Амангелді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 64 "Амангелді ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қарашадағы № 181 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 желтоқсанда № 6057 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 4 мамырдағы № 85 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 04.05.2026 № 85 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарына сәйкес, Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Амангелді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 64 "Амангелді ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4499 болып тіркелген, 2014 жылғы 28 наурызда "Аманкелді арайы" аудандық газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
"Шақпақ ауылы" 12 жолындағы:
"Ауылдық кітапхана ғимараты жанындағы тақта" сөздері "Ауылдың орталық көшесіндегі тақта" сөздерімен ауыстырылсын;
"Горняк ауылы" 16 жолындағы:
"Ауылдық кітапхана ғимараты жанындағы тақта" сөздері "Ауылдың орталық көшесіндегі тақта" сөздерімен ауыстырылсын;
"Жетібай ауылы" 22 жолындағы:
"Медициналық пункт ғимараты жанындағы тақта" сөздері "Ауылдың орталық көшесіндегі тақта" сөздерімен ауыстырылсын;
"Айтбай ауылы" 24 жолындағы:
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Нарөлген жалпы білім беретін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жаныңдағы тақта" сөздері "Ауылдың орталық көшесіндегі тақта" сөздерімен ауыстырылсын;
"Қосжан ауылы" 26 жолындағы:
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің М.Томашин атындағы Чапай жалпы білім беретін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта" сөздері "Ауылдың орталық көшесіндегі тақта" сөздерімен ауыстырылсын;
"Жаңатай ауылы" 30 жолындағы:
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің М.Әуезов атындағы Жанатай жалпы білім беретін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта" сөздері "Ауылдың орталық көшесіндегі тақта" сөздерімен ауыстырылсын.

О внесении изменений в постановление акимата Амангельдинского района от 28 февраля 2014 года № 64 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Амангельдинского района"
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 10 ноября 2015 года № 181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 декабря 2015 года № 6057. Утратило силу постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 4 мая 2026 года № 85
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 04.05.2026 № 85 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Амангельдинского района от 28 февраля 2014 года № 64 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Амангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4499, опубликовано 28 марта 2014 года в районной газете "Аманкелді арайы") следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в строке 12 "село Шакпак":
слова "Щит у здания сельской библиотеки" заменить словами "Щит на центральной улице села";
в строке 16 "село Горняк":
слова "Щит у здания сельской библиотеки" заменить словами "Щит на центральной улице села";
в строке 22 "село Жетибай":
слова "Щит у здания медицинского пункта" заменить словами "Щит на центральной улице села";
в строке 24 "село Айтбай":
слова "Щит у здания коммунального государственного учреждения "Наролгенская начальная общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района" заменить словами "Щит на центральной улице села";
в строке 26 "село Косжан":
слова "Щит у здания коммунального государственного учреждения "Чапайская начальная общеобразовательная школа имени М.Томашина отдела образования акимата Амангельдинского района" заменить словами "Щит на центральной улице села";
в строке 30 "село Жанатай":
слова "Щит у здания коммунального государственного учреждения "Жанатайская начальная общеобразовательная школа имени М.Ауезова отдела образования акимата Амангельдинского района" заменить словами "Щит на центральной улице села".

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді
ауданының әкімі
Ж. Таукенов
КЕЛІСІЛДІ:
Амангелді аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы
______________ А. Ибраева

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Амангельдинского района
Ж. Таукенов
СОГЛАСОВАНО
Председатель Амангельдинской
районной территориальной
избирательной комиссии
________________ А. Ибраева