Павлодар қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 11 сәуірдегі "Жетекші ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 508/2 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 12 наурыздағы № 447/1 қаулысы
Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар қаласы әкімдігінің "Жетекші ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" 2022 жылғы 11 сәуірдегі № 508/2 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 167307 болып тіркелді) мынадай өзгеріс енгізілсін:
"Жетекші ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережеде:
20-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) Жетекші ауылы әкімінің аппараты "Жетекші ауылы Шәмші Қалдаяқов атындағы мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны;".
2. "Жетекші ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы қаулыны ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
осы қаулыны Павлодар қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
осы қаулыдан туындайтын өзге де қажетті шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Н. М. Дәрімге жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Х. Хабылбеков

О внесении изменения в постановление акимата города Павлодара от 11 апреля 2022 года № 508/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима села Жетекши"
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 12 марта 2026 года № 447/1
Акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Павлодара "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима села Жетекши" от 11 апреля 2022 года № 508/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 167307) следующее изменение:
в Положении о государственном учреждении "Аппарат акима села Жетекши":
подпункт 1) пункта 20 изложить в новой редакции:
"1) Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры имени Шамши Калдаякова села Жетекши" аппарата акима села Жетекши;".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Жетекши" в установленном законодательством порядке обеспечить:
направление настоящего постановления в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Павлодара;
принятие иных необходимых мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Дәрім Н. М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Х. Хабылбеков