"Аят" кәсіпқой клубы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 30 наурыздағы № 195 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 18-бабы 1-тармағы 5-1) тармақшасына, 69-бабы 4-тармағы 2) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес, өтініш негізінде Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Аят" кәсіпқой клубы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне мынадай жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін:
Рудный қаласы, Ленин көшесі, 56 құрылыс мекенжайы бойындағы кәріз желілерін төсеу және қызмет көрсету мақсатында көлемі 0,0060 га;
Рудный қаласы, Ленин көшесі, 56 құрылыс мекенжайы бойындағы су құбыры желілерін төсеу және қызмет көрсету мақсатында көлемі 0,0406 га;
Рудный қаласы, Ленин көшесі, 56 құрылыс мекенжайы бойындағы сумен жабдықтау желілерін төсеу және қызмет көрсету мақсатында көлемі 0,0529 га;
Рудный қаласы, Ленин көшесі, 56 құрылыс мекенжайы бойындағы электрмен жабдықтау желілерін төсеу және қызмет көрсету мақсатында көлемі 0,0711 га;
Рудный қаласы, Ленин көшесі, 56 құрылыс мекенжайы бойындағы электрмен жабдықтау желілерін төсеу және қызмет көрсету мақсатында көлемі 0,0827 га.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі В. Ионенко

Об установлении публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "Профессиональный клуб "Аят" на земельные участки
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 30 марта 2026 года № 195
В соответствии с подпунктом 5-1) пункта 1 статьи 18, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заявления, акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "Профессиональный клуб "Аят" на следующие земельные участки:
площадью 0,0060 га, в целях прокладки и обслуживания сетей канализации, по адресу: город Рудный, улица Ленина, строение 56;
площадью 0,0406 га, в целях прокладки и обслуживания сетей водопровода, по адресу: город Рудный, улица Ленина, строение 56;
площадью 0,0529 га, в целях прокладки и обслуживания сетей водоснабжения, по адресу: город Рудный, улица Ленина, строение 56;
площадью 0,0711 га, в целях прокладки и обслуживания сетей электроснабжения, по адресу: город Рудный, улица Ленина, строение 56;
площадью 0,0827 га, в целях прокладки и обслуживания сетей электроснабжения, по адресу: город Рудный, улица Ленина, строение 56.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного В. Ионенко