Түркістан облысының цифрландыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасының мемлекеттік архивтерімен өткізілетін тауарларға (жұмыстарға, көрсетілетін қызметтерге) баға прейскурантын бекіту туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2026 жылғы 24 ақпандағы № 62 қаулысы
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 102-бабының 1-тармағына, "Ұлттық архив қоры және архивтер туралы Қазақстан Республикасы Заңының 17-бабының 1-тармағына және "Мемлекеттік архивтердің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуі бойынша ақылы қызмет түрлерін жүзеге асыру, оның тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуінен түсетін, өз иелігінде қалатын ақшаны пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2025 жылғы 10 шілдедегі № 313-н/қ бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 36438 болып тіркелген) сәйкес, Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении прейскуранта цен на товары (работы, услуги), реализуемые государственными архивами управления цифровизации, оказания государственных услуг и архивов Туркестанской области
Постановление акимата Туркестанской области от 24 февраля 2026 года № 62
В соответствии с пунктом 1 статьи 102 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 1 статьи 17 Закона Республики Казахстан "О Национальном архивном фонде и архивах" и приказом Министра культуры и информации Республики Казахстан от 10 июля 2025 года № 313-н/қ "Об утверждении Правил осуществления платных видов деятельности по реализации товаров (работ, услуг) государственными архивами, использования ими денег от реализации товаров (работ, услуг), остающихся в их распоряж ении" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 36438), акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Түркістан облысының цифрландыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасының мемлекеттік архивтерімен өткізілетін тауарларға (жұмыстарға, көрсетілетін қызметтерге) баға прейскуранты осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Түркістан облысының цифрландыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:

1. Утвердить прейскурант цен на товары (работы, услуги), реализуемые государственными архивами управления цифровизации, оказания государственных услуг и архивов Туркестанской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление цифровизации, оказания государственных услуг и архивов Туркестанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап күнтізбелік бес жұмыс күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Түркістан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Туркестанской области для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2) осы қаулының ресми жарияланғаннан кейін оның Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Көшеров
Түркістан облысы әкімдігінің
2026 жылғы "____" ________
№ ____ қаулысына қосымша
Түркістан облысының цифрландыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасының мемлекеттік архивтерімен өткізілетін тауарларға (жұмыстарға, көрсетілетін қызметтерге) баға прейскуранты
Индексі
Жұмыстар мен қызметтер түрлерінің атауы
Өлшем бірлігі
Бағасы, теңге
1
2
3
4

2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Кушеров
Приложение к постановлению
акимата Туркестанской области
от "____" _______ 2026 г. № ___
Прейскурант цен на товары (работы, услуги) реализуемые государственными архивами управления цифровизации, оказания государственных услуг и архивов Туркестанской области
Индекс
Наименование видов работ и услуг
Единица измерения
Примечание
1
2
3
4

6. "Ұлттық архив қоры және архивтер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының
15-1 бабының 1 – тармағында көрсетілген архивтік құжаттарды есепке алмағанда, жеке және заңды тұлғалардың тапсырыстары (өтінімдері) бойынша архивтік құжаттарды электронды нысанға аудару
6.1.
Электронды құжат айналымы және электронды құжаттар архиві жүйесінің бағдарламалық өнімін әзірлеуге техниалық тапсырмалар құрастыру
техникалық тапсырма
келісім бойынша
6.2.
Ұйымның қызметінде тек қана электронды форматта құрылатын құжаттар тізбелерін құрастыру
тізім
келісім бойынша
6.3.
Жеке және заңды тұлғалардың тапсырыстары (өтінімдері) бойынша архивтік құжаттарды электронды нысанға аудару
парақ

6. Перевод по заказам (заявкам) физических и юридических лиц архивных документов в электронную форму, за исключением архивных документов, указанных в пункте 1 статьи 15-1 Закона Республики Казахстан "О Национальном архивном фонде и архивах"
6.1.
Составление технических заданий на разработку программного продукта системы электронного документооборота и архива электронных документов
техническое задание
Договорная
6.2.
Составление перечней документов, образующихся в деятельности организации только в электронном формате
перечень
Договорная
6.3.
Перевод по заказам (заявкам) физических и юридических лиц архивных документов в электронную форму
лист

10.7.
Құжаттандыруды, құжаттаманы басқаруды және құжаттарды архивтік сақтауды жетілдіру бойынша зерттеулер жүргізу
әдістемелік әзірлеме
келісім бойынша
10.8.
Әдістемелік зерттеулердің нәтижелерін ұйымның жүмыс тәжірибесіне енгізу
акт
келісім бойынша
10.9.
Ұйымда құжаттандыру, құжаттаманы басқару және электронды құжат айналымы жүйелерін пайдалану қағидаларын құрастыру жөніндегі әдістемелік ұсынымдар әзірлеу
қағида
келісім бойынша

10.7.
Проведение исследований по совершенствованию документирования, управления документацией и архивного хранения документов
методическая разработка
Договорная
10.8.
Внедрение результатов методических исследований в практику работы организации
акт
Договорная
10.9.
Разработка методических рекомендаций по составлению правил документирования, управления документацией и использования систем электронного документооборота в организации
правила
Договорная