1/65. "№ 182 мектеп-гимназия" КММ
Шекаралары: Зерделі шағынауданы көпқабатты үйлер № 1/40, 1/41, 1/42, 1/43, 1/44, 1/55, 1/56, 1/57, 1/58, 1/59, 1/60, 1/61, 1/62, 1/63, 1/64, 1/69, 1/70, 1/71, 1/72, 1/73, 1/74, 1/75, 1/78, 1/79, 1/80, 1/81, 1/82, 1/84, 1/86, 1/87, 1/88, 1/89, 1/91, 1/92, 1/117.
№ 531 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақкент шағын ауданы, 19, "№181 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақкент шағын ауданының №45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 88, 89, 90, 91, 92, 95, 96, 97, 98, 99, 100 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 532 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу шағын ауданы, Шаяхметов көшесі, 17/8. "№ 179 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Өжет шағын ауданының Үкілі Ыбырай көшесінен Есентай өзенінің арнасымен солтүстікке қарай Қарасу шағын ауданының Мұрат Мөңкеұлы көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Мұрат Мөңкеұлы көшесімен Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесіне дейін; Қарасу шағын ауданының Бағаналы Орда көшесімен оңтүстікке қарай Өжет шағын ауданының Олжабай батыр көшесіне дейін; Өжет және Қарасу шағын аудандарының шекарасымен Өжет шағын ауданының Қожаберген Жырау көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Қожаберген Жырау көшесімен оңтүстік-батысқа қарай Қожаберген Жырау тұйық көшесіне дейін; Қожаберген Жырау тұйық көшесімен солтүстік-батысқа қарай Өжет шағын ауданының Сүмбіле көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Сүмбіле көшесімен оңтүстік-батысқа қарай Өжет шағын ауданының Үкілі Ыбырай көшесіне дейін; Өжет шағын ауданының Үкілі Ыбырай көшесімен батысқа қарай Есентай өзеніне дейін.
№ 533 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саялы-2 шағынауданы, Арқалық көшесі, 137А. "№ 212 мектеп-гимназия" КММ
Шекаралары: Үлкен Алматы каналы мен Сайын көшесінің қиылысынан канал бойымен оңтүстік-шығысқа қарай "Радуга" бау-бақша серіктестігі 3-үйге дейін, 3-үйден батысқа қарай Ақшағыл көшесіне дейін, Ақшағыл көшесі бойымен солтүстікке қарай 32-үйге дейін, одан әрі батысқа қарай Арқалық көшесіне дейін, Арқалық көшесі бойымен солтүстікке қарай 111-үйге дейін, одан әрі батысқа қарай 129-үйге дейін, 129-үйден оңтүстікке қарай Үлкен Алматы каналына дейін, канал бойымен БАК бойындағы көшеге дейін, осы көше бойымен батысқа қарай Сайын көшесіне дейін, Сайын көшесі бойымен солтүстікке қарай Үлкен Алматы каналына дейін.
№ 534 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ–2 шағын ауданы, Жанқожа батыр көшесі, 134, "№26 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 1/65. КГУ "Школа-гимназия № 182".
Границы: многоэтажные дома микрорайона Зердели № 1/40, 1/41, 1/42, 1/43, 1/44, 1/55, 1/56, 1/57, 1/58, 1/59, 1/60, 1/61, 1/62, 1/63, 1/64, 1/69, 1/70, 1/71, 1/72, 1/73, 1/74, 1/75, 1/78, 1/79, 1/80, 1/81, 1/82,1/84, 1/86, 1/87, 1/88,1/89, 1/91, 1/92, 1/117.
Избирательный участок № 531
Центр: город Алматы, микрорайон Аккент, 19, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №181".
Границы: микрорайон Аккент многоэтажные жилые дома №45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 88, 89, 90, 91, 92, 95, 96, 97, 98, 99, 100.
Избирательный участок № 532 Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Шаяхметова, 17/8. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 179"
Границы: от улицы Укили Ыбырай микрорайона Ожет по руслу реки Есентай на север до улицы Мурата Монкеулы микрорайона Карасу; по улице Мурата Монкеулы микрорайона Карасу до улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу; по улице Баганалы Орда микрорайона Карасу на юг до улицы Олжабай батыра микрорайона Ожет; по границе между микрорайонами Ожет и Карасу до улицы Кожаберген Жырау микрорайона Ожет; по улице Кожаберген Жырау микрорайона Ожет на юго-запад до переулка Кожаберген Жырау, по переулку Кожаберген Жырау на северо-запад до улицы Сумбиле микрорайона Ожет; по улице Сумбиле микрорайона Ожет на юго-запад до улицы Укили Ыбырай микрорайона Ожет; по улице Укили Ыбырай микрорайона Ожет на запад до реки Есентай.
Избирательный участок № 533
Центр: город Алматы, микрорайон Саялы-2, улица Аркалык, 137А. КГУ "Школа-гимназия №212"
Границы: от пересечения Большого Алматинского канала и улицы Саина на юго-восток по руслу Большого Алматинского канала до дома № 3 Садоводческого товарищества "Радуга", от дома № 3 Садоводческого товарищества "Радуга" на запад до улицы Акшагыл, по улице Акшагыл на север до дома №32 улицы Акшагыл, далее на запад до улицы Аркалык, по улице Аркалык на север до дома № 111 улицы Аркалык, далее на запад до дома № 129 улицы Аркалык, от дома № 129 улицы Аркалык на юг до Большого Алматинского канала, вдоль Большого Алматинского канала до улицы вдоль БАКа, по улице вдоль БАКа на запад до улицы Саина, по улице Саина на север до Большого Алматинского канала.
Избирательный участок № 534
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак–2, улица Жанкожа батыра, 134, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №26".

Шекарасы: Джигитовка өзені мен Шаңырақ-2 шағын ауданы Зерде көшесінің қиылысынан шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Зерде көшесімен Шаңырақ-2 шағын ауданы Жанқожа батыр көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жанқожа батыр көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-1 шағын ауданы Қарқара көшесіне дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданы Қарқара көшесімен шығыс бағытта Қарасу-5 өзеніне дейін; Қарасу-5 өзенінің арнасымен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Ысқақов көшесіндегі №99 үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Ысқақов көшесіндегі №99 үйден батыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Жиделі көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жиделі көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Рахымов көшесіндегі №65/1 үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Рахымов көшесіндегі №65/1 үйден батыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Жалаңтөс Баhадүр көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жалаңтөс Баhадүр көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Балдырған көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Балдырған көшесімен батыс бағытта Джигитовка өзеніне дейін; Джигитовка өзені арнасымен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Зерде көшесіне дейін.
№ 535 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Шапағат шағынауданы, Биянху көшесі, 87. "№ 150 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 245-03-44
Шекарасы: оңтүстік шекара Солтүстік айналым көшесінен Уйгурская көшесімен (солтүстік жағы) батыс бағытта 1-Жылу электр орталығы күл төгу орынының дамбасы дейін (Ұлжан-2 шағынауданының шекарасы); батыс шекара Тереңқара өзені бойымен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін; солтүстік шекара Үлкен Алматы каналы бойымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Солтүстік айналым көшесіне дейін; шығыс шекара Солтүстік айналым көшесі бойымен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Уйгурская көшесіне дейін.
№ 545 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағынауданы, 6. "Алатау" дәстүрлі өнер театры" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорыны, телефон: 398-85-36.
Шекарасы: Алғабас шағынауданының № 5/3 көпқабатты тұрғын үй; Нұркент шағынауданынының № 1/1, 1/155, 1/20, 1/27, 1/37, 1/49, 1/58, 1/62, 1/8, 5/10, 5/12, 5/13, 5/14, 5/15, 5/8, 5/9 көпқабатты тұрғын үйлер.
№ 546 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағынауданы, 371/3. "№ 29 қалалық емхана" ШЖҚ МКК
Шекаралары: Зерделі шағынауданы көпқабатты үйлер № 1/130, 1/131, 1/133, 1/135, 1/136, 1/139, 1/141, 1/142, 1/144, 1/148, 1/150, 1/151, 1/153, 1/155, 1/156, 1/158, 1/170, 1/171, 1/172, 1/173, 1/174.
№ 547 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Дархан шағынауданы, Алтай көшесі, 24/1. "№25 қалалық емхана" Шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, телефон: 232-88-42
Шекарасы: оңтүстік шекара Тереңқара өзені мен Үлкен Алматы каналының қиылысынан; Үлкен Алматы каналы бойымен батыс бағытта Ашыбұлақ өзеніне дейін; Ашыбұлақ өзені бойымен солтүстік бағытта Қаракөз көшесіне дейін; Қаракөз көшесімен батыс бағытта Ахметов көшесіне дейін; Ахметов көшесімен солтүстік-батыс бағытта Өмірзақов көшесіне дейін; Өмірзақов көшесіндегі № 1 үйден батыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзені бойымен солтүстік бағытта Алматы облысы Іле ауданының шекарасына дейін; солтүстік шекара Алматы облысы Іле ауданының шекарасымен шығыс бағытта Тереңқара өзенінің қиылысына дейін; шығыс шекара Тереңқара өзені бойымен оңтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін.
№ 548 сайлау учаскесі

