"Мемлекет кепілдік берген мемлекеттік емес қарыз қаражаты есебінен қаржыландыру ұсынылатын жобалардың 2025 жылға арналған тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 14 сәуірдегі № 237 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 20 маусымдағы № 461 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекет кепілдік берген мемлекеттік емес қарыз қаражаты есебінен қаржыландыру ұсынылатын жобалардың 2025 жылға арналған тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 14 сәуірдегі № 237 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген мемлекет кепілдік берген мемлекеттік емес қарыз қаражаты есебінен қаржыландыру ұсынылатын жобалардың 2025 жылға арналған тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 6 және 7-жолдармен толықтырылсын:
"
6
Қарағанды қаласындағы Аэрация станциясының кәріздік тазарту құрылысжайларын реконструкциялау
56263704200 теңге
2025 – 2039 жылдар
50289331600 теңгеге дейін (не қарыз валютасына баламалы/тең мәнді)
"Қарағанды Су" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Еуропа Қайта құру және Даму Банкі
7
М-32 "РФ шекарасы (Самараға дейін) – Шымкент" республикалық маңызы бар автомобиль жолының "Ақтөбе – Қарабұтақ – Ұлғайсын" учаскесін, 763-791 км және 819-1025 км реконструкциялау"
522668800000 теңге
2025 – 2048 жылдар
459948500000 теңгеге дейін (не қарыз валютасына баламалы/тең мәнді), оның ішінде:
2025 жыл –
155000000000 теңге ( Еуропа Қайта құру және Даму Банкі –
77500000000 теңге, Азия Инфрақұрылымдық Инвестициялар Банкі – 77500000000 теңге);
2026 жыл – 304948500000 теңге (Еуропа Қайта құру және Даму Банкі –
152474250000 теңге, Азия Инфрақұрылымдық Инвестициялар Банкі –
152474250000 теңге)
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы
Азия Инфрақұрылымдық Инвестициялар Банкі,
Еуропа Қайта құру және Даму Банкі
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2025 года № 237 "Об утверждении перечня проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2025 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2025 года № 461
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2025 года № 237 "Об утверждении перечня проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2025 год" следующие дополнения:
перечень проектов, предлагаемых к финансированию за счет средств негосударственных займов под государственные гарантии на 2025 год, утвержденный указанным постановлением, дополнить строками, порядковые номера 6 и 7, следующего содержания:
"
6
Реконструкция канализационных очистных сооружений станции аэрации в городе Караганде
56263704200 тенге
2025 – 2039 годы
до 50289331600 тенге (либо эквивалентно /равнозначно валюте займа)
товарищество с ограниченной ответственностью "Қарағанды Су"
Европейский Банк Реконструкции и Развития
7
Реконструкция автомобильной дороги республиканского значения М-32 "Граница РФ (до Самары) – Шымкент" участок "Актобе – Карабутак – Улгайсын", км 763-791 и км 819-1025
522668800000 тенге
2025 – 2048 годы
до 459948500000 тенге (либо эквивалентно /равнозначно валюте займа), в том числе: 2025 год – 155000000000 тенге (Европейский Банк Реконструкции и Развития – 77500000000 тенге, Азиатский Банк Инфраструктурных Инвестиций – 77500000000 тенге);
2026 год –
304948500000
тенге (Европейский Банк Реконструкции и Развития –
152474250000
тенге, Азиатский Банк Инфраструктурных Инвестиций –
152474250000 тенге)
акционерное общество "Национальная компания "КазАвтоЖол"
Азиатский Банк Инфраструктурных Инвестиций, Европейский Банк Реконструкции и Развития
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов