Жаһандық немесе өңірлік ауқымдағы төтенше жағдайларды және олардың салдарын жою жөніндегі республикалық жедел штаб құру туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2025 жылғы 4 желтоқсандағы № 193-ө Өкімі
Қазақстан Республикасы Президентінің 2025 жылғы 23 қазандағы № 1062 Жарлығымен бекітілген Жаһандық немесе өңірлік ауқымдағы төтенше жағдайларды және олардың салдарын жою жөніндегі республикалық жедел штаб туралы ереженің 3-тармағына сәйкес осы өкімге қосымшаға сәйкес құрамда Жаһандық немесе өңірлік ауқымдағы төтенше жағдайларды және олардың салдарын жою жөніндегі республикалық жедел штаб құрылсын.
Премьер-Министр О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
2025 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 193-ө өкіміне қосымша
Жаһандық немесе өңірлік ауқымдағы төтенше жағдайларды және олардың салдарын жою жөніндегі республикалық жедел штабтың құрамы
Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, жетекші
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрі, жетекшінің орынбасары
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі
Қазақстан Республикасының Әділет министрі
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрі
Қазақстан Республикасының Жасанды интеллект және цифрлық даму министрі
Қазақстан Республикасының Көлік министрі
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі
Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрі
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрі
Қазақстан Республикасының Сауда және интеграция министрі
Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация министрі
Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрі
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрі
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрі
Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрі
Қазақстан Республикасының Энергетика министрі
Қазақстан Республикасы Атом энергиясы жөніндегі агенттігінің төрағасы (келісу бойынша)
Облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының әкімдері

О создании Республиканского оперативного штаба по ликвидации чрезвычайных ситуаций глобального или регионального масштаба и их последствий
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 4 декабря 2025 года № 193-р
В соответствии с пунктом 3 Положения о Республиканском оперативном штабе по ликвидации чрезвычайных ситуаций глобального или регионального масштаба и их последствий, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 23 октября 2025 года № 1062, создать Республиканский оперативный штаб по ликвидации чрезвычайных ситуаций глобального или регионального масштаба и их последствий в составе согласно приложению к настоящему распоряжению.
Премьер-Министр О. Бектенов
Приложение к распоряжению
Премьер-Министра
Республики Казахстан
от 4 декабря 2025 года № 190-р
Состав
Республиканского оперативного штаба по ликвидации чрезвычайных ситуаций глобального или регионального масштаба и их последствий
Премьер-Министр Республики Казахстан, руководитель
Заместитель Премьер-Министра Республики Казахстан, заместитель руководителя
Министр по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, заместитель руководителя
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Министр юстиции Республики Казахстан
Министр здравоохранения Республики Казахстан
Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Министр искусственного интеллекта и цифрового развития Республики Казахстан
Министр транспорта Республики Казахстан
Министр обороны Республики Казахстан
Министр финансов Республики Казахстан
Министр культуры и информации Республики Казахстан
Министр промышленности и строительства Республики Казахстан
Министр торговли и интеграции Республики Казахстан
Министр водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
Министр иностранных дел Республики Казахстан
Министр национальной экономики Республики Казахстан
Министр внутренних дел Республики Казахстан
Министр экологии и природных ресурсов Республики Казахстан
Министр энергетики Республики Казахстан
Председатель Агентства Республики Казахстан по атомной энергии
(по согласованию)
акимы областей, городов Астаны, Алматы и Шымкента