"Сайлау учаскелерін құру туралы" Қазалы ауданы әкімінің 2020 жылғы 27 мамырдағы № 97 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімінің 2026 жылғы 27 қаңтардағы № 1 шешімі. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданының әкімдігінің 2026 жылғы 21 мамырдағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданының әкімдігінің 21.05.2026 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 26-бабының 6-тармағына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Қазалы ауданы әкімінің 2020 жылғы 27 мамырдағы № 97 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7495 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің 1-қосымшасындағы № 79 сайлау учаскесі алынып тасталсын.
осы шешімнің 1-қосымшасындағы № 80 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
№ 80 сайлау учаскесі
Мекен-жайы: "Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "225 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Қызылқұм ауылдық округі, Кәукей ауылы, Кәукей көшесі №3;
Шекаралары: Қызылқұм ауылдық округінің Кәукей ауылы, Ажар елді мекені және "Жанқожа батыр", "Кәрібай бұлақ" шекара заставалары.
осы шешімнің 1-қосымшасындағы № 85 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
№ 85 сайлау учаскесі
Мекен-жайы: "Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы ауданы бойынша білім бөлімінің "№ 100 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қазалы ауданы, Майлыбас ауылдық округі, Ақсуат ауылы, Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі № 38;
Шекаралары: Майлыбас ауылдық округінің Ақсуат ауылы, Майлыбас стансасы, № 99 теміржол бекеті және Бірлік учаскесі.
осы шешімнің 1-қосымшасындағы № 87 сайлау учаскесі алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазалы ауданының әкімі А. Есмаханов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазалы ауданының
аумақтық сайлау комиссиясымен

О внесении изменений в решение акима Казалинского района от 27 мая 2020 года № 97 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Казалинского района Кызылординской области от 27 января 2026 года № 1. Утратило силу решением акимата Казалинского района Кызылординской области от 21 мая 2026 года
Сноска. Утратило силу решением акимата Казалинского района Кызылординской области от 21.05.2026 № 3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах Республики Казахстан" и пунктом 6 статьи 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Казалинского района от 27 мая 2020 года № 97 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7495) следующие изменения:
в приложении 1 указанного решения исключить избирательный участок № 79.
в приложении 1 указанного решения избирательный участок № 80 изложить в новой редакции:
Избирательный участок № 80
Адрес: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 225" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Кызылкум, село Каукей, улица Каукей №3;
Границы: село Каукей, населенный пункт Ажар и пограничные заставы "Жанкожа батыр", "Карибай булак" сельского округа Кызылкум.
в приложении 1 указанного решения избирательный участок № 85 изложить в новой редакции:
Избирательный участок № 85
Адрес: Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 100" отдела образования по Казалинскому району" управления образования Кызылординской области", Казалинский район, сельский округ Майлыбас, село Аксуат, улица Тауелсиздиктин 25 жылдыгы № 38;
Границы: село Аксуат, станция Майлыбас, железнодорожный разъезд № 99 и участок Бирлик сельского округа Майлыбас.
в приложении 1 указанного решения исключить избирательный участок № 87.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Казалинского района А. Есмаханов
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальной избирательной
комиссией Казалинского района