Еуразиялық экономикалық одақтың жекелеген көрсеткіштері бойынша ресми статистикалық ақпаратты қалыптастыру әдіснамаларының тізбесіне өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2025 жылғы 2 желтоқсандағы № 120 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақтың ресми статистикалық ақпаратын қалыптастыру және тарату тәртібі туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 4 қосымша) 11-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық одақтың жекелеген көрсеткіштері бойынша ресми статистикалық ақпаратты қалыптастыру әдіснамаларының тізбесі (Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2023 жылғы 19 желтоқсандағы № 175 Шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақтың ресми статистикалық ақпаратын қалыптастыру әдіснамасына қосымша) төмендегі мазмұндағы 17 және 18-тармақтармен толықтырылсын:
"17. Еуразиялық экономикалық одақтың өзара тікелей инвестициялар және өзара көрсетілетін қызметтер туралы ресми статистикалық ақпаратын қалыптастыру әдіснамасы.
18. Еуразиялық экономикалық одақтың ақша-несиелік статистикасының есептік көрсеткіштері бойынша ресми статистикалық ақпаратын қалыптастыру әдіснамасы.".
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап 30 күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының төрағасы Б. Сағынтаев

О внесении изменения в перечень методологий формирования официальной статистической информации Евразийского экономического союза по отдельным показателям
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 2 декабря 2025 года № 120
В соответствии с пунктом 11 Протокола о порядке формирования и распространения официальной статистической информации Евразийского экономического союза (приложение № 4 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Перечень методологий формирования официальной статистической информации Евразийского экономического союза по отдельным показателям (приложение к Методологии формирования официальной статистической информации Евразийского экономического союза, утвержденной Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 декабря 2023 г. № 175) дополнить пунктами 17 и 18 следующего содержания:
"17. Методология формирования официальной статистической информации Евразийского экономического союза о взаимных прямых инвестициях и взаимных услугах.
18. Методология формирования официальной статистической информации Евразийского экономического союза по расчетным показателям денежно-кредитной статистики.".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Б. Сагинтаев