Амангелді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 64 "Амангелді ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 41 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 наурызда № 5482 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 4 мамырдағы № 85 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімдігінің 04.05.2026 № 85 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарына сәйкес, Амангелді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Амангелді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 ақпандағы № 64 "Амангелді ауданы аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4499 болып тіркелген, 2014 жылғы 28 наурызда "Аманкелді арайы" аудандық газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Қ.У. Кеделбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Амангелді ауданының әкімі
Ж. Таукенов
Әкімдіктің 2015 жылғы
16 наурыздағы № 41
қаулысына қосымша
Әкімдіктің 2014 жылғы
28 ақпандағы № 64
қаулысына қосымша
Амангелді ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын
орналастыру үшін орындар
Елді-мекендер
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1.
Амангелді ауылы
А.Байтұрсынов және Ә.Дүйсенбин көшелерінің қиылысында орналасқан тақта.
2.
Есір ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Н.Мейірманов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта.
3.
Кемер ауылы
Ауылдың орталык көшесіндегі тақта.
4.
Қоғалыкөл ауылы
Ауылдың орталык көшесіндегі тақта.
5.
Ақкісі ауылы
Ауылдың орталык көшесіндегі тақта.
6.
Қарасу ауылы
"Амангелді ауданының Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта;
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Жасбуын жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жаныңдағы тақта.
7.
С.Есенбаев ауылы
Ауылдың орталык көшесіндегі тақта.
8.
Ә.Сыздықов ауылы
Ауылдың орталык көшесіндегі тақта.
9.
Ағайдар ауылы
Ауылдың орталык көшесіндегі тақта.
10.
Амантоғай ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Амантоғай жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта.
11.
Жалдама ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Жалдама жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта.
12.
Шақпақ ауылы
Ауылдық кітапхана ғимараты жанындағы тақта.
13.
Қарақұдық ауылы
Ауылдың орталык көшесіндегі тақта.
14.
Тасты аулы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Тасты жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта.
15.
Қарынсалды ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Қарынсалды жалпы білім беретін негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта.
16.
Горняк ауылы
Ауылдық кітапхана ғимараты жанындағы тақта.
17.
Степняк ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Степняк жалпы білім беретін негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта.
18.
Үштоғай ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Рассвет жалпы білім беретін негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта.
19.
Ақсай ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Бүйректал жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта.
20.
Байғабыл ауылы
Ауылдық клуб ғимараты жанындағы тақта; "Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің А.Нұрманов атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта.
21.
Жаңатұрмыс ауылы
Ауылдың орталық көшесінде орналасқан тақта.
22.
Жетібай аулы
Медициналық пункт ғимараты жанындағы тақта.
23.
Құмкешу ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Құмкешу жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта.
24.
Айтбай аулы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Нарөлген жалпы білім беретін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жаныңдағы тақта.
25.
Үрпек ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің эстетикалық бағыттағы Жаңаауыл жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта.
26.
Қосжан ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің М.Томашин атындағы Чапай жалпы білім беретін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта.
27.
Ағаштыкөл ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Ағаштыкөл жалпы білім беретін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта.
28.
Қарашатөбе ауылы
Ауылдың орталық көшесінде орналасқан тақта.
29.
Қабырға ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің Н.Крупская атындағы жалпы білім беретін негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта
30.
Жаңатай ауылы
"Амангелді ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің М.Әуезов атындағы Жанатай жалпы білім беретін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты жанындағы тақта.

О внесении изменения в постановление акимата Амангельдинского района от 28 февраля 2014 года № 64 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Амангельдинского района"
Постановление акимата Амангельдинского района Костанайской области от 16 марта 2015 года № 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 марта 2015 года № 5482. Утратило силу постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 4 мая 2026 года № 85
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Амангельдинского района Костанайской области от 04.05.2026 № 85 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Амангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Амангельдинского района от 28 февраля 2014 года № 64 "Об пределении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Амангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4499, опубликовано 28 марта 2014 года в районной газете "Аманкелді арайы") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Кеделбаева К.У.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Амангельдинского района
Ж. Таукенов
Приложение
к постановлению акимата
от 16 марта 2015 года № 41
Приложение
к постановлению акимата
от 28 февраля 2014 года № 64
Места для размещения агитационных печатных материалов
на территории Амангельдинского района
Населенные пункты
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
село Амангельды
Щит на пересечении улиц А.Байтурсынова и А.Дүйсенбина.
2.
село Есир
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Н.Мейирманова отдела образования акимата Амангельдинского района.
3.
село Кемер
Щит на центральной улице села.
4.
село Когалыколь
Щит на центральной улице села.
5.
село Аккиси
Щит на центральной улице села.
6.
село Карасу
Щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима Карасуского сельского округа Амангельдинского района";
щит у здания коммунального государственного учреждения "Жасбуынская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района".
7.
село С.Есенбаева
Щит на центральной улице села.
8.
село А.Сыздыкова
Щит на центральной улице села.
9.
село Агайдар
Щит на центральной улице села.
10.
село Амантогай
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Амантогайская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района".
11.
село Жалдама
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Жалдаминская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района".
12.
село Шакпак
Щит у здания сельской библиотеки.
13
село Каракудук
Щит на центральной улице села.
14.
село Тасты
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Тастинская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района".
15.
село Карынсалды
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Карынсалдинская основная средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района".
16.
село Горняк
Щит у здания сельской библиотеки.
17.
село Степняк
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Степнякская основная средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района".
18.
село Уштогай
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Рассветская основная средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района".
19.
село Аксай
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Буйректальская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района".
20.
село Байгабыл
Щит у здания сельского клуба;
щит у здания коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени А.Нурманова отдела образования акимата Амангельдинского района.
21.
село Жанатурмыс
Щит на центральной улице села.
22.
село Жетибай
Щит у здания медицинского пункта.
23.
село Кумкешу
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Кумкешуская средняя общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района".
24.
село Айтбай
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Наролгенская начальная общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района".
25.
село Урпек
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Жанааульская средняя общеобразовательная школа эстетического направления отдела образования акимата Амангельдинского района".
26.
село Косжан
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Чапайская начальная общеобразовательная школа имени М.Томашина отдела образования акимата Амангельдинского района".
27.
село Агаштыколь
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Агаштыкольская начальная общеобразовательная школа отдела образования акимата Амангельдинского района".
28.
село Карашатобе
Щит на центральной улице села.
29.
село Кабырга
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Основная средняя общеобразовательная школа имени Н.Крупской отдела образования акимата Амангельдинского района".
30.
село Жанатай
Щит у здания коммунального государственного учреждения "Жанатайская начальная общеобразовательная школа имени М.Ауезова отдела образования акимата Амангельдинского района".