Екібастұз қаласы және Екібастұз қаласының ауылдық аймағы бойынша базалық салық мөлшерлемелерін түзету туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 302/35 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 желтоқсанда № 6138 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2025 жылғы 29 желтоқсандағы № 310/39 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 29.12.2025 № 310/39 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 510-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Екібастұз қаласы мен ауылдық аймағының жерлерін аймақтарға бөлу жобаларының (сұлбаларының) негізінде жер салығының базалық мөлшерлемелеріне жер салығы мөлшерлемелері ұлғайтылсын.
2. Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "Екібастұз қаласы және Екібастұз қаласы ауылдық аймақтары бойынша базалық салық мөлшерлемелерін түзету туралы" № 301/34 шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде № 4293 болып тіркелген, "Әділет" Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 11 ақпанда жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Садвакасов
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2018 жылғы 30
қарашадағы № 302/35 шешіміне
қосымша
Жер салығы базалық мөлшерлемелерінің өсу пайыздары

О корректировке базовых налоговых ставок по городу Экибастуз и сельской зоны города Экибастуз
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 30 ноября 2018 года № 302/35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 декабря 2018 года № 6138. Утратило силу решением Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 29 декабря 2025 года № 310/39
Сноска. Утратило силу решением Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 29.12.2025 № 310/39 (вводится в действие с 01.01.2026).
В соответствии с пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога к базовым ставкам земельного налога на основании проектов (схем) зонирования земель города Экибастуз и сельской зоны города Экибастуз согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Экибастузского городского маслихата от 25 декабря 2014 года № 301/34 "О корректировке базовых налоговых ставок по городу Экибастуз и сельской зоны города Экибастуза" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4293, опубликованное 11 февраля 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года
Председатель сессии С. Садвакасов
Секретарь городского маслихата Б. Куспеков
Приложение
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 30 ноября 2018 года № 302/35
Проценты повышения базовых ставок земельного налога