"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының кейбір коммуналдық мемлекеттік мекемелерінің ережелерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 318 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 25 ақпандағы № 31 қаулысы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының кейбір коммуналдық мемлекеттік мекемелерінің ережелерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 318 қаулысымен бекітілген "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Шағалалы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ережесіне келесі өзгерістер енгізілсін:
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Шағалалы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ережесінің 7-тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"7. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Шағалалы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің заңды мекенжайы: 150311, Қазақстан Республикасы, Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Шағалалы ауылы, Вадима Буторина, 4."
2. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Шағалалы ауылдық округі әкімінің аппараты қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның көшірмесін электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы Эділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтық құқықтық актілерін эталондық бақылау енгізу үшін жолдауды;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) заңнамада белгіленген тәртіппен "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Шағалалы ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі туралы ережеге енгізілген өзгеріс жөнінде әділет органдарын хабардар етуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аққайың ауданының әкімі Ж. Құсайын

"О внесении изменений в постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области № 318 от 27 декабря 2019 года "Об утверждении положений некоторых коммунальных государственных учреждений Аккайынского района Северо-Казахстанской области""
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 25 февраля 2026 года № 31
Акимат Аккайынского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующие изменения в Положение коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области", утвержденного постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области" от 27 декабря 2019 года № 318 "Об утверждении положений некоторых коммунальных государственных учреждений Аккайынского района Северо-Казахстанской области":
пункт 7 положения коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Шагалалы Аккайынского района Северо-Казахстанской области" изложить в новой редакции:
"7. Юридический адрес коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Шагалалы Аккайынского района Северо-Казахстанской области": 150311, Республика Казахстан, Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Шагалалы, улица Вадима Буторина, 4."
2. Аппарату акима сельского округа Шагалалы Аккайынского района Северо-Казахстанской области обеспечить:
1) в течении пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Северо-Казахстанской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Аккайынского района Северо-Казахастанской области после его официального опубликования;
3) уведомление органов юстиции о внесенном изменении в Положение коммунального государственного учреждения "Аппарат акима сельского округа Шагалалы Аккайынского района Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Аккайынского района Ж. Құсайын