"Петропавл қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 3 шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2026 жылғы 13 сәуірдегі № 4/33 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Петропавл қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7733-15 болып тіркелген) мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімге 1-қосымшада:
3-тармақтың екінші абзацы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 4-1. тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Тұрғын үй көмегінің мөлшерін көрсетілетін қызметті беруші "Тұрғын үй көмегін беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 117 бұйрығымен бекітілген нормалар шегінде есептейді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қалалық мәслихатының төрағасы А. Бердағұлов

О внесении изменения и дополнения в решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 27 марта 2024 года № 3 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Петропавловске"
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 13 апреля 2026 года № 4/33
Петропавловский городской маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 27 марта 2024 года №3 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Петропавловске" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7733-15), следующие изменение и дополнение:
приложение 1 к указанному решению:
абзац второй пункта 3 исключить;
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Размер жилищной помощи рассчитывается услугодателем, в пределах норм, утвержденных Приказом Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 8 декабря 2023 года № 117 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи.".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель Петропавловского городского маслихата А. Бердагулов