"Мемлекеттік тапсырманың құнын белгілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрінің міндетін атқарушының 2025 жылғы 30 мамырдағы № 103-НҚ бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрінің 2026 жылғы 10 маусымдағы № 172-НҚ бұйрығы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.07.2026 ж. бастап қолданысқа енгізіледі.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Мемлекеттік тапсырманың құнын белгілеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрінің міндетін атқарушының 2025 жылғы 30 мамырдағы № 103-НҚ бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілзін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Мемлекеттік тапсырманың құнын белгілеу қағидаларында:
4-тармақтың 7) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"7) байланыс қызметтері (қалааралық телефонмен сөйлесулер, телефон үшін абоненттік төлем, пошта шығыстары, факс, электрондық пошта, интернет желісі);".
2. Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігінің Қаржы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде оны ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына мемлекеттік және орыс тілдерінде жіберуді;
2) осы бұйрық ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Су ресурстары және ирригация вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2026 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасы
Су ресурстары және
ирригация министрі
Н. Нұржігітов

О внесении изменения в приказ исполняющего обязанности Министра водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан от 30 мая 2025 года № 103-НҚ "Об утверждении Правил установления стоимости государственного задания"
Приказ Министра водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан от 10 июня 2026 года № 172-НҚ
Вводится в действие с 1 июля 2026 года.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан от 30 мая 2025 года № 103-НҚ "Об утверждении Правил установления стоимости государственного задания" следующее изменение:
в Правилах установления стоимости государственного задания, утвержденных указанным приказом:
подпункт 7) пункта 4 изложить в следующей редакции:
"7) услуги связи (междугородние телефонные переговоры, абонентская плата за телефоны, почтовые затраты, факс, электронная почта, интернет);".
2. Департаменту финансов Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего приказа направление его на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 июля 2026 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр водных ресурсов и ирригации
Республики Казахстан
Н. Нуржигитов