Сайлау учаскелерін құру туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданының әкімдігінің 2026 жылғы 21 мамырдағы № 3 шешімі
Сайлау учаскелерін құру туралы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Қазалы ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес тізбе бойынша Қазалы ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Қазалы ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы Р.Тілепке жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазалы ауданының әкімі А. Есмаханов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазалы ауданының
аумақтық сайлау комиссиясымен
Қазалы ауданы әкімінің
2026 жылғы " " мамырдағы №
шешіміне 1-қосымша
Қазалы ауданы бойынша сайлау учаскелері
Сайлау учаскесінің нөмірі және мекен-жайы
Шекаралары
1.
№56 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Оқушылар Үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Әйтеке би көшесі №1
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №1, №2 көпқабатты үйлер және №1-12 үйлер аралығы.
Желтоқсан көшесі №28, 32, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 60, 62, 64, 66 көпқабатты үйлер.
Желтоқсан көшесі №53-193 үйлер (тақ жағы), №32-112 үйлер (жұп жағы).
Әбжәми Айбосынов көшесі №1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер.
Сұлтан Сүлейменов көшесі №1А, 2А, 2Б, 2, 6, 8 үйлер.
Сұлтан Аманов көшесі №1-11 үйлер (жұп-тақ) жағы.
Жалдыбай жырау көшесі №1, 2, 3, 4, 5 үйлер.
Ғани Мұратбаев көшесі №1-13 үйлер (жұп-тақ жағы).
Ғани Мұратбаев тұйық көшесі №1-18 үйлер (жұп тақ жағы).
Қасым Аманжолов көшесі №1-14 үйлер (жұп тақ жағы).
Төле би көшесі №44-92 үйлер (жұп-тақ жағы).
Мешітбай Тастайбеков көшесі (толығымен).
Таяубай Сереев көшесі (толығымен).
Орынбай Жанәділов көшесі (толығымен).
Орынбай Жанәділов орамы (толығымен).
Нұртуған жырау көшесі №22-37 үйлер (жұп-тақ жағы).
Роза Бағланова көшесі №78-134 үйлер (жұп жағы) және №85-129 үйлер (тақ жағы).
Владимир Счастнов көшесі (толығымен).
Ұялы көшесі (толығымен).
Тоқтар Әубәкіров көшесі №1-16 үйлер (жұп-тақ жағы).
Ағжап Өтемұратов көшесі (толығымен).
Сара ақын көшесі (толығымен).
2.
№57 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Жанқожа батыр атындағы №70 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Владимир Счастнов көшесі №17

Об образовании избирательных участков
Решение акимата Казалинского района Кызылординской области от 21 мая 2026 года № 3
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Казалинскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима Казалинского района по перечню согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Казалинского района" Р.Тлеп.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Казалинского района А. Есмаханов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальной избирательной комиссией
Казалинского района
Приложение 1 к решению
акима Казалинского района
от " " мая 2026 года №
Избирательные участки по Казалинскому району
Номер и адрес избирательного участка
Границы
1.
Избирательный участок №56
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом школьников" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Айтеке би №1
Улица Жанкожа Нурмухамедулы многоэтажные дома №1, №2 и дома №1-12.
Улица Желтоксан многоэтажные дома №28, 32, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 60, 62, 64, 66.
Улица Желтоксан дома №53-193 (нечетная сторона), дома №32-112 (четная сторона).
Улица Абжами Айбосынова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6.
Улица Султан Сулейменова дома №1А, 2А, 2Б, 2, 6, 8.
Улица Султан Аманова дома №1-11 (четная-нечетная сторона).
Улица Жалдыбай жырау дома №1, 2, 3, 4, 5.
Улица Гани Муратбаева дома №1-13.(четная-нечетная сторона).
Переулок Гани Муратбаева дома №1-18 (четная-нечетная сторона).
Улица Касым Аманжолова дома №1-14 (четная-нечетная сторона).
Улица Толе би дома №44-92 (четная-нечетная сторона).
Улица Мешитбай Тастайбекова полностью.
Улица Таяубай Сереева полностью.
Улица Орынбай Жанадилова полностью.
Квартал Орынбай Жанадилова полностью.
Улица Нуртуган жырау дома №22-37 (четная сторона). Улица Роза Баглановой дома №78-134 (четная сторона) и дома №85-129 (нечетная сторона).
Улица Владимир Счастнова (полностью).
Улица Уялы (полностью).
Улица Токтар Аубакирова дома №1-16 (четная сторона). Улица Агжап Утемуратова (полностью).
Улица Сара акын (полностью).
2.
Избирательный участок №57
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 70 имени Жанкожа батыра" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Владимир Счастнова №17

Махамбет Өтемісұлы көшесі №6-12 үйлер (жұп жағы) және №21-43 үйлер (тақ жағы).
Біржан сал көшесі №1-64 үйлер (жұп-тақ жағы).
Сәкен Сейфуллин көшесі №1-69 үйлер (тақ жағы) және №2-60 үйлер (жұп жағы).
Әбубәкір Тыныбаев көшесі №1-23 үйлер (тақ жағы) және №2-18 үйлер (жұп жағы).
Ахмет Байтұрсынов көшесі №1-49 үйлер (тақ жағы) және №2-46 үйлер (жұп жағы).
Мақаш Балмағамбетов көшесі (толығымен).
Жүсіпбек Аймауытов көшесі №3-55 үйлер (тақ жағы) және №2-42 үйлер (жұп жағы).
Қайрат Халықов көшесі (толығымен).
Шохан Уәлиханов көшесі (толығымен).
Жалаңтөс батыр көшесі №1-5 үйлер (жұп-тақ жағы).
Тоқаш Бокин көшесі №1-14 үйлер (жұп-тақ жағы).
Әбдінағи Әбжанов көшесі №36-51 үйлер (жұп-тақ жағы).
Аманкелді батыр көшесі №1-40 үйлер (жұп-тақ жағы).
Ақан сері көшесі (толығымен).
Біржан сал көшесі № 1-82 үйлер (жұп-тақ жағы).
Мұхтар Әуезов көшесі №28-42 үйлер (жұп жағы) және №21-37 үйлер (тақ жағы).
№3 кварталдағы Тұмар ханым, Нұрила ана, Қобылаш Жаймұратов, Мұратбай Жарылқағанов көшелері (толығымен).
№4 кварталдағы Рахманберді Сабырбаев, Сара Тәжібаева, Тілеп Қорабайұлы, Сырыш Нұрқатов көшелері (толығымен).
Мағжан Жұмабаев көшесі №4-74 үйлер (жұп жағы) және №9-79 үйлер (тақ жағы).
Махамбет Әуезов көшесі (толығымен).
Айдарбек Табынбаев көшесі (толығымен).
Ақан сері тұйық көшесі №9-60 үйлер (жұп-тақ жағы).
3.
№58 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№266 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Желтоқсан көшесі №20
Желтоқсан көшесі №1А-51А үйлер (тақ жағы) және №2, №4, №8, №10, №12, №14 көпқабатты үйлер.
Мағжан Жұмабаев көшесі №1-21 үйлер (тақ жағы) және №2-18 үйлер (жұп жағы).
Роза Бағланова көшесі №1-83 үйлер (тақ жағы) және №2-76 үйлер (жұп жағы).
Төле би көшесі №1-40 үйлер (жұп-тақ жағы).
Төле би тұйық көшесі (толығымен).
Мұстафа Шоқай көшесі №1-147 үйлер (тақ жағы) және №2-156 үйлер (жұп жағы).
Әйтеке би көшесі №1-15 үйлер (тақ жағы) және №2-28 үйлер (жұп жағы).
Махамбет Өтемісұлы көшесі №1-19 үйлер (тақ жағы) және №2-4 үйлер (жұп жағы).
Кенен Әзірбаев көшесі (толығымен).
Ерғали Төлепов көшесі (толығымен).
Әліби Жангельдин көшесі (толығымен).
Нұртуған ақын көшесі №1-21 үйлер (тақ-жұп жағы).
Мұхтар Әуезов көшесі №1А-26 үйлер (тақ-жұп жағы).
Әбдіғани Әбжанов көшесі №1-35 үйлер (тақ-жұп жағы).
Әль-Фараби көшесі №1-40 үйлер (тақ-жұп жағы).
Асан қайғы көшесі (толығымен).
Жұбан Молдағалиев көшесі (толығымен).

Улица Махамбет Утемисулы дома №6-12 (четная сторона) и дома №21-43 (нечетная сторона).
Улица Биржан сала дома №1-64 (четная сторона).
Улица Сакен Сейфуллина дома №1-69 (нечетная сторона) и дома №2-60 (четная сторона).
Улица Абубакир Тыныбаева дома №1-23 (нечетная сторона) и дома №2-18 (четная сторона).
Улица Ахмет Байтурсынова дома №1-49 (нечетная сторона) и дома №2-46 (четная сторона).
Улица Макаш Балмагамбетова (полностью).
Улица Жусупбек Аймаутова дома №3-55 (нечетная сторона) и дома №2-42 (четная сторона).
Улица Кайрат Халыкова (полностью).
Улица Шохан Уалиханова (полностью).
Улица Жалантос батыра дома №1-5 (четная-нечетная сторона).
Улица Токаш Бокина дома №1-14 (четная-нечетная сторона).
Улица Абдинаги Абжанова дома №36-51 (четная-нечетная сторона).
Улица Аманкелди батыра дома №1-40 (четная-нечетная сторона).
Улица Акан сери (полностью).
Улица Биржан сал дома №1-82 (четная-нечетная сторона).
Улица Мухтар Ауэзова дома №28-42 (четная сторона) и дома №21-37 (нечетная сторона).
Улицы Тумар ханым, Нурила ана, Кобылаш Жаймуратова, Муратбай Жарылкаганова в 3 квартале (полностью).
Улицы Рахманберды Сабырбаева, Сара Тажибаевой, Тлеп Коробайулы, Сырыш Нуркатова в 4 квартале (полностью).
Улица Магжан Жумабаева дома №4-74 (четная сторона) и дома №9-79 (нечетная сторона).
Улица Махамбет Ауэзова (полностью).
Улица Айдарбек Табынбаева (полностью).
Переулок Акан сери дома №9-60 (четная-нечетная сторона).
3.
Избирательный участок №58
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 266" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, поселок Айтеке би,
улица Желтоксан №20
Улица Желтоксан дома №1А-51А (нечетная сторона) и №2, №4, №8, №10, №12, №14 многоэтажные дома.
Улица Магжан Жумабаева дома №1-21 (нечетная сторона) и дома №2-18 (четная сторона).
Улица Роза Баглановой дома №1-83 (нечетная сторона) и дома №2-76 (четная сторона).
Улица Толе би дома №1-40 (четная- нечетная сторона).
Переулок Толе би (полностью).
Улица Мустафа Шокая дома №1-147 (нечетная сторона) и дома №2-156 (четная сторона).
Улица Айтеке би дома №1-15 (нечетная сторона) и дома № 2-28 (четная сторона).
Улица Махамбет Утемисулы дома №1-19 (нечетная сторона) и дома №2-4 (четная сторона).
Улица Кенен Азербаева (полностью).
Улица Ергали Толепова (полностью).
Улица Алиби Жангельдина (полностью).
Улица Нуртуган акын дома №1-21 (нечетная-четная сторона).
Улица Мухтар Ауэзова дома №1А-26 (нечетная-четная сторона).
Улица Абдигани Абжанова дома №1-35 (нечетная-четная сторона).
Улица Аль-Фараби дома №1-40 (нечетная-четная сторона).
Улица Асан кайгы (полностью).
Улица Жубан Молдагалиева (полностью).

Берді Баймішев көшесі №1-42 үйлер (тақ-жұп жағы).
Ақан сері тұйық көшесі №1-8 үйлер (тақ-жұп жағы).
4.
№59 сайлау учаскесі
Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Достық көшесі №66-А
Төле би көшесі № 94-190 үйлер (тақ-жұп жағы).
Мұстафа Шоқай көшесі № 149-241 үйлер (тақ жағы) және №162-256 үйлер (жұп жағы).
Сәкен Сейфуллин көшесі № 118-172 үйлер (тақ жағы) және №145-209 үйлер (тақ жағы).
Қаныш Сәтбаев көшесі № 105-197 үйлер (тақ жағы) және № 84-156 үйлер (жұп жағы).
Қожахмет Қожаниязов тұйық көшесі (толығымен).
Сұлтан Аманов тұйық көшесі (толығымен).
Сұлтан Аманов көшесі № 21-41 үйлер (тақ жағы) және №18-20 үйлер (жұп жағы).
Жалдыбай Жырау № 9-25 үйлер (тақ жағы) және № 12-48 үйлер (жұп жағы).
Күләш Байсейітова көшесі (толығымен).
Әбжәми Айбосынов көшесі № 9-43 үйлер (тақ жағы) және № 20-62 үйлер (жұп жағы).
Әбжәми Айбосынов тұйық көшесі (толығымен).
Біржан сал көшесі № 97-113 үйлер (тақ жағы) және №130-152 үйлер (жұп жағы).
Берді Баймішев көшесі № 43-48 үйлер (тақ-жұп жағы).
Ғани Мұратбаев көшесі № 14-35 үйлер (жұп-тақ жағы).
Роза Бағланова көшесі № 131-217 үйлер (тақ жағы) және №136-256 үйлер (жұп жағы).
Сұлтан Сүлейменов көшесі № 10-72 үйлер (жұп жағы).
5.
№60 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Ержігіт Бозғұлов атындағы №249 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №128
Талант Бөріқұлақов, Дәулеткерей, Жетербай Ақбаев, Дәуірхан Айдаров, Қолдас Сүйеубаев, Жүсіпбек Пұсырманов, Қалибек Бекетов, Нағымет Құлбаев, Әбдінәби Ұлманов тұйығы, Дабыл Бекшеұлы, Ізбасқан Ежегеев, Данияр Жұпарбаев, Зәйну Таңжарықов, Садуақас Махашов, Нағымет Ымат, Біліс Нұрпейісов, Мағзаман әулие, Ағайынды Талқанбаевтар, Қанағат Ерниязов, Мәдина Ералиева, Кемал Бегалиев, Жақас Шерипов, Елшекен Қуанышбаев, Шағырай Мырзакелдіұлы, Бекжан Дидаров көшелері (толығымен).
Строение көшесінің №221, 222, 223, 224 үйлері.
№1 кварталдағы Теңел Жұмабаев, Шамау Ибрашев, Қалжан Бекетаев көшелері (толығымен).
6.
№61 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Қ.Сәтбаев атындағы №216 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №92
Ақан Құлтасбеков, Бекарыстан би, Жиренше шешен көшелері (толығымен).

Улица Берди Баймишева дома №1-42 (нечетная-четная сторона).
Переулок Акан сери дома №1-8 (нечетная-четная сторона).
4.
Избирательный участок №59
Учреждение образования "Казалинский гуманитарно-технический колледж", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Достык №66-А
Улица Толе би дома №94-190 (нечетная-четная сторона).
Улица Мустафа Шокая дома №149-241 (нечетная сторона) и дома №162-256 (четная сторона).
Улица Сакен Сейфуллина дома №118-172 (нечетная сторона) и дома №145-209 (нечетная сторона).
Улица Каныш Сатпаева дома №105-197 (нечетная сторона) и дома №84-156 (четная сторона).
Переулок Кожахмет Кожаниязова (полностью).
Переулок Султан Аманова (полностью).
Улица Султан Аманова дома №21-41 (нечетная сторона) и дома №18-20 (четная сторона).
Улица Жалдыбай жырау дома №9-25 (нечетная сторона) и дома №12-48 (четная сторона).
Улица Куляш Байсеитовой (полностью).
Улица Абжами Айбосынова дома №9-43 (нечетная сторона) и дома №20-62 (четная сторона).
Переулок Абжами Айбосынова (полностью).
Улица Биржан сал дома №97-113 (нечетная сторона) и дома №130-152 (четная сторона).
Улица Берди Баймишева дома №43-48 (нечетная-четная сторона).
Улица Гани Муратбаева дома №14-35 (четная-нечетная сторона).
Улица Роза Баглановой дома №131-217 (нечетная сторона) и дома №136-256 (четная сторона).
Улица Султан Сулейменова дома №10-72 (четная сторона).
5.
Избирательный участок №60
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 249 имени Ержигита Бозгулова" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области",
Казалинский район, поселок Айтеке би,
улица Жанкожа Нурмухамедулы №128
Улицы Талант Борикулакова, Даулеткерей, Жетербай Акбаева, Дауирхан Айдарова, Колдас Суйеубаева, Жусупбек Пусырманова, Калибек Бекетова, Нагымет Кулбаева, переулок Абдинаби Улманова, Дабыл Бекшеулы, Избаскан Ежегеева, Данияр Жупарбаева, Зайну Танжарыкова, Садуакас Махашова, Нагымет Ымат, Билис Нурпеисова, Магзаман аулие, Агайынды Талканбаевы, Канагат Ерниязова, Мадина Ералиевой, Кемал Бегалиева, Жакас Шерипова, Елшекен Куанышбаева, Шагырай Мырзакелдиулы, Бекжан Дидарова (полностью).
Улица Строения дома №221, 222, 223, 224.
Улицы Тенел Жумабаева, Шамау Ибрашева, Калжан Бекетаева в квартале №1 (полностью).
6.
Избирательный участок №61
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 216 имени К. Сатбаева" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Жанкожа Нурмухамедулы №92
Улицы Акан Култасбекова, Бекарыстан би, Жиренше шешен (полностью).

Әбілхайыр хан көшесі № 1-29 үйлер (тақ жағы) және № 2-82 үйлер (жұп жағы).
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі № 13-95 үйлер (тақ-жұп жағы) және № 103А көпқабатты үй.
Ұлықпан Медетов көшесі (толығымен, Жанқожа Нұрмұхамедұлы тұйығы).
Әйтеке би көшесі № 30-100 үйлер (жұп жағы) және № 21-93 үйлер (тақ жағы).
Қаныш Сәтбаев көшесі №1-103 үйлер (тақ жағы) және №2-82 үйлер (жұп жағы).
Күнтуған Көшімов көшесі (толығымен, Қаныш Сәтбаев тұйығы).
Сәкен Сейфуллин көшесі № 71-143 үйлер (тақ жағы) және № 62-116 үйлер (жұп жағы).
Тоқтар Әубәкіров көшесі № 17-63 үйлер (тақ жағы) және №18-94 (жұп жағы).
Ахмет Байтұрсынов көшесі №57, 59, 63, 71 үйлер.
Әбубәкір Тыныбаев көшесі №20-76 үйлер (жұп-тақ жағы).
Әбдірей Әбішов көшесі (толығымен, Әбубәкір Тыныбаев тұйығы).
Үмбет би көшесі № 2-13 үйлер (жұп-тақ жағы).
Айғабыл Жақсыбаев көшесі (толығымен, Үмбет би тұйығы).
Райымбек батыр көшесі №1-9 үйлер (тақ-жұп жағы).
Белкөл көшесі (толығымен, Біржан сал тұйығы).
Біржан сал көшесі № 71-128 үйлер (тақ-жұп жағы).
Жалаңтөс батыр көшесі № 6-38 үйлер (жұп жағы) және №7-47 үйлер (тақ жағы).
7.
№62 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Б.К.Мергенбаев атындағы №226 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Үмбет би 8-А
Жалаңтөс батыр көшесі №40-60 үйлер (жұп жағы) және №49-79 үйлер (тақ жағы).
Әнәпия Ұзақбаев көшесі (толығымен).
Жетіскен Мәкенәлі (толығымен, Жалаңтөс батыр тұйығы).
Төремұрат жырау көшесі (толығымен).
Әйтеке би көшесі №96А көпқабатты үй.
Елеу Көшербаев көшесі (толығымен).
Жанқожа Нұрмұхамедұлы көшесі №95А, 100, 102, 102А, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 125, 125А, 127, 129, 131, 131А, 133А, 135, 135А, 137, 139, 141, 141В, 143, 145, 147, 147 Г көп қабатты үйлер.
Қашақбай Пірімов көшесі №3-30 үйлер (тақ-жұп жағы).
Қызылбас палуан, Талант Бөріқұлақов тұйығы, Сырым батыр көшелері (толығымен).
Тоқтар Әубәкіров көшесі №65-131 үйлер (тақ жағы) және №96-168 (жұп жағы).
Жақып Ахметов көшесі (толығымен).
Үмбет би көшесі №10-12 үйлер (жұп жағы) және №25-33 үйлер (тақ жағы).
Сыдық Байкөбеков көшесі (толығымен).
Дөңесбай Ділімбетов көшесі (толығымен, Қашақбай Пірімов тұйығы).
8.
№63 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Ж.Жабаев атындағы №234 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Қобыланды батыр көшесі №20
Әлия Молдағұлова, Бегім ана, Әбдіраш Құдайбергенов (Бегім ана тұйығы), Жәнібек батыр, Қобыланды батыр, Қыз Жібек, Мәлік Ғабдуллин, Нұрадин Ермеков, Нұртуған Жұбатұлы, Садық Жәрімбетов, Үрмаш Түктібаев, Шәмша Бисембаев, Нұртаза Есбосынов, Жұмағали Саин көшелері (толығымен).

Улица Абилхайыр хана дома №1-29 (нечетная сторона) и дома №2-82 (четная сторона).
Улица Жанкожа Нурмухамедулы дома №13-95 (нечетная-четная сторона) и многоэтажный дом №103А.
Улица Улыкпан Медетова (полностью, переулок Жанкожа Нурмухамедулы).
Улица Айтеке би дома №30-100 (четная сторона) и дома №21-93 (нечетная сторона).
Улица Каныш Сатпаева дома №1-103 (нечетная сторона) и дома №2-82 (четная сторона).
Улица Кунтуган Кушимова (полностью, переулок Каныш Сатпаева).
Улица Сакен Сейфуллина дома №71-143 (нечетная сторона) и дома №62-116 (четная сторона).
Улица Токтар Аубакирова дома №17-63 (нечетная сторона) и №18-94 (четная сторона).
Улица Ахмет Байтурсынова дома №57, 59, 63, 71.
Улица Абубакир Тыныбаева дома №20-76 (четная-нечетная сторона).
Улица Абдрей Абишова (полностью, переулок Абубакир Тыныбаева).
Улица Умбет би дома №2-13 (четная-нечетная сторона).
Улица Айгабыл Жаксыбаева (полностью, переулок Умбет би).
Улица Райымбек батыра дома №1-9 (нечетная-четная сторона).
Улица Белколь (полностью, переулок Биржан сал).
Улица Биржан сал дома №71-128 (нечетная-четная сторона).
Улица Жалантос батыра дома №6-38 (четная сторона) и дома №7-47 (нечетная сторона).
7.
Избирательный участок №62
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 226 имени Б.К. Мергенбаева" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Умбет би №8-А
Улица Жалантос батыра дома №40-60 (четная сторона) и дома №49-79 (нечетная сторона).
Улица Анапия Узакбаева (полностью).
Улица Жетискен Макенали (полностью, переулок Жалантос батыра).
Улица Төремурат жырау (полностью).
Улица Айтеке би многоэтажный дом №96 А.
Улица Елеу Кошербаева (полностью).
Улица Жанкожа Нурмухамедулы многоэтажные дома №95А, 100, 102, 102а, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 113, 115, 119, 121, 125, 125А, 127, 129, 131, 131А, 133А, 135, 135А, 137, 139, 141, 141В, 143, 145, 147, 147 Г.
Улица Кашакбая Примова дома №3-30 (нечетная-четная сторона).
Улицы Кызылбас палуан, переулок Талант Борикулакова, Сырым батыра (полностью).
Улица Токтар Аубакирова дома №65-131 (нечетная сторона) и №96-168 (четная сторона).
Улица Жакып Ахметова (полностью).
Улица Умбет би дома №10-12 (четная сторона) и дома №25-33 (нечетная сторона).
Улица Сыдык Байкобекова (полностью).
Улица Донесбая Дилимбетова (полностью, переулок Кашакбая Примова).
8.
Избирательный участок №63
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 234 имени Ж. Жабаева" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области",
Казалинский район,
поселок Айтеке би,
улица Кобыланды батыра №20
Улицы Алия Молдагулова, Бегим ана, Абдраш Кудайбергенов (переулок Бегим ана), Жанибек батыра, Кобыланды батыра, Кыз Жибек, Малик Габдуллина, Нурадин Ермекова, Нуртуган Жубатулы, Садык Жаримбетова, Урмаш Туктибаева, Шамша Бисембаева, Нуртаза Есбосынова, Жумагали Саина (полностью).

Қашақбай Пірімов көшесі №27-101 үйлер (тақ жағы) және №34-136 үйлер (жұп жағы).
Сұлтан Сүлейменов көшесі №69-89 үйлер (тақ жағы) және №90-108 үйлер (жұп жағы).
Талант Бөріқұлақов көшесі №24-34 үйлер (жұп жағы) және №25-97 үйлер (тақ жағы).
9.
№64 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Ғ.Мұратбаев атындағы №91 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Ғ.Мұратбаев ауылдық округі, Ғ.Мұратбаев ауылы, Ақтан батыр көшесі №3
Ғани Мұратбаев ауылдық округінің Ғани Мұратбаев ауылы
10.
№65 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Ғ.Мұратбаев атындағы №17 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Қазалы қаласы Қорқыт ата көшесі №43
Үрмәш Түктібаев көшесі № 46-80 үйлер (жұп жағы) және №164-182, №434-576 учаскелер аралығы.
Қорқыт ата көшесі №23-57 үйлер (тақ жағы) және №72 үй.
Жанқожа батыр көшесі №2-14 үйлер, №20/1-34 үйлер (жұп жағы) және №25-77 үйлер (тақ жағы).
Хегай Гер Сек көшесі №3-25 үйлер (тақ жағы) және №8-18 үйлер (жұп жағы).
Ыбырай Алтынсарин көшесі №3-37 үйлер (тақ жағы) және №12-30/2 үйлер (жұп жағы).
Қайрат Рысқұлбеков көшесі №3-17 үйлер (тақ жағы) және №12-20 үйлер (жұп жағы).
Серікбай Жакеев көшесі №8-16 үйлер (жұп жағы) және №15-23 үйлер (тақ жағы).
Сәбит Мұқанов көшесі №14-22 үйлер (жұп жағы) және №11-17 үйлер (тақ жағы).
Бердікен Мергенбаев көшесі №8-18 үйлер (жұп жағы) және №9 А-17 үйлер (тақ жағы).
Тұңғышбай Сегізов көшесі №10/1-18 үйлер (жұп жағы) және №11-21 үйлер (тақ бөлігі).
Қазалы көшесі №10-52/2 үйлер (жұп жағы) және №11-37 үйлер (тақ жағы).
Жалаңтөс Баһадүр көшесі №20-24 үйлер (жұп жағы) және №31-41/6 үйлер (тақ жағы).
Геннадий Шляпин көшесі №22-44 үйлер (жұп жағы) және №19/1-43/2 үйлер (тақ жағы).
Мұхамеджан Ерлепесов көшесі №28-34 А үйлер (жұп жағы) және №21-25 үйлер (тақ жағы).
Қаныш Сәтбаев көшесі №18 үй және №17-19 үйлердің (тақ жағы).
Тапбай Құлқашов көшесі №18-22 үйлер (жұп жағы) және №13-17 үйлер (тақ жағы).
Мықтыбай Жанұзақов көшесі №14-34 үйлер (жұп жағы) және №23-47 үйлер (тақ жағы).
Ертас Бөлекбаев көшесі №2/1-70/2 үйлер (жұп жағы) және №1-77 үйлер (тақ жағы).
Ғани Мұратбаев көшесі №2-12 үйлер (жұп жағы) №1-35/2 үйлер (тақ жағы).
Асқар Тоқмағамбетов көшесі №2-32 үйлер (жұп жағы) және №1/1-17 үйлер (тақ жағы).

Улица Кашакбая Примова дома №27-101 (нечетная сторона) и дома №34-136 (четная сторона).
Улица Султан Сулейменова дома №69-89 (нечетная сторона) и дома №90-108 (четная сторона).
Улица Талант Борикулакова дома №24-34 (четная сторона) и дома №25-97 (нечетная сторона).
9.
Избирательный участок №64
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 91 имени Г. Муратбаева" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Г.Муратбаева, село Г.Муратбаева,
улица Актан батыра №3
село Гани.Муратбаева сельского округа Гани Муратбаева
10.
Избирательный участок №65
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 17 имени Г. Муратбаева" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, города Казалинск,
улица Коркыт ата №43
Улица Урмаш Туктибаева дома №46-80 (четная сторона) и
участок №164-182, № 434-576.
Улица Коркыт ата дома №23-57 (нечетная сторона) и дом №72.
Улица Жанкожа батыра дома №2-14, дома №20/1-34 (четная сторона) и дома №25-77 (нечетная сторона).
Улица Хегай Гер Сек дома №3-25 (нечетная сторона) и дома №8-18 (четная сторона).
Улица Ибрая Алтынсарина дома №3-37 (нечетная сторона) и дома №12-30/2 (четная сторона).
Улица Кайрат Рыскулбекова дома №3-17 (нечетная сторона) и дома №12-20 (четная сторона).
Улица Серикбая Жакеева дома №8-16 (четная сторона) и дома №15-23 (нечетная сторона).
Улица Сабит Муканова дома №14-22 (четная сторона) и дома №11-17 (нечетная сторона).
Улица Бердикен Мергенбаева дома №8-18 (четная сторона) и дома №9 А-17 (нечетная сторона).
Улица Тунгышбая Сегизова дома №10/1-18 (четная сторона) и дома №11-21 (нечетная часть).
Улица Казалы дома №10-52/2 (четная сторона) и дома №11-37 (нечетная сторона).
Улица Жалантос Бахадур дома №20-24 (четная сторона) и
дома №31-41/6 (нечетная сторона).
Улица Геннадия Шляпина дома №22-44 (четная сторона) и
дома №19/1-43/2 (нечетная сторона).
Улица Мухамеджан Ерлепесова дома №28-34А (четная сторона) и дома №21-25 (нечетная сторона).
Улица Каныш Сатпаева дома №18 и дома №17-19 (нечетная сторона).
Улица Тапбая Кулкашова дома №18-22 (четная сторона) и
дома №13-17 (нечетная сторона).
Улица Мыктыбая Жанузакова дома №14-34 (четная сторона) и дома №23-47 (нечетная сторона).
Улица Ертас Булекбаева дома №2/1-70/2 (четная сторона) и
дома №1-77 (нечетная сторона).
Улица Гани Муратбаева дома №2-12 (четная сторона) дома №1-35/2 (нечетная сторона).
Улица Аскар Токмагамбетова дома №2-32 (четная сторона) и дома №1/1-17 (нечетная сторона).

Ыбырай Жахаев көшесі №2-18/2 үйлер (жұп жағы) және №1-13 үйлер (тақ жағы).
Әйтеке би көшесі №2/1-46 үйлер (жұп жағы) және №3/1-21/2 үйлер (тақ жағы).
Ілияс Жансүгіров көшесі №2 А-8 үйлер (жұп жағы) және №1-21 үйлер (тақ жағы).
Құрманғазы Сағырбайұлы көшесі №2-42 үйлер (жұп жағы) және №1-25 А үйлер (тақ жағы).
Мамай Рахашұлы көшесі №2-6 (жұп жағы) және №1-7 үйлер (тақ жағы).
11.
№66 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының Қазалы аграрлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қазалы ауданы, Қазалы қаласы, Жамбыл Жабаев көшесі №24
Үрмәш Түктібаев көшесі №1-11 үйлер (тақ жағы) және №2-40 үйлер (жұп жағы).
Абай Құнанбаев көшесі №47-71 үйлер (тақ жағы) және №40-62 үйлер (жұп жағы).
Жамбыл Жабаев көшесі №31-79 үйлер (тақ жағы) және №46-88 үйлер (жұп жағы).
Шохан Уәлиханов көшесі №39-79 үйлер (тақ жағы) және №34-88А үйлер (жұп жағы).
Бекетай би көшесі №30-34А үйлер (жұп жағы).
Қорқыт ата көшесі №30 А-68 үйлер (жұп жағы).
Ыбырай Алтынсарин көшесі №1-1А үйлер (тақ жағы) және №2 - 10/4 үйлер (жұп жағы).
Қайрат Рысқұлбеков көшесі №6-10 үйлер (жұп жағы).
Серікбай Жакеев көшесі №1-15 үйлер (тақ жағы) және №2-6 үйлер (жұп жағы).
Сәбит Мұқанов көшесі №2-12 үйлер (жұп жағы) және №3-9 үйлер (тақ жағы).
Бердікен Мергенбаев көшесі №1-9 үйлер (тақ жағы) және №2-6 (жұп жағы).
Тұңғышбай Сегізов көшесі №4-8 үйлер (жұп жағы) және №5-9 үйлер (тақ жағы).
Қазалы көшесі №1-9 үйлер (тақ жағы) және №2-8/2 үйлер (жұп жағы).
Жалаңтөс Баһадүр көшесі №1/1-27А үйлер (тақ жағы) және №2-10 үйлер (жұп жағы).
Геннадий Шляпин көшесі №1-13 үйлер (тақ жағы) және №2-10 үйлер (жұп жағы).
Мұхамеджан Ерлепесов көшесі №1-19 үйлер (тақ жағы) және №2-26 үйлер (жұп жағы).
Қаныш Сәтбаев көшесі №4-8 үйлер (жұп жағы) және №5-13 үйлер (тақ жағы).
Тапбай Құлқашов көшесі №1-9 үйлер (тақ жағы) және №4-14/2 үйлер (жұп жағы).
Мықтыбай Жанұзақов көшесі №1-21А үйлер (тақ жағы) және №2 -12 үйлер (жұп жағы).
Сырдария, Ерғали Қожаназаров, Бегімбай Қосаев, Бауыржан Момышұлы, Серғали Толыбеков, Қалжан Нұрмаханов, Байхон Байболсынов, Мұхтар Әуезов, Жұмабай Бәкішев, Сәкен Сейфуллин, Талғатбек Құлахметов, Новостройка, Ермекбай Қодасов көшелері (толығымен).
Зинаддин Бұлақбаев көшесі №1-9А үйлер (тақ жағы) және №2-8А үйлер (жұп жағы).
Меңділлә Күзенбаев көшесі №1-7 үйлер (тақ жағы) және №2-8 үйлер (жұп жағы).

Улица Ибрая Жахаева дома №2-18/2 (четная сторона) и дома №1-13 (нечетная сторона).
Улица Айтеке би дома №2/1-46 (четная сторона) и дома №3/1-21/2 (нечетная сторона).
Улица Ильяс Жансугурова Дома №2А-8 (четная сторона) и дома №1-21 (нечетная сторона).
Улица Курмангазы Сагырбайулы дома №2-42 (четная сторона) и дома №1-25А (нечетная сторона).
Улица Мамая Рахашулы дома №2-6 (четная сторона) и №1-7
(нечетная сторона).
11.
Избирательный участок №66
Коммунальное государственное казенное предприятие "Казалинский аграрно-технический колледж" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, город Казалинск, улица Жамбыл Жабаев №24
Улица Урмаш Туктибаева дома №1-11 (нечетная сторона) и дома №2-40 (четная сторона).
Улица Абая Кунанбаева дома №47-71 (нечетная сторона) и дома №40-62 (четная сторона).
Улица Жамбыл Жабаева дома №31-79 (нечетная сторона) и дома №46-88 (четная сторона).
Улица Шохан Уалиханова дома №39-79 (нечетная сторона) и дома №34-88А (четная сторона).
Улица Бекетай би дома №30-34А (четная сторона).
Улица Коркыт ата дома №30А-68 (четная сторона).
Улица Ибрая Алтынсарина дома №1-1А (нечетная сторона) и дома №2-10/4 (четная сторона).
Улица Кайрат Рыскулбекова дома №6-10 (четная сторона).
Улица Серикбая Жакеева дома №1-15 (нечетная сторона) и дома №2-6 (четная сторона).
Улица Сабит Муканова дома №2-12 (четная сторона) и дома №3-9 (нечетная сторона).
Улица Бердикен Мергенбаева дома №1-9 (нечетная сторона) и №2-6 (четная сторона).
Улица Тунгышбая Сегизова дома №4-8 (четная сторона) и дома №5-9 (нечетная сторона).
Улица Казалы дома № 1-9 (нечетная сторона) и дома №2-8/2 (четная сторона).
Улица Жалантос Бахадур дома №1/1-27А (нечетная сторона) и дома №2-10 (четная сторона).
Улица Геннадия Шляпина дома №1-13 (нечетная сторона) и дома №2-10 (четная сторона).
Улица Мухамеджан Ерлепесова дома №1-19 (нечетная сторона) и дома №2-26 (четная сторона).
Улица Каныш Сатпаева дома №4-8 (четная сторона) и дома №5-13 (нечетная сторона).
Улица Тапбая Кулкашова дома №1-9 (нечетная сторона) и дома №4-14/2 (четная сторона).
Улица Мыктыбая Жанузакова дома №1-21А (нечетная сторона) и дома №2-12 (четная сторона).
Улицы Сырдарьи, Ергали Кожаназарова, Бегимбая Косаева, Бауыржан Момышулы, Сергали Толыбекова, Калжан Нурмаханова, Байхон Байболсынова, Мухтар Ауэзова, Жумабая Бакишева, Сакен Сейфуллина, Талгатбек Кулахметова, Новостройка, Ермекбая Кодасова (полностью).
Улица Зинаддин Булакбаева дома №1-9А (нечетная сторона) и дома №2-8А (четная сторона).
Улица Мендилла Кузенбаева дома №1-7 (нечетная сторона) и дома №2-8 (четная сторона).

Ахметбек Қыстауов көшесі №1-23 үйлер (тақ жағы) және №2-8 үйлер (жұп жағы).
Қаражан Өтепбергенов көшесі №1-17 үйлер (тақ жағы) және №2-16 үйлер (жұп жағы).
Әнес Нарымбетов көшесі №1А-11 үйлер (тақ жағы) және №2-14 үйлер (жұп жағы).
12.
№67 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "М.Горький атындағы №16 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Қазалы қаласы, Жамбыл Жабаев көшесі №46
Үрмәш Түктібаев көшесі №13-79 үйлер (тақ жағы) және №101-163, №183-433 учаскелер аралығы.
Абай Құнанбаев көшесі №1-45 үйлер (тақ жағы) және №2-38 үйлер (жұп жағы).
Жамбыл Жабаев көшесі №1-27 үйлер (тақ жағы) және №2-44 үйлер (жұп жағы).
Бекетай би көшесі №1-33 үйлер (тақ жағы) және №2-28 үйлер (жұп жағы).
Шохан Уәлиханов көшесі №1-37 үйлер (тақ жағы) және №2-32 үйлер (жұп жағы).
Қорқыт ата көшесі №1-23 үйлер (тақ жағы) және №2-30 үйлер (жұп жағы).
Жанқожа батыр көшесі №1-23 үйлер (тақ жағы).
Хегай Гер Сек көшесі №2-6 үйлер (жұп жағы).
Әліби Жангелдин көшесі (толығымен).
Зинаддин Бұлақбаев көшесі №9-31 үйлер (тақ жағы) және № 8-36 үйлер (жұп жағы).
Меңділлә Күзенбаев көшесі №9-17 үйлер (тақ жағы) және №10-16 үйлер (жұп жағы).
Ахметбек Қыстауов көшесі №25-41 үйлер (тақ жағы).
Қаражан Өтепбергенов көшесі №21-29 үйлер (тақ жағы) және №18-20 А үйлер (жұп жағы).
Әнес Нарымбетов көшесі №9-15 үйлер (тақ жағы) және №18-24 үйлер (жұп жағы).
Амангелді батыр, Өмірзақ Түркебаев көшелері (толығымен).
13.
№68 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Б.Әбдіразақов атындағы №88 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Алға ауылдық округі, Ү.Түктібаев ауылы, Ү.Түктібаев көшесі №10
Алға ауылдық округінің Үрмәш Түктібаев ауылы.
14.
№69 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№98 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Ақжона ауылдық округі, Майдакөл ауылы, Орталық көшесі №46
Ақжона ауылдық округінің Майдакөл ауылы және Жаңаталап, Жалпақ учаскелері.
15.
№70 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№94 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Арықбалық ауылдық округі, Жанқожа батыр ауылы, Әйтеке би көшесі №21
Арықбалық ауылдық округінің Жанқожа батыр ауылы.
16.
№71 сайлау учаскесі

Улица Ахметбек Кыстауова дома №1-23 (нечетная сторона) и дома №2-8 (четная сторона).
Улица Каражан Утепбергенова дома №1-17 (нечетная сторона) и дома №2-16 (четная сторона).
Улица Анес Нарымбетова дома №1А-11 (нечетная сторона) и дома №2-14 (четная сторона).
12.
Избирательный участок №67
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 16 имени М. Горького" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, город Казалинск, улица Жамбыл Жабаев №46
Улица Урмаш Туктибаева дома №13-79 (нечетная сторона) и
участок №101-163, №183-433.
Улица Абая Кунанбаева дома №1-45 (нечетная сторона) и дома №2-38 (четная сторона).
Улица Жамбыл Жабаева дома №1-27 (нечетная сторона) и дома №2-44 (четная сторона).
Улица Бекетай би дома №1-33 (нечетная сторона) и дома №2-28 (четная сторона).
Улица Шохан Уалиханова дома №1-37 (нечетная сторона) и дома №2-32 (четная сторона).
Улица Коркыт ата дома № 1-23 (нечетная сторона) и дома №2-30 (четная сторона).
Улица Жанкожа батыра дома №1-23 (нечетная сторона).
Улица Хегай Гер Сек дома №2-6 (четная сторона).
Улица Алиби Жангельдина (полностью).
Улица Зинаддин Булакбаева дома №9-31 (нечетная сторона) и дома №8-36 (четная сторона).
Улица Мендилла Кузенбаева дома №9-17 (нечетная сторона) и дома №10-16 (четная сторона).
Улица Ахметбека Кыстауова дома №25-41 (нечетная сторона).
Улица Каражан Утепбергенова дома №21-29 (нечетная сторона) и дома №18-20 А (четная сторона).
Улица Анес Нарымбетова дома №9-15 (нечетная сторона) и дома №18-24 (четная сторона).
Улицы Амангельды батыра, Умирзак Туркебаева (полностью).
13.
Избирательный участок №68
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 88 имени Б. Абдразакова" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Алга, село У.Туктибаева, улица У.Туктибаева №10
село Урмаш Туктибаева сельского округа Алга.
14.
Избирательный участок №69
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 98" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Акжона, село Майдаколь, улица Орталык №46
село Майдаколь и участки Жанаталап, Жалпак сельского округа Акжона.
15.
Избирательный участок №70
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 94" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Арыкбалык, село Жанкожа батыра, улица Айтеке би №21
село Жанкожа батыр сельского округа Арыкбалык.
16.
Избирательный участок №71

"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№134 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Шәкен ауылдық округі, Шәкен ауылы, Шәкен көшесі №9-Б
Шәкен ауылдық округінің Шәкен, Шилі ауылдары, Шөлқұм учаскесі және Қарақұмдағы малшы қоныстары.
17.
№72 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№97 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Аранды ауылдық округі, Аранды ауылы, Нұртаза Қазақбайұлы көшесі №2-А
Аранды ауылдық округінің Аранды ауылы.
18.
№73 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№25 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Аранды ауылдық округі, Қожабақы ауылы, Бейбітшілік көшесі №7
Аранды ауылдық округінің Қожабақы ауылы.
19.
№74 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№102 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Бірлік ауылдық округі, Бірлік ауылы, Тәуелсіздік көшесі №26-А
Бірлік ауылдық округінің Бірлік ауылы және Қарлан учаскесі.
20.
№75 сайлау учаскесі
"Бозкөл ауылдық округі әкімі аппаратының "Бозкөл ауылдық мәдениет Үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Қазалы ауданы, Бозкөл ауылдық округі, Бозкөл ауылы, Қожали Өтепбергенов көшесі №25
Бозкөл ауылдық округінің Бозкөл ауылы.
21.
№76 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№93 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Тасарық ауылдық округі, Лақалы ауылы,
Лақалы көшесі №71
Тасарық ауылдық округінің Лақалы және Тасөткел ауылдары.
22.
№77 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№238 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Тасарық ауылдық округі, Тасарық ауылы, Тасарық көшесі №60
Тасарық ауылдық округінің Тасарық ауылы және Тайман учаскесі.
23.
№78 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№190 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Көларық ауылдық округі, Ақтан батыр ауылы, Ақтан батыр көшесі №5
Көларық ауылдық округінің Ақтан батыр ауылы.
24.
№80 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "225 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Қызылқұм ауылдық округі, Кәукей ауылы, Кәукей көшесі №3
Қызылқұм ауылдық округінің Кәукей ауылы, Ажар елді мекені және "Жанқожа батыр", "Кәрібай бұлақ" шекара заставалары.
25.
№81 сайлау учаскесі

Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 134" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Шакен, село Шакен, улица Шакен №9-Б
села Шакен, Шили, участок Шолькум и скотоводческие поселения в Каракумах сельского округа Шакен.
17.
Избирательный участок №72
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 97" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Аранды, село Аранды, улица Нуртаза Казакбайулы №2-А
село Аранды сельского округа Аранды.
18.
Избирательный участок №73
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 25" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Аранды, село Кожабакы, улица Бейбитшилик №7
село Кожабакы сельского округа Аранды.
19.
Избирательный участок №74
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 102" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Бирлик, село Бирлик, улица Тауелсиздик №26-А
село Бирлик и участок Карлан сельского округа Бирлик.
20.
Избирательный участок №75
Государственное коммунальное казенное предприятие "Сельский дом культуры Бозколь" аппарата акима сельского округа Бозколь", Казалинский район, сельский округ Бозколь, село Бозколь, улица Кожали Отепбергенова №25
село Бозколь сельского округа Бозколь.
21.
Избирательный участок №76
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 93" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Тасарык, село Лакалы,
улица Лакалы №71
села Лакалы и Тасоткел сельского округа Тасарык.
22.
Избирательный участок №77
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 238" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Тасарык, село Тасарык,
улица Тасарык №60
село Тасарык и участок Тайман сельского округа Тасарык.
23.
Избирательный участок №78
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 190" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Коларык, село Актан батыр,
улица Актан батыра №5
село Актан батыр сельского округа Коларык.
24.
Избирательный участок №80
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 225" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Кызылкум, село Каукей,
улица Каукей №3
село Каукей, населенный пункт Ажар и пограничные заставы "Жанкожа батыр", "Карибай булак" сельского округа Кызылкум.
25.
Избирательный участок №81

"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Қ.Күлетов атындағы №92 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Құмжиек ауылдық округі, Қашақбай Пірімов ауылы, Төреқұл Ақжігітов көшесі №67-А
Құмжиек ауылдық округінің Қашақбай Пірімов ауылы, Қарақұмдағы малшы қоныстары: Майлыбай, Медірет, Бармас, Қарақұла, Асуқара, Ақжан, Жаубасар, Нарымбет, Көккөз, Қожақазған, Әйтімбет, Дәстірел, Қияқтыбас, Аққұдық, Қызылқұмдағы малшы қоныстары: Бәймен, Мәдениет, Өтебас, Лаубай, Ақтамшық, Көне Құмжиек, Қаратүбек, Балықшы, Қошқарбек, Атымтай, Мортық, Тапа елді мекені, Қарағайлы, Аралмола, Тапа-1, Тапа-2, Киікші-1, Киікші-2, Итішпес, Төртқұдық, Қартелі, Ақай-1, Ақай-2, Орысбай, Жанкеш учаскелері және Қасқырсоққан малшы қоныстары.
26.
№82 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№182 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Басықара ауылдық округі, Басықара ауылы, Сәбит Мұқанов көшесі №3
Басықара ауылдық округінің Басықара ауылы.
27.
№83 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Қ.Пірімов атындағы №103 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Қарашеңгел ауылдық округі, Жалаңтөс батыр ауылы, Әбдраман Тілеубаев көшесі №8
Қарашеңгел ауылдық округінің Жалаңтөс батыр ауылы, Үйрек, Ойынды, Көбек, Алтай, Водокачка елді мекендері мен "Ақөзек" учаскесі.
28.
№84 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Үрмәш Түктібаев атындағы №24 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Майдакөл ауылдық округі, Бекарыстан би ауылы, Ереш Тілеубаев көшесі №21
Майдакөл ауылдық округінің Бекарыстан би ауылы және Досқали учаскесі.
29.
№85 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№100 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Майлыбас ауылдық округі, Ақсуат ауылы, Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі №38
Майлыбас ауылдық округінің Ақсуат ауылы, Майлыбас стансасы, №99 темір жол бекеті және Бірлік учаскесі.
30.
№86 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№258 негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Майлыбас ауылдық округі, Байқожа стансасы, Жалғасбек Байділдаев көшесі №64

Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 92 имени К. Кулетова" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Кумжиек, село Кашакбай Пиримова, улица Турекул Акжигитова №67 А
село Кашакбай Примова, скотоводческие поселения в Каракумах: Майлыбай, Медирет, Бармас, Каракула, Асукара, Акжан, Жаубасар, Нарымбет, Коккоз, Кожаказган, Айтимбет, Дастирел, Кияктыбас, Аккудык, Скотоводческие поселения в Кызылкумах: Баймен, Мадениет, Утебас, Лаубай, Актамшык, Коне Кумжиек, Каратубек, Балыкшы, Кошкарбек, Атымтай, Мортык, населенный пункт Тапа, участки Карагайлы, Аралмола, Тапа-1, Тапа-2, Киикши-1, Киикши-2, Итишпес, Торткудык, Картели, Акай-1, Акай-2, Орысбай, Жанкеш и скотоводческое поселение Каскырсоккан сельского округа Кумжиек.
26.
Избирательный участок №82
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 182" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Басыкара, село Басыкара, улица Сабит Муканова №3
село Басыкара сельского округа Басыкара.
27.
Избирательный участок №83
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 103 имени К. Примова" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Карашенгель,
село Жалантос батыра,
улица Абдраман Тлеубаева №8
село Жалантос батыра, населенные пункты Уйрек, Ойынды, Кобек, Алтай, Водокачка и участок "Акозек" сельского округа Карашенгель.
28.
Избирательный участок №84
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 24 имени УрмашаТуктибаева" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Майдаколь, село Бекарыстан би, улица Ереш Тилеубаева №21
село Бекарыстан би и участок Доскали сельского округа Майдаколь.
29.
Избирательный участок №85
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 100" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Майлыбас, село Аксуат, улица Тауелсиздиктин 25 жылдыгы №38
село Аксуат, станция Майлыбас, железнодорожный разъезд
№ 99 и участок Бирлик сельского округа Майлыбас.
30.
Избирательный участок №86
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа № 258" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Майлыбас, станция Байкожа, улица Жалгасбек Байдилдаева №64

Майлыбас ауылдық округінің Байқожа стансасы, №101, 102 темір жол бекеттері.
31.
№88 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№78 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Сарбұлақ ауылдық округі, Сарбұлақ ауылы, Сарбұлақ көшесі №66-А
Сарбұлақ ауылдық округінің Сарбұлақ ауылы.
32.
№89 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№104 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Өркендеу ауылдық округі, Жанкент ауылы, Қалыбай Балтөреев көшесі №1
Өркендеу ауылдық округінің Жанкент ауылы, Көне Өркенді учаскесі.
33.
№90 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Абай атындағы №90 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Сарыкөл ауылдық округі, Абай ауылы, Абай Құнанбаев көшесі №38
Сарыкөл ауылдық округінің Абай ауылы және Жұбан учаскесі.
34.
№91 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "С.Сейфуллин атындағы №165 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Ш.Айманов көшесі №4
№6 квартал, Қазбек би, Зейнулла Шүкіров, Ыбырай Жақаев, Сәндібек Инабатов, Тайыр Жароков, Шәкен Айманов, Жәрмедет Ысқақов, Құрманғазы Сағырбайұлы, Қаражан Сансызбаев, Әбен Жолтаев көшелері (толығымен).
Ерімбет Көлдейбекұлы көшесі №25-115 үйлер (тақ жағы) және №52-114 үйлер (жұп жағы).
Жетес би көшесі №58-90 үйлер (жұп жағы) және №63-91 үйлер (тақ жағы).
35.
№92 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Яков Михайлюк көшесі №12
Ерімбет Көлдейбекұлы көшесі №1-23 үйлер (тақ жағы) және №2-50 үйлер (жұп жағы).
Сақтаған Байтілеуов, Жамбыл Жабаев, Жәмет жырау, Жастар, Нартай Бекежанов көшелері (толығымен).
Жетес би көшесі №40-56 үйлер (жұп жағы) және №51-61 үйлер (тақ жағы).
Яков Михайлюк көшесі №11, 12, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 42 Б, 44, 45, 47, 46, 48, 49, 50, 52 үйлер.
Александр Пушкин, Геннадий Елховиков, Айдарбек баба көшелері (толығымен).
Геннадий Елховиков тұйығы, Айдарбек баба тұйығы (толығымен).
36.
№93 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы №204 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Яков Михайлюк көшесі №5-А
Бейбітшілік, Иса Байзақов, Мұқағали Мақатаев, Ағыбай Алманиязов көшелері (толығымен).

станция Байкожа, железнодорожные разъезды №101, 102 сельского округа Майлыбас.
31.
Избирательный участок №88
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 78" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Сарбулак, село Сарбулак,
улица Сарбулак №66-А
село Сарбулак сельского округа Сарбулак.
32.
Избирательный участок №89
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 104" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Оркендеу, село Жанкент, улица Калыбай Балтуреева №1
село Жанкент, участок Коне Оркенди сельского округа Оркендеу.
33.
Избирательный участок №90
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 90 имени Абая" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Сарыколь, село Абай,
улица Абай Кунанбаева №38
село Абая и участок Жубан сельского округа Сарыколь.
34.
Избирательный участок №91
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 165 имени С. Сейфуллина" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области",
Казалинский район, поселок Айтеке би,
улица Ш.Айманова №4
Улицы квартал №6, Казбек би, Зейнулла Шукурова, Ибрая Жакаева, Сандибек Инабатова, Тайыр Жарокова, Шакен Айманова, Жармедет Искакова, Курмангазы Сагырбайулы, Каражан Сансызбаева, Абен Жолтаева (полностью).
Улица Еримбет Колдейбекулы дома №25-115 (нечетная сторона) и дома №52-114 (четная сторона).
Улица Жетес би дома №58-90 (четная сторона) и дома №63-91 (нечетная сторона).
35.
Избирательный участок №92
Коммунальное государственное казенное предприятие "Казалинский транспортно-технический высший колледж" управления образования Кызылординской области",
Казалинский район, поселок Айтеке би,
улица Якова Михайлюка №12
Улица Еримбет Колдейбекулы дома №1-23 (нечетная сторона) и дома №2-50 (четная сторона).
Улицы Сактаган Байтлеуова, Жамбыл Жабаева, Жамет жырау, Жастар, Нартая Бекежанова (полностью).
Улица Жетес би дома №40-56 (четная сторона) и дома №51-61 (нечетная сторона).
Улица Якова Михайлюка дома №11, 12, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 42 Б, 44, 45, 47, 46, 48, 49, 50, 52.
Улицы Александр Пушкин, Геннадий Елховикова, Айдарбек баба (полностью).
тупик Геннадия Елховикова, тупик Айдарбек баба (полностью).
36.
Избирательный участок №93
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 204 имени Алтынсарина" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Якова Михайлюка №5-А
Улицы Бейбитшилик, Иса Байзакова, Мукагали Макатаева, Агыбая Алманиязова (полностью).

Жетес би көшесі №1-49 үйлер (тақ жағы) және №12-38 үйлер (жұп жағы).
Қоңыр ана көшесі №21-29 үйлер (тақ жағы).
Құлмағамбет Қартақов көшесі №1-58 үйлер (тақ-жұп жағы).
Мәншүк Мәметова, Әзімжан Әліпбаев көшелері (толығымен).
Төлеген Айбергенов көшесі №1-16 көп қабатты үйлер (толығымен).
Яков Михайлюк көшесі №1, 1А, 1Г, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер.
Абай Құнанбаев, Абай Құнанбаев тұйығы, Абай Құнанбаев орамы, Ыбырай Алтынсарин, Жұмат Рашов, Төлеген Тоқтаров, Шәмші Қалдаяқов, Талғат Бигельдинов көшелері (толығымен).
37.
№362 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№170 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті, Ж.Аймауытов көшесі №66-В
Арыстан баб, Ибайдулла Жақыпов, Мүсірәлі Қожа, Бостандық, Дәстен Оразымбетов, Әлкей Марғұлан, Ғабит Мүсірепов, Тілеуқабыл Қашқынбаев, Тұрар Рысқұлов, Наурыз, Әміре Қашаубаев, Сәбит Мұханов, Бақберген Мұстафаев (Жүсіпбек Аймауытов тұйығы), Ақтан батыр көшелері (толығымен).
Қашақбай Пірімов көшесі №2, 2, 2Б, 2В, 2С, 2Ж, 4, 4Б, 25 үйлер.
Мағжан Жұмабаев көшесі №46-74 үйлер (жұп жағы).
Жүсіпбек Аймауытов көшесі №38-83 үйлер (жұп-тақ жағы).
№2 кварталдағы Жеті ишан, Бүркіт Жөкелов, Бекет Сарқұлов, Бақытғани Сәтбаев, Айниет Әсербаев, Аманкелді Дүйсекеев, Жалпақбай Нұрмағанбетов, Назархан Құлсейітов, Жаңабай Құдабаев, Құрманбай Баймаханов, Матығұлұлы Нұрбай би, Әбубәкір Теміров, Мағзам Жүрімбетов, Берден Баекеев, Құлмұрат Қуатов, Өмірзақ Ахметов, Қалдан Бештембеков көшелері (толығымен).
38.
№376 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№276 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті,
Қорқыт ата көшесі №13-В
Қани Медетбаев, Қорқыт ата, Уснадин Сапаров, Рзаш Өтегенов (Қорқыт ата тұйығы), Міржақып Дулатов, Серікбай Сұлтанмұратов (ПМС-244), Қуаныш Ибраимов, Құланбике ана, Уснадин Сапаров көшелері (толығымен).
№5 кварталдағы Әбдраман Елубаев, Алмағанбет Избакишов көшелері (толығымен).
Қоңыр ана көшесі №21-29 үйлер (тақ жағы).
Құлмағамбет Қартақов көшесі №59-70 үйлер (тақ-жұп жағы).
39.
№395 сайлау учаскесі
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№288 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Қазалы ауданы, Әйтеке би кенті,
Достық көшесі №17
Сұлтан Сүлейменов көшесі №7-73 үйлер (тақ жағы) және №74-92 үйлер (жұп жағы).
Райымбек батыр көшесі №11-51 үйлер (тақ жағы) және №8-34 үйлер (жұп жағы).

Улица Жетес би дома №1-49 (нечетная сторона) и дома №12-38 (четная сторона).
Улица Коныр ана дома №21-29 (нечетная сторона).
Улица Кулмагамбет Картакова дома №1-58 (нечетная сторона).
Улицы Маншук Маметовой, Азимжан Алипбаева (полностью).
Улица Толеген Айбергенова многоэтажные дома №1-16 (полностью).
Улицы Абая Кунанбаева, тупик Абая Кунанбаева, переулок Абая Кунанбаева, Ибрая Алтынсарина, Жумат Рашова, Толеген Токтарова, Шамши Калдаякова, улица Талгат Бигельдинова (полностью).
37.
Избирательный участок №362
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 170" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Ж.Аймауытова №66-В
Улицы Арыстан баб, Ибайдулла Жакупова, Мусирали Кожа, Бостандык, Дастен Оразымбетова, Алькея Маргулана, Габит Мусрепова, Тлеукабул Кашкинбаева, Турар Рыскулова, Наурыз, Амре Кашаубаева, Сабит Муханова, Бакберген Мустафаева (тупик Жусупбека Аймаутова), Ақтан батыра (полностью).
Улица Кашакбая Примова дома №2, 2, 2б, 2в, 2С, 2ж, 4, 4Б, 25.
Улица Магжан Жумабаева дома № 46-74 (четная сторона).
Улица Жусупбек Аймаутова дома №38-83 (четная сторона).
Улицы Жети Ишан, Буркит Жокелова, Бекет Саркулова, Бакытгани Сатпаева, Айниет Асербаева, Амангельды Дуйсекеева, Жалпакбая Нурмаганбетова, Назархан Кульсеитова, Жанабая Кудабаева, Курманбая Баймаханова, Матыгулулы Нурбая би, Абубакир Темирова, Магзам Журимбетова, Берден Баекеева, Кулмурат Куатова, Умирзак Ахметова, Калдан Бештембекова в квартале №2.
38.
Избирательный участок №376
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 276" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Коркыт ата №13-В
Улицы Кани Медетбаева, Коркыт ата, Уснадин Сапарова, Рзаш Утегенова (тупик Коркыт ата), Миржакип Дулатова, Серикбая Султанмуратова (ПМС-244), Куаныш Ибраимова, Куланбике ана (полностью).
Улицы Абдраман Елубаева, Алмаганбет Избакишова в квартале №5 (полностью).
Улица Коныр ана дома №21-29 (нечетная сторона).
Улица Кулмагамбет Картакова дома №59-70 (нечетная–четная сторона).
39.
Избирательный участок №395
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 288" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, поселок Айтеке би, улица Достык №17
Улица Султан Сулейменова дома №7-73 (нечетная сторона) и дома №74-92 (четная сторона).
Улица Райымбек батыра дома №11-51 (нечетная сторона) и дома №8-34 (четная сторона).

Үмбет би көшесі №35-63 үйлер (тақ жағы) және №14-40 үйлер (жұп жағы).
Әбілхайыр хан көшесі №31-153 үйлер (тақ жағы) және №82-150 үйлер (жұп жағы).
Әбілхайыр хан тұйығы №1-21 үйлер (тақ жағы) және №2-34 үйлер (жұп жағы).
Әбжами Айбосынов №45-67 үйлер (тақ жағы) және №68-86 үйлер (жұп жағы).
Қуандық Бәкенов тұйығы (толығымен).
Жалдыбай жырау көшесі №27-73 үйлер (тақ жағы) және №50-98 үйлер (жұп жағы).
Сұлтан Аманов көшесі №43-73 үйлер (тақ жағы) және №24-64 үйлер (жұп жағы).
Нәби Жәлімбетов көшесі №1-37 үйлер (тақ жағы) және №2-20 үйлер (жұп жағы).
Достық көшесі №1-55 үйлер (тақ жағы) және №2-66 үйлер (жұп жағы).
Сартай батыр көшесі (толығымен).
Қазалы ауданы әкімінің
2026 жылғы " " мамырдағы №
шешіміне 2-қосымша
Қазалы ауданы әкімінің күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Қазалы ауданы әкімінің 2020 жылғы 27 мамырдағы №97 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №7495 болып тіркелген және 2020 жылғы 3 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
2. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Қазалы ауданы әкімінің 2020 жылғы 27 мамырдағы №97 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Қазалы ауданы әкімінің 2022 жылғы 29 желтоқсандағы №5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №31460 болып тіркелген және 2023 жылғы 7 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Қазалы ауданы әкімінің 2020 жылғы 27 мамырдағы №97 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазалы ауданы әкімінің 2026 жылғы 27 қаңтардағы №1 шешімі (2026 жылғы 4 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

Улица Умбет би дома №35-63 (нечетная сторона) и дома №14-40 (четная сторона).
Улица Абулхаир хана дома №31-153 (нечетная сторона) и дома №82-150 (четная сторона).
Тупик Абулхаир хана дома №1-21 (нечетная сторона) и дома №2-34 (четная сторона).
Абжами Айбосынова дома №45-67 (нечетная сторона) и дома №68-86 (четная сторона).
Тупик Куандык Бакенова (полностью).
Улица Жалдыбай жырау дома №27-73 (нечетная сторона) и дома №50-98 (четная сторона).
Улица Султан Аманова дома №43-73 (нечетная сторона) и дома №24-64 (четная сторона).
Улица Наби Жалимбетова дома № 1-37 (нечетная сторона) и дома №2-20 (четная сторона).
Улица Достык дома № 1-55 (нечетная сторона) и дома №2-66 (четная сторона).
Улица Сартай батыра (полностью).
Приложение 2 к решению
акима Казалинского района
от " " мая 2026 года №
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений акима Казалинского района
1. Решение акима Казалинского района от 27 мая 2020 года №97 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №7495 и опубликовано 3 июня 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Решение акима Казалинского района от 29 декабря 2022 года №5 "О внесений изменения в решение акима Казалинского района от 27 мая 2020 года №97 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №31460 и опубликовано 7 января 2023 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Решение акима Казалинского района от 27 января 2026 года №1 "О внесений изменениий в решение акима Казалинского района от 27 мая 2020 года №97 "Об образовании избирательных участков" (опубликовано 4 февраля 2026 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).