"Поликлиника № 2 города Рудный" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 19 маусымдағы № 472 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабы 1-тармағы 5-1) тармақшасына, 69-бабы 4-тармағы 2) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, өтініш негізінде Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Поликлиника № 2 города Рудный" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне "Қостанай облысы, Рудный қаласы, Восточная көшесі мекенжайы бойынша 150 келушіні қабылдайтын емхана салу" жобасына арналған мынадай жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін:
Рудный қаласы, Восточная көшесі мекенжайы бойындағы электрмен жабдықтау желілерін төсеу және қызмет көрсету мақсатында көлемі 0,1957 га;
Рудный қаласы, Восточная көшесі мекенжайы бойындағы телефондандыру желілерін төсеу және қызмет көрсету мақсатында көлемі 0,0070 га;
Рудный қаласы, Восточная көшесі мекенжайы бойындағы су құбыры желілерін төсеу және қызмет көрсету мақсатында көлемі 0,0224 га;
Рудный қаласы, Восточная көшесі мекенжайы бойындағы кәріз желілерін төсеу және қызмет көрсету мақсатында көлемі 0,0100 га;
Рудный қаласы, Восточная көшесі мекенжайы бойындағы жылу желілерін төсеу және қызмет көрсету мақсатында көлемі 0,0013 га;
Рудный қаласы, Восточная көшесі мекенжайы бойындағы кірме жолдарды салу мақсатында көлемі 0,0198 га;
Рудный қаласы, Восточная көшесі мекенжайы бойындағы кірме жолдарды салу мақсатында көлемі 0,0194 га.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласы әкімінің міндетін атқарушы Т. Сақтағанов

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Поликлиника № 2 города Рудный" на земельные участки
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 19 июня 2026 года № 472
В соответствии с подпунктом 5-1) пункта 1 статьи 18, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заявления, акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "Поликлиника № 2 города Рудный" по проекту "Строительство поликлиники на 150 посещений по адресу: Костанайская область, город Рудный, улица Восточная" на следующие земельные участки:
площадью 0,1957 га, в целях прокладки и обслуживания линий электроснабжения, по адресу: город Рудный, улица Восточная;
площадью 0,0070 га, в целях прокладки и обслуживания сетей телефонизации, по адресу: город Рудный, улица Восточная;
площадью 0,0224 га, в целях прокладки и обслуживания сетей водопровода, по адресу: город Рудный, улица Восточная;
площадью 0,0100 га, в целях прокладки и обслуживания сетей канализации, по адресу: город Рудный, улица Восточная;
площадью 0,0013 га, в целях прокладки и обслуживания тепловых сетей, по адресу: город Рудный, улица Восточная;
площадью 0,0198 га, в целях строительства подъездных путей, по адресу: город Рудный, улица Восточная;
площадью 0,0194 га, в целях строительства подъездных путей, по адресу: город Рудный, улица Восточная.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Рудного Т. Сактаганов