Мемлекеттік мүлікті республикалық меншіктен коммуналдық меншікке берудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 13 мамырдағы № 278 қаулысы.
"Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екіншісіне беру қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 маусымдағы № 616 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес мемлекеттік мүлік (бұдан әрі – мүлік) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Су ресурстары комитеті "Қазсушар" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының балансынан республикалық меншіктен Түркістан облысы әкімдігінің коммуналдық меншігіне берілсін.
2. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.08.2025 № 681 қаулысымен.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Түркістан облысының әкімдігімен және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігімен бірлесіп, Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен мүлікті қабылдау-беру бойынша қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
А. Мамин
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2019 жылғы 13 мамырдағы
№ 278 қаулысына
қосымша
Республикалық меншіктен Түркістан облысының коммуналдық меншігіне берілетін мемлекеттік мүліктің тізбесі
Р/с
Объектілердің атауы
Негізгі параметрлері
1
Бөген өзеніндегі Бөген су қоймасы

О некоторых вопросах передачи государственного имущества из республиканской собственности в коммунальную собственность
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 мая 2019 года № 278.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 616 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать из республиканской собственности с баланса республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казводхоз" Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в коммунальную собственность акимата Туркестанской области государственное имущество (далее – имущество) согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Утратил силу постановлением Правительства РК от 26.08.2025 № 681.
3. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с акиматом Туркестанской области и Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче имущества.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Мамин
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 мая 2019 года № 278
Перечень государственного имущества, передаваемого из республиканской собственности в коммунальную собственность Туркестанской области
№ п/п
Наименование объекта
Основные параметры
1
Бугуньское водохранилище на реке Бугунь