Көшеге атау беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Бейбарыс ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 27 қаңтардағы № 7 шешімі
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Бейбарыс ауылының тұрғындарының пікірін ескере отырып және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2026 жылғы 20 қаңтардағы қорытындысының негізінде ШЕШТІМ:
1. Бейбарыс ауылдық округі, Бейбарыс ауылындағы атауы жоқ № 3 көшеге “Зинеш Кенжеғұлов”, № 4 көшеге “Хайролла Тұқпашев”, № 5 көшеге “Сабыр Сайбалиев” атауы берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі С. Зулхашев

О присвоении наименования улице
Решение акима Бейбарыского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 27 января 2026 года № 7
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения жителей села Бейбарыс и на основании заключения областной ономастической комиссии Атырауской области от 20 января 2026 года РЕШИЛ:
1. Присвоить найменование безымянным улицам села Бейбарыс Бейбарыского сельского округа улица № 3 “Зинеш Кенжеғұлов”, улица № 4 “Хайролла Тұқпашев”, улица № 5 “Сабыр Сайбалиев”.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа С. Зулхашев