Әзірленуі халықаралық қаржы институттарымен бірлесіп жүзеге асырылатын ерекше маңызды мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 31 шiлдедегi № 578 қаулысы
"Мемлекеттік-жекешелік әріптестік туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 19-бабының 4-2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған әзірленуі халықаралық қаржы институттарымен бірлесіп жүзеге асырылатын ерекше маңызды мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2025 жылғы 31 шiлдедегi
№ 578 қаулысымен
бекітілген
Әзірленуі халықаралық қаржы институттарымен бірлесіп жүзеге асырылатын ерекше маңызды мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының тізбесі
Р/с №
Атауы
Мемлекеттік әріптес
Халықаралық қаржы институты
1
2
3
4
1.
Алматы қаласындағы "Қ.И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық зерттеу университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы үшін 5900 төсек-орынға арналған 5 студенттік жатақхана салу және пайдалану
Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім министрлігі
Азия Даму Банкі
2.
"Алматы-Ыстықкөл" автомобиль жолын салу және пайдалану
Қазақстан Республикасының Көлік министрлігі
Азия Даму Банкі
3.
Қарағанды қаласында 300 орынға арналған көпбейінді университет ауруханасын салу және пайдалану
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
Азия Даму Банкі
4.
Алматы қаласында 300 орынға арналған көпбейінді университет ауруханасын салу және пайдалану
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
Еуропа қайта құру және даму банкі
5.
Семей қаласында 300 орынға арналған көпсалалы университет ауруханасын салу және пайдалану
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
Азия Даму Банкі
6.
Ақтөбе қаласында 300 орынға арналған көпбейінді университет ауруханасын салу және пайдалану
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
Азия Даму Банкі
7.
Маңғыстау облысында қуаты тәулігіне 50 мың м3 теңіз суын тұщыландыру зауытын салу
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіп және құрылыс министрлігі
Халықаралық қаржы корпорациясы (IFC)
_________________________

Об утверждении перечня проектов государственно-частного партнерства особой значимости, разработка которых осуществляется совместно с международными финансовыми институтами
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2025 года № 578
В соответствии с подпунктом 4-2) статьи 19 Закона Республики Казахстан "О государственно-частном партнерстве" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень проектов государственно-частного партнерства особой значимости, разработка которых осуществляется совместно с международными финансовыми институтами.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 31 июля 2025 года № 578
Перечень проектов государственно-частного партнерства особой значимости, разработка которых осуществляется совместно с международными финансовыми институтами
№ п/п
Наименование
Государственный партнер
Международный финансовый институт
1
2
3
4
1.
Строительство и эксплуатация 5 студенческих общежитий на 5900 койко-мест для некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный исследовательский технический университет имени К.И. Сатпаева" в городе Алматы
Министерство науки и высшего образования Республики Казахстан
Азиатский Банк Развития
2.
Строительство и эксплуатация автомобильной дороги "Алматы – Иссык-куль"
Министерство транспорта Республики Казахстан
Азиатский Банк Развития
3.
Строительство и эксплуатация многопрофильной университетской больницы на 300 коек в городе Караганде
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Азиатский Банк Развития
4.
Строительство и эксплуатация многопрофильной университетской больницы на 300 коек в городе Алматы
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Европейский банк реконструкции и развития
5.
Строительство и эксплуатация многопрофильной университетской больницы на 300 коек в городе Семей
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Азиатский Банк Развития
6.
Строительство и эксплуатация многопрофильной университетской больницы на 300 коек в городе Актобе
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
Азиатский Банк Развития
7.
Строительство опреснительного завода морской воды в Мангистауской области мощностью 50 тыс. м3/сутки
Министерство промышленности и строительства Республики Казахстан
Международная финансовая корпорация (IFC)
_________________________