Ақсу қаласы әкімінің 2025 жылғы 23 маусымдағы "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 14 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімінің 2026 жылғы 4 ақпандағы № 1 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШІМ қабылдадым:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Ақсу қаласы әкімінің шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғанан күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Шәріпов
Ақсу қаласы әкімінің 2026
жылғы
"__"___№ ___ шешіміне
қосымша
Ақсу қаласы әкімінің күші жойылатын шешімінің тізбесі
1. Ақсу қаласы әкімінің 2025 жылғы 23 маусымдағы "Павлодар облысы Ақсу қаласының аумағындағы жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 14 шешімі.

О признании утратившим силу решения акима города Аксу за № 14 от 23 июня 2025 года "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима города Аксу Павлодарской области от 4 февраля 2026 года № 1
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения акима города Аксу, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Шарипов
Приложение
к решению акима города Аксу
от "__"___2026 года __
Перечень утративших силу решения акима города Аксу
1. Решение акима города Аксу от 23 июня 2025 года № 14 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории города Аксу Павлодарской области".