Қостанай қаласында жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 306 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қарашада № 8144 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 2026 жылғы 5 қаңтардағы № 214 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 05.01.2026 № 214 шешімімен (01.01.2026 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы кодексінің 510-бабына (бұдан әрі – Кодекс) сәйкес және Қостанай қаласының жерлерін аймақтарға бөлу схемасы негізінде Қостанай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О корректировке базовых ставок земельного налога в городе Костанае
Решение маслихата города Костаная Костанайской области от 30 ноября 2018 года № 306. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 ноября 2018 года № 8144. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 5 января 2026 года № 214
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Костаная Костанайской области от 05.01.2026 № 214 (вводится в действие с 01.01.2026).
В соответствии со статьей 510 кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" (далее – Кодекс) и на основании схемы зонирования земель города Костаная Костанайский городской маслихат РЕШИЛ:

Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 21.11.2023 № 65 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Қостанай қаласында жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету осы шешімнің қосымшасына сәйкес жүзеге асырылсын.
Осы тармақтың ережесі Кодекстің 509-бабында көрсетілген жер учаскелеріне қолданылмайды.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қостанай қаласы мәслихатының 21.11.2023 № 65 шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Преамбула – в редакции решения маслихата города Костаная Костанайской области от 21.11.2023 № 65 (вводится в действие с 01.01.2024).
1. Осуществить корректировку базовых ставок земельного налога в городе Костанае согласно приложению к настоящему решению.
Положение настоящего пункта не распространяется на земельные участки, указанные в статье 509 Кодекса.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Костаная Костанайской области от 21.11.2023 № 65 (вводится в действие с 01.01.2024).