Арыс қаласы әкімінің 2021 жылғы 2 шілдедегі № 5 "Арыс қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Арыс қаласы әкімінің 2026 жылғы 13 қаңтардағы № 1 шешімі
Арыс қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қаласы әкімінің "Арыс қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2021 жылғы 2 шілдедегі № 5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23333 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
Аталған шешімнің қосымшасымен құрылған Арыс қаласы аумағындағы сайлау учаскелерінің тізіміндегі:
1) № 17 сайлау учаскесі келесі редакцияда жазылсын:
Орталығы: Арыс қаласы, Арайлы көшесі, № 35А ғимарат, Түркістан облысының білім басқармасының Арыс қаласының білім бөлімінің "№ 2 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
2. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Арыс қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Арыс қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Арыс қаласы әкімінің міндетін уақытша атқарушы Е.Қуандық
"КЕЛІСІЛДІ"
Арыс қалалық аумақтық
сайлау комиссиясымен

О внесении изменения в решение акима города Арыс от 2 июля 2021 года № 5 "Об образовании избирательных участков на территории города Арыс"
Решение акима города Арыс Туркестанской области от 13 января 2026 года № 1
Аким города Арыс РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Арыс от 2 июля 2021 года № 5 "Об образовании избирательных участков на территории города Арыс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23333) следующее изменение:
В списке избирательных участков на территории города Арыс, созданном с приложением к указанному решению:
1) Избирательный участок № 17 изложить в следующей редакции:
Центр: город Арыс, улица Арайлы, здание № 35А, здание коммунального государственного учреждение "Общеобразовательная школа № 2" отдела образования города Арыс управления образования Туркестанской области.
2. Размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата города Арыс после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима города Арыс".
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности акима города Арыс Е.Куандык
"СОГЛАСОВАНО"
Арысский городской
территориальный избирательной
комиссией