Әлеуметтік маңызы бар биржалық тауарлар тізбесіне енгізілген биржалық тауарлармен сауданы жүзеге асыратын тауар биржаларын конкурстық негізде айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 18 желтоқсандағы № 1101 қаулысы
"Тауар биржалары туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 3-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) "Еуразиялық Сауда Жүйесі" тауар биржасы" акционерлік қоғамы әлеуметтік маңызы бар биржалық тауарлардың тізбесіне енгізілген биржалық тауарлармен сауданы жүзеге асыратын тауар биржасы болып;
2) "Каспий" Тауар Биржасы" акционерлік қоғамы әлеуметтік маңызы бар биржалық тауарлардың тізбесіне енгізілген биржалық тауарлармен сауданы жүзеге асыратын тауар биржасы болып айқындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

Об определении на конкурсной основе товарных бирж, осуществляющих торговлю биржевыми товарами, включенными в перечень социально значимых биржевых товаров
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 2025 года № 1101
В соответствии с подпунктом 2) статьи 3 Закона Республики Казахстан "О товарных биржах" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить:
1) акционерное общество "Товарная биржа "Евразийская Торговая Система" товарной биржей, осуществляющей торговлю биржевыми товарами, включенными в перечень социально значимых биржевых товаров;
2) акционерное общество "Товарная Биржа "Каспий" товарной биржей, осуществляющей торговлю биржевыми товарами, включенными в перечень социально значимых биржевых товаров.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов