Лисаков қаласы бойынша 2026 жылға арналған кондоминиум объектісін басқаруға арналған жарналардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2026 жылғы 10 сәуірдегі № 236 шешімі
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 10-3-бабының 1-тармағына, "Кондоминиум объектісін басқаруға арналған шығыстардың жылдық сметасын есептеу әдістемесін, сондай-ақ кондоминиум объектісін басқаруға арналған жарналардың ең төмен мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 наурыздағы № 166 Қазақстан Республикасы Индустрия және инфрақұрылымдық даму министрінің міндетін атқарушының бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20284 болып тіркелді) сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лисаков қаласы бойынша 2026 жылға арналған кондоминиум объектісін басқаруға арналған жарналардың ең төмен мөлшері бір шаршы метр айына 38,78 теңге сомасында бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат төрағасының міндетін атқарушы А. Сенчев

Об утверждении минимального размера взносов на управление объектом кондоминиума по городу Лисаковску на 2026 год
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 10 апреля 2026 года № 236
В соответствии с пунктом 1 статьи 10-3 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", приказом исполняющего обязанности Министра индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 166 "Об утверждении Методики расчета годовой сметы расходов на управление объектом кондоминиума, а также методики расчета минимального размера взносов на управление объектом кондоминиума" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20284) Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить минимальный размер взносов на управление объектом кондоминиума по городу Лисаковску на 2026 год в сумме 38,78 тенге за один квадратный метр в месяц.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности председателя городского маслихата А. Сенчев