"Маңғыстау облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Қызылсай" мемлекеттік өңірлік табиғи паркі" коммуналдық мемлекеттік мекемесін құру туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 22 маусымдағы № 136 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2026 жылғы 3 ақпандағы № 11 қаулысы
Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Маңғыстау облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Қызылсай" мемлекеттік өңірлік табиғи паркі" коммуналдық мемлекеттік мекемесін құру туралы" Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 22 маусымдағы № 136 қаулысына келесідей өзгеріс енгізілсін:
2-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"жер учаскелерінің меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жерлерін алып қоймастан, жалпы алаңы 370 038,13 гектар, оның ішінде: Маңғыстау ауданы аумағында 104 874,42 гектар, Қарақия ауданы аумағында 265 163,71 гектар жер учаскелері "Қызылсай" мемлекеттік өңірлік табиғи паркі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қарамағына ауыстырылсын.";
2-тармақтың бірінші, екінші, үшінші абзацтары алып тасталсын.
2. "Маңғыстау облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі белгіленген тәртіппен Маңғыстау облысының Әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін және осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Н. Қилыбай

О внесении изменении в постановление акимата Мангистауской области от 22 июня 2012 года № 136 "О создании коммунального государственного учреждения "Государственный региональный природный парк "Кызылсай" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Мангистауской области"
Постановление акимата Мангистауской области от 3 февраля 2026 года № 11
Aкимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести постановление акимата Мангистауской области от 22 июня 2012 года № 136 "О создании коммунального государственного учреждения "Государственный региональный природный парк "Кызылсай" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Мангистауской области" следующие изменения:
Пункт 2 изложить в следующей редакции:
"Без изъятия земель у собственников и землепользователей, земельные участки общей площадью 370 038,13 гектар, в том числе: на территории Мангистауского района 104 874,42 гектар, на территории Каракиянского района 265 163,71 гектар, передаются в ведение коммунального государственного учреждения "Государственный региональный природный парк "Кызылсай" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Мангистауской области".
Исключить абзацы первый, второй и третий пункта 2.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Мангистауской области" в установленном порядке обеспечить регистрацию учреждения в органах юстиции и принять иные меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мангистауской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Килыбай Н.