Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2021 жылғы 26 маусымдағы № 605 Жарлығы.
Қазақстан Республикасының
Президенті мен Үкiметі
актiлерiнiң жинағында
жариялануға тиiс
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін өзгерістер бекітілсін.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Қ.Тоқаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2021 жылғы 26 маусымдағы
№ 605 Жарлығымен
БЕКІТІЛГЕН
Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарына енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. Қызмет бабында пайдалану үшін.
2. Күші жойылды – ҚР Президентінің 26.04.2023 № 202 Жарлығымен.
3. Күші жойылды – ҚР Президентінің 14.07.2025 № 944 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы
Президентінің кейбір
жарлықтарына
енгізілетін өзгерістерге
1-ҚОСЫМША
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Президентінің 14.07.2025 № 944 Жарлығымен.

О внесении изменений в некоторые указы Президента Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан от 26 июня 2021 года № 605.
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики
Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня его подписания.
Президент Республики Казахстан К. Токаев
УТВЕРЖДЕНЫ
Указом Президента
Республики Казахстан
от 26 июня 2021 года № 605
ИЗМЕНЕНИЯ,
которые вносятся в некоторые указы Президента Республики Казахстан
1. Для служебного пользования.
2. Утратил силу Указом Президента РК от 26.04.2023 № 202.
3. Утратил силу Указом Президента РК от 14.07.2025 № 944.
ПРИЛОЖЕНИЕ 1
к Изменениям, которые вносятся
в некоторые указы Президента
Республики Казахстан
Сноска. Приложение 1 утратило силу Указом Президента РК от 14.07.2025 № 944.