"Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң ережесiн және құрылымын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы № 1271 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 24 қазандағы № 1066 Жарлығы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы Жарлықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т. қараңыз.
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң ережесiн және құрылымын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы № 1271 Жарлығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы ережеде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Қазақстан Ұлттық Банкінің орталық аппаратының орналасқан жері: Қазақстан Республикасы, Z00A9G3, Астана қаласы, "Есіл" ауданы, Мәңгілік Ел даңғылы, 64-ғимарат.";
14-тармақта:
35) тармақшадағы "және терроризмді қаржыландыруға" деген сөздер ", терроризмді қаржыландыруға және жаппай қырып-жою қаруын таратуды қаржыландыруға" деген сөздермен ауыстырылсын;
49) тармақшадағы "және терроризмді қаржыландыруға" деген сөздер ", терроризмді қаржыландыруға және жаппай қырып-жою қаруын таратуды қаржыландыруға" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық 2025 жылғы 20 қарашадан бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармақтың бесінші, алтыншы, жетінші абзацтарын қоспағанда, қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ. Тоқаев

О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года № 1271 "Об утверждении Положения и структуры Национального Банка Республики Казахстан"
Указ Президента Республики Казахстан от 24 октября 2025 года № 1066
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего Указа см. п. 2.
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 31 декабря 2003 года № 1271 "Об утверждении Положения и структуры Национального Банка Республики Казахстан" следующие изменения:
в Положении о Национальном Банке Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Местонахождение центрального аппарата Национального Банка Казахстана: Республика Казахстан, Z00A9G3, город Астана, район "Есиль", проспект Мәңгілік Ел, здание 64.";
в пункте 14:
в подпункте 35) слова "и финансированию терроризма" заменить словами "финансированию терроризма и финансированию распространения оружия массового уничтожения";
в подпункте 49) "и финансированию терроризма" заменить словами "финансированию терроризма и финансированию распространения оружия массового уничтожения".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания, за исключением абзацев пятого, шестого, седьмого пункта 1, которые вводятся в действие с 20 ноября 2025 года.
Президент
Республики Казахстан
К. Токаев