"Жасыл даму" акционерлік қоғамын қайта ұйымдастыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2026 жылғы 22 шілдедегі № 647 қаулысы
Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің 45-бабына, "Акционерлік қоғамдар туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 83-бабына, "Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 178-бабының 1-тармағына, 11-бабының 4) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Жасыл даму" акционерлік қоғамы оған "Greens development" акционерлік қоғамын қосу жолымен қайта ұйымдастырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Экология және табиғи ресурстар министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О реорганизации акционерного общества "Жасыл даму"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 июля 2026 года № 647
В соответствии со статьей 45 Гражданского кодекса Республики Казахстан, статьей 83 Закона Республики Казахстан "Об акционерных обществах", подпунктом 4) статьи 11, пунктом 1 статьи 178 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Реорганизовать акционерное общество "Жасыл даму" путем присоединения к нему акционерного общества "Greens development".
2. Министерству экологии и природных ресурсов Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов