Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 28 маусымдағы № 110 "Әулиекөл ауданы жолаушыларын тұрақты әлеуметтік маңызы бар тасымалдауға тарифтерді белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 9 маусымдағы № 102 қаулысы
Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 28 маусымдағы № 110 "Әулиекөл ауданының жолаушыларды тұрақты әлеуметтік маңызы бар тасымалдауға тарифтерді белгілеу туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 198427 тіркелген) мынадай өзгеріс:
көрсетілген қаулының 1 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
Әулиекөл ауылы жолаушыларын "Сигнал дүкені" – Орталық – Аудандық аурухана – ДСУ 20" № 1 маршрутына 100 теңге мөлшерінде тариф белгіленсін, "Әулиекөл – Аманқарағай – Әулиекөл" № 2 маршрутына әлеуметтік маңызы бар тұрақты тасымалдауға Аманқарағай және Әулиекөл ауылдарының ішінде 100 теңге, Аманқарағай және Әулиекөл ауылдарының арасында 150 теңге тариф белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Әулиекөл ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Таукенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Әулиекөл аудандық
мәслихатының төрағасы
________ Д. Қойшыбаев

О внесении изменений в постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 28 июня 2024 года № 110 "Об установлении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров Аулиекольского района"
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 9 июня 2026 года № 102
Акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 28 июня 2024 года № 110 "Об установлении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров Аулиекольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 198427) следующее изменение:
пункт 1 указанного постановления изложить в следующей редакции:
"1. Установить тариф на регулярные социально значимые перевозки пассажиров села Аулиеколь на маршрут № 1 "Магазин "Сигнал" – Центр – Районная больница – ДСУ 20" в размере 100 тенге, маршрут № 2 "Аулиеколь – Аманкарагай – Аулиеколь", внутри сел Аманкарагай и Аулиеколь в размере 100 тенге, между селами Аманкарагай и Аулиеколь в размере 150 тенге".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Аулиекольского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Таукенов
"СОГЛАСОВАНО:"
Председатель Аулиекольского
районного маслихата
_____________ Д. Койшибаев