"Қызылжар аудандық сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жер учаскесіне шектеулі нысаналы жер пайдалану құқығын (жария сервитут) белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Прибрежный ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 1 маусымдағы № 17 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабына, 69-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес, "Қызылжар аудандық сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің 2026 жылғы 14 мамырдағы № 9.26.1.01-01/260 хаты негізінде, "Қызылжар аудандық жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі басшысының 2026 жылғы 13 мамырдағы № 193 бұйрығымен бекітілген орналастыру жобасына сәйкес Прибрежный ауылдық округінің әкімі ШЕШТІМ:
1. "Қызылжар аудандық сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне аудандық маңызы бар "KTKS -193 Тепличное ауылына кіреберіс" 0,0-0,7 км автомобиль жолын күрделі жөндеу үшін жалпы ауданы 2,1840 га жер учаскесіне шектеулі нысаналы жер пайдалану құқықтары (қауымдық сервитут) белгіленсін Солтүстік Қазақстан облысы Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Прибрежный ауылдық округінің Тепличное ауылында.
2. Жер учаскесіндегі шектеулер, ауыртпалықтар:
бөгде жер пайдаланушылардың жерлері бар (кадастрлық нөмірлер: 15-220-021-1390, 15-220-021-1357, 15-220-021-1398; 15-220-021-1475, 15-220-021-857, 15-220-021-559, 15-220-021-681, 15-220-021-682, 15-220-021-685, 15-220-021-481, 15-220-021-1162, 15-220-021-686, 15-220-021-621, 15-220-021-576, 15-220-021-575).2. Жер (лер) учаскесі (лері) бөлінеді деп саналсын.
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Прибрежный ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қызылжар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.

Об установлении права ограниченного целевого землепользования (публичный сервитут) коммунальному государственному учреждению "Кызылжарский районный отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" на земельный участок
Решение акима Прибрежного сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 1 июня 2026 года № 17
В соответствии со статьей 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании письма № 9.26.1.01-01/260 от 14 мая 2026 года коммунального государственного учреждению "Кызылжарский районный отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" и разработанного землеустроительного проекта, утвержденного приказом руководителя коммунального государственного учреждения "Кызылжарский районный отдел земельных отношений" № 193 от 13 мая 2026 года, аким Прибрежного сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить права ограниченного целевого землепользования (публичный сервитут) коммунальному государственному учреждению "Кызылжарский районный отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" на земельный участок общей площадью 2,1840 га для капитального ремонта автомобильной дороги районного значения "KTKS-193 подъезд к с. Тепличное" 0,0-0,7 км Кызылжарского района Северо-Казахстанской области в селе Тепличное Прибрежного сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.
Ограничения, обременения на земельном участке:
имеются земли посторонних землепользователей (кадастровые номера: 15-220-021-1390, 15-220-021-1357, 15-220-021-1398; 15-220-021-1475, 15-220-021-857, 15-220-021-559, 15-220-021-681, 15-220-021-682, 15-220-021-685, 15-220-021-481, 15-220-021-1162, 15-220-021-686, 15-220-021-621, 15-220-021-576, 15-220-021-575).
2. Земельный (ые) участок (ки) считать делимым.
3. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Прибрежного сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Кызылжарского района после его официального опубликования.

4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Прибрежный ауылдық округінің әкімі Д. Рамазанов

4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким Прибрежного сельского округа Д. Рамазанов