Границы: от пересечения реки Джигитовка и улицы Зерде микрорайона Шанырак-2 на восток по улице Зерде микрорайона Шанырак-2 до улицы Жанкожа батыра микрорайона Шанырак-2; по улице Жанкожа батыра микрорайона Шанырак-2 на север до улицы Каркара микрорайона Шанырак-1; по улице Каркара микрорайона Шанырак-1 на восток до реки Карасу-5; по руслу реки Карасу-5 на юг до дома №99 улицы Искакова микрорайона Шанырак-2; от дома №99 улицы Искакова микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Жидели микрорайона Шанырак-2; по улице Жидели микрорайона Шанырак-2 на юг до дома №65/1 улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2; от дома №65/1 улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Жалантос Бахадура микрорайона Шанырак-2; по улице Жалантос Бахадура микрорайона Шанырак-2 на юг до улицы Балдырган микрорайона Шанырак-2; по улице Балдырган микрорайона Шанырак-2 на запад до реки Джигитовка; по руслу реки Джигитовка на север до улицы Зерде микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 535 Центр: город Алматы, микрорайон Шапагат, улица Биянху, 87. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 150", телефон: 245-03-44
Границы: южная граница от улицы Северное кольцо по улице Уйгурская (северная сторона) в западном направлении до дамбы золоотвала ТЭЦ-1 (граница с микрорайоном Улжан-2); западная граница по руслу реки Теренкара (восточная сторона) в северном направлении до Большого Алматинского канала; северная граница вдоль Большого Алматинского канала (южная сторона) в восточном направлении до улицы Северное кольцо; восточная граница вдоль улицы Северное кольцо (западная сторона) в южном направлении до улицы Уйгурская.
Избирательный участок № 545 Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 6. Коммунальное государственное казенное предприятие "Театр традиционного искусства "Алатау", телефон: 398-85-36
Границы: многоэтажный жилой дом № 5/3 микрорайона Алгабас; многоэтажные жилые дома № 1/1, 1/155, 1/20, 1/27, 1/37, 1/49, 1/58, 1/62, 1/8, 5/10, 5/12, 5/13, 5/14, 5/15, 5/8, 5/9 микрорайона Нуркент.
Избирательный участок № 546
Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 371/3. КГП на ПХВ "Городская поликлиника № 29" УОЗ г.Алматы
Границы: многоэтажные дома микрорайона Зердели № 1/130, 1/131, 1-/133, 1/135, 1/136, 1/139, 1/141, 1/142, /144, 1/148, 1/150, 1/151, 1/153, 1/155, 1/156, 1/158, 1/170, 1/171, 1/172, 1/173, 1/174.
Избирательный участок № 547 Центр: город Алматы, микрорайон Дархан, улица Алтай, 24/1. Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 25", телефон: 232-88-42
Границы: южная граница от пересечения реки Теренкара и Большого Алматинского канала; по Большому Алматинскому каналу в западном направлении до реки Ащыбулак; по реке Ащыбулак в северном направлении до улицы Каракоз; по улице Каракоз в западном направлении до улицы Ахметова; по улице Ахметова в северо-западном направлении до улицы Умурзакова; от дома №1 улицы Умурзакова в западном направлении до реки Большая Алматинка; по реке Большая Алматинка в северном направлении до границы с Илийским районом Алматинской области; северная граница по границе с Илийским районом Алматинской области в восточном направлении до пересечения с рекой Теренкара; восточная граница по реке Теренкара в южном направлении до Большого Алматинского канала.
Избирательный участок № 548

Орталығы: Алматы қаласы, Самғау ықшамауданы, Көкөрай көшесі, 67В "№ 217 жалпы білім беретін мектеп" КММ
Шекаралары: Айгерім-1 ықшамауданы Азаттық көшесі мен Түркістан ықшамауданы Ақсу көшелерінің қиылысынан оңтүстік-шығысқа қарай Түркістан ықшамауданы Ақсу көшесі бойымен Самғау ықшамауданы Ырысты көшесіне дейін, Ырысты көшесі бойымен шығысқа қарай Самғау ықшамауданы Көкөрай көшесінің №59 үйіне дейін, №59 үйден оңтүстікке қарай Самғау ықшамауданы Тұмар көшесіне дейін, Тұмар көшесі бойымен оңтүстікке қарай Самғау ықшамауданы Дорожная көшесінің №38 үйіне дейін, №38 үйден оңтүстікке қарай Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылы бойымен батысқа қарай Самғау ықшамауданы Ырысты көшесіне дейін, Ырысты көшесі бойымен солтүстікке қарай Айгерім-1 ықшамауданы Азаттық көшесіне дейін, Азаттық көшесі бойымен солтүстікке қарай Түркістан ықшамауданы Ақсу көшесіне дейін.
№ 549 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Өжет шағынауданы, Әуезов көшесі, 48. "№ 156 жалпы білім беретін мектеп" КММ
Шекаралары: Жапсарбаев көшесі 12-үйден оңтүстік-шығысқа қарай Солтүстік айналма жолы 32-үйге дейін, Солтүстік айналма жолы бойымен оңтүстікке қарай Бекболат көшесіне дейін, Бекболат көшесі бойымен солтүстік-батысқа қарай Жиенбаев көшесіне дейін, Жиенбаев көшесі бойымен солтүстікке қарай Жапсарбаев көшесіне дейін, Жапсарбаев көшесі бойымен солтүстікке қарай 12-үйге дейін.
№ 550 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағынауданы, Аққайнар көшесі, 7. "№ 180 мектеп-гимназия" КММ
Шекаралары: Заречная көшесі 4Б үйден батысқа қарай Татулық көшесіне дейін, Татулық көшесі бойымен солтүстікке қарай 52-үйге дейін, 52-үйден солтүстік-батысқа қарай Боралдай өзеніне дейін, Боралдай өзені бойымен солтүстікке қарай Ақбастау көшесі 1/3 үйге дейін, 1/3 үйден солтүстікке қарай 39А үйге дейін, одан әрі солтүстікке қарай 63-үйге дейін, 63-үйден солтүстікке қарай зираттың батыс шекарасы бойымен Бесағаш көшесі 47/1 үйге дейін, 47/1 үйден солтүстікке қарай Боралдай өзені бойымен БАК бойындағы көшеге дейін, осы көше бойымен шығысқа қарай Жигитовка өзеніне дейін, Жигитовка өзені бойымен оңтүстікке қарай Заречная көшесі 4Б үйге дейін.
№ 569 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Самгау, улица Кокорай, 67В КГУ "Общеобразовательная школа № 217"
Границы: от пересечения улиц Азаттык микрорайона Айгерим-1 и улицы Аксу микрорайона Туркестан на юго-восток по улице Аксу микрорайона Туркестан до улицы Ырысты микрорайона Самгау, по улице Ырысты микрорайона Самгау на восток до дома №59 улицы Кокорай микрорайона Самгау, от дома № 59 улицы Кокорай микрорайона Самгау на юг до улицы Тумар микрорайона Самгау, по улице Тумар микрорайона Самгау на юг до дома № 38 улицы Дорожная микрорайона Самгау, от дома № 38 улицы Дорожная микрорайона Самгау на юг до проспекта Рыскулова, по проспекту Рыскулова на запад до улицы Ырысты микрорайона Самгау, по улице Ырысты микрорайона Самгау на север до улицы Азаттык микрорайона Айгерим-1, по улице Азаттык микрорайона Айгерим-1 на север до улицы Аксу микрорайона микрорайона Туркестан.
Избирательный участок № 549
Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова,48. КГУ "Общеобразовательная школа № 156"
Границы: от дома № 12 улицы Жапсарбаева микрорайона Ожет на юго-восток до дома № 32 улицы Северное кольцо, по улице Северное кольцо на юг до улицы Бекболата микрорайона Ожет, по улице Бекболата микрорайона Ожет на северо-запад до улицы Жиенбаева микрорайона Ожет, по улице Жиенбаева микрорайона Ожет на север до улицы Жапсарбаева микрорайона Ожет, по улице Жапсарбаева микрорайона Ожет на север до дома № 12 улицы Жапсарбаева микрорайона Ожет.
Избирательный участок № 550
Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар,7. КГУ "Школа-гимназия № 180".
Границы: от дома № 4Б улицы Заречная микрорайона Кок-кайнар на запад до улицы Татулык микрорайона Кок-кайнар, по улице Татулык микрорайона Кок-кайнар на север до дома № 52 улицы Татулык микрорайона Кок-кайнар, от дома № 52 улицы Татулык микрорайона Кок-кайнар на северо-запад до реки Боралдай, по руслу реки Боралдай на север до дома № 1/3 улицы Акбастау микрорайона Кок-кайнар, от дома №1/3 улицы Акбастау микрорайона Кок-кайнар на север до дома № 39А улицы Акбастау микрорайона Кок-кайнар, от дома № 39А улицы Акбастау микрорайона Кок-кайнар на север до дома № 63 улицы Акбастау микрорайона Кок-кайнар, от дома № 63 улицы Акбастау микрорайона Кок-кайнар на север вдоль западной границы кладбища до дома № 47/1 улицы Бесагаш микрорайона Кок-кайнар, от дома № 47/1 улицы Бесагаш микрорайона Кок-кайнар на север по руслу реки Боралдай до улицы вдоль БАКа, по улице вдоль БАКа на восток до реки Джигитовка, по руслу реки Джигитовка на юг до дома № 4Б улицы Заречная микрорайона Кок-кайнар.
Избирательный участок № 569

Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағын ауданы, 12, "№201 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Нұркент шағын ауданының №67, 68, 69, 74, 75, 76, 79, 80, 81, 82, 83 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 570 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағын ауданы, 12, "№201 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Нұркент шағын ауданының №37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 62 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 571 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағынауданы, Аққайнар көшесі, 7. "№ 180 мектеп-гимназия" КММ
Шекаралары: Саялы шағынауданы көпқабатты үйлер № 58, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 88, 89, 90, 109, 111, 112, 114, 115, 117, 118.
№ 572 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Акбулақ шағын ауданы, Суаткөл көшесі,41, "№178 мамандандырылған лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Рысқұлов даңғылы мен Ақбұлақ шағын ауданы Доспанова көшесінің қиылысынан Рысқұлов даңғылымен шығыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданының Суаткөл көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданының Суаткөл көшесімен оңтүстік бағытта Ақбұлақ шағын ауданының Батталова көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданының Батталова көшесімен шығыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданының Батталова көшесіндегі № 18 үйге дейін; Ақбұлақ шағын ауданының Батталова көшесіндегі № 18 үйден оңтүстік бағытта Ақкент шағын ауданындағы №2 үйге дейін; Ақкент шағын ауданындағы №2 үйден батыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданы Доспанова көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданы Доспанова көшесімен солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 573 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас шағын ауданы, Алдияр көшесі, 16. "№ 185 жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 306-07-39
Шекарасы: Алматы қаласы шекарасынан Алғабас шағын ауданы Мұхитдинов көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Алғабас шағын ауданы Беласар көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Беласар көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Алғабас шағын ауданы Инабат көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Инабат көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Алғабас шағын ауданы Тұран көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Тұран көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-батыс жағы) Алғабас шағын ауданы Ақсеңгір көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Ақсеңгір көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта (оңтүстік-батыс жағы) Алғабас шағын ауданы Қара Жорға көшесіндегі № 10 үйге дейін; Алғабас шағын ауданы Қара Жорға көшесіндегі № 10 үйден оңтүстік бағытта (батыс жағы) Алғабас шағын ауданы Қара Жорға көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Қара Жорға көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Алғабас шағын ауданы Орақты батыр көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Орақты батыр көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Ақниет көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Ақниет көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Алғабас шағын ауданы Кетбұға жырау көшесіне дейін; Алғабас шағын ауданы Кетбұға жырау көшесімен солтүстік-батыс бағытта (солтүстік-шығыс жағы) қала шекарасына дейін; қала шекарасымен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Мұхитдинов көшесіне дейін.
№ 574 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 12, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №201".
Границы: микрорайон Нуркент многоэтажные жилые дома №67, 68, 69, 74, 75, 76, 79, 80, 81, 82, 83.
Избирательный участок № 570
Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 12, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №201".
Границы: микрорайон Нуркент многоэтажные жилые дома №37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 62.
Избирательный участок № 571
Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар,7. КГУ "Школа-гимназия № 180".
Границы: многоэтажные дома микрорайона Саялы № 58, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 88, 89, 90, 109, 111, 112, 114, 115, 117, 118.
Избирательный участок № 572
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Суатколь, 41, Коммунальное государственное учреждение "Специализированный лицей №178".
Границы: от пересечения проспекта Рыскулова и улицы Доспановой микрорайона Акбулак по проспекту Рыскулова на восток до улицы Суатколь микрорайона Акбулак; по улице Суатколь микрорайона Акбулак на юг до улицы Батталовой; по Батталовой на восток до дома №18 улицы Батталовой микрорайона Акбулак; от дома №18 улицы Батталовой микрорайона Акбулак на юг до дома №2 микрорайона Аккент; от дома №2 микрорайона Аккент на запад до улицы Доспановой микрорайона Акбулак; по улице Доспановой микрорайона Акбулак на север до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 573 Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Алдияра, 16. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 185", телефон: 306-07-39
Границы: от границы города Алматы по улице Мухитдинова микрорайона Алгабас в южном направлении (западная сторона) до улицы Беласар микрорайона Алгабас; по улице Беласар микрорайона Алгабас в восточном направлении (южная сторона) до улицы Инабат микрорайона Алгабас; по улице Инабат микрорайона Алгабас в южном направлении (западная сторона) до улицы Туран микрорайона Алгабас; по улице Туран микрорайона Алгабас в юго-восточном направлении (юго-западная сторона) до улицы Аксенгир микрорайона Алгабас; по улице Аксенгир микрорайона Алгабас в юго-восточном направлении (юго-западная сторона) до дома № 10 улицы Кара жорга микрорайона Алгабас; вдоль дома № 10 улицы Кара жорга микрорайона Алгабас в южном направлении (западная сторона) до улицы Кара жорга микрорайона Алгабас; по улице Кара жорга микрорайона Алгабас в восточном направлении (южная сторона) до улицы Оракты батыра микрорайона Алгабас; по улице Оракты батыра микрорайона Алгабас в южном направлении (западная сторона) до улицы Акниет микрорайона Алгабас; по улице Акниет микрорайона Алгабас в западном направлении (северная сторона) до улицы Кетбуга жырау микрорайона Алгабас; по улице Кетбуга жырау микрорайона Алгабас в северо-западном направлении (северо-восточная сторона) до границы города; по границе города в восточном направлении (южная сторона) до улицы Мухитдинова микрорайона Алгабас.
Избирательный участок № 574

Орталығы: "№ 230 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақмаржан ықшамауданы, 8.
Шекарасы: Ақбұлақ шағын ауданындағы 1-ші көшесіндегі № 43/1, 43/2, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115 көпқабатты тұрғын үйлер.
№ 587 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағынауданы, Аққайнар көшесі, 7. "№ 180 мектеп-гимназия" КММ
Шекаралары: Саялы шағынауданы көпқабатты үйлер № 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56.
№ 588 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі шағынауданы, 1/65. "№ 182 мектеп-гимназия" КММ
Шекаралары: Мөңке би және Оңғарсынова көшелерінің қиылысынан қала шекарасы бойымен солтүстікке қарай Үлкен Алматы каналына дейін, канал бойымен шығысқа қарай Сүлейменов көшесімен қиылысқа дейін, сол жерден оңтүстікке қарай "Батыс" зиратына дейін, зираттың батыс шекарасы бойымен оңтүстікке қарай Мөңке би көшесіне дейін, Мөңке би көшесі бойымен батысқа қарай Оңғарсынова көшесіне дейін. Толықтай № 13 шағынаудан, көпқабатты үйлер №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 кіреді.
№ 589 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Боралдай шағын ауданы, Саттарова көшесі, 56, "№ 39 мектеп-гимназия" мемлекеттік коммуналдық мекемесі, телефон: 360-70-50
Шекарасы: Саин көшесінен Боралдай шағын ауданы Жаужүрек көшесімен шығыс бағытта (оңтүстік жағы) Боралдай шағын ауданының Саттарова көшесіне дейін; Боралдай шағын ауданының Саттарова көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Боралдай шағын ауданының Саттарова көшесіндегі № 53 үйге дейін; Боралдай шағын ауданының Саттарова көшесіндегі № 53 үйден оңтүстік бағытта (батыс жағы) Боралдай шағын ауданының Асанова көшесіндегі № 1Б үйге дейін, Боралдай шағын ауданының Асанова көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Боралдай шағын ауданының Меруерт көшесіне дейін; Боралдай шағын ауданының Меруерт көшесімен батыс бағытта (солтүстік жағы) Томирис шағын ауданының Көлсай көшесіне дейін; Томирис шағын ауданының Көлсай көшесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналы бойымен батыс бағытта (солтүстік жағы) Саин көшесіне дейін; Саин көшесімен солтүстік бағытта (шығыс жағы) Боралдай шағын ауданындағы Жаужүрек көшесіне дейін.
№ 590 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 230 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақмаржан ықшамауданы, 8.

Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №230", микрорайон Акмаржан, 8.
Границы: многоэтажные жилые дома № 43/1, 43/2, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115 дома 1-ой улицы микрорайона Акбулак.
Избирательный участок № 587
Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 7. КГУ "Школа-гимназия № 180".
Границы: многоэтажные дома микрорайона Саялы № 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 52, 53, 54, 55, 56.
Избирательный участок № 588
Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 1/65.
КГУ "Школа-гимназия № 182".
Границы: от пересечения улиц Монке би и Онгарсыновой микрорайона Алгабас на север по границе города до Большого Алматинского канала, по руслу Большого Алматинского канала на восток до пересечения с улицей Сулейменова микрорайона Мадениет, от точки пересечения Большого Алматинского канала и улицы Сулейменова микрорайона Мадениет на юг до кладбища "Батыс", вдоль западной границы "Батыс" на юг до улицы Монке би, по улице Монке би на запад до пересечения с улицей Онгарсыновой микрорайона Алгабас. Входит полностью микрорайон № 13, многоэтажные дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23.
Избирательный участок № 589 Центр: город Алматы, микрорайон Боралдай, улица Саттаровой, 56. Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 39", телефон: 360-70-50
Границы: от улицы Саина по улице Жаужурек микрорайона Боралдай в восточном направлении (южная сторона) до улицы Саттаровой микрорайона Боралдай; по улице Саттаровой микрорайона Боралдай в южном направлении (западная сторона) до дома № 53 улицы Саттаровой микрорайона Боралдай; от дома № 53 улицы Саттаровой микрорайона Боралдай в южном направлении (западная сторона) до дома № 1Б улицы Асановой микрорайона Боралдай, по улице Асановой микрорайона Боралдай в южном направлении (западная сторона) до улицы Меруерт микрорайона Боралдай, по улице Меруерт микрорайона Боралдай в западном направлении (северная сторона) до улицы Кольсай микрорайона Томирис; по улице Кольсай микрорайона Томирис в южном направлении (западная сторона) до Большого Алматинского канала; по Большому Алматинскому каналу в западном направлении (северная сторона) до улицы Саина, по улице Саина в северном направлении (восточная сторона) до улицы Жаужурек микрорайона Боралдай.
Избирательный участок № 590
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №230", микрорайон Акмаржан, 8.

Шекарасы: Дарабоз шағынауданы № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 көпқабатты үйлері.
№ 593 Сайлау учаскесі
Алынып тасталды - Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 31.05.2022 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ 611 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу шағынауданы, Шаяхметов көшесі, 17/8. "№ 179 жалпы білім беретін мектеп" КММ
Шекаралары: қала шекарасы мен "Птицевод" ПКСТ солтүстік шекарасының қиылысынан осы шекара бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Есентай өзеніне дейін, Есентай өзені бойымен оңтүстікке қарай Мойылды көшесіне дейін, Мойылды көшесі бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Бабатайұлы көшесі 160-үйге дейін, 160-үйден оңтүстік-батысқа қарай 166-үйге дейін, 166-үйден оңтүстік-шығысқа қарай 50-үйге дейін, 50-үйден шығысқа қарай Баганалы Орда көшесіне дейін, Баганалы Орда көшесі бойымен оңтүстікке қарай Мұрат Мөңкеұлы көшесіне дейін, Мұрат Мөңкеұлы көшесі бойымен батысқа қарай қала шекарасына дейін, қала шекарасы бойымен солтүстікке қарай "Птицевод" ПКСТ солтүстік шекарасына дейін.
№ 612 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ұлжан – 1 шағын ауданы, Жалайыр көшесі, 48, "№152 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үлкен Алматы өзені мен Ұлжан-1 шағын ауданы Бозарал көшесінің қиылысынан Ұлжан-1 шағын ауданы Бозарал көшесімен шығыс бағытта Ұлжан-1 шағын ауданының Жалайыр көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Жалайыр көшесімен оңтүстік бағытта Ұлжан-1 шағын ауданының Жаңалық көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Жаңалық көшесімен шығыс бағытта Ұлжан-1 шағын ауданының Тәкежанов көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Тәкежанов көшесімен солтүстік бағытта Ұлжан-1 шағын ауданы Бозарал көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданы Бозарал көшесімен шығыс бағытта Ащыбұлақ өзеніне дейін; Ащыбұлақ өзені арнасымен оңтүстік бағытта №1 ЖЭО күл үйіндісіне дейін; Ащыбұлақ өзені мен №1 ЖЭО күл үйіндісінің қиылысынан батыс бағытта Ұлжан-1 шағын ауданының Жалайыр көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағын ауданының Жалайыр көшесімен оңтүстік бағытта Ұлжан-1 шағын ауданы Жалайыр көшесіндегі №1/4 үйге дейін; Ұлжан-1 шағын ауданы Жалайыр көшесіндегі №1/4 үйден батыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзені арнасымен солтүстік бағытта Ұлжан-1 шағын ауданы Бозарал көшесіне дейін.
№ 613 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Томирис шағын ауданы, Центральная көшесі, 128. "№ 205 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Үлкен Алматы өзені мен Үлкен Алматы каналының қиылысынан батысқа қарай Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналымен солтүстікке қарай Томирис шағын ауданындағы Центральная көшесіндегі № 27/1 үйге дейін; Томирис шағын ауданындағы Центральная көшесіндегі № 27/1 үйден шығысқа қарай Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзенінің арнасымен Үлкен Алматы каналының қиылысына дейін.
№ 614 сайлау учаскесі

Границы: микрорайон Дарабоз, многоэтажные дома № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Избирательный участок № 593
Исключен решением акима Алатауского района города Алматы от 31.05.2022 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 611
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Шаяхметова,17/8. КГУ "Общеобразовательная школа № 179"
Границы: от пересечения границы города и северной границы ПКСТ "Птицевод" по северной границе ПКСТ "Птицевод" на юго-восток до реки Есентай, по руслу реки Есентай на юг до улицы Мойылды микрорайона Карасу, по улице Мойылды микрорайона Карасу на юго-восток до дома № 160 улицы Бабатайулы микрорайона Карасу, от дома № 160 улицы Бабатайулы микрорайона Карасу на юго-запад до дома № 166 улицы Бабатайулы микрорайона Карасу, от дома № 166 улицы Бабатайулы микрорайона Карасу на юго-восток до дома № 50 улицы Бабатайулы микрорайона Карасу, от дома № 50 улицы Бабатайулы микрорайона Карасу на восток до улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу, по улице Баганалы Орда микрорайона Карасу на юг до улицы Мурата Монкеулы микрорайона Карасу, по улице Мурата Монкеулы микрорайона Карасу на запад до границы города, по границе города на север до северной границы ПКСТ "Птицевод".
Избирательный участок № 612
Центр: город Алматы, микрорайон Улжан–1, улица Жалайыр, 48, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №152".
Границы: от пересечения реки Большая Алматинка и улицы Бозарал микрорайона Улжан-1 по улице Бозарал микрорайона Улжан-1 на восток до улицы Жалайыри микрорайона Улжан-1; по улице Жалайыри микрорайона Улжан-1 на юг до улицы Жаналык микрорайона Улжан-1; по улице Жаналык микрорайона Улжан-1 на восток до улицы Такежанова микрорайона Улжан-1; по улице Такежанова микрорайона Улжан-1 на север до улицы Бозарал микрорайона Улжан-1; по улице Бозарал микрорайона Улжан-1 на восток до реки Ашыбулак; по руслу реки Ашыбулак на юг до золоотвала ТЭЦ-1; от пересечения реки Ашыбулак и золоотвала ТЭЦ-1 на запад до улицы Жалайыри микрорайона Улжан-1; по улице Жалайыри микрорайона Улжан-1 на юг до дома №1/4 улицы Жалайыри микрорайона Улжан-1; от дома №1/4 улицы Жалайыри микрорайона Улжан-1 на запад до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на север до улицы Бозарал микрорайона Улжан-1.
Избирательный участок № 613 Центр: город Алматы, микрорайон Томирис, улица Центральная, 128. Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 205"
Границы: от пересечения реки Большая Алматинка и Большого Алматинского канала на запад до Большого Алматинского канала; по Большому Алматинскому каналу на север до дома № 27/1 улицы Центральной микрорайона Томирис; от дома № 27/1 улицы Центральной микрорайона Томирис на восток до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка до пересечения с Большим Алматинским каналом.
Избирательный участок № 614

Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ–1 шағын ауданы, Өтемісұлы көшесі, 109, "№169 мектеп–лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шаңырақ-2 шағын ауданы Жиделі көшесі мен Шаңырақ-2 шағын ауданы Гүлістан көшесінің қиылысынан Шаңырақ-2 шағын ауданы Гүлістан көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ-1 шағын ауданы Алпамыс көшесіне дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданы Алпамыс көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-1 шағын ауданы Алпамыс көшесіндегі № 78 үйге дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданы Алпамыс көшесіндегі № 78 үйден оңтүстік бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзені арнасымен оңтүстік бағытта Шаңырақ-1 шағын ауданының Ақын Сара көшесіне дейін; Шаңырақ-1 шағын ауданының Ақын Сара көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Сарыжаз көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Сарыжаз көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Жиделі көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданы Жиделі көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданы Гүлістан көшесіне дейін.
№ 615 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағынауданы, Аққайнар көшесі, 3. "№ 204 жалпы білім беретін мектеп" КММ
Шекаралары: Саялы шағынауданы көпқабатты үйлер № 92, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 101, 102, 104, 106, 107, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134.
№ 616 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саялы шағынауданы, Аққайнар көшесі, 3. "№ 204 жалпы білім беретін мектеп" КММ.
Шекаралары: Арқалық көшесі 1/3 үйден солтүстікке қарай 301/3 үйге дейін, шығысқа қарай 34-үйге дейін, 34-үйден солтүстікке қарай 56-үйге дейін, одан әрі шығысқа қарай Ақшағыл көшесіне дейін, Ақшағыл көшесі бойымен оңтүстікке қарай 2-үйге дейін, одан әрі шығысқа қарай Үлкен Алматы каналына дейін, канал бойымен оңтүстікке қарай Боралдай өзеніне дейін, Боралдай өзені бойымен оңтүстікке қарай Саялы шағынауданы 21-үйге дейін, 21-үйден батысқа қарай Аққайнар көшесіне дейін, Аққайнар көшесі бойымен солтүстікке қарай БАК бойындағы көшеге дейін, осы көше бойымен батысқа қарай Арқалық көшесі 1/3 үйге дейін.
№ 617 сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы,Нұркент шағын ауданы, 5/18. "Алатау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Дарабоз шағын ауданының № 43, 41, 39, 47, 45, 49, 67, 57, 65, 53, 51, 61, 55, 59, 63 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 618 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағын ауданы, 12, "№201 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак–1, улица Отемисулы, 109, Коммунальное государственное учреждение "Школа–лицей №169".
Границы: от пересечения улицы Жидели микрорайона Шанырак-2 и улицы Гулистан микрорайона Шанырак-2 по улице Гулистан на восток до улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1; по улице Алпамыс микрорайона Шанырак-1 на юг до дома №78 улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1; от дома №78 улицы Алпамыс микрорайона Шанырак-1 на юг до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на юг до улицы Акын Сара микрорайона Шанырак-1; по улице Акын Сара микрорайона Шанырак-1 на запад до улицы Сарыжаз микрорайона Шанырак-2; по улице Сарыжаз микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2; по улице Рахимова микрорайона Шанырак-2 на север до улицы Жидели микрорайона Шанырак-2; по улице Жидели микрорайона Шанырак-2 на север до улицы Гулистан микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок№ 615
Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 3. КГУ "Общеобразовательная школа №204"
Границы: многоэтажные дома микрорайона Саялы № 92, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 101, 102, 104, 106, 107, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134.
Избирательный участок № 616
Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар,3. КГУ "Общеобразовательная школа №204"
Границы: от дома №1/3 улицы Аркалык микрорайона Саялы-2 на север до дома №301/3 улицы Аркалык на восток до дома №34 улицы Аркалык, от дома № 34 на север до дома № 56 Аркалык, отсюда на восток до улицы Акшагыл, по улице Акшагыл на юг до дома № 2 улицы Акшагыл, отсюда на восток до Большого Алматинского канала. По Большому Алматинскому каналу на юг до реки Боралдай, по руслу реки Боралдай на юг до дома №21 микрорайона Саялы, от дома № 21 микрорайона Саялы на запад до улицы Аккайнар микрорайона Саялы. По улице Аккайнар микрорайона Саялы на север до улицы вдоль БАКа, по улице вдоль БАКа на запад до дома №1/3 улицы Аркалык.
Избирательный участок № 617 Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 5/18. Коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Алатауского района"
Границы: многоэтажные жилые дома микрорайона Даробоз № 43, 41, 39, 47, 45, 49, 67, 57, 65, 53, 51, 61, 55, 59, 63.
Избирательный участок № 618
Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 12, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №201".

Шекарасы: Дарабоз шағын ауданының №33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 619 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 213 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Құрсары көшесі, 37.
Шекарасы: Райымбек даңғылы мен Алматы қаласының батыс шекарасының қиылысынан қала шекарасымен солтүстікке қарай Теректі шағын ауданының Мұратбаев көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Мұратбаев көшесімен шығысқа қарай Теректі шағын ауданының Ақадыр көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Ақадыр көшесімен оңтүстікке қарай Теректі шағын ауданының Мәртөк көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Мәртөк көшесімен Теректі шағын ауданының Шынқорған көшесіндегі № 8 үйге дейін; Теректі шағын ауданының Шынқорған көшесіндегі № 8 үйден батысқа қарай Теректі шағын ауданының Сайғақты көшесіне дейін; Теректі шағын ауданының Сайғақты көшесімен оңтүстікке қарай Райымбек даңғылына дейін; Райымбек даңғылымен батысқа қарай Алматы қаласының батыс шекарасына дейін.
№ 620 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас шағынауданы, Алдияр көшесі, 16, "№ 185 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қарғалы өзені және Алғабас шағынауданы Алдияр көшесінің қиылысынан Алғабас шағынауданы Алдияр көшесімен батыс бағытта Теректі шағынауданы Таусоғар көшесіне дейін. Теректі шағынауданы Таусоғар көшесімен солтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Бойтұмар көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Бойтұмар көшесімен батыс бағытта Алғабас шағынауданы Көзайым көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Көзайым көшесімен солтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Орақты батыр көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Орақты батыр көшесімен солтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Ақниет көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Ақниет көшесімен батыс бағытта Алғабас шағынауданы Кетбұға көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Кетбұға көшесімен солтүстік - батыс бағытта Алғабас шағынауданы Тұран көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Тұран көшесімен солтүстік - шығыс бағытта Алғабас шағынауданы Инабат көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Инабат көшесімен солтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Шұбартал көшесіне дейін. Алғабас шағынауданы Шұбартал көшесімен шығыс бағытта Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзені арнасымен оңтүстік бағытта Алғабас шағынауданы Алдияр көшесіне дейін.
№ 621 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Мәдениет шағын ауданы, Сүлейменов көшесі, 15, "№196 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Боралдай шағын ауданы Жаужүрек көшесі мен Мәдениет шағын ауданы Аруана көшесінің қиылысынан оңтүстік-батыс бағытта Мәдениет шағын ауданы Аруана көшесімен Мәдениет шағын ауданы Новостройка көшесіне дейін; Мәдениет шағын ауданы Новостройка көшесімен оңтүстік бағытта Мәдениет шағын ауданы Бөгенбай батыр көшесіне дейін; Мәдениет шағын ауданы Бөгенбай батыр көшесімен оңтүстік бағытта Мәдениет шағын ауданы Шоған Абыз көшесіне дейін; Мәдениет шағын ауданы Шоған Абыз көшесімен батыс бағытта Мәдениет шағын ауданы Нұржауған көшесіндегі №64/2 үйге дейін; Мәдениет шағын ауданы Нұржауған көшесіндегі №64/2 үймен солтүстік бағытта Мәдениет шағын ауданы Нұржауған көшесіндегі №37 үйге дейін; Мәдениет шағын ауданы Нұржауған көшесіндегі №37 үйден Рахат шағын ауданы Байжанов көшесіне дейін; Рахат шағын ауданы Байжанов көшесімен солтүстік бағытта Рахат шағын ауданы Байжанов көшесіндегі №13 үйге дейін; Рахат шағын ауданы Байжанов көшесіндегі №13 үйден солтүстік-батыс бағытта Мәдениет шағын ауданы Қаракөл көшесіне дейін; Мәдениет шағын ауданы Қаракөл көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта қала шекарасына дейін; қала шекарасымен солтүстік бағытта Боралдай шағын ауданы Жаужүрек көшесіне дейін; Боралдай шағын ауданы Жаужүрек көшесімен Мәдениет шағын ауданы Аруана көшесіне дейін.

Границы: микрорайон Дарабоз многоэтажные жилые дома №33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59.
Избирательный участок № 619
Центр: Коммунальное государственное учерждение "Общеобразовательная школа № 213" Управления образования г.Алматы, улица Курсары, 37.
Границы: от пересечения проспекта Райымбека и западной границы города Алматы на север по границе города до улицы Муратбаева микрорайона Теректи; по улице Муратбаева микрорайона Теректи на восток до улицы Акадыр микрорайона Теректи; по улице Акадыр микрорайона Теректи на юг до улицы Марток микрорайона Теректи; по улице Марток микрорайона Теректи до дома № 8 улицы Шынкорган микрорайона Теректи; от дома № 8 улицы Шынкорган микрорайона Теректи на запад до улицы Сайгакты микрорайона Теректи; по улице Сайгакты на юг до проспекта Райымбека; по проспекту Райымбека на запад до западной границы города Алматы.
Избирательный участок № 620 Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Алдияра, 16, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 185"
Границы: от пересечения реки Каргалинка и улицы Алдияра микрорайона Алгабас по улице Алдияра микрорайона Алгабас в западном направлении до улицы Таусогар микрорайона Теректы. По улице Таусогар микрорайона Теректы в северном направлении до улицы Бойтумар микрорайона Алгабас. По улице Бойтумар микрорайона Алгабас в западном направлении до улицы Козайым микрорайона Алгабас. По улице Козайым микрорайона Алгабас в северном направлении до улицы Оракты батыра микрорайона Алгабас. По улице Оракты батыра микрорайона Алгабас в северном направлении до улицы Акниет микрорайона Алгабас. По улице Акниет микрорайона Алгабас в западном направлении до улицы Кетбуга микрорайона Алгабас. По улице Кетбуга микрорайона Алгабас в северо – западном направлении до улицы Туран микрорайона Алгабас. По улице Туран микрорайона Алгабас в северо – восточном направлении до улицы Инабат микрорайона Алгабас. По улице Инабат микрорайона Алгабас в северном направлении до улицы Шубартал микрорайона Алгабас. По улице Шубартал микрорайона Алгабас в восточном направлении до реки Каргалинка. По руслу реки Каргалинка в южном направлении до улицы Алдияра микрорайона Алгабас.
Избирательный участок № 621
Центр: город Алматы, микрорайон Мадениет, улица Сулейменова, 15, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №196".
Границы: от пересечения улицы Жаужурек микрорайона Боралдай и улицы Аруана микрорайона Мадениет на юго-запад по улице Аруана микрорайона Мадениет до улицы Новостройка микрорайона Мадениет; по улице Новостройка микрорайона Мадениет на юг до улицы Богенбай батыра микрорайона Мадениет; по улице Богенбай батыра микрорайона Мадениет на юг до улицы Шоган Абыза микрорайона Мадениет; по улице Шоган Абыза микрорайона Мадениет на запад до дома №64/2 улицы Нуржауган микрорайона Мадениет; по улице Нуржауган микрорайона Мадениет на север до дома №37 улицы Нуржауган микрорайона Мадениет; от дома №37 улицы Нуржауган микрорайона Мадениет до улицы Байжанова микрорайона Рахат; по улице Байжанова микрорайона Рахат на север до дома №13 улицы Байжанова микрорайона Рахат; от дома №13 улицы Байжанова микрорайона Рахат на северо-запад до улицы Каракол микрорайона Мадениет; по улице Каракол микрорайона Мадениет на юго-восток до границы города; по границе города на север до улицы Жаужурек микрорайона Боралдай; по улице Жаужурек микрорайона Боралдай на восток до улицы Аруана микрорайона Мадениет.

№ 634 Сайлау учаскесі Орталығы:Алматы қаласы, Шаңырақ-2 шағынауданы, Жанқожа батыр көшесі, 134, "№ 26 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы:Джигитовка өзені мен Шаңырақ-2 шағынауданының Аристов көшесінің қиылысынан Шаңырақ-2 шағынауданының Аристов көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Тойшыбек батыр көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Тойшыбек батыр көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Рахимов көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Рахимов көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Кеңжайлау көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Кеңжайлау көшесімен шығыс бағытта Қарасу-5 өзеніне дейін, Қарасу-5 өзені бойымен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Қарқара көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Қарқара көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Жанқожа батыр көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Жанқожа батыр көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Зерде көшесіне дейін, Шаңырақ-2 шағынауданының Зерде көшесімен батыс бағытта Джигитовка өзеніне дейін, Джигитовка өзенімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағынауданының Аристов көшесіне дейін.
№ 635 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 222 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сағи Әшімов көшесі, 210.
Шекарасы: Самғау шағынауданының Ырысты көшесіндегі № 46/6-шы үйден оңтүстік бағытта Самғау шағынауданының Ырысты көшесімен Рысқұлов даңғылымен қиылысқанға дейін, Рысқұлов даңғылымен батыс бағытта Айгерім-1 шағынауданының Сағи Әшімов көшесіне дейін, Айгерім-1 шағынауданының Сағи Әшімов көшесімен солтүстік бағытта Айгерім-1 шағынауданының Алматинская көшесіне дейін, Айгерім-1 шағынауданының Алматинская көшесімен шығыс бағытта Айгерім-1 шағынауданының Алматинская көшесіндегі № 42-ші үйге дейін, Айгерім-1 шағынауданының Алматинская көшесіндегі № 42-ші үйден солтүстік бағытта Айгерім-1 шағынауданының Тепличная көшесіндегі № 4-ші үйге дейін, Айгерім-1 шағынауданының Тепличная көшесіндегі № 4-ші үйден шығыс бағытта Самғау шағынауданының Ырысты көшесіндегі № 46/6-шы үйге дейін.
№ 636 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Мәдениет шағынауданы, Сүлейменов көшесі, 15, "№ 196 Жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы: Мәдениет шағынауданының Аруана көшесінің бұрышынан Боралдай шағынауданының Жаужүрек көшесімен шығыс бағытта Саин даңғылына дейін, Саин даңғылымен оңтүстік бағытта Мәдениет шағынауданының Шоған Абыз көшесіне дейін, Мәдениет шағынауданының Шоған Абыз көшесімен батыс бағытта Мәдениет шағынауданының Бөгенбай батыр көшесіне дейін, Мәдениет шағынауданының Бөгенбай батыр көшесімен солтүстік бағытта Мәдениет шағынауданының Новостройка көшесіне дейін, Мәдениет шағынауданының Новостройка көшесімен солтүстік-батыс бағытта Мәдениет шағынауданының Аруана көшесіне дейін, Мәдениет шағынауданының Аруана көшесімен солтүстік бағытта Боралдай шағынауданының Жаужүрек көшесіне дейін.

Избирательный участок № 634 Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица Жанкожа батыра, 134, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 26"
Границы: от пересечения реки Джигитовка и улицы Аристова микрорайона Шанырак-2 по улице Аристова микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Тойшыбек батыра микрорайона Шанырак-2, по улице Тойшыбек батыра микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2, по улице Рахимова микрорайона Шанырак-2 на север до улицы Кенжайлау микрорайона Шанырак-2, по улице Кенжайлау микрорайона Шанырак-2 на восток до реки Карасу-5, по реке Карасу-5 на юг до улицы Каркара микрорайона Шанырак-2, по улице Каркара микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Жанкожа батыра микрорайона Шанырак-2, по улице Жанкожа батыра на юг до улицы Зерде микрорайона Шанырак-2, по улице Зерде микрорайона Шанырак-2 на запад до реки Джигитовка, по реке Джигитовка на север до улицы Аристова микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок №635
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №222", улица Саги Ашимова, 210.
Границы: от дома № 46/6 улицы Ырысты микрорайона Самгау на юг по улице Ырысты микрорайона Самгау до пересечения с проспектом Рыскулова, по проспекту Рыскулова на запад до улицы Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1, по улице Саги Ашимова микрорайона Айгерим-1 на север до улицы Алматинская микрорайона Айгерим-1, по улице Алматинская микрорайона Айгерим-1 на восток до дома № 42 улицы Алматинская микрорайона Айгерим-1, от дома № 42 улицы Алматинская микрорайона Айгерим-1 на север до дома № 4 улицы Тепличная микрорайона Айгерим-1, от дома № 4 улицы Тепличная микрорайона Айгерим-1 на восток до дома № 46/6 улицы Ырысты микрорайона Самгау.
Избирательный участок № 636 Центр: город Алматы, микрорайон Мадениет, улица Сулейменова, 15, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 196"
Границы: от угла улицы Аруана микрорайона Мадениет по улице Жаужурек микрорайона Боралдай на восток до проспекта Саина, по проспекту Саина на юг до улицы Шоган Абыз микрорайона Мадиенет, по улице Шоган Абыз микрорайона Мадиенет на запад до улицы Богенбай батыра микрорайона Мадиенет, по улице Богенбай батыра микрорайона Мадиенет на север до улицы Новостройка микрорайона Мадиенет, по улице Новостройка микрорайона Мадиенет на северо-запад до улицы Аруана микрорайона Мадиенет, по улице Аруана микрорайона Мадиенет на север до улицы Жаужурек микрорайона Боралдай.

№ 637 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ақкент шағынауданы, 19, "№ 181 Жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі
Шекарасы: Ақкент шағынауданының № 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 көпқабатты үйлері.
№ 638 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Өжет шағынауданы, Әуезов көшесі, 48. "№ 156 жалпы білім беретін мектеп" КММ.
Шекаралары: Солтүстік айналма жолы мен Үлкен Алматы каналының қиылысынан канал бойымен батысқа қарай Теренқара өзеніне дейін, Теренқара өзені бойымен батысқа қарай Садвакасов көшесі 11-үйге дейін, 11-үйден шығысқа қарай Новая көшесіне дейін, Новая көшесі бойымен солтүстікке қарай 22А үйге дейін, 22А үйден шығысқа қарай Жиенбаев көшесіне дейін, Жиенбаев көшесі бойымен оңтүстікке қарай Бекболат көшесіне дейін, Бекболат көшесі бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Солтүстік айналма жолы мен Үлкен Алматы каналының қиылысына дейін.
№ 639 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы, Ташкентский тракт даңғылы, 541, "Балалар қалалық клиникалық жұқпалы аурулар аураханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
Шекарасы: жабық.
№ 657 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Горняцкая көшесі, 5, "№166 лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Немирович-Данченко көшесі мен Райымбек даңғылының қиылысынан батыс бағытта Райымбек даңғылымен Үлкен Алматы өзеніне дейін; Үлкен Алматы өзенінің арнасымен солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылымен солтүстік-шығыс бағытта Немирович-Данченко көшесімен қиылысқанға дейін; Немирович-Данченко көшесімен оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін.
№ 658 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім–1 шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52, "№149 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Боралдай өзені мен Әйгерім-2 шағын ауданының Байтерек көшесінің қиылысынан Әйгерім-2 шағын ауданының Байтерек көшесімен шығыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданыының Бенберин көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Бенберин көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Жаңа ғасыр көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Жаңа ғасыр көшесімен батыс бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтенов көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Бәйтенов көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Қарашығанақ көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Қарашығанақ көшесімен батыс бағытта Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзенінің арнасымен солтүстік бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Байтерек көшесіне дейін.
№ 659 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім–1 шағын ауданы, Бенберин көшесі, 52, "№149 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Избирательный участок № 637 Центр: город Алматы, микрорайон Аккент, 19, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 181"
Границы: микрорайон Аккент, многоэтажные жилые дома
№ 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44.
Избирательный участок № 638
Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова,48. КГУ "Общеобразовательная школа № 156"
Границы: от пересечения улицы Северное кольцо и Большого Алматинского канала по руслу Большого Алматинского канала на запад до реки Теренкара, по руслу реки Теренкара на запад до дома № 11 улицы Садвакасова микрорайона Ожет, от дома № 11 улицы Садвакасова микрорайона Ожет на восток до улицы Новая микрорайона Ожет. По улице Новая микрорайона Ожет на север до дома № 22А, от дома № 22А улицы Новая микрорайона Ожет на восток до улицы Жиенбаева микрорайона Ожет, По улице Жиенбаева на юг до улицы Бекболата микрорайона Ожет, по улице Бекболата микрорайона Ожет на юго-восток до пересечения улицы Северное кольцо и Большого Алматинского канала.
Избирательный участок № 639 Центр: город Алматы, проспект Ташкентский тракт, 541, Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Детская городская клиническая инфекционная больница".
Границы: закрытый.
Избирательный участок № 657
Центр: город Алматы, улица Горняцкая, 5, Коммунальное государственное учреждение "Лицей №166".
Границы: от пересечения улицы Немировича-Данченко и проспекта Райымбека на запад по проспекту Райымбека до реки Большая Алматинка; по руслу реки Большая Алматинка на север до проспекта Рыскулова; по проспекту Рыскулова на северо-восток до пересечения с улицей Немировича-Данченко; по улице Немировича-Данченко на юг до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 658
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим–1, улица Бенберина, 52, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №149".
Границы: от пересечения реки Боралдай и улицы Байтерек микрорайона Айгерим-2 по улице Байтерек микрорайона Айгерим-2 на восток до улицы Бенберина микрорайона Айгерим-1; по улице Бенберина микрорайона Айгерим-1 на юг до улицы Жана гасыр микрорайона Айгерим-2; по улице Жана гасыр микрорайона Айгерим-2 на запад до улицы Байтенева микрорайона Айгерим-2; по улице Байтенева микрорайона Айгерим-2 на юг до улицы Карашыганак микрорайона Айгерим-2; по улице Карашыганак микрорайона Айгерим-2 на запад до реки Боралдай; по руслу реки Боралдай на север до улицы Байтерек микрорайона Айгерим-2.
Избирательный участок № 659
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим–1, улица Бенберина, 52, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №149".

Шекарасы: Боралдай өзені мен Әйгерім-2 шағын ауданының Қарашығанақ көшесінің қиылысынан шығыс бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Қарашығанақ көшесімен Әйгерім-2 шағын ауданының Байтенов көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Байтенов көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Үркер көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Үркер көшесімен шығыс бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Мамытов көшесіне дейін; Әйгерім-2 шағын ауданының Мамытов көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Назар көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Назар көшесімен шығыс бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Молдағұлова көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Молдағұлова көшесімен оңтүстік бағытта Әйгерім-1 шағын ауданының Нәби көшесіне дейін; Әйгерім-1 шағын ауданының Нәби көшесімен батыс бағытта Қарасу-2 өзеніне дейін; Қарасу-2 өзенінің арнасымен солтүстік-батыс бағытта Боралдай өзеніне дейін; Боралдай өзенімен солтүстік бағытта Әйгерім-2 шағын ауданының Қарашығанақ көшесіне дейін.
№ 660 сайлау учаскесі
Орталығы: "Alatau creative hub" Инновациялық мәдени орталығы/Кітапхана, Нұркент ықшамауданы, 5/11
Шекарасы: Көпқабатты "Алмалы" тұрғын үй кешенінің Бәйтереков көшесіндегі № 43, 45, 47, 49А, 51, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 117, 119, 121, 123, 39, 39Б, 98 үйлері.
№ 661 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақкент шағын ауданы, 19, "№181 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақкент шағын ауданының № 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74. көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 662 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ботагөз шағын ауданы, 2, "№209 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы; Қарғалы өзені мен Рысқұлов даңғылының қиылысынан Рысқұлов даңғылыымен шығыс бағытта Ақбұлақ шағын ауданының Доспанова көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданының Доспанова көшесімен оңтүстік бағытта Ақбұлақ шағын ауданының Бөлтерекұлы көшесіне дейін; Ақбұлақ шағын ауданының Бөлтерекұлы көшесімен батыс бағытта Қарғалы өзеніне дейін.
№ 663 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағын ауданы, 12, "№201 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Нұркент шағын ауданының № 34, 35, 36, 63, 64, 65, 66, 71, 72, 73, 84, 85 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 664 сайлау учаскесі
Орталығы: Зерделі шағынауданы, 1/122. "№ 6 мамандандырылған балалар-жасөспірімдер олимпиадалық резерв мектебі" КМҚК.
Шекаралары: "София" ТК көпқабатты тұрғын үйлері № 206/2, 206/3, 206/3 (1-корпус), 206/4 (1-корпус), 206/4 (2-корпус), 206/4 (3-корпус), 206/5 (10-корпус), 206/6, 206/6 (1-корпус), 206/6 (2-корпус), 206/7, 206/8, 206/9, 206/9 (1-корпус).
№ 665 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұркент шағынауданы, 14А, "Алматы қаласы Алатау ауданы оқушыларының инновациялық шығармашылық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.

Границы: от пересечения реки Боралдай и улицы Карашыганак микрорайона Айгерим-2 на восток по улице Карашыганак микрорайона Айгерим-2 до улицы Байтенева микрорайона Айгерим-2; по улице Байтенева микрорайона Айгерим-2 на юг до улицы Уркер микрорайона Айгерим-2; по улице Уркер микрорайона Айгерим-2 на восток до улицы Мамытова микрорайона Айгерим-2; по улице Мамытова микрорайона Айгерим-2 на юг до улицы Назар микрорайона Айгерим-1; по улице Назар микрорайона Айгерим-1 на восток до улицы Молдагуловой микрорайона Айгерим-1; по улице Молдагуловой микрорайона Айгерим-1 на юг до улицы Наби микрорайона Айгерим-1; по улице Наби микрорайона Айгерим-1 на запад до реки Карасу-2; по руслу реки Карасу-2 на северо-запад до реки Боралдай; по реке Боралдай на север до улицы Карашыганак микрорайона Айгерим-2.
Избирательный участок № 660
Центр: Инновационный культурный центр/Библиотека "Alatau creative hub", микрорайон Нуркент, 5/11.
Границы: многоэтажный жилой комплекс "Алмалы" улица Байтерекова дома №43, 45, 47, 49А, 51, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 117, 119, 121, 123, 39, 39Б, 98.
Избирательный участок № 661
Центр: город Алматы, микрорайон Аккент, 19, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №181".
Границы: микрорайон Аккент многоэтажные жилые дома №55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74.
Избирательный участок № 662
Центр: город Алматы, микрорайон Ботагоз, 2, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №209".
Границы: от пересечения реки Каргалы и проспекта Рыскулова по проспекту Рыскулова на восток до улицы Доспановой микрорайона Акбулак; по улице Доспановой микрорайона Акбулак на юг до улицы Болтерекулы микрорайона Акбулак; по улице Болтерекулы на запад до реки Каргалы.
Избирательный участок № 663
Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 12, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №201".
Границы: микрорайон Нуркент многоэтажные жилые дома №34, 35, 36, 63, 64, 65, 66, 71, 72, 73, 84, 85.
Избирательный участок № 664
Центр: микрорайон Зердели, 1/122. КГКП "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва №6"
Границы: многоэтажные жилые дома ЖК "София" № 206/2, 206/3, 206/3 корпус 1, 206/4 корпус 1, 206/4 корпус 2, 206/4 корпус 3, 206/5 корпус 10, 206/6, 206/6 корпус 1, 206/6 корпус 2, 206/7, 206/8, 206/9, 206/9 корпус 1.
Избирательный участок№ 665
Центр: город Алматы, микрорайон Нуркент, 14А, Коммунальное государственное казенное предприятие "Центр инновационного творчества школьников Алатауского района города Алматы"

Шекарасы: Дарабоз шағын ауданының № 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 33/7 көпқабатты тұрғын үйлері.
№ 666 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ұлжан–1 шағын ауданы, Жалайыр көшесі, 48, №152 мектеп–гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үлкен Алматы өзені мен Ұлжан-1 шағын ауданының Бозарал көшесінің қиыылысынан Үлкен Алматы өзені бойымен солтүстік бағытта Ұлжан-1 шағынауданының Күреңқұлақ көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағынауданының Күреңқұлақ көшесімен шығыс бағытта Ащыбұлақ өзеніне дейін; Ащыбұлақ өзені бойымен оңтүстік бағытта Ұлжан-1 шағынауданының Тәкежанов көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағынауданының Тәкежанов көшесімен Ұлжан-1 шағынауданының Жаңалық көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағынауданының Жаңалық көшесімен батыс бағытта Ұлжан-1 шағынауданының Жалайыр көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағынауданының Жалайыр көшесімен солтүстік бағытта Ұлжан-1 шағынауданының Бозарал көшесіне дейін; Ұлжан-1 шағынауданының Бозарал көшесімен батыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін.
№ 667 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Мәдениет шағын ауданы, Сулейменов көшесі, 15, "№196 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: қала шекарасы мен Мәдениет шағын ауданының Қаракөл көшесінің қиылысынан Мәдениет шағын ауданының Қаракөл көшесімен солтүстік бағытта Рахат шағын ауданының Байжанов көшесіне дейін; Рахат шағын ауданының Байжанов көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта Мәдениет шағын ауданының Нұржауған көшесіне дейін; Мәдениет шағын ауданының Нұржауған көшесімен оңтүстік-батыс бағытта Үлкен Алматы каналына дейін; Үлкен Алматы каналының арнасымен қала шекарасына дейін; қала шекарасымен оңтүстік бағытта Мәдениет шағын ауданының Қаракөл көшесіне дейін.
№ 668 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ–2 шағын ауданы, Жанқожа батыр көшесі, 134, "№26 жалпы білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Джигитовка өзені мен Шаңырақ-2 шағын ауданының Жарқынбаев көшесінің қиылысынан Шаңырақ-2 шағын ауданының Жарқынбаев көшесімен шығыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Жанқожа батыр көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Жанқожа батыр көшесімен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Сарыжаз көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Сарыжаз көшесімен шығыс бағытта Қарасу-5 өзеніне дейін; Қарасу-5 өзенінің арнасымен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Жарқынбаев көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Жарқынбаев көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Рахымов көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Күлтегін көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Күлтегін көшесімен батыс бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Әубәкіров көшесіне дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Әубәкіров көшесімен оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Әубәкіров көшесіндегі № 1-ші үйге дейін; Шаңырақ-2 шағын ауданының Әубәкіров көшесіндегі № 1-ші үйден батыс бағытта Джигитовка өзеніне дейін; Джигитовка өзені арнасымен солтүстік бағытта Шаңырақ-2 шағын ауданының Жарқынбаев көшесіне дейін.
№ 669 сайлау учаскесі

Границы: микрорайон Дарабоз многоэтажные жилые дома №61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 33/7.
Избирательный участок № 666
Центр: город Алматы, микрорайон Улжан–1, улица Жалайыр, 48, Коммунальное государственное учреждение "Школа–гимназия №152".
Границы: от пересечения реки Большая Алматинка и улицы Бозарал микрорайона Улжан-1 по реке Большая Алматинка на север до улицы Куренкулак микрорайона Улжан-1; по улице Куренкулак микрорайона Улжан-1 на восток до реки Ашыбулак; по реке Ашыбулак на юг до улицы Такежанова микрорайона Улжан-1; по улице Такежанова микрорайона Улжан-1 до улицы Жаналык микрорайона Улжан-1; по улице Жаналык микрорайона Улжан-1 на запад до улицы Жалайыри микрорайона Улжан-1; по улице Жалайыри на север до улицы Бозарал микрорайона Улжан-1; по улице Бозарал на запад до реки Большая Алматинка.
Избирательный участок № 667
Центр: город Алматы, микрорайон Мадениет, улица Сулейменова, 15, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №196".
Границы: от пересечения границы города и улицы Каракол микрорайона Мадениет по улице Каракол микрорайона Мадениет на север до улицы Байжанова микрорайона Рахат; по улице Байжанова микрорайона Рахат на юго-восток до улицы Нуржауган микрорайона Мадениет; по улице Нуржауган микрорайона Мадениет юго-запад до Большого Алматинского канала; по руслу Большого Алматинского канала до границы города; по границе города на юг до улицы Каракол микрорайона Мадениет.
Избирательный участок № 668
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак–2, улица Жанкожа батыра, 134, Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №26".
Границы: от пересечения реки Джигитовка и улицы Жаркынбаева микрорайона Шанырак-2 по улице Жаркынбаева микрорайона Шанырак-2 на восток до улицы Жанкожа батыра микрорайона Шанырак-2; по улице Жанкожа батыра микрорайона Шанырак-2 на север до улицы Сарыжаз микрорайона Шанырак-2; по улице Сарыжаз микрорайона Шанырак-2 на восток до реки Карасу-5; по руслу реки Карасу-5 на юг до улицы Жаркынбаева микрорайона Шанырак-2; по улице Жаркынбаева микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Рахимова микрорайона Шанырак-2; по улице Рахимова микрорайона Шанырак-2 на юг до улицы Култегина микрорайона Шанырак-2; по улице Култегина микрорайона Шанырак-2 на запад до улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2; по улице Аубакирова микрорайона Шанырак-2 на юг до дома №1 улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2; от дома №1 улицы Аубакирова микрорайона Шанырак-2 на запад до реки Джигитовка; по руслу реки Джигитовка на север до улицы Жаркынбаева микрорайона Шанырак-2.
Избирательный участок № 669

Орталығы: Алматы қаласы, Саялы-2 шағынауданы, Арқалық көшесі, 137А. "№ 212 мектеп-гимназия" КММ
Шекаралары: Саялы-2 шағынауданы көпқабатты тұрғын үйлер № 33, 35, 37, 39, 41/1, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107.
№ 695 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алатау ауданы, Ботакөз ықшамауданы, 1/1, "Жұқпалы аурулар ұлттық ғылыми орталығы" РМК.
Шекаралары: Жұқпалы аурулар ұлттық ғылыми орталығының клиникалық ауруханасының аумағы.
№ 696 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ғажайып ықшамауданы, 35, "№ 231 жалпы білім беретін мектеп" КММ.
Шекаралары: Ғажайып, Ақмаржан, Ботакөз ықшамаудандары толық кіреді.
№ 697 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу ықшамауданы, Көктал көшесі, 1А, "№ 218 жалпы білім беретін мектеп" КММ.
Шекаралары: Ожет ықшамауданы Қошқарбаев көшесі мен Ожет ықшамауданы Қожықовтар көшесінің қиылысынан солтүстікке қарай Ожет ықшамауданы Қошқарбаев көшесі бойымен Ожет ықшамауданы Қожаберген Жырау көшесіне дейін, Ожет ықшамауданы Қожаберген Жырау көшесі бойымен шығысқа қарай осы көшедегі № 51 үйге дейін, Ожет ықшамауданы Қожаберген Жырау көшесі № 51 үйден солтүстікке қарай Ожет ықшамауданы Балпық би көшесіне дейін, Ожет ықшамауданы Балпық би көшесі бойымен шығысқа қарай Солтүстік айналма көшесіне дейін, Солтүстік айналма көшесі бойымен оңтүстікке қарай осы көшедегі № 104 үйге дейін, , Солтүстік айналма көшесі № 104 үйден батысқа қарай осы көшедегі № 90/10 үйге дейін. , Солтүстік айналма көшесі № 90/10 үйден Ожет ықшамауданы Жапсарбаев көшесі бойымен солтүстікке қарай Ожет ықшамауданы Жапсарбаев көшесі № 66 үйге дейін, Ожет ықшамауданы Жапсарбаев көшесі № 66 үйден батысқа қарай Ожет ықшамауданы Қошқарбаев көшесі мен Ожет ықшамауданы Қожықовтар көшесінің қиылысына дейін.
№ 698 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Зерделі ықшамауданы, 1/65, "№ 182 мектеп-гимназия" КММ.
Шекаралары: Зерделі ықшамауданы № 1/17, 1/18, 1/21, 1/22, 1/25, 1/26, 1/29, 1/32, 1/160, 1/161, 1/165, 1/167, 1/168, 1/177, 1/178, 1/179, 1/180, 1/181, 1/182, 1/183, 180А, 1/33 көпқабатты тұрғын үйлер.
№ 699 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Саялы ықшамауданы, Аққайнар көшесі, 3 "№ 204 жалпы білім беретін мектеп" КММ.
Шекаралары: Мөңке би және Саин көшелерінің қиылысынан батысқа қарай Мөңке би көшесі бойымен Момышұлы көшесіне дейін, Момышұлы көшесі бойымен солтүстікке қарай "Батыс" зиратына дейін, "Батыс" зиратының батыс шекарасы бойымен солтүстікке қарай Үлкен Алматы каналымен қиылысқанға дейін, Үлкен Алматы каналының арнасы бойымен шығысқа қарай Саин көшесіне дейін, Саин көшесі бойымен оңтүстікке қарай Мөңке би көшесіне дейін.
№ 700 сайлау учаскесі

Центр: город Алматы, микрорайон Саялы-2, улица Аркалык, 137А. КГУ "Школа-гимназия №212"
Границы: многоэтажные жилые дома микрорайона Саялы-2 № 33, 35, 37, 39,41/1, 43, 45, 47,49, 51, 53, 55, 57, 59,61, 63,69, 71, 73, 75, 77, 79, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107.
Избирательный участок № 695
Центр: город Алматы, Алатауский район, мкр.Ботакоз, 1/1, РГП "Национальный научный центр инфекционных болезней".
Границы: территория клинической больницы Национального научного центра инфекционных болезней.
Избирательный участок № 696
Центр: город Алматы, микрорайон Гажайып, 35, КГУ "Общеобразовательная школа № 231".
Границы: входят полностью микрорайоны Гажайып, Акмаржан, Ботакоз.
Избирательный участок № 697
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Коктал, 1А, КГУ "Общеобразовательная школа № 218".
Границы: от пересечения улиц Кошкарбаева микрорайона Ожет и Кожыковых микрорайона Ожет на север по улице Кошкарбаева микрорайона Ожет до улицы Кожабергена Жырау микрорайона Ожет, по улице Кожабергена Жырау микрорайона Ожет на восток до дома № 51 улицы Кожабергена Жырау микрорайона Ожет, от дома № 51 на север до улицы Балпык би микрорайона Ожет, по улице Балпык би микрорайона Ожет на восток до улицы Северное кольцо, по улице Северное кольцо на юг до дома № 104 улицы Северное кольцо, от дома № 104 улицы Северное кольцо на запад до дома № 90/10 улицы Северное кольцо. От дома № 90/10 улицы Северное кольцо на север по улице Жапсарбаева микрорайона Ожет до дома № 66 улицы Жапсарбаева микрорайона Ожет, от дома № 66 улицы Жапсарбаева микрорайона Ожет на запад до пересечения улиц Кошкарбаева микрорайона Ожет и Кожыковых микрорайона Ожет.
Избирательный участок № 698
Центр: город Алматы, микрорайон Зердели, 1/65, КГУ "Школа-гимназия № 182".
Границы: многоэтажные дома микрорайона Зердели № 1/17,1/18, 1/21, 1/22, 1/25, 1/26, 1/29, 1/32, 1/160, 1/161, 1/165, 1/167, 1/168, 1/177, 1/178, 1/179, 1/180, 1/181, 1/182, 1/183, 180А, 1/33.
Избирательный участок № 699
Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар, 3, КГУ "Общеобразовательная школа №204".
Границы: от пересечения улиц Монке би и Саина на запад по улице Монке би до улицы Момышулы, по улице Момышулы на север до кладбища "Батыс", вдоль западной границы кладбища "Батыс" на север до пересечения с Большим Алматинским каналом, по руслу Большого Алматинского канала на восток до улицы Саина, по улице Саина на юг до улицы Монке би.
Избирательный участок № 700

Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу ықшамауданы, Көктал көшесі, 1А, "№ 218 жалпы білім беретін мектеп" КММ.
Шекаралары: Қарасу ықшамауданы Дулат Бабатайұлы көшесінің № 166 үйінен солтүстік-шығысқа қарай Қарасу ықшамауданы Мойылды көшесінің № 22 үйіне дейін, Мойылды көшесінің № 22 үйінен солтүстікке қарай Қарасу ықшамауданы Қастек батыр көшесіне дейін, Қастек батыр көшесі бойымен шығысқа қарай Қарасу ықшамауданы Бағаналы Орда көшесінің № 22 үйіне дейін, Бағаналы Орда көшесінің № 22 үйінен шығысқа қарай Қарасу ықшамауданы Жеңістің 40 жылдығы көшесінің № 30 үйіне дейін, Жеңістің 40 жылдығы көшесі бойымен оңтүстік-шығысқа қарай Қарасу ықшамауданы Мостовая көшесіне дейін, Мостовая көшесі бойымен оңтүстікке қарай Қарасу ықшамауданы Заводская көшесінің № 80 үйіне дейін, Заводская көшесінің № 80 үйінен оңтүстік-шығысқа қарай осы көшедегі № 84 үйге дейін, Заводская көшесінің № 84 үйінен оңтүстікке қарай осы көшедегі № 94 үйге дейін, Заводская көшесінің № 94 үйінен солтүстік-батысқа қарай Қарасу ықшамауданы Центральная көшесіне дейін, Центральная көшесі бойымен оңтүстікке қарай осы көшедегі № 162 үйге дейін, Центральная көшесінің № 162 үйінен батысқа қарай Қарасу ықшамауданы Бағаналы Орда көшесінің № 44 үйіне дейін, Бағаналы Орда көшесінің № 44 үйінен батысқа қарай Қарасу ықшамауданы Дулат Бабатайұлы көшесінің № 50 үйіне дейін, Дулат Бабатайұлы көшесінің № 50 үйінен солтүстік-батысқа қарай осы көшедегі № 166 үйге дейін.

Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Коктал 1А, КГУ "Общеобразовательная школа № 218".
Границы: от дома № 166 улицы Дулата Бабатайулы микрорайона Карасу на северо-восток до дома №22 улицы Мойылды микрорайона Карасу, от дома №22 улицы Мойылды микрорайона Карасу на север до улицы Кастек батыра микрорайона Карасу, по улице Кастек батыра микрорайона Карасу на восток до дома № 22 улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу, от дома № 22 улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу на восток до дома № 30 улицы 40 лет Победы микрорайона Карасу, по улице 40 лет Победы микрорайона Карасу на юго-восток до улицы Мостовая микрорайона Карасу, по улице Мостовая микрорайона Карасу на юг до дома № 80 улицы Заводская микрорайона Карасу, от дома № 80 улицы Заводская микрорайона Карасу на юго-восток до дома № 84 улицы Заводская микрорайона Карасу, от дома № 84 улицы Заводская микрорайона Карасу на юг до дома № 94 улицы Заводская микрорайона Карасу, от дома № 94 улицы Заводская микрорайона Карасу на северо-запад до улицы Центральная микрорайона Карасу, по улице Центральная микрорайона Карасу на юг до дома № 162 улицы Центральная микрорайона Карасу, от дома № 162 улицы Центральная микрорайона Карасу на запад до дома №44 улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу, от дома № 44 улицы Баганалы Орда микрорайона Карасу на запад до дома №50 улицы Дулата Бабатайулы микрорайона Карасу, от дома № 50 улицы Дулата Бабатайулы микрорайона Карасу на северо-запад до дома № 166 улицы Дулата Бабатайулы микрорайона Карасу.