"Отбасын қолдау орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджет қаражаты есебінен ынталандыру үстемақыларын белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 30 сәуірдегі № 219 шешімі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" және Атырау қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 24 сәуірдегі № 1020 "Қалалық бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақыларын белгілеу тәртібі мен шарттарын айқындау туралы" қаулыларына сәйкес, Атырау қаласы Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Отбасын қолдау орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджет қаражаты есебінен ынталандыру үстемақылары 7 есеге дейін бірыңғай лауазымдық жалақыдан артық емес мөлшерінде белгілесін.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енгізілсін.
Мәслихат төрағасы А. Құлбарахов

Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Центр поддержки семьи" за счет средств местного бюджета
Решение маслихата города Атырау Атырауской области от 30 апреля 2026 года № 219
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий" и постановлением акима города Атырау от 24 апреля 2025 года № 1020 "Об определении порядка и условий установления стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из городского бюджета", Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующие надбавки к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Центр поддержки семьи" за счет средств местного бюджета в размере, не превышающем 7-кратного размера базового должностного оклада.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Председатель Маслихата А. Кулбарахов