Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің әскери, арнаулы оқу орындарының ақылы негізде берілетін тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) бағаларды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 763 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 18024 болып тіркелді.
"Білім туралы" 2007 жылы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 63-бабы 4-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса ұсынылып отырған:
1) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Мақан Есболатов атындағы Алматы академиясының ақылы негізде берілетін тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) бағалары осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес;
2) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Бәрімбек Бейсенов атындағы Қарағанды академиясының ақылы негізде берілетін тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) бағалары осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес;
3) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Шырақбек Қабылбаев атындағы Қостанай академиясы ақылы негізде берілетін тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) бағалары осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес;
4) Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Малкеджар Бөкенбаев атындағы Ақтөбе заң институтының ақылы негізде берілетін тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) бағалары осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес;
5) Алып тасталды - ҚР Ішкі істер министрінің 01.10.2021 № 591 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
6) Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының Әскери институты ақылы негізде берілетін тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) бағалары осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Ішкі істер министрінің 01.10.2021 № 591 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Кадр жұмысы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдерінде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;

Об утверждении цен на товары (работы, услуги) военных, специальных учебных заведений Министерства внутренних дел Республики Казахстан, предоставляемые на платной основе
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 декабря 2018 года № 763. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 декабря 2018 года № 18024.
В соответствии с пунктом 4 статьи 63 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Цены на товары (работы, услуги) Алматинской академии Министерства внутренних дел Республики Казахстан имени Макана Есбулатова, предоставляемые на платной основе согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) Цены на товары (работы, услуги) Карагандинской академии Министерства внутренних дел Республики Казахстан имени Баримбека Бейсенова, предоставляемые на платной основе согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) Цены на товары (работы, услуги) Костанайской академии Министерства внутренних дел Республики Казахстан имени Шракбека Кабылбаева, предоставляемые на платной основе согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) Цены на товары (работы, услуги) Актюбинского юридического института Министерства внутренних дел Республики Казахстан имени Малкеджара Букенбаева, предоставляемые на платной основе согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) Исключен приказом Министра внутренних дел РК от 01.10.2021 № 591 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6) Цены на товары (работы, услуги) Военного института Национальной гвардии Республики Казахстан, предоставляемые на платной основе согласно приложению 6 к настоящему приказу.
2. Департаменту кадровой работы Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
4) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді беруді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына және Ішкі істер министрлігінің Кадр саясаты департаментіне (А.Д. Дәрменов) жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі
полиция генерал-полковнигі Қ. Қасымов
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 763 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Мақан Есболатов атындағы Алматы академиясының ақылы негізде берілетін тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне ) бағалары

3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Министра внутренних дел Республики Казахстан и Департамент кадровой работы Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Дарменов А.Д.).
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
генерал-полковник полиции
К. Касымов
Приложение 1
к приказу Министра
внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 763
Цены на товары (работы, услуги) Алматинской академии Министерства внутренних дел Республики Казахстан имени Макана Есбулатова, предоставляемые на платной основе

1-тарау. Қосымша бiлiм беру бағдарламаларын iске асыру
1.
Жеңіл атлетика спорттық секцияларында оқыту, 1 адамға
8 сағат
11 000
2.
Самбо спорттық секциясында оқыту, 1 адамға
8 сағат
11 000
3.
Қоян-қолтық ұрыс спорттық секцияларында оқыту , 1 адамға
8 сағат
11 000
4.
Жеке заң пәндерінің проблематикасын терең зерделеумен кеңейтілген курстарда оқыту, 1 адамға
48 сағат
67 000
5.
Ғылым салаларының жекелеген мәселелерін қараумен және практикалық дағдыларды пысықтаумен пәндер бойынша арнайы курстарда оқыту, 1 адамға
48 сағат
67 000
2- тарау. Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
6.
Қазақ тілін оқыту, 1 адамға
48 сағат
67 000
7.
Ағылшын тілін оқыту, 1 адамға
48 сағат
67 000
8.
Жүргізуші курстарында (В санаты) оқыту, 1 адамға
36 сағат
50 000
9.
Жүргізуші курстарында (С санаты) оқыту, 1 адамға
36 сағат
50 000
10.
Заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау кезінде күзету жөніндегі қызметтер көрсететін күзетшілердің біліктілігін арттыру бойынша курстарда оқыту, 1 адамға
32 сағат
45 000
11.
Жеке тұлғалардың өмірі мен денсаулығын қорғауды жүзеге асыратын күзетшілердің біліктілігін арттыру бойынша курстарда оқыту, 1 адамға
72 сағат
100 000
12.
Заңды және жеке тұлғалардың мүлкін, оның ішінде оны тасымалдау кезінде күзету жөніндегі қызметтер көрсететін күзетшілерді даярлау бойынша курстарда оқыту, 1 адамға
99 сағат
137 000
13.
Жеке тұлғалардың өмірі мен денсаулығын қорғауды жүзеге асыратын күзетшілерді даярлау бойынша курстарда оқыту, 1 адамға
146 сағат
202 000
14.
Жеке күзет ұйымдары басшыларының біліктілігін арттыру бойынша курстарда оқыту, 1 адамға
19 сағат
27 000
15.
Жеке күзет ұйымының басшыларын даярлау бойынша курстарда оқыту, 1 адамға
99 сағат
137 000
16.
"Ғылыми зерттеулердің негіздері" курстарында оқыту, 1 адамға
48 сағат
67 000
17
Заңтану және құқық саласындағы мамандарды даярлау бойынша біліктілікті арттыру курстарын ұйымдастыру және өткізу, 1 адамға
72 сағат
125 000
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 763 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Шырақбек Қабылбаев атындағы Қостанай академиясының ақылы негізде берілетін тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) бағалары
Ескерту. 3-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Ішкі істер министрінің 01.10.2021 № 591 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ақылы негізде берілетін тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) атаулары
Өлшем бірлігі
Баға (теңге)

Глава 1. Реализации дополнительных образовательных программ
1.
Обучение в спортивной секции легкой атлетики, на 1 человека
8 часов
11 000
2.
Обучение в спортивной секции самбо, на 1 человека
8 часов
11 000
3.
Обучение в спортивной секции рукопашного боя, на 1 человека
8 часов
11 000
4.
Обучение на расширенных курсах с углубленным изучением проблематики отдельных юридических дисциплин, на 1 человека
48 часов
67 000
5.
Обучение на спецкурсах по дисциплинам с рассмотрением частных вопросов отрасли науки и отработкой практических навыков, на 1 человека
48 часов
67 000
Глава 2. Организация профессионального образования
6.
Обучение казахскому языку, на 1 человека
48 часов
67 000
7.
Обучение английскому языку, на 1 человека
48 часов
67 000
8.
Обучение на водительских курсах (категории В), на 1 человека
36 часов
50 000
9.
Обучение на водительских курсах (категории С), на 1 человека
36 часов
50 000
10.
Обучение на курсах по повышению квалификации охранников, оказывающих услуги по охране имущества юридических и физических лиц в том числе и при его транспортировке, на 1 человека
32 часа
45 000
11.
Обучение на курсах по повышению квалификации охранников, осуществляющих защиту жизни и здоровья физических лиц, на 1 человека
72 часа
100 000
12.
Обучение на курсах по подготовке охранников, оказывающих услуги по охране имущества юридических и физических лиц в том числе и при его транспортировке, на 1 человека
99 часов
137 000
13.
Обучение на курсах по подготовке охранников, осуществляющих защиту жизни и здоровья физических лиц, на 1 человека
146 часов
202 000
14.
Обучение на курсах по повышению квалификации руководителей частной охранной организации, на 1 человека
19 часов
27 000
15.
Обучение на курсах по подготовке руководителей частной охранной организации, на 1 человека
99 часов
137 000
16.
Обучение на курсах "Основы научных исследований", на 1 человека
48 часов
67 000
17
Организация и проведение курсов повышения квалификации по подготовке специалистов в области юриспруденции и права, на 1 человека
72 часа
125 000
Приложение 3
к приказу Министра
внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 763
Цены на товары (работы, услуги) Костанайской академии Министерства внутренних дел Республики Казахстан имени Шракбека Кабылбаева предоставляемые на платной основе
Сноска. Приложение 3 с изменением, внесенным приказом Министра внутренних дел РК от 01.10.2021 № 591 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование товаров (работ, услуг), предоставляемые на платной основе
Единица измерения
Стоимость (тенге)

64 000
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 763 бұйрығына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті Көкшетау техникалық институтының ақылы негізде берілетін тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) бағалары
Ескерту. 5-қосымша алып тасталды - ҚР Ішкі істер министрінің 01.10.2021 № 591 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 763 бұйрығына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланы Әскери институтының ақылы негізде берілетін тауарларына (жұмыстарына, көрсетілетін қызметтеріне) бағалары
Тауарлардың (жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің) атаулары
Өлшем бірлігі
Баға (теңге)

64 000
Приложение 5
к приказу Министра
внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 763
Цены на товары (работы, услуги) Кокшетауского технического института Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан предоставляемые на платной основе
Сноска. Приложение 5 исключено приказом Министра внутренних дел РК от 01.10.2021 № 591 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 6
к приказу Министра
внутренних дел
Республики Казахстан
от 24 декабря 2018 года № 763
Цены на товары (работы, услуги) Военного института Национальной гвардии Республики Казахстан предоставляемые на платной основе
Наименование товаров (работ, услуг), предоставляемые на платной основе
Единица измерения
Цена (тенге)