Бөрлі ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімінің 2014 жылғы 17 наурыздағы № 9 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 сәуірде № 3506 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабына сәйкес және Бөрлі аудандық (аумақтық) сайлау комиссиясының келісімі бойынша, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі ауданының аумағында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы М. С. Давлетжановқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Тусупкалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Бөрлі аудандық (аумақтық) сайлау
комиссиясының төрағасы
_____________А. С. Сафималиев
17.03.2014 ж
Бөрлі ауданы әкімінің
2014 жылғы 17 наурыздағы
№ 9 шешіміне қосымша
Бөрлі ауданы аумағында сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімінің 26.10.2020 № 16 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізіледі - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімінің 11.12.2020 № 18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 24.10.2023 № 13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі); 28.07.2025 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 31 желтоқсанға дейін (қоса есептегенде) қолданылады); 21.10.2025 № 5 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 29.05.2026 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
№ 77 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақсай қаласы, 4 ықшам ауданы, Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының білім беру бөлімінің "Ақсай қаласының № 3 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсай қаласы, 4 ықшам ауданының № 6, № 7, № 11, № 12, № 14, № 16, № 17, № 18, № 21, № 22, № 23, № 31, № 33, № 34, № 35, № 36, №39, № 40, № 43, № 47, № 48, № 43А тұрғын үйлері.
№ 78 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории Бурлинского района
Решение акима Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 17 марта 2014 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 апреля 2014 года № 3506.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и по согласованию с Бурлинской районной (территориальной) избирательной комиссией, аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Бурлинского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Давлетжанова М. С.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района М. Тусупкалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Бурлинской районной
(территориальной) избирательной комиссии
_____________А. С. Сафималиев
17.03.2014 г.
Приложение
к решению акима Бурлинского
района
от 17 марта 2014 года № 9
Избирательные участки на территории Бурлинского района
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 26.10.2020 № 16 (вводится в действие со дня первого официального опубликования) ; с изменениями, внесенными решениями акима Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 11.12.2020 № 18 (вводится в действие со дня первого официального опубликования); от 24.10.2023 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 28.07.2025 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликованияи действует по 31 декабря 2025 года включительно); от 21.10.2025 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 29.05.2026 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 77
Местонахождение: город Аксай, 4 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 3 города Аксая" отдела образования Бурлинского района Западно-Казахстанской области".
Граница: город Аксай, жилые дома № 6, № 7, № 11, № 12, № 14, № 16, № 17, № 18, № 21, № 22, № 23, № 31, № 33, № 34, № 35, № 36, № 39, № 40, № 43, № 47, № 48, № 43А 4 микрорайона.
"Избирательный участок № 78

Орналасқан жері: Ақсай қаласы, 5 ықшам ауданы, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының білім беру бөлімінің "Ақсай қаласының № 4 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсай қаласы, 5 ықшам ауданының № 1, № 2, № 3, № 15, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 26, № 27, № 30, № 31, № 32, № 37, № 38, № 39 тұрғын үйлері, 7 ықшам ауданының жеке тұрғын үйлері, Өнеркәсіптік аймақ, Жастар көшесі мен Наурыз көшесі аралығындағы Халықтар Достығы көшесінің бойындағы тұрғын үйлер.
79 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Кеңтүбек ауылы, Тәуелсіздік көшесі, № 65, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Кеңтүбек ауылы, Шампа, Бақтыарал қыстақтары.
№ 80 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақсай қаласы, 5 шағынауданы, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының білім беру бөлімінің "Ақсай қаласының № 4 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсай қаласы, 5 шағынауданының № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 16, № 17, № 18, № 19 тұрғын үйлері, 9 шағынауданының жеке тұрғын үйлері.
№ 81 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақсай қаласы, 10 шағынауданы, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының білім беру бөлімінің "Ақсай қаласының № 6 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсай қаласы, 10 шағынауданының № 2, № 3, № 4, №5, № 6, № 7, №8 № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, №14, № 15, № 16, № 16/1, №21, № 22, № 22/1, № 27, № 29 тұрғын үйлері.
№ 82 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақсай қаласы, Вахта қалашығы 1, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Бөрлі аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Ақсай қаласы, Құрылыс, Амангелді, Бейбітшілік, Оңтүстік, Бекзат Саттарханов, Жаңа, Орал, Қарашығанақ, Ақсу, Болашақ көшелері; Абай көшесіндегі тұрғын үйлер, "Астана Құм-2005" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің вахталық қалашығындағы тұрғын ғимарат; Чехия, Венгрия, Париж атындағы вахталық қалашықтардың тұрғын ғимараттары; Ақбұлақ тұрғын үйлері, Вахта қалашығы, Абай даңғылы бойындағы № 44/2, № 29/1А, № 27А, № 86, № 88, № 39, № 84/1, № 49, № 44/2, № 29, № 76, № 25/1, № 44/4, № 4/4, № 82, № 84, № 88/1 тұрғын үйлер.
№ 83 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақсай қаласы, Железнодорожная көшесі, № 125/3 үй, "Бөрлі ауданы әкімдігінің "Балалар өнер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Ақсай қаласы, 4 ықшам ауданының № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 8, № 9, № 10 тұрғын үйлері, Железнодорожная көшесіндегі жатақхана, 2, 3 ықшам аудандарының тұрғын үйлері, С.Датов № 1 көшесіндегі жатақхана, Жастар көшесіндегі тұрғын үйлер, Көктем ықшам ауданы, 5А ықшам ауданы, Халықтар Достығы көшесі бойындағы — Наурыз көшесі мен Абай даңғылына дейінгі аралықтағы тұрғын үйлер.
№ 84 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қарағанды ауылы, Тарасенко көшесі, 32 А үй, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Қарағанды ауылы.
№ 85 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Достық ауылы, Жамбыл атындағы көшесі, 8 үй, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Достық ауылы.
№ 86 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақсу ауылы, Достық көшесі, 26 үй, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсу ауылы, Жаңақоныс қыстағы.
№ 87 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақсай қаласы, Железнодорожная көшесі 166, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Бөрлі аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Ақсай қаласы, Қайыр Шакенов көшесінің № 1-14 (тақ жағы) үйлері, Элеваторная көшесінің № 1 - 14 үйлері, Жібек жолы көшесінің № 35 - 53 (тақ жағы), № 56 - 102 (жұп жағы) үйлері, Әл-Фараби көшесінің № 103 - 205 (тақ жағы), № 74 - 146 (жұп жағы) үйлері, Железнодорожная көшесінің № 39 - 119 (тақ жағы), № 92 - 116 (жұп жағы) үйлері, Жұбан Молдағалиев көшесінің № 1 - 67 (тақ жағы), № 2 - 60 (жұп жағы) үйлері, Қайыр Шакенов көшесінің № 1 - 9 үйлері, Хиуаз Доспанова көшесінің № 47 - 121 (тақ жағы), № 46 - 124 (жұп жағы) үйлері, Бурлинская көшесінің № 3(3), 3/15 а, 4, 6, 8/1, 8/2, 79, 83 үйлері, Шыңғырлау көшесінің № 39 - 129 (тақ жағы), № 44 - 128 (жұп жағы) үйлері, Чапаев көшесінің № 9 - 81(тақ жағы), № 42 - 114 (жұп жағы) үйлері, Цвилинг көшесінің № 99 - 165 (тақ жағы), № 92 - 156 (жұп жағы) үйлері, М. Мәметова көшесінің № 1 - 67 (тақ жағы), № 2 - 64 (жұп жағы) үйлері, Тихоненко көшесінің № 85 - 175 (тақ жағы), № 74 - 148 (жұп жағы) үйлері, Бурлинская көшесінің № 1 - 13 (тақ жағы) үйлері, 1-шағынаудандағы тұрғын үйлер; Мұхтар Әуезов көшесіндегі тұрғын үйлер — Қайыр Шакенов көшесінен бастап Абай даңғылына дейінгі аралықты, Абай даңғылы бойындағы тұрғын үйлер — Достық халықтар көшесінен бастап Жібек жолы көшесіне дейінгі аралықты қамтиды.
№ 88 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақсай қаласы, Әл-Фараби көшесі, №95 үй, аудандық мәдениет үйінің ғимараты.

Местонахождение: город Аксай, 5 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 4 города Аксая" отдела образования Бурлинского района Западно-Казахстанской области".
Граница: город Аксай, жилые дома № 1, № 2, № 3, № 15, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 26, № 27, № 30, № 31, № 32, № 37, № 38, № 39 5 микрорайона, дома, расположенные по улице Дружбы Народов — на участке от улицы Жастар до улицы Наурыз включительно, индивидуальные жилые дома 7 микрорайона, Промышленная зона.
Избирательный участок № 79
Местонахождение: село Кентубек, улица Тәуелсіздік, № 65, здание сельского дома культуры.
Граница: село Кентубек, зимовки Шампа, Бактыарал.
Избирательный участок № 80
Местонахождение: город Аксай, 5 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 4 города Аксая" отдела образования Бурлинского района Западно-Казахстанской области".
Граница: город Аксай, жилые дома № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 16, № 17, № 18, № 19 5 микрорайона, индивидуальные жилые дома микрорайонов 9.
"Избирательный участок № 81
Местонахождение: город Аксай, 10 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 6 города Аксая" отдела образования Бурлинского района Западно-Казахстанской области".
Граница: город Аксай, жилые дома № 2, № 3, № 4, №5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16/1, № 21, № 22, № 22/1, № 27, № 29 10 микрорайона.
"Избирательный участок № 82
Местонахождение: город Аксай, Вахтовый город 1, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Бурлинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: город Аксай, улицы Құрылыс, Амангельды, Бейбітшілік, Оңтүстік, Бекзат Саттарханова, Жаңа, Орал, Карачаганакская, Аксу, Болашак, жилые дома по улице Абая, жилой корпус вахтового городка товарищества с ограниченной ответственностью "Астана Құм-2005", жилой корпус Чех, Венгрия, Париж, Вахтовый городок, жилые дома Ақбұлақ, жилые дома № 44/2, № 29/1А, № 27А, № 86, № 88, № 39, № 84/1, № 49, № 44/2, № 29, № 76, № 25/1, № 44/4, № 4/4, № 82, № 84, № 88/1 проспекта Абая.
"Избирательный участок № 83
Местонахождение: город Аксай, улица Железнодорожная, дом № 125/3, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детская школа искусств" акимата Бурлинского района".
Граница: город Аксай, жилые дома № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 8, № 9, № 10 4 микрорайона, общежитие по улице Железнодорожная, жилые дома микрорайонов 2, 3, общежитие по улице С. Датова № 1, жилые дома улицы Жастар, микрорайон Коктем, микрорайон 5А, дома расположенные по улице Дружбы Народов — на участке от улицы Наурыз до проспекта Абая включительно.
Избирательный участок № 84
Местонахождение: село Қарағанды, улица Тарасенко, дом 32 А, здание сельского клуба.
Граница: село Қарағанды.
Избирательный участок № 85
Местонахождение: село Достық, улица имени Жамбыла, дом 8, здание сельского дома культуры.
Граница: село Достық.
Избирательный участок № 86
Граница: село Аксу, зимовье Жанаконыс.
"Избирательный участок № 87
Местонахождение: город Аксай, улица Железнодорожная 166, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Бурлинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: город Аксай, дома по улице Қайыр Шакенова № 1 - 14 (нечетная сторона), дома по улице Элеваторная № 1 - 14, дома по улице Жібек жолы № 35 - 53 (нечетная сторона), № 56 - 102 (четная сторона), дома по улице Әл-Фараби № 103 - 205 (нечетная сторона), № 74 - 146 (четная сторона), дома по улице Железнодорожная № 39 - 119 (нечетная сторона), № 92 - 166 (четная сторона), дома по улице Жұбан Молдағалиева № 1 - 67 (нечетная сторона) № 2 - 60 (четная сторона), дома по улице Қайыр Шакенова № 1 - 9, дома по улице Хиуаз Доспановой № 47 - 121 (нечетная сторона), № 46 - 124 (четная сторона), дома по улице Бурлинская № 3(3), 3/15 а, 4, 6, 8/1, 8/2, 79, 83, дома по улице Шыңғырлау № 39 - 129 (нечетная сторона), № 44 - 128 (четная сторона), дома по улице Чапаева № 9 - 81 (нечетная сторона), № 42 - 114 (четная сторона), дома по улице Цвилинга № 99 - 165 (нечетная сторона), № 92 - 156 (четная сторона), дома по улице М. Маметовой № 1 - 67 (нечетная сторона), № 2 - 64 (четная сторона), дома по улице Тихоненко № 85 - 175 (нечетная сторона), № 74 - 148 (четная сторона), дома по улице Бурлинская № 1 - 13 (нечетная сторона), дома № 1 микрорайона, дома расположенные по улице Мұхтар Әуезова — на участке от улицы Қайыр Шакенова до проспекта Абая включительно, дома расположенные по проспекту Абая — на участке от улицы Дружбы Народов до улицы Жібек Жолы включительно.
"Избирательный участок № 88
Местонахождение: город Аксай, улица Әл-Фараби, дом №95, здание районного дома культуры.

Шекарасы: Ақсай қаласы, Әл-Фараби көшесінің тақ бетіндегі №75 үйден №101 үйге дейін, Әл-Фараби көшесінің жұп бетіндегі №52 үйден №72 үйге дейін, Тихоненко көшесінің тақ бетіндегі №43 үйден №83 үйге дейін, Тихоненко көшесінің жұп бетіндегі №34 үйден №44 үйге дейін, Хиуаз Доспанова көшесінің тақ бетіндегі №13 үйден №45 үйге дейін, Хиуаз Доспанова көшесінің жұп бетіндегі №14 үйден №44 үйге дейін, Шыңғырлау көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №37 үйге дейін, Шыңғырлау көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №42 үйге дейін, Цвилинг көшесінің тақ бетіндегі №61 үйден №97 үйге дейін, Цвилинг көшесінің жұп бетіндегі №54 үйден №90 үйге дейін, Чапаев көшесінің тақ бетіндегі №3/1 үйден №7/2 үйге дейін, Чапаев көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №38 үйге дейін, Арыстанов көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №5 үйге дейін, Арыстанов көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №10 үйге дейін, Қайыр Шакенов көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №30 үйге дейін, Бөрлі көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №35 үйге дейін, Бөрлі көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №28 үйге дейін, Ақбұлақ көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №25 үйге дейін, Ақбұлақ көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №28 үйге дейін, Жаңаталап көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №21 үйге дейін, Байжиен көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №41 үйге дейін, Байжиен көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №20 үйге дейін, Железнодорожная көшесінің тақ бетіндегі №17/1 үйден №37 үйге дейін, Железнодорожная көшесінің жұп бетіндегі №76 үйден №90 үйге дейін, Юбилейная көшесінің тақ бетіндегі №1 үйден №7 үйге дейін, Юбилейная көшесінің жұп бетіндегі №2 үйден №12 үйге дейін, Жібек жолы көшесінің жұп бетіндегі №38 үйден №50 үйге дейін тұрғын үйлері, Мұхтар Әуезов көшесіндегі тұрғын үйлер — Юбилейная көшесінен бастап Қайыр Шакенов көшесіне дейінгі аралықты қамтиды.
№ 89 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақсай қаласы, Ықсанов көшесі, № 83 үй, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының білім беру бөлімінің Ақсай қаласының № 1 мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты. Шекарасы: Ақсай қаласының солтүстік бөлігі, Джамбульская көшесінің жұп және тақ беттеріндегі № 1 үйден № 203 үйге дейін, Жайық көшесінің жұп және тақ беттеріндегі № 1 үйден № 113 үйге дейін, Талғат Бигелдинов көшесінің жұп және тақ беттеріндегі № 1 үйден № 77 үйге дейін, Казахстанская көшесінің жұп және тақ беттеріндегі № 1 үйден № 133 үйге дейін, Торговая көшесінің жұп және тақ беттеріндегі № 1 үйден № 12 үйге дейін, Алексеев көшесінің жұп және тақ беттеріндегі № 1 үйден № 31 үйге дейін, Деповская көшесінің жұп және тақ беттеріндегі № 1 үйден № 99 үйге дейін, Балдырған көшесінің жұп және тақ беттеріндегі № 1 үйден № 19 үйге дейін, Транспортная көшесінің жұп және тақ беттеріндегі № 1 үйден № 21 үйге дейін, Совхозная көшесінің жұп және тақ беттеріндегі № 1 үйден № 32/1 үйге дейін, Көкжиек көшесінің жұп және тақ беттеріндегі № 1 үйден № 29 үйге дейін тұрғын үйлері, Гугня разъезі, № 7 совхозы.
№ 90 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақсай қаласы, Ықсанов көшесі, № 83 үй, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының білім беру бөлімінің Ақсай қаласының № 1 мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.

Граница: город Аксай, жилые дома по нечетной стороне улицы Әл-Фараби от дома №75 до дома №101, по четной стороне улицы Әл-Фараби от дома №52 до дома №72, по нечетной стороне улицы Тихоненко от дома №43 до дома №83, по четной стороне улицы Тихоненко от дома №34 до дома №44, по нечетной стороне улицы Хиуаз Доспановой от дома №13 до дома №45, по четной стороне улицы Хиуаз Доспановой от дома №14 до дома №44, по нечетной стороне улицы Шыңғырлау от дома №1 до дома №37, по четной стороне улицы Шыңғырлау от дома №2 до дома №42, по нечетной стороне улицы Цвилинга от дома №61 до дома №97, по четной стороне улицы Цвилинга от дома №54 до дома №90, по нечетной стороне улицы Чапаева от дома №3/1 до дома №7/2, по четной стороне улицы Чапаева от дома №2 до дома №38, по нечетной стороне улицы Арыстанова от дома №1 до дома №5, по четной стороне улицы Арыстанова от дома №2 до дома №10, по четной стороне улицы Қайыр Шакенова от дома №2 до дома №30, , по нечетной стороне улицы Бурлинская от дома №1 до дома №35, по четной стороне улицы Бурлинская от дома №2 до дома №28, по нечетной стороне улицы Акбулак от дома №1 до дома №25, по четной стороне улицы Акбулак от дома №2 до дома №28, по нечетной стороне улицы Жанаталап от дома №1 до дома №21, по нечетной стороне улицы Байжиен от дома №1 до дома №41, по четной стороне улицы Байжиен от дома №2 до дома №20, по нечетной стороне улицы Железнодорожная от дома №17/1 до дома №37, по четной стороне улицы Железнодорожная от дома №76 до дома №90, по нечетной стороне улицы Юбилейная от дома №1 до дома №7, по четной стороне улицы Юбилейная от дома №2 до дома №12, по четной стороне улицы Жібек Жолы от дома №38 до дома №50, дома расположенные по улице Мұхтар Әуезова — на участке от улицы Юбилейная до улицы Қайыр Шакенова включительно.
Избирательный участок № 89
Местонахождение: город Аксай, улица Иксанова, дом № 83, здание коммунального государственного учреждения "Комплекс школа-детский сад № 1 города Аксая отдела образования Бурлинского района Западно-Казахстанской области".
Граница: северная часть города Аксай, жилые дома по четной и нечетной стороне улицы Джамбульская от дома № 1 до дома № 203, по четной и нечетной стороне улицы Жайық от дома № 1 до дома № 113, по четной и нечетной стороне улицы Талғата Бигелдинова от дома № 1 до дома № 77, по четной и нечетной стороне улицы Казахстанская от дома № 1 до дома № 133, по четной и нечетной стороне улицы Торговая от дома № 1 до дома № 12, по четной и нечетной стороне улицы Алексеева от дома № 1 до дома № 31, по четной и нечетной стороне улицы Деповская от дома № 1 до дома № 99, по четной и нечетной стороне улицы Балдырған от дома № 1 до дома № 19, по четной и нечетной стороне улицы Транспортная от дома № 1 до дома № 21, по четной и нечетной стороне улицы Совхозная от дома № 1 до дома № 32/1, по четной и нечетной стороне улицы Көкжиек от дома № 1 до дома № 29, разъезд Гугня, совхоз № 7.
Избирательный участок № 90
Местонахождение: город Аксай, улица Иксанова, дом № 83, здание коммунального государственного учреждения "Комплекс школа-детский сад № 1 города Аксая отдела образования Бурлинского района Западно-Казахстанской области".

Шекарасы: Ақсай қаласының солтүстік бөлігі, Ықсанов көшесінің жұп және тақ беттеріндегі № 1 үйден № 183 үйге дейін, Буденный көшесінің жұп және тақ беттеріндегі № 1 үйден № 195 үйге дейін, Еңбекші көшесінің жұп және тақ беттеріндегі № 1 үйден № 103 үйге дейін, Солтүстік көшесінің жұп және тақ беттеріндегі № 1 үйден № 112 үйге дейін, Авторотовская көшесінің жұп және тақ беттеріндегі № 1 үйден № 16 үйге дейін, Зерде көшесінің жұп және тақ беттеріндегі № 1 үйден № 13 үйге дейін, Электростанционная көшесінің жұп және тақ беттеріндегі № 1 үйден № 35 үйге дейін, Мостовая көшесінің жұп және тақ беттеріндегі № 1 үйден № 7 үйге дейін, Береке көшесінің жұп және тақ беттеріндегі № 1 үйден № 39/1 үйге дейін тұрғын үйлері, Жаркий разъезі.
№ 91 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылтал шағынауданы, Строительная-3 көшесі, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ақсай" мәдени-бұқаралық, ұлттық ат спорт кешені" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Қызылтал шағынауданының Аксай, Ақсуат, Аққұм, Ақбұлақ, Ақжайық, Бейбітшілік, Бота, Бақтыбаева, Жеңіс, Желтоқсан, Жаңа, Сайқұдық, Сырым, Самал, Школьная, Наурыз, Тереңсай, Шалқар, Шыңғырлау, Қызылтал, Әбілхайыр хан, Құрылысшы, Керемет, Кенесары хан, Абдолла Жұмағалиев, Амангелді, Өркен, Строительная 1, Строительная 2, Строительная 3 көшелеріндегі тұрғын үйлер; Ақселен көшесіндегі үйлер — Құрылысшы көшесінен бастап Бейбарыс Сұлтан көшесіне дейінгі аралықты қамтиды; Бейбарыс Сұлтан көшесінің тақ және жұп жақтарындағы №1-ден №23-ке дейінгі және №2-ден №38-ге дейінгі үйлер; Ақжайық көшесінің тақ жағындағы №1 үйден бастап Солтүстік көшесіне дейінгі тұрғын үйлер.
№ 92 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақсай қаласы, Халықтар Достығы көшесі, 6Б, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ақсай" мәдени-бұқаралық, ұлттық ат спорт кешені" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 10 шағынауданының № 15/1, № 17/1 № 18, № 19, № 20, № 23, № 24, № 25, № 26 № 27А, № 28 тұрғын үйлер; Қарашығанақ -1 шағынаудандағы тұрғын үйлері.
№ 93 сайлау учаскесі
Алынып тасталды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімінің 24.10.2023 № 13 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 94 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бөрлі ауылы, Чапаев көшесі, 13/1 үй, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Бөрлі аудандық демалу орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

Граница: северная часть города Аксай, жилые дома по четной и нечетной стороне улицы Иксанова от дома № 1 до дома № 183, по четной и нечетной стороне улицы Буденного от дома № 1 до дома № 195, по четной и нечетной стороне улицы Еңбекші от дома № 1 до дома № 103, по четной и нечетной стороне улицы Солтүстік от дома № 1 до дома № 112, по четной и нечетной стороне улицы Авторотовская от дома № 1 до дома № 16, по четной и нечетной стороне улицы Зерде от дома № 1 до дома № 13, по четной и нечетной стороне улицы Электростанционная от дома № 1 до дома № 35, по четной и нечетной стороне улицы Мостовая от дома № 1 до дома № 7, по четной и нечетной стороне улицы Береке от дома № 1 до дома № 39/1, разъезд Жаркий.
"Избирательный участок № 91
Местонахождение: микрорайон Кызылтал, ул. Строительная-3, здание государственного коммунального казенного предприятия "Культурно-массовый, конно-национальный, спортивный комплекс "Аксай" государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Бурлинского района Западно-Казахстанской области".
Граница: микрорайон Кызылтал, жилые дома по улице Аксай, Аксуат, Аккум, Акбулак, Акжаиык, Бейбітшілік, Бота, Бактыбаева, Женис, Желтоксан, Жана, Сайкудук, Сырым, Самал, Школьная, Наурыз, Теренсай, Шалкар, Чингирлау, Кызылтал, Абулхаир Хан, Құрылысшы, Керемет, Кенесары Хан, Абдолла Жумагалиев, Амангелді, Өркен, Строительная 1, Строительная 2, Строительная 3, дома расположенные по улице Ақселен— на участке от улицы Құрылысшы до улицы Бейбарыса Султана включительно, по четной и нечетной стороне улицы Бейбарыса Султана от дома № 1 до дома № 23, №2 до дома №38, по нечетной стороне улицы Ақжайық от дома № 1 до улицы Солтүстік.
"Избирательный участок № 92
Местонахождение: город Аксай, Дружба Народов, 6Б, здание государственного казенного предприятия "Культурно-массовый, конно-национальный, спортивный комплекс "Аксай" государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Бурлинского района Западно-Казахстанской области".
Граница: жилые дома № 15/1, № 17/1, № 18, № 19, № 20, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27А, № 28 10 микрорайона, жилые дома микрорайона Карачаганак-1.
Избирательный участок № 93
Исключен решением акима Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 24.10.2023 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 94
Местонахождение: село Бурлин, улица Чапаева, дом 13/1, здание государственного коммунального казенного предприятия "Бурлинский районный центр досуга отдела культуры и развития языков Бурлинского района Западно-Казахстанской области".

Шекарасы: Бөрлі ауылы, Амангелді Иманов көшесінің үйлері, Амангельды алаңдағы үйлер, Волков көшесінің үйлері, Достық көшесінің № 1 – 83 (тақ жағы), № 2 - 44 үйлері (жұп жағы), Илекская көшесінің үйлері, Колхозная көшесінің үйлері, Октябрьская көшесінің № 1 – 31 (тақ жағы), № 2 - 46 (жұп жағы) үйлері, Чапаев көшесінің үйлері, Степная көшесінің үйлері, Спортивная көшесінің үйлері, Теміржол көшесінің үйлері, Пролетарская көшесінің № 1 – 63 (тақ жағы), № 2 - 42/1 (жұп жағы) үйлері, Орал көшесінің үйлері, Садовая көшесінің № 1 – 49 (тақ жағы), № 2 – 38 (жұп жағы) үйлері.
№ 95 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бөрлі ауылы, Садовая көшесі, 93 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімшілігі білім басқармасының "Ауылшаруашылық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Бөрлі ауылы, 8 наурыз көшесінің үйлері, А.Л.КовалҰв көшесінің үйлері, Жамбыл Жабаев көшесінің үйлері, Достық № 85 – 173 (тақ жағы), № 46 -104/2 (жұп жағы) көшесінің үйлері, Куспинская көшесінің үйлері, Колхозный тұйық көшесінің үйлері, Лесная көшесінің үйлері, Октябрьская көшесінің № 33 - 83 (тақ жағы), № 50 - 94 (жұп жағы) үйлері, Утвинская көшесінің үйлері, Самал ықшам ауданының үйлері, Пролетарская көшесінің № 67 - 139 (тақ жағы), № 42 - 58 (жұп жағы) үйлері, Садовая көшесінің № 51 - 97 (тақ жағы), № 40 – 110/2 (жұп жағы) үйлері және Масайтобе ауылы.
№ 96 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қанай ауылы, Ленин көшесі, 32 үй, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Қанай ауылы, Данилякөл қыстағы.
№ 98 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Димитрово ауылы, Луговая көшесі, 20 үй, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Димитрово ауылы.
№ 99 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қарашығанақ ауылы, Қарашығанық көшесі 1А, ауылдық клубтың ғимараты.
№ 100 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жаңаталап ауылы, Школьная көшесі, 5 үй, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Жаңаталап ауылы.
№ 101 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Успеновка ауылы, Советская көшесі, 11 үй, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Успеновка ауылы, Қаракемір қыстағы.
№ 102 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақбұлақ ауылы, Алгабасская көшесі,1 үй, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Ақбұлақ ауылы, Сатайкөл қыстағы.
№ 103 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Пугачев ауылы, Тәуелсіздік көшесі, 20 үй, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Пугачев ауылы, Бесағаш ауылы, Пепел және Сұлусай разъездері.
№ 104 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Аралтал ауылы, Ахмет Байтұрсынов көшесі, 24А үй, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Бөрлі ауданы білім беру бөлімінің "Ақсай қаласының № 8 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Аралтал ауылы, бақша кооперативтері.
№ 106 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қарақұдық ауылы, Ленин көшесі, 11 үй, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Қарақұдық ауылы.
№ 107 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Приурал ауылы, Куриленко атындағы көшесі, 45 үй, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Приурал ауылы.
№ 108 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жарсуат ауылы, Желтоқсан көшесі, 3 үй, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Жарсуат ауылы.
№ 109 сайлау учаскесі

Граница: село Бурлин, дома по улице Амангелді Иманов, дома по площади Амангельды, дома по улице Волкова, дома по улице Достық № 1-83 (нечетная сторона), № 2-44 (четная сторона), дома по улице Илекская, дома по улице Колхозная, дома по улице Октябрьская № 1 – 31 (нечетная сторона), № 2 – 46 (четная сторона), дома по улице Чапаевская, дома по улице Степная, дома по улице Спортивная, дома по улице Теміржол, дома по улице Пролетарская № 1-63 (нечетная сторона), № 2-42/1 (четная сторона), дома по улице Орал, дома по улице Садовая № 1-49 (нечетная сторона), № 2-38 (четная сторона).
Избирательный участок № 95
Местонахождение: село Бурлин, улица Садовая, дом 93, здание государственного коммунального казенного предприятия "Сельскохозяйственный колледж" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: село Бурлин, дома по улице 8 наурыз, дома по улице А.Л.КовалҰв, дома по улице Жамбыл Жабаев, дома по улице Достық № 85-173 (нечетная сторона), № 46-104/2 (четная сторона), дома по улице Куспинская, дома по переулку Колхозный, дома по улице Лесная, дома по улице Октябрьская № 33 – 83 (нечетная сторона), № 50 – 94 (четная сторона), дома по улице Утвинская, дома в микрорайоне Самал, дома по улице Пролетарская № 67 – 139 (нечетная сторона), № 42 – 58 (четная сторона), дома по улице Садовая № 51-97 (нечетная сторона), № 40-110/2 (четная сторона) и село Масайтобе.
Избирательный участок № 96
Местонахождение: село Канай, улица Ленина, дом 32, здание сельского дома культуры.
Границы: село Канай, зимовье Данилякөл.
Избирательный участок № 98
Местонахождение: село Димитрово, улица Луговая, дом 20, здание сельского клуба.
Границы: село Димитрово.
"Избирательный участок № 99
Местонахождение: село Карачаганак, улица Карачаганакская 1А, здание сельского дома культуры.
Граница: село Карачаганак.
Избирательный участок № 100
Местонахождение: село Жанаталап, улица Школьная, дом 5, здание сельского клуба.
Границы: село Жанаталап.
Избирательный участок № 101
Местонахождение: село Успеновка, улица Советская, дом 11, здание сельского дома культуры.
Границы: село Успеновка, зимовье Қаракемір.
Избирательный участок № 102
Местонахождение: село Акбулак, улица Алгабасская, дом 1, здание сельского клуба.
Границы: село Акбулак, зимовье Сатайкөл.
Избирательный участок № 103
Местонахождение: село Пугачево, улица Тәуелсіздік, дом 20, здание сельского дома культуры.
Границы: село Пугачево, село Бесагаш, разъезды Пепел и Сулусай.
"Избирательный участок № 104
Местонахождение: микрорайон Аралтал, улица Ахмет Байтұрсынов, здание 24А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа №8 города Ақсай" отдела образования Бурлинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Граница: микрорайон Аралтал, дачные кооперативы.
Избирательный участок № 106
Местонахождение: село Қарақұдық, улица Ленина, дом 11, здание сельского клуба.
Границы: село Қарақұдық.
Избирательный участок № 107
Местонахождение: село Приуральное, улица имени Куриленко, дом 45, здание сельского дома культуры.
Границы: село Приуральное.
Избирательный участок № 108
Местонахождение: село Жарсуат, улица Желтоксан, дом 3, здание сельского дома культуры.
Границы: село Жарсуат.
Избирательный участок № 109

Орналасқан жері: Ақсай қаласы, 13 шағынаудан, 59А ғимараты, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының білім беру бөлімінің "Ақсай қаласының № 9 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 11, 12, 13 - шағынаудандарының жеке тұрғын үйлері; Строительная 4 көшесіндегі үйлер; Солтүстік көшесіндегі үйлер; Ақселен көшесіндегі тұрғын үйлер — Бейбарыс Сұлтан көшесінен бастап 13-шағынауданға дейінгі аралықты қамтиды; Бейбарыс Сұлтан көшесінің жұп және тақ жақтарындағы № 40 және № 25/1 үйлерден бастап Строительная 4 көшесіне дейінгі үйлер; Ақжайық көшесінің жұп және тақ жақтарындағы № 2 және № 25 үйлерден бастап Строительная 4 көшесіне дейінгі тұрғын үйлер.
№ 110 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бумакөл ауылы, Аманжол Ғұсманов көшесі, 1 үй, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Бумакөл ауылы.
№ 111 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Облавка ауылы, Клубная көшесі, 3 үй, ауылдық клубтың ғимараты.
Шекарасы: Облавка ауылы.
№ 161 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақсай қаласы, Әл-Фараби көшесі, № 56/1 үй, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының білім беру бөлімінің "Ақсай қаласының № 5 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсай қаласы, Әл-Фараби көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 73 үйге дейін, Әл-Фараби көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 50/1 үйге дейін, Жібек жолы көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 11А үйге дейін, Жібек жолы көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 36 үйге дейін, Тихоненко көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 41 үйге дейін, Тихоненко көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 32 үйге дейін, Хиуаз Доспанова көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 11 үйге дейін, Хиуаз Доспанова көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 12 үйге дейін, Шыңғырлау көшесінің тақ бетіндегі № 1/22 үйден № 1/1 үйге дейін, Шыңғырлау көшесінің жұп бетіндегі № 1/19А үйден № 2/3 үйге дейін, Цвилинг көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 59 үйге дейін, Цвилинг көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 52 үйге дейін, Бөрлі көшесінің тақ бетіндегі № 37 үйден № 83 үйге дейін, Бөрлі көшесінің жұп бетіндегі № 30 үйден № 94 үйге дейін, Ақбұлақ көшесінің № 26 үйі, Жаңаталап көшесінің тақ бетіндегі № 23 үйден № 77 үйге дейін, Байжиен көшесінің тақ бетіндегі № 41 үйден № 47 үйге дейін, Батыс көшесінің тақ бетіндегі № 1/3 үйден № 35 үйге дейін, Батыс көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 20 үйге дейін, Железнодорожная көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 17/1 үйге дейін, Железнодорожная көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 72/3 үйге дейін, Юбилейная көшесінің № 8 үйі, Иван Ващук көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 16/1 үйге дейін, Луговая көшесінің тақ бетіндегі № 1/1 үйден № 23/1 үйге дейін, Луговая көшесінің жұп бетіндегі № 2/2 үйден № 54 үйге дейін, 8 наурыз көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 29 үйге дейін, 8 наурыз көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 32 үйге дейін, Желтоқсан көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 47 үйге дейін, Желтоқсан көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 42 үйге дейін, Жібек жолы көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 11А үйге дейін, Жібек жолы көшесінің жұп бетіндегі № 2/1 үйден № 34 үйге дейін, Өркен көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 29 үйге дейін, Өркен көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 16 үйге дейін, Степной переулок көшесінің тақ бетіндегі № 1 үйден № 33 үйге дейін, Степной переулок көшесінің жұп бетіндегі № 2 үйден № 34 үйге дейін, Орталық көшесінің № 1 үйден № 6 үйге дейін тұрғын үйлері, Мұхтар Әуезов көшесіндегі тұрғын үйлер — Иван Ващук көшесінен бастап Юбилейная көшесіне дейінгі аралықты қамтиды.

Местонахождение: город Аксай, 13 микрорайон, дом № 59А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 9 города Аксай" отдела образования Бурлинского района Западно-Казахстанской области".
Границы: улица Строительная 4, 13 микрорайон, дома по улице Солтүстік, дома расположенные по улице Ақселен— на участке от улицы Бейбарыса Султана до 13 микрорайона включительно, по четной и нечетной стороне улицы Бейбарыса Султана от дома № 40 и 25/1 до улицы Строительная 4, по четной и нечетной стороне улицы Ақжайық от дома № 2 и 25 до улицы Строительная 4, индивидуальные жилые дома микрорайонов 11, 12, 13.
Избирательный участок № 110
Местонахождение: село Бумаколь, улица Аманжол Ғұсманов, дом 1, здание сельского клуба.
Границы: село Бумаколь.
Избирательный участок № 111
Местонахождение: село Облавка, улица Клубная, дом 3, здание сельского клуба.
Границы: село Облавка.
"Избирательный участок № 161
Местонахождение: город Аксай, улица Әл-Фараби, дом № 56/1, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 5 города Аксая" отдела образования Бурлинского района Западно- Казахстанской области".
Граница: город Аксай, жилые дома по нечетной стороне улицы Әл-Фараби от дома № 1 до дома № 73, по четной стороне улицы Әл-Фараби от дома № 2 до дома № 50/1, по нечетной стороне улицы Жібек жолы от дома № 1 до дома № 11А, по четной стороне улицы Жібек жолы от дома № 2 до дома № 36, по нечетной стороне улицы Тихоненко от дома № 1 до дома № 41, по четной стороне улицы Тихоненко от дома № 2 до дома № 32, по нечетной стороне улицы Хиуаз Доспановой от дома № 1 до дома № 11, по четной стороне улицы Хиуаз Доспановой от дома № 2 до дома № 12, по нечетной стороне улицы Шынғырлау от дома № 1/22 до дома № 1/1, по четной стороне улицы Шынғырлау от дома № 1/19А до дома № 2/3, по нечетной стороне улицы Цвилинга от дома № 1 до дома № 59, по четной стороне улицы Цвилинга от дома № 2 до дома № 52, по нечетной стороне улицы Бурлинская от дома № 37 до дома № 83, по четной стороне улицы Бурлинская от дома № 30 до дома № 94, дом № 26 улицы Акбулак, по нечетной стороне улицы Жанаталап от дома № 23 до дома № 77, по нечетной стороне улицы Байжиен от дома № 41 до дома № 47, по нечетной стороне улицы Батыс от дома № 1/3 до дома № 35, по четной стороне улицы Батыс от дома № 2 до дома № 20, по нечетной стороне улицы Железнодорожная от дома № 1 до дома № 17/1, по четной стороне улицы Железнодорожная от дома № 2 до дома № 72/3, дом № 8 улицы Юбилейная, по четной стороне улицы Ивана Ващук от дома № 2 до дома № 16/1, по нечетной стороне улицы Луговая от дома № 1/1 до дома № 23/1, по четной стороне улицы Луговая от дома № 2/2 до дома № 54, по нечетной стороне улицы 8 наурыз от дома № 1 до дома № 29, по четной стороне улицы 8 наурыз от дома № 2 до дома № 32, по нечетной стороне улицы Желтоқсан от дома № 1 до дома № 47, по четной стороне улицы Желтоқсан от дома № 2 до дома № 42, по нечетной стороне улицы Жібек жолы от дома № 1 до дома № 11А, по четной стороне улицы Жібек жолы от дома № 2/1 до дома № 34, по нечетной стороне улицы Өркен от дома № 1 до дома № 29, по четной стороне улицы Өркен от дома № 2 до дома № 16, по нечетной стороне улицы Степной переулок от дома № 1 до дома № 33, по четной стороне улицы Степной переулок от дома № 2 до дома № 34, дома улицы Орталық от дома № 1 до дома № 6, дома расположенные по улице Мұхтар Әуезова — на участке от улицы Ивана Ващук до улицы Юбилейная включительно.