"Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының аумағында барлық кандидаттардың сайлаушылармен кездесуіне үй жайлар беруге және үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 24 мамырдағы № 898 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 19 ақпандағы № 339 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабы 4, 6-тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңы 65-бабының 3-тармағына сәйкес, Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының аумағында барлық кандидаттардың сайлаушылармен кездесуіне үй жайлар беруге және үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгілеу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 24 мамырдағы № 898 қаулысына (2017 жылғы 29 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған, электрондық түрде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4197 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2 – қосымшалар осы қаулының 2 – қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Петропавл қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Мұхамедиев
Петропавл қаласы әкімдігінің
2026 жылғы "19" ақпандағы
№ 339 қаулысына
2-қосымша
Петропавл қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 24 мамырдағы
№ 898 қаулысына
2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы бойынша барлық кандидаттардың сайлаушыларымен кездесу өткізуге арналған үй-жайлардың тізбесі
Елді мекен атауы
Кездесулер өткізуге арналған үй-жайлар
1
Петропавл қаласы
"Н.Ф. Погодин атындағы Облыстық орыс драма театры" КМҚК, Қазақстан Конституциясы көшесі, 1
2
Петропавл қаласы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасының "Digital Urpaq оқушылар сарайы" МКҚК
Жамбыл Жабаев көшесі, 55а
3
Петропавл қаласы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту және мұрағат ісі басқармасының Ақан Сері атындағы облыстық филармония, Қаттай Кеншінбаев көшесі, 22

О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 24 мая 2017 года № 898 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями всех кандидатов на территории города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 19 февраля 2026 года № 339
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", со ст.37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями всех кандидатов на территории города Петропавловска Северо-Казахстанской области" от 24 мая 2017 года № 898 (опубликовано 29 мая 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, в электронном виде зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4197) внести следующие изменения:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя коммунального государственного учреждения "Аппарат акима города Петропавловска".
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города С. Мухамедиев
Приложение 2
к постановлению акимата
города Петропавловска
от "19" февраля 2026 года № 339
Приложение 2
к постановлению акимата
города Петропавловска
от 24 мая 2017 года № 898
Перечень помещений для проведения встреч с избирателями всех кандидатов по городу Петропавловску Северо-Казахстанской области
Наименование населенного пункта
Помещение для проведения встреч
1
город Петропавловск
КГКП Областной русский драматический театр им. Н.Ф.Погодина, улица Конституции Казахстана, 1
2
город Петропавловск
ГККП Дворец школьников Digital Urpaq Управление образования акимата Северо-Казахстанской области, ​улица Жамбыла Жабаева, 55а
3
город Петропавловск
Областная филармония им. Акан Серы Управление культуры, развития языков и архивного дела акимата Северо-Казахстанской области, улица Каттая Кеншинбаева, 22