Кеңөзек ауылдық округі аумағында шектеу шараларын тоқтату туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Кеңөзек ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 23 қаңтардағы № 19 шешімі
"Қазақстан Республикасыдағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару турлалы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 27 бабына және 10-1-бабының 7-тармағына және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Атырау қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2026 жылғы 23 қаңтардағы № 08-4/47-И хатына сәйкес, Кеңөзек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кеңөзек ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 19 қарашадағы № 633 шешімімен округ аумағында белгіленген шектеу шаралары ветеринариялық іс-шаралар кешені толықтай жүргізілуіне байланысты тоқтатылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кеңөзек ауылдық округі әкімі Е. Өтешқалиев

Об отмене ограничительных мероприятий на территории Кенузекского сельского округа
Решение акима Кенузекского сельского округа города Атырау Атырауской области от 23 января 2026 года № 19
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 и подпункта 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и согласно письму государственного учреждения "Атырауская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 23 января 2026 года № 08-4/47-И, аким Кенузекского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с полным проведением комплекса ветеринарных мероприятий отменить ограничительные мероприятия на территории Кенузекского сельского округа, установленные решением акима Кенузекского сельского округа от 19 ноября 2025 года № 633.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Аким Кенузекского сельского округа Е. Утешкалиев