"Экономикалық саясат жөнiндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң 2016 жылғы 3 мамырдағы № 33-ө өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2025 жылғы 28 сәуірдегі № 69-ө Өкімі
"Экономикалық саясат жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 33-ө өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Экономикалық саясат жөніндегі кеңестің құрамында:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі, хатшы" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика бірінші вице-министрі, хатшы";
"Қазақстан Республикасы Президентінің кеңесшісі (келісу бойынша)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Президентінің экономикалық мәселелер жөніндегі көмекшісі (келісу бойынша)".
Премьер-Министр О. Бектенов

О внесении изменений в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 мая 2016 года № 33-р "О создании Совета по экономической политике"
Распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 28 апреля 2025 года № 69-р.
Внести в распоряжение Премьер-Министра Республики Казахстан от 3 мая 2016 года № 33-р "О создании Совета по экономической политике" следующие изменения:
в составе Совета по экономической политике, утвержденном указанным распоряжением:
строку "вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, секретарь" изложить в следующей редакции:
"первый вице-министр национальной экономики Республики Казахстан, секретарь";
строку "Советник Президента Республики Казахстан (по согласованию)" изложить в следующей редакции:
"помощник Президента Республики Казахстан по экономическим вопросам (по согласованию)".
Премьер-Министр О. Бектенов