Қостанай қаласы әкімдігінің "Қостанай қаласы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережесін бекіту туралы" 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 759 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 15 маусымдағы № 1164 қаулысы
Қостанай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 759 "Қостанай қаласы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережесін бекіту туралы" қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген қаулымен бекітілген "Қостанай қаласы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің туралы Ережесіне:
14 тармақтың бірінші бөлігінің 2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"2) қала әкімдігіне қаланың даму жоспарын және оны іске асыру жөніндегі инвестициялық жоспарды түзету жөнінде ұсыныстар енгізу;";
14 тармақтың бірінші бөлігінің 5) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"5) консалтингтік қызметтерді жүзеге асыру үшін отандық, шетелдік заңды мен жеке тұлғаларды жұмысқа тарту;";
14 тармақтың үшінші бөлігінің 3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"3) қаланы дамыту жоспарын әзірлеу, түзету және іске асыру мониторингі;";
14 тармақтың үшінші бөлігінің 4) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"4) қаланы дамыту жоспарын іске асыру жөніндегі инвестициялық жоспарды әзірлеу және түзету;".
2. "Қостанай қаласы әкімдігінің экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) жоғарыда көрсетілген Ережеге енгізілген өзгеріс туралы әділет органдарын хабардар етуді;
2) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қостанай облысы бойынша "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалына жіберуді;
3) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Қостанай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай қаласының әкімі М. Жүндібаев

О внесении изменений в постановление акимата города Костаная от 20 апреля 2022 года № 759 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата города Костаная"
Постановление акимата города Костаная Костанайской области от 15 июня 2026 года № 1164
Акимат города Костаная ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Костаная от 20 апреля 2022 года № 759 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата города Костаная" следующие изменения:
в Положении государственного учреждения "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата города Костаная", утвержденным указанным постановлением:
подпункт 2) части первой пункта 14 изложить в следующей редакции:
"2) вносить в акимат города предложения по корректировке Плана развития города и Инвестиционного плана по его реализации;";
подпункт 5) части первой пункта 14 изложить в следующей редакции:
"5) привлекать к работе для осуществления консалтинговых услуг отечественные, иностранные юридические и физические лица;";
подпункт 3) части третьей пункта 14 изложить в следующей редакции:
"3) разработка, корректировка и мониторинг реализации Плана развития города;";
подпункт 4) части третьей пункта 14 изложить в следующей редакции:
"4) разработка и корректировка Инвестиционного плана по реализации Плана развития города;".
2. Государственному учреждению "Отдел экономики и бюджетного планирования акимата города Костаная" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) извещение органов юстиции о внесенном изменении в вышеуказанное Положение;
2) в течении пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан по Костанайской области для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Костаная после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Костаная.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Акима города Костаная М. Жундубаев