Шортанды ауданы Бозайғыр ауылдық округінің Бозайғыр ауылы мен Төңкеріс бекетінің шекараларын (шегін) белгілеу туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 14 мамырдағы № А-4/116 қаулысы және Шортанды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 14 мамырдағы № С-39/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 маусымда № 4833 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108 бабының 5 тармағына, "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 12 бабының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына, 31 бабының 2 тармағына сәйкес, Шортанды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды ауданы Бозайғыр ауылдық округінің Бозайғыр ауылының шекаралары (шегі) 1 қосымшаға сәйкес алаңдарда белгіленсін.
2. Шортанды ауданы Бозайғыр ауылдық округінің Төңкеріс бекетінің шекаралары (шегі) 2 қосымшаға сәйкес алаңдарда белгіленсін.
3. Шортанды ауданының "Жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі жер-есебі құжаттарына қажетті өзгерістер енгізсін.
4. Осы бірлескен қаулы мен шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды ауданының әкімі Г.Сәдуақасова
Шортанды аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
Я.Бельц
Шортанды аудандық
мәслихатының
хатшысы
Г.Скирда
Шортанды ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 14 мамырдағы
№ А-4/116 бірлескен қаулысына
және Шортанды аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
14 мамырдағы № С-39/5
шешіміне 1 қосымша
Шортанды ауданы Бозайғыр ауылдық округінің Бозайғыр ауылы жерлерінің экспликациясы

Об установлении границ (черты) села Бозайгыр и станции Тонкерис сельского округа Бозайгыр Шортандинского района
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 14 мая 2015 года № А-4/116 и решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 14 мая 2015 года № С-39/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 июня 2015 года № 4833.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы (черту) села Бозайгыр сельского округа Бозайгыр Шортандинского района в площадях согласно приложению 1.
2. Установить границы (черту) станции Тонкерис сельского округа Бозайгыр Шортандинского района в площадях согласно приложению 2.
3. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений" Шортандинского района внести необходимые изменения в земельно-учетную документацию.
4. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Шортандинского района Г.Садвокасова
Председатель сессии
Шортандинского районного
маслихата
Я.Бельц
Секретарь Шортандинского
районного маслихата
Г.Скирда
Приложение 1 к совместному
постановлению акимата
Шортандинского района
от 14 мая 2015 года
№ А-4/116 и решению
Шортандинского районного
маслихата от 14 мая
2015 года № С-39/5
Экспликация земель села Бозайгыр сельского округа Бозайгыр Шортандинского района

Ескерту. 1-қосымшаға өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 27.02.2019 № А-2/36 қаулысы және Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 27.02.2019 № С-38/2 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 02.12.2025 № 8С-45/4 және Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 02.12.2025 № А-3/240 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданыска енгізіледі) бірлескен шешімі мен қаулысымен.
Елді мекеннің атауы
Жоспар шекарасындағы барлық жерлер
оның ішінде
Бекітілген алаң
оның ішінде
Бөгде пайдаланудағы жерлер
Егістік
Жайылымдар
Құрылыс астында
Су астында
Жолдар
Басқа жерлер
табиғи
Түбегейлі жақсарту

Сноска. Приложение 1 с изменением, внесенным постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 27.02.2019 № А-2/36 и решением Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 27.02.2019 № С-38/2 (вводится в действие со дня официального опубликования); в редакции совместных решения Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 02.12.2025 № 8С-45/4 и постановления акимата Шортандинского района Акмолинской области от 02.12.2025 № А-3/240 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Гектаров
Наименование населенного пункта
Всего земель в границах плана
в том числе
Закрепляемая площадь
в том числе
Земли постороннего пользования
Пашня
Пастбища
Под постройками
Под водой
Дороги
Прочие земли
естественные
Коренного улучшения