Еуразиялық экономикалық комиссия шешімдері жобаларының 2021 жылғы реттеуші әсеріне бағалау жүргізу мониторингі туралы Еуразиялық экономикалық комиссияның жыл сайынғы есебі туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2022 жылғы 21 маусымдағы № 9 Өкімі
Еуразиялық экономикалық комиссия шешімдері жобаларының 2021 жылғы реттеуші әсеріне бағалау жүргізу мониторингі туралы жыл сайынғы есеп туралы Еуразиялық экономикалық комиссияның ақпаратын назарға ала отырып:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Еуразиялық экономикалық комиссия шешімдері жобаларының реттеуші әсерін бағалауды жүргізу рәсімін жетілдіру және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2020 жылғы 11 желтоқсандағы № 12 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық интеграцияны дамытудың 2025 жылға дейінгі стратегиялық бағыттарының II бөлімінің 9.1.6 және 9.1.15-тармақшаларын іске асыру шеңберінде Еуразиялық экономикалық комиссия қабылдаған шешімдердің нақты әсерін бағалау тетігін енгізу жөніндегі жұмысты жалғастырсын.
2. Осы өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения
Республикасынан
Беларусь
Республикасынан
Қазақстан
Республикасынан
Қырғыз
Республикасынан
Ресей
Федерациясынан

О ежегодном отчете Евразийской экономической комиссии о мониторинге проведения оценки регулирующего воздействия проектов решений Евразийской экономической комиссии в 2021 году
Решение Евразийского Межправительственного Совета от 21 июня 2022 года № 9.
Приняв к сведению информацию Евразийской экономической комиссии о ежегодном отчете о мониторинге проведения оценки регулирующего воздействия проектов решений Евразийской экономической комиссии в 2021 году:
1. Евразийской экономической комиссии продолжить работу по совершенствованию процедуры проведения оценки регулирующего воздействия проектов решений Евразийской экономической комиссии и внедрению механизма оценки фактического воздействия принятых решений Евразийской экономической комиссии в рамках реализации подпунктов 9.1.6 и 9.1.15 раздела II Стратегических направлений развития евразийской экономической интеграции до 2025 года, утвержденных Решением Высшего Евразийского экономического совета от 11 декабря 2020 г. № 12.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики Армения
От Республики Беларусь
От Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
От Российской Федерации