Қазақстан Республикасы соттарының төрағаларын, сот алқасының төрағасы мен судьяларын лауазымға тағайындау және лауазымнан босату туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 10 қарашадағы № 1085 Жарлығы
Қазақстан Республикасы Конституциясының 82-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының сот жүйесі мен судьяларының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 31-бабының 2, 5 және 7-тармақтарына, 34-бабы 1-тармағының 1), 2), 5), 8) 11-1) және 12) тармақшаларына, 3-тармағының 2) тармақшасына, 4 және 5-тармақтарына сәйкес ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Төраға лауазымына:
Алматы қаласы бойынша:
әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сотқа
Раисов Тимур Төлегенұлы;
мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотқа
Нұрбеков Айбар Баймаханұлы;
Ақмола облысы бойынша:
Сандықтау аудандық сотына
Сәдірмекова Арайлым Тәліпбекқызы;
Степногорск қалалық сотына
Қалиасқарова Салтанат Жақыпқызы
осы облыстың Бурабай аудандық сотының судьясы лауазымынан босатыла отырып;
Ақтөбе облысы бойынша:
Ақтөбе қаласының № 2 сотына
Избағамбетова Сандуғаш Жақияқызы;
Әйтеке би аудандық сотына
Бертанов Талғатбек Батырбайұлы
осы облыстың Темір аудандық сотының судьясы лауазымынан босатыла отырып;
Атырау облысы бойынша:
Мақат аудандық сотына
Орыспаев Құрмет Орыспайұлы;
Батыс Қазақстан облысы бойынша:
Ақжайық ауданының
№ 2 аудандық сотына
Ғомарова Тамара Сәлімжанқызы
осы облыстың Сырым аудандық сотының судьясы лауазымынан босатыла отырып;
Бөкей ордасы
аудандық сотына
Шынғалиев Марат Энгельсұлы
осы облыстың мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының
судьясы лауазымынан босатыла отырып;
Орал қаласының № 2 сотына
Суханова Гүлдана Ыбырайқызы;
Қостанай облысы бойынша:
Әулиекөл аудандық сотына
Оспанова Балжан Қайыргелдіқызы;
Қамысты аудандық сотына
Ертаева Ғалия Қайырқанқызы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан сотының судьясы лауазымынан босатыла отырып;
Қостанай қалалық сотына
Сәдуақасов Жұмабек Майқыбиұлы;
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша:
Шал ақын ауданының ауданаралық сотына
Омаров Рүстем Қошқарұлы
осы облыстың Петропавл қаласының
№ 2 сотының судьясы лауазымынан босатыла отырып;
Түркістан облысы бойынша:
Ордабасы аудандық сотына
Сатыбалдиева Айжан Құлманқызы Шымкент қаласының мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының
судьясы лауазымынан босатыла отырып;
Шығыс Қазақстан облысы бойынша:
Өскемен қаласының әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сотына
Жүнісова Жанат Ниетқабылқызы;
Өскемен қаласының
қылмыстық істер жөніндегі ауданаралық сотына
Жақсыбекова Нұргүл Айтбекқызы
осы облыстың қылмыстық істер жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сотының судьясы лауазымынан босатыла отырып
тағайындалсын.

О назначении на должности и освобождении от должностей председателей, председателя судебной коллегии и судей судов Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 10 ноября 2025 года № 1085
В соответствии с пунктом 2 статьи 82 Конституции Республики Казахстан, пунктами 2, 5 и 7 статьи 31, подпунктами 1), 2), 5), 8), 11-1) и 12) пункта 1, подпунктом 2) пункта 3, пунктами 4 и 5 статьи 34 Конституционного закона Республики Казахстан "О судебной системе и статусе судей Республики Казахстан" ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Назначить на должность председателя:
по городу Алматы:
специализированного межрайонного суда по административным правонарушениям
Раисова Тимура Толегеновича;
специализированного межрайонного экономического суда
Нурбекова Айбара Баймахановича;
по Акмолинской области:
Сандыктауского районного суда
Садирмекову Арайлым Талипбековну;
Степногорского городского суда
Калиаскарову Салтанат Жакиповну
с освобождением от должности судьи Бурабайского районного суда этой же области;
по Актюбинской области:
суда № 2 города Актобе
Избагамбетову Сандугаш Жакияновну;
Айтекебийского районного суда
Бертанова Талгатбека Батырбаевича
с освобождением от должности судьи Темирского районного суда этой же области;
по Атырауской области:
Макатского районного суда
Орыспаева Курмета Орыспайулы;
по Западно-Казахстанской области:
районного суда № 2 Акжаикского района
Гумарову Тамару Салимжановну
с освобождением от должности судьи Сырымского районного суда этой же области;
Бокейординского районного суда
Шингалиева Марата Энгельсовича
с освобождением от должности судьи специализированного межрайонного экономического суда этой же области;
суда № 2 города Уральска
Суханову Гулдану Ибраевну;
по Костанайской области:
Аулиекольского районного суда
Оспанову Балжан Каиргельдиновну;
Камыстинского районного суда
Ертаеву Галию Каиркановну
с освобождением от должности судьи
суда района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области;
Костанайского городского суда
Садвокасова Жумабека Майхибиновича;
по Северо-Казахстанской области:
межрайонного суда района Шал акына
Умарова Рустема Кошкаровича
с освобождением от должности судьи суда № 2 города Петропавловска этой же области;
по Туркестанской области:
Ордабасинского районного суда
Сатыбалдиеву Айжан Кулмановну
с освобождением от должности судьи специализированного межрайонного экономического суда города Шымкента;
по Восточно-Казахстанской области:
специализированного межрайонного суда по административным правонарушениям города Усть-Каменогорска
Жунусову Жанат Ниеткабыловну;
межрайонного суда по уголовным делам города Усть-Каменогорска
Жаксыбекову Нургуль Айтбековну
с освобождением от должности судьи специализированного межрайонного суда по уголовным делам этой же области.

2. Судья лауазымына:
Астана қаласы бойынша:
азаматтық істер жөніндегі ауданаралық сотқа
Бурабаев Дулат Қайдарұлы
Қарағанды облысының кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сотының судьясы лауазымынан босатыла отырып;
Ибраева Назгүл Ерқанатқызы
Шығыс Қазақстан облысының мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотының судьясы
лауазымынан босатыла отырып;
Қалиева Арайлым Қадылбекқызы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық сотының судьясы лауазымынан босатыла отырып;
қылмыстық істер жөніндегі ауданаралық сотқа
Әлиева Ақмарал Хәкімқызы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының
№ 2 сотының судьясы лауазымынан
босатыла отырып;
Жүнісов Данияр Төлендіұлы
Қостанай облысы Қамысты аудандық сотының судьясы лауазымынан
босатыла отырып;
мамандандырылған ауданаралық тергеу сотына
Қиянбекова Әсел Ерланқызы
Ұлытау облысы Жезқазған қаласының мамандандырылған тергеу сотының
судьясы лауазымынан босатыла отырып;
мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотқа
Көшенов Асламбек Киікбайұлы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған сотының судьясы лауазымынан босатыла отырып;
Сапарбек Аида
Түркістан облысы Түркістан қаласының ауданаралық сотының судьясы
лауазымынан босатыла отырып;
Алматы қаласы бойынша:
Бостандық аудандық сотына
Бөрі Мират Қайратұлы
Алматы облысы Қарасай аудандық сотының судьясы лауазымынан босатыла отырып;
мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотқа
Ахметова Ардақ Бауыржанқызы
Алматы облысы Қарасай аудандық сотының судьясы лауазымынан босатыла отырып;
Әбдіқаниев Рамшит Нұрғабылұлы;
Жолболдиева Дария Оразалықызы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық сотының судьясы лауазымынан босатыла отырып;
Медеу аудандық сотына
Әметқұлов Қанат Аманкелдіұлы;
Абай облысы бойынша:
Бородулиха аудандық сотына
Амарханов Нұрсұлтан Николайұлы;
кәмелетке толмағандар істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сотқа
Тұрысбекова Меруерт Сәкенқызы;
Ақмола облысы бойынша:
Көкшетау қаласының әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған сотына
Жәшібеков Әмір Хафизұлы;
мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотқа
Дүйсенова Камиля Қадыржанқызы;
Ақтөбе облысы бойынша:
Ақтөбе қаласының сотына
Бекқожина Динара Абзалқызы;
Ізбасова Алина Ерболқызы;
Ақтөбе қаласының
№ 2 сотына
Қайболдин Жаслан Мұратұлы;
Қалиева Нұршат Жеделбайқызы;
қылмыстық істер жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сотқа
Исмаилова Индира Асылханқызы
осы облыстың Қобда аудандық сотының судьясы лауазымынан босатыла отырып;
Алматы облысы бойынша:
қылмыстық істер жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сотқа
Садықова Эльмира Сансызбайқызы;
мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотқа
Рамазанов Азат Асқарұлы
осы облыстың Қарасай әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сотының судьясы лауазымынан босатыла отырып;
мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотқа
Ғалымов Диас Манатұлы;
Батыс Қазақстан облысы бойынша:
мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотқа
Тәкеева Саяхат Әнуарқызы;
Орал қаласының № 2 сотына
Рамазанов Данияр Рамазанұлы;
Жамбыл облысы бойынша:
Қордай аудандық сотына
Ысқақов Кеніш Илесұлы;
Тараз қалалық сотына
Әлімқұлова Инара Базылбекқызы;
Тұрар Рысқұлов ауданының сотына
Қамбарбек Қали Әуелбекұлы;
Жетісу облысы бойынша:
мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотқа
Нұрболұлы Азат;
Қарағанды облысы бойынша:
Қарағанды қаласы Әлихан Бөкейхан ауданының № 2 сотына
Хасенова Анар Саматқызы
осы облыстың Нұра аудандық сотының судьясы лауазымынан босатыла отырып;
Қостанай облысы бойынша:
Әулиекөл аудандық сотына
Симиютина Елена Анатольевна;
Қызылорда облысы бойынша:
Қызылорда қаласының әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған сотына
Абылаева Айгүл Әуелбекқызы;
мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотқа
Әбдіқалықов Олжас Исаұлы
осы облыстың Қызылорда қаласының әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған сотының судьясы лауазымынан босатыла отырып;
Маңғыстау облысы бойынша:
кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сотқа
Жұмаева Мәншүк Мұхамедқызы
осы облыстың Қарақия аудандық сотының судьясы лауазымынан босатыла отырып;
Мұнайлы аудандық сотына
Қазиев Ерсін Айтбайұлы;
Павлодар облысы бойынша:
мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотқа
Сейілғазинова Әлия Шорманқызы
осы облыстың Екібастұз қалалық сотының судьясы лауазымынан босатыла отырып;
Павлодар қаласының азаматтық істер жөніндегі ауданаралық сотына
Кочерга Лаура Ильдусовна;
Түркістан облысы бойынша:
кәмелетке толмағандар істері жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сотқа
Әбдіраманов Есбол Жүнісәліұлы
осы облыстың Кентау қалалық сотының төрағасы лауазымынан босатыла отырып;
мамандандырылған ауданаралық экономикалық сотқа
Құрамысов Берік Полатбекұлы
осы облыстың Кентау қалалық сотының судьясы лауазымынан босатыла отырып;
Сайрам аудандық сотына
Беғалиев Асқат Омарқұлбекұлы;
Шығыс Қазақстан облысы бойынша:
Күршім аудандық сотына
Мизимбаев Думан Сәрсенбекұлы;
Өскемен қаласының
қылмыстық істер жөніндегі
ауданаралық сотына
Тәкенова-Шакиртова Әсел Еділқызы;
Риддер қалалық сотына
Жансұлтанова Эльвира Құмарбекқызы;
Тарбағатай аудандық сотына
Тәтімбеков Данияр Төлегенұлы
тағайындалсын.

2. Назначить на должность судьи:
по городу Астане:
межрайонного суда по гражданским делам
Бурабаева Дулата Кайдаровича
с освобождением от должности судьи специализированного межрайонного суда по делам несовершеннолетних Карагандинской области;
Ибраеву Назгуль Ерканатовну
с освобождением от должности судьи специализированного межрайонного экономического суда
Восточно-Казахстанской области;
Калиеву Арайлым Кадилбековну
с освобождением от должности судьи Балхашского городского суда
Карагандинской области;
межрайонного суда по уголовным делам
Алиеву Акмарал Хакимовну
с освобождением от должности судьи суда № 2 города Актобе Актюбинской области;
Жунусова Данияра Тулиндыевича
с освобождением от должности судьи Камыстинского районного суда Костанайской области;
специализированного межрайонного следственного суда
Киянбекову Асель Ерлановну
с освобождением от должности судьи специализированного следственного суда города Жезказгана области Ұлытау;
специализированного межрайонного экономического суда
Кошенова Асламбека Кийкбаевича
с освобождением от должности судьи специализированного суда по административным правонарушениям города Петропавловска Северо-Казахстанской области;
Сапарбек Аиду
с освобождением от должности судьи межрайонного суда города Туркестана Туркестанской области;
по городу Алматы:
Бостандыкского районного суда
Бори Мирата Кайратулы
с освобождением от должности судьи Карасайского районного суда Алматинской области;
специализированного межрайонного административного суда
Ахметову Ардак Бауржановну
с освобождением от должности судьи Карасайского районного суда
Алматинской области;
Абдиканиева Рамшита Нургабиловича;
Жолболдиеву Дарию Оразалиевну
с освобождением от должности судьи Мойынкумского районного суда Жамбылской области;
Медеуского районного суда
Аметкулова Каната Амангельдиевича;
по области Абай:
Бородулихинского районного суда
Амарханова Нурсултана Николаевича;
специализированного межрайонного суда по делам несовершеннолетних
Турысбекову Меруерт Сакеновну;
по Акмолинской области:
специализированного суда по административным правонарушениям города Кокшетау
Жашибекова Амира Хафизовича;
специализированного межрайонного экономического суда
Дюсенову Камилю Кадыржановну;
по Актюбинской области:
суда города Актобе
Беккужину Динару Абзаловну;
Избасову Алину Ерболкызы;
суда № 2 города Актобе
Кайболдина Жаслана Муратовича;
Калиеву Нуршат Жеделбаевну;
специализированного межрайонного суда по уголовным делам
Исмаилову Индиру Асылхановну
с освобождением от должности судьи Кобдинского районного суда этой же области;
по Алматинской области:
специализированного межрайонного суда по уголовным делам
Садыхову Эльмиру Сансызбаевну;
специализированного межрайонного административного суда
Рамазанова Азата Аскаровича
с освобождением от должности судьи Карасайского специализированного межрайонного суда по административным правонарушениям этой же области;
специализированного межрайонного экономического суда
Галымова Диаса Манатовича;
по Западно-Казахстанской области:
специализированного межрайонного административного суда
Такееву Саяхат Ануаровну;
суда № 2 города Уральска
Рамазанова Данияра Рамазановича;
по Жамбылской области:
Кордайского районного суда
Искакова Кениша Илесовича;
Таразского городского суда
Алимкулову Инару Базылбековну;
суда района Турара Рыскулова
Камбарбека Кали Ауелбекулы;
по области Жетісу:
специализированного межрайонного административного суда
Нурболулы Азата;
по Карагандинской области:
суда № 2 района Әлихан Бөкейхан города Караганды
Хасенову Анар Саматовну
с освобождением от должности судьи Нуринского районного суда этой же области;
по Костанайской области:
Аулиекольского районного суда
Симиютину Елену Анатольевну;
по Кызылординской области:
специализированного суда по административным правонарушениям города Кызылорды
Аблаеву Айгуль Ауелбековну;
специализированного межрайонного экономического суда
Абдукаликова Олжаса Исаевича
с освобождением от должности судьи специализированного суда по административным правонарушениям города Кызылорды этой же области;
по Мангистауской области:
специализированного межрайонного суда по делам несовершеннолетних
Джумаеву Мэншук Мухамедовну
с освобождением от должности судьи Каракиянского районного суда этой же области;
Мунайлинского районного суда
Казиева Ерсина Айтбаевича;
по Павлодарской области:
специализированного межрайонного административного суда
Сейлгазинову Алию Шормановну
с освобождением от должности судьи Экибастузского городского суда этой же области;
межрайонного суда по гражданским делам города Павлодара
Кочергу Лауру Ильдусовну;
по Туркестанской области:
специализированного межрайонного суда по делам несовершеннолетних
Абдраманова Есбола Жунисалиевича
с освобождением от должности председателя Кентауского городского суда этой же области;
специализированного межрайонного экономического суда
Курамысова Берика Полатбековича
с освобождением от должности судьи Кентауского городского суда этой же области;
Сайрамского районного суда
Бегалиева Аската Умаркулбековича;
по Восточно-Казахстанской области:
Курчумского районного суда
Мизимбаева Думана Сарсенбековича;
межрайонного суда по уголовным делам города Усть-Каменогорска
Такенову-Шакиртову Асель Едилевну;
Риддерского городского суда
Жансултанову Эльвиру Кумарбековну;
Тарбагатайского районного суда
Татимбекова Данияра Толегеновича.

3. Атқаратын лауазымынан:
Солтүстік Қазақстан облыстық сотының азаматтық істер жөніндегі сот алқасының төрағасы
Ыбыраев Алмаз Серікұлы
орнынан түсуіне байланысты;
Алматы қалалық
сотының судьялары
Исабаева Ақмарал Ахмеджанқызы орнынан түсуіне байланысты;
Молдашев Қанат Шәдіұлы
орнынан түсуіне байланысты;
Мырзакәрім Рустем Мырзакәрімұлы
орнынан түсуіне байланысты;
Атырау облыстық
сотының судьясы
Нұржанова Бағила Баймұратқызы
орнынан түсуіне байланысты;
Қарағанды облыстық
сотының судьялары
Аманжолов Нұрбек Әбдіманапұлы
орнынан түсуіне байланысты;
Маймақов Бақытжан Қошқарбайұлы
орнынан түсуіне байланысты;
Павлодар облыстық
сотының судьясы
Ыбраев Нұрлан Саматұлы
орнынан түсуіне байланысты;
Астана қаласы бойынша:
азаматтық істер жөніндегі ауданаралық сотының судьясы
Ысқақбекова Сәулет Майданқызы
орнынан түсуіне байланысты;
Алматы қаласы бойынша:
Түрксіб аудандық
сотының судьясы
Жылқыбаева Айсара Сәтқызы
зейнеткерлік жасқа толуына байланысты;
Шымкент қаласы бойынша:
әкімшілік құқық бұзушылықтар жөніндегі мамандандырылған ауданаралық сотының төрағасы
Қалдаров Ғалым Қалижанұлы
судья өкілеттігін тоқтата отырып,
тәртіптік теріс қылық жасағаны үшін судья лауазымынан босату қажеттігі туралы
Сот жюриінің шешімі бойынша;
қылмыстық істер жөніндегі ауданаралық соттың судьясы
Мыстаев Мақсат Ғанибекұлы
орнынан түсуіне байланысты;
Алматы облысы бойынша:
мамандандырылған ауданаралық экономикалық соттың төрағасы
Қожахметов Берік Ақышханұлы
өкілеттік мерзімінің өтуіне байланысты,
осы соттың судьясы етіп қалдыра отырып;
Ақмола облысы бойынша:
Жарқайың аудандық
сотының судьясы
Сағынова Гүлмира Маратқызы
өз тілегі бойынша;
Көкшетау қалалық
сотының судьясы
Қожамұратов Сержан Ақылбайұлы
өз тілегі бойынша;
Жамбыл облысы бойынша:
мамандандырылған ауданаралық экономикалық соттың судьясы
Ясарова Руқия Қартқұлқызы
зейнеткерлік жасқа толуына байланысты;
Жетісу облысы бойынша:
Ақсу аудандық
сотының төрағасы
Шәймерденов Нұрлан Садықұлы
соттың айыптау үкімінің заңды күшіне
енуіне байланысты;
Қостанай облысы бойынша:
Қостанай ауданаралық сотының судьясы
Жарасбаев Жұмаш Рамазанұлы
өз тілегі бойынша;
Маңғыстау облысы бойынша:
Ақтау қалалық
сотының төрағасы
Шайдуллин Бауыржан Жауымбайұлы соттың айыптау үкімінің заңды күшіне
енуіне байланысты;
Түркістан облысы бойынша:
Қазығұрт аудандық сотының судьясы
Жұмабаев Нұржан Әмзебайұлы
орнынан түсуіне байланысты;
Шығыс Қазақстан облысы бойынша:
мамандандырылған ауданаралық экономикалық соттың судьясы
Оразбаев Салық Қанатұлы
басқа жұмысқа ауысуына байланысты
босатылсын.

3. Освободить от занимаемых должностей:
председателя судебной коллегии по гражданским делам Северо-Казахстанского областного суда
Ибраева Алмаза Сериковича
в связи с уходом в отставку;
судей Алматинского городского суда
Исабаеву Акмарал Ахмеджановну
в связи с уходом в отставку;
Молдашева Каната Чадиевича
в связи с уходом в отставку;
Мырзакарима Рустема Мырзакаримулы
в связи с уходом в отставку;
судьи Атырауского областного суда
Нуржанову Багилу Баймуратовну
в связи с уходом в отставку;
судей Карагандинского областного суда
Аманжолова Нурбека Абдыманаповича
в связи с уходом в отставку;
Маймакова Бакытжана Кошкарбаевича
в связи с уходом в отставку;
судьи Павлодарского областного суда
Ибраева Нурлана Саматовича
в связи с уходом в отставку;
по городу Астане:
судьи межрайонного суда по гражданским делам
Искакбекову Саулет Майдановну
в связи с уходом в отставку;
по городу Алматы:
судьи Турксибского районного суда
Жилкибаеву Айсару Сатовну
в связи с достижением пенсионного возраста;
по городу Шымкенту:
председателя специализированного межрайонного суда по административным правонарушениям
Калдарова Галыма Калижанулы
с прекращением полномочий судьи по решению Судебного жюри о необходимости освобождения от должности судьи за совершение дисциплинарного проступка;
судьи межрайонного суда по уголовным делам
Мыстаева Максата Ганибековича
в связи с уходом в отставку;
по Алматинской области:
председателя специализированного межрайонного экономического суда
Кожахметова Берика Акишхановича
в связи с истечением срока полномочий,
с оставлением судьей этого же суда;
по Акмолинской области:
судьи Жаркаинского районного суда
Сагинову Гульмиру Маратовну
по собственному желанию;
судьи Кокшетауского городского суда
Кожамуратова Сержана Акылбаевича
по собственному желанию;
по Жамбылской области:
судьи специализированного межрайонного экономического суда
Ясарову Рукию Карткуловну
в связи с достижением пенсионного возраста;
по области Жетісу:
председателя Аксуского районного суда
Шаймерденова Нурлана Садыковича
в связи с вступлением в законную силу обвинительного приговора суда;
по Костанайской области:
судьи Костанайского межрайонного суда
Жарасбаева Жумаша Рамазановича
по собственному желанию;
по Мангистауской области:
председателя Актауского городского суда
Шайдуллина Бауыржана Жауымбайулы
в связи с вступлением в законную силу обвинительного приговора суда;
по Туркестанской области:
судьи Казыгуртского районного суда
Жумабаева Нуржана Амзебаевича
в связи с уходом в отставку;
по Восточно-Казахстанской области:
судьи специализированного межрайонного экономического суда
Оразбаева Салика Канатовича
в связи с переходом на другую работу.

4. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев

4. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
К.Токаев