Қамысты ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 26 мамырдағы № 108 "Қамысты ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 5 ақпандағы № 11 қаулысы
Қамысты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қамысты ауданы әкімдігінің "Қамысты ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2022 жылғы 26 мамырдағы № 108 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Қамысты ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережеде:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 10) тармақшамен толықтырылсын:
"10) қараусыз қалған жануарларының санын реттеу бойынша іс-шараларды жүргізу.".
2. "Қамысты ауданы әкімдігінің ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) жоғарыда көрсетілген Ережеге енгізілген өзгерістер туралы әділет органдарын хабардар етуін;
2) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қостанай облысы бойынша "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін ресми жариялауға және Эталондық бақылау банкіне енгізуге жолдауын;
3) осы қаулыны Қамысты ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында ресми жарияланғаннан кейін орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қамысты ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қамысты ауданының әкімі Е. Жаулыбаев

О внесении дополнений в постановление акимата Камыстинского района от 26 мая 2022 года № 108 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел сельского хозяйства акимата Камыстинского района"
Постановление акимата Камыстинского района Костанайской области от 5 февраля 2026 года № 11
Акимат Камыстинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Камыстинского района от 26 мая 2022 года № 108 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел сельского хозяйства акимата Камыстинского района" следующее дополнение:
в Положении о государственном учреждении "Отдел сельского хозяйства акимата Камыстинского района", утвержденном указанным постановлением:
пункт 15 дополнить подпунктами 10) следующего содержания:
"10) проведение мероприятий по регулированию численности бродячих животных.".
2. Государственному учреждению "Отдел сельского хозяйства акимата Камыстинского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) уведомление органов юстиции о внесҰнном изменений в вышеуказанное Положение;
2) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление в филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Камыстинского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Камыстинского района.
4. Настоящее постановление вводится со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Аким Камыстинского района Е. Жаулыбаев