Шетелдік тауар болып табылатын ақ қантты еркін кеден аймағының кедендік рәсіміне орналастыруға жатпайтын тауарларға және бос қойма кедендік рәсімі қолданылмайтын тауарларға жатқызу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 45 шешімі.
Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 201-бабының 13-тармағына және 211-бабының 12-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 1 қосымшаның 118 және 124-тармақтарына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесі шешті:
1. Шетелдік тауар болып табылатын ақ қант (Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасының 1701 99 коды) еркін кеден аймағының кедендік рәсіміне орналастыруға жатпайды және оған қатысты бос қойма кедендік рәсімі қолданылмайды деп белгіленсін.
2. Осы Шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения
Республикасынан
М. Григорян
Беларусь
Республикасынан
И. Петришенко
Қазақстан
Республикасынан
Ә. Смайылов
Қырғыз
Республикасынан
Ж. Разаков
Ресей
Федерациясынан
А. Силуанов

Об отнесении сахара белого, являющегося иностранным товаром, к товарам, которые не подлежат помещению под таможенную процедуру свободной таможенной зоны, и к товарам, в отношении которых не применяется таможенная процедура свободного склада
Решение Совета Евразийской экономической комиссии от 29 апреля 2019 года № 45
В соответствии с пунктом 13 статьи 201 и пунктом 12 статьи 211 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза и пунктами 118 и 124 приложения № 1 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Совет Евразийской экономической комиссии решил:
1. Установить, что сахар белый (код 1701 99 единой Товарной номенклатуры внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза), являющийся иностранным товаром, не подлежит помещению под таможенную процедуру свободной таможенной зоны и в отношении его не применяется таможенная процедура свободного склада.
2. Настоящее Решение вступает в силу с 1 января 2020 года.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
М. Григорян И. Петришенко А. Смаилов Ж. Разаков А. Силуанов