Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген, оларға қатысты сериялық өнімнің шығарылған жері туралы сертификатты пайдалануға жол берілетін тауарлардың тізбесіне өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық үкіметаралық кеңестің 2024 жылғы 2 ақпандағы № 1 шешімі.
2015 жылғы 16 қазандағы Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағында тауарларды әкелу мен айналымының кейбір мәселелері туралы хаттаманың 3-бабын іске асыру мақсатында және Еуразиялық экономикалық одақ туралы 2014 жылғы 29 мамырдағы шарттың 16-бабының 1-тармағының негізінде Еуразиялық үкіметаралық кеңес шешті:
1. Қазақстан Республикасының аумағында өндірілетін, оларға қатысты сериялық өнімнің шығу тегі туралы сертификатты пайдалануға жол берілетін тауарлар тізбесі (Еуразиялық үкіметаралық кеңестің 2020 жылғы 10 сәуірдегі № 2 шешіміне тіркелген № 1-қосымша), ЕАЭО СЭҚ ТН 0404 90 890 0 коды бар позициядан кейін мынадай мазмұндағы позициямен толықтырылсын:
"0702 00 000       Жас және салқындатылған қызанақтар".
2. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңесінің мүшелері:
Армения
Республикасынан
Беларусь
Республикасынан
Қазақстан
Республикасынан
Қырғыз
Республикасынан
Ресей
Федерациясынан

О внесении изменения в перечень произведенных на территории Республики Казахстан товаров, в отношении которых допускается использование сертификата о происхождении серийной продукции
Решение Евразийского Межправительственного Совета от 2 февраля 2024 года № 1.
В целях реализации статьи 3 Протокола о некоторых вопросах ввоза и обращения товаров на таможенной территории Евразийского экономического союза от 16 октября 2015 года и на основании пункта 1 статьи 16 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года Евразийский межправительственный совет решил:
1. Перечень произведенных на территории Республики Казахстан товаров, в отношении которых допускается использование сертификата о происхождении серийной продукции (приложение № 1 к Решению Евразийского межправительственного совета от 10 апреля 2020 г. № 2), после позиции с кодом 0404 90 890 0 TH ВЭД ЕАЭС дополнить позицией следующего содержания:
"0702 00 000 Томаты свежие или охлажденные".
2. Настоящее Решение вступает в силу с даты его официального опубликования.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